Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Ja na jutro uszykowałam ciuchy dla małej do prania. Wieczorem pewnie goście się zjadą:/jakoś nie mam teraz ochoty żeby ktoś nas odwiedzał a do tego trzeba cały dom sprzątnąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka bardzo szybko robi się tiramisu, albo biszkopt a owocami, mam też szybki przepis na super pyszny piernik. Jak chcesz to Ci podeślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Niezapominajko, co do ciast znam tylko kilka przepisów ale raczej do łatwych nie należą...hihih dlatego rzadko piekę:D:D:D: Gdybyś chciała ciasto milki way upiec do mam fajny przepis. Nazwa potoczna tego ciasta to: "zapchaj tyłek"...... zaczynam od nowa, życzę Ci żeby jednak @ zabłądziła na 9 miesięcy:D:D:D: Mnie dziś męczy ból głowy taki przed miesiączkowy więc pewnie w poniedziałek się zjawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piernik: 3 jajka 3/4 kostki margaryny słoik dżemu (wszystko jedno jaki smak, ale 250 g) 3 szklanki mąki 1 szklanka cukru śmietana 200 - 250 ml 2 łyżeczki sody 2 łyżeczki kakao 2 łyżeczki przyprawy do piernika Białka ubić na sztywno. Zmiksować żółtka z cukrem i margaryną, dodać kakao i przyprawę do piernika. Śmietanę wymieszać z sodą i dodać do żółtek. Następnie dodać dżem, a potem mąkę. Masę wymieszać delikatnie z pianą z białek. (można dodać bakalie, jak kto lubi). Piec ok 1 godziny w 180 stopniach. Pienik jest pycha, można go już wcinać po wystygnięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiramisu: paczka podłużnych biszkopków 400 ml śmietany 30% serek mascapone cukier puder kakao kawa trochę alkoholu Ułożyć warstwę biszkoptów i polać kawą z alkoholem. Mascapone wymieszać łyżką z cukrem pudrem do smaku w misce. Śmietanę ubić na sztywno i wymieszać delikatnie z mascapone. Połowę masy wyłożyć na biszkopty. Wyłożyć drugą warstwę biszkoptów i polać je kawą z alkoholem ostrożnie. Wyłożyć drugą warstwę kremu i posypać z wierzchu kakao. Po 2-3 godzinach można już jeść. (Biszkopty można też maczać w kawie z alkoholem, ja wole polewać w brytfance, tak jest szybciej). Mnie z tego przepisu wychodzi średniej wielkości brytfanka. Ciast jest naprawdę pycha. Mój M je uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zadążam i czytać i odbierać poczty :D katiaa, mnie się podoba ta krótsza wersja. Zaraz przesle fotki pozostałym. Riolek, ja dostawałam pregnyl żeby mieć 100% pewności że jejeczko pęknie bo zdarza się że nie pękają ale rzadko. Ale wtedy byś raczej czuła ból bo torbiel by gniotła bo wtedy byałaby dużych rozmiarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ się dzisiaj nałaziłam... Wanda 23 = Wanda 87 ??? - czy to inna osoba. Bo chyba coś przeoczyłam... A może zrobimy zbiór adresów mailowych - bo ja już się pogubiłam - chyba, że któraś z Was ma komplet to poproszę na maila :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.... ......... zaczynam od nowa...31........zach-pom..........13.............20.10 HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............48?.. .........24.10. netta2..................27.......mazowieckie.......29..... .......27.10 justysia88.............23........lubelskie............13... .........10.11 ??? CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Asia1983.............28......zach-pom............ Dz ........ 12.12.2011 Niezapominajka....23.......wielkopolskie...... .Dz........ .18.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... ...28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH..........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... ...17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie........... .......03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom.......... .......30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie......... .......08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom........... .......19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... . .......03.05.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie....... ........ 06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka..29......małopolskie....... ..18.06.2011 (córka) Vilia.............27.........łódzkie........... 17.08.2011 Bartuś justynp.........32.....świetokrzyskie......ok 21. 08.2011 (syn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia1893 - a ten fenotrol z isoptinem lub cordafen to na receptę ? bo jak jest ten ból brzucha to nie wyrabiam. Magnez z b6 łykam- pytałam właśnie gina jak byłam w szpitalu czy mogę i pow, że tak 2 razy dziennie. A potasu nie mam, a w jakim jedzonku jest może tak go sobie dołożę ? :) KALA85- 10 dni bez plam, gratuluje ! oby tak dalej :) oby ich już nie było ! Jutro mam 2 zjazd na podyplomowych, ale nie jadę po bólu dziś, który mnie dopadł rano i o 16.00 wole jeszcze poleżeć, może plamienia przejdą ? oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora-luzik co do potasu to mozna dostac bez recepty, ja dostalam kalipoz, ale nie wiem czy jest na czy bez recepty, bo gin mi zapisuje fenek i isoptin na recpte...ale sa rewelacyjne...totalny błogostan...kroplowka to odlot, bo sie zwijalam z bólu w 29 tyg, a potem 10 godzi gehenny...spytaj sie lekarza czy sa one stosowne dla Ciebie , przy plamieniach nie wolno ich podawac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anirak, już wysyłam. Dziewczyny tak mnie zasypały swoimi fotami że zapomniało mi się o Tobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora, o cholera teraz to dopiero Cie dokładnie widzę, ale Ty laska jesteś, cholerka aż zbiera ząbki z klawiatury. Wszystkie Babki co mi przysłały zdjęcia to takie ładne, że ja teraz nie przesyłam więcej bo ide leczyć kompleksy. Normalnie szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×