Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Gosiu nie wiem jak to jest po porodzie Ale jak byłam kiedyś na ginekologii to koszula jest niezbędna, badnaie co chwila, pełno lekarzy i pielęgniarek, nie bardzo wiem gdzie miałabym te spodnie zdejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że piżama nie przejdzie tylko wolę się dopytać:) Lovekrove dzięki za linka rozejrzę się za czymś takim, sprytne:) Ja to kiedyś miałam przygodę z koszulą nocną zaplątała mi się między nogami i nie było mocnych leżę jak bela od tamtej pory nie założyłam koszuli do spania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym z zakładkami uważała bo wtedy wpadka typu cyc na wierzchu :) a i jeszcze jedno kupiłam popularną koszulkę na allegro z guziczkami po bokach- tania i tandetna Nie wiem co wtedy myślałam ale wydawało mi się że za 2o zł jest 100% bawełny :) A dla mnie to ważne bo w ciązy zaczęłam zauważać do czego służy antypersprant:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje cyce na razie są małe :). Te materiały dość mocno na siebie zachodzą - no chyba, że cyc większy to i wyskoczyć może :)). Jak wypróbuje dam znać - oczywiście po porodzie wypróbuje teraz nie bedę w niej po domu biegać :) by prowokować wylecenie cyca :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczka moje jestem tydzień po terminie spodziewanej @ i 4 testy potwierdziły ciąże, dziś zrobiłam hcg i po 15.00 będą wyniki , trzymajcie &&&&&&&&&&&&&& :) Także możecie mnie dopisać do ciążówek termin ok 10.09.2012 ale zobaczymy jak już będzie widać na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAtiaaa odradzam, bo mają dużo sztucznego materiału, nie lubię takich i nie chce się pocić:) ale przeciez nie każdy ma tak jak ja:) A moje cyce wylatują fakt nawet ze satników robią wycieczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Sophia123..............25........śląsk................1 3.............13.01 NIka0503...............21...... małopolska...........3............28.12 Roma01.................25.......małopolskie.........8... ...........25.01 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......8...............03.0 2 netta2..................27.......mazowieckie........20... . . .......15.01 zaczynam od nowa...31........zach-pom............16.............17.01 malinowa 1986.........25.....mazowieckie.........9..............ok.27 .01 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie...."prawdopodobni e "DZ"..03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... CH............03.05.2012 katiaa85...........26..........WLKP...........?.......... 12.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........... ...... .....27.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 justysia88...........23........lubelskie............ ............21.07.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie................... 07.2012 Matik2012...........30.........wielkopolskie...........2........10.09.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie........21.08.201 1......(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.....28.....zachodniopomorskie.....3.12.2011..... ..Julia Mooniaaa123........35..........maz............01.01.2012. ...Kaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja nie spałam od 3.40 do ok.6.30 :-( a jak zasnęłam to siostra 0 9.30 mnie obudziła telefonem :-) Co do śluzu to też mam, tylko mój taki troszkę białawy, nie przezroczysty. Ja już dawno wybrałam X-landera xa, w kolorze desert :-) muszę tylko gdzieś przed zakupem w necie zobaczyć na żywo. Powiem Wam, że od kiedy mały się rusza, to już nie żyję od wizyty do wizyty :-) jestem spokojna jak nie wiem co. Mam nadzieję, że mocna kopniaczki i Ciebie Katiaa bardzo uspokoją :-) cudnie tak się nie stresować tylko cieszyć z rosnącego brzuszka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda - mi w szczególności chodziło by nie było guzików - zawsze to jakaś oszczędność czasu :). Z tymi wycieczkami to się masz :)) Matik - no to gratulację - życzę nudnej ciąży Beti - oj tak te szturkańce uspokajają - ale z drugiej strony - jak dzidziak ma leniwy dzień a Ty czekasz na szturchańca a on nic .... to ciśnienie skacze :). Zrobiłam już wszystkie zakupy - tylko pieluchy do kupienia mi zostały - ale w Biedrze nie przyjmują kart i muszę gotówkę kombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się dzis wyspalam mimo wstawania na siusiu :) Bardzo brakowało mi porządnego snu. A dziś od rana chodzę z uśmiechem. Tylko mina mi rzednie na mysl o praniu :P Ja gdy pokazalam męzowi x-landery to sie w czolo popukał (za drogie!). Ale poszukal tańsze wózki i nie mam sprzeciwu co do nich :) Tylko mnie M wkurza bo nasluchał się znajomej (starsza pani) która odradza nam kołyskę :/ bo jej zdaniem dziecko gdy się nauczy bujania to nie zasnie mi potem bez kolysania. Bzdura! Dziecko już w lonie matki się kolysze i moim zdaniem kolyska tym bardziej je uspokoi. Upatrzylam sobie łóżeczko-kołyske na allegro ale mąż mi teraz fochy stroi po tych radach tej pani, no i mu jest to w smak bo zwykłe lóżeczko kosztuje 2 razy taniej. Ale urobie gada bo się uparłam i koniec ;) Lovekrove, pytalas o szyjkę, tak? Gdy miałam ostatnio infekcje to tez się zdziwialam przy aplikowaniu leku że ona tak daleko aż trudno ją śięgnąc. Ale widocznie tak byc musi. Przed ciążą bardzo szybko jej dotykałam - teraz nie ma szans :) Katiaa, mokro bedziesz miała przez cała ciąże i chyba nawet w 6mies te płyny się jeszcze nasilają.Tym bardziej że jak piszesz, aplikujesz luteine - ona sie cala nie wchlania i pozostałości są wydalane. Póki nie piecze, nie boli itd to normalna wydzielina ciązowa. Nic tylko zaopatrzyc się we wkładki higieniczne i zmieniac je na bierząco. A ja musze zbadać mocz bo w sobote tak mnie pieklo przy siusianiu, jakbym wrzątkiem sikala. I nerki bolały. Narazie mam spokój ale lepiej się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia_aa, a własnie o Tobie myślałam :D Czyli poród przed terminem? Z chęcią bym się z Tobą zaminila ;) Wanda, Ty pisałas kiedyś że zostalo Ci do porodu 100 dni. No własnie mnie też (101) - i szybko od tego momentu czas leci?? :P Bo mnie sie dłuży, pewnie przez to codzienne odliczanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love mam to szczęście, że maluszek nie daje o sobie zapomnieć na zbyt długo :-) już mniej więcej wiem kiedy będzie rozrabiał i rozrabia :-) A jakie pieluszki w biedrze będziesz kupowała ? Dada ? Ja nie mam kupione nic a nic, nawet listy jeszcze nie opracowałam :-) Przewijaki kupujecie ? Mi ostatnio krew i mocz wyszły bardzo dobrze, hemoglobina się podniosła, przedostatnio była na niższej granicy normy... toxo też ujemne, więc ok :-) Za tydzień wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora :) przeleca te dni zobaczysz :) chwila moment i juz :) beti ja jak zamawialam lozeczko to tam gratis byl przewijak,ale na szczescie babka wymienila mi to na baldachim :) wg mnie to zbedna rzecz bo dziecko moge przewinac wszedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora co do sluzu to ja jak aplikuje luteine to jest w dzien taki metny zoltawy ale ten sluz jak woda mnie zastanawia tylko ranem. Teraz jest ok czas w koncu ubrac sie i isc do sklepu po ziemniaki na obiad a ja ciagle w pizamie latam. Ale lezalam sobie w lozku i ksiazke czytalam :) reke przylozylam do brzucha to cierpliwie czekalam i bylo juz czuc kopniecia a nie jakies bulgotki jak na poczatku. Czyli dzis zaczelam 5 mies rany jak to zlecialo. (chociaz od wizyty do wizyty sie dluzy ) Aha robilam ostatnio badanie krwi i moczu, wyszlo ze mam jakies bakterie w moczu i za duzo leukocytow( nie swedzi mnie nic ani nic mnie tam nie boli) Co do krwi mam hemoglobine ponizej normy ale tylko o 0,1 Dzis moj jeszcze ma odebrac wyniki na przeciwciala a w piatek gin i juz sie usg doczekac nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - tak dady. Kupuj po woli bo potem wszystko na raz to niewyróbka. Na 28dni na forum jest lista co kupic - z niej korzystałam ... Przwijak obowiązkowo - siora M ma i zbawienie dla kręgosłupa - pisze o tym który leży na łóżeczku .... Zorka - to dobrze, że Ty tez masz zanikającą szyję :)). A długo Alanek poleży w kołysce? Monia_aa - uffff - czyli mam swoją parę jeszcze w dwupaku - to dobrze- chodź od czwartku zostawiasz mnie na placu boju :(. Życzę by wszystko było dobrze i zdałam nam pozytywną relację z porodu ..... Boszzze potem ja :)))))) - nie wierzę !!!! Właśnie robię liste co zabrać na salę porodową i co mam w dzień odejścia wód lub skurczy dopakować a z czego na bieżąco korzystam .... Męde miała torbę dla siebie, dla małego i torbę na sale porodową - mam nadzieję, że mnie w szpitalu nie wyśmieją - ale ja tak mam wszystko przygotowane na tip top

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti no wlasnie,kwestia gustu. jedni chwala inni nie. a moje wyniki sa w szpitalu :/ m pojechal po wypis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do przewijaka to ja chce miec przy lozeczku dla mnie to wygoda tak przwijac malucha nieraz przewijalam dzieciaki :) A ja z tych co lubia wygode :P Jesli zas chodzi o wozki to nie mam pojecia jaki typ. Musi byc lekki, miec gleboka gondole i byc trwaly. Aha i kola musza byc pompowane. Najlepiej 3 w 1 chce kupic ale o marce nie myslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja miałam też nie fajną noc, pózno dotarliśmy do domu, musiałam jeszcze zrobic dokumenty do pracy, i o 23.30 je drukowałam potem nie mogłam usnac bo mój M oglądał filmiki i czytał maile- nadrabiał zaległości- a potem po lewej stronie miaam takie jakby ukucia, małe skurcze nie wiem jak to nzawac, ze az na głos dawałam znac, a zwykle nawet jak mnie cos boli to się nic nie odzywam , po 4 takim wziełam nospe forte i bałam się że zwymiotuje - bo prawie zawsze jak ja biore to ja wymiotuje, potem udało mi się przysnąc a o 3 nad raznem obudził mnie M jak sie kłąd spac, i czułem też tylko takie delikatny bół chwilowy, ale usnełam, rano o 6 pobudka M do pracy niby mnie nie budził ale chodził i coś robił, teraz znów mnie delikatnie zabolało, raz z jednej raz z drugiej, głowa mnie znów zaczyna bolec- przez ten stres chyba- a z pracy wydzwaniają- znów coś chcą- a jak oddzwaniam to zajete, musze się zebrac i jechac zawiesc co chcą wypełnic co chcą, a nie mam siły przez to niewyspanie :( Matik- gratulacje !! Katia- ja od jakis 3 dni tez zauważyłam, ze jakoś mokro szybko się robi, wkładki chigieniczne mokre a białe, myślałam, ze to moze dlatego, ze chodziłam w innej bieliznie, bo stringi sa do prania i założyłam większe i luźniejsze i myślałm, że przez to może jakoś inaczej to czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×