Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Beti - daj spokój .... przesądy... Mi teściowa co zakup powtarzała "Już , tak szybko" co mnie o toczenie piany przyprawiało ale jak potem z M usiedliśmy i zobaczyliśmy ile jeszcze do zrobienia to cieszyliśmy się, że tamto już kupione.... zacznij od wózka, łóżeczka, fotelika, wanienki, przewijaka... Ciuszki zostaw na koniec jak poznasz przybliżoną wagę berbecia - ja kupiłam na 58 2 ciuchy i chyba ich nie użyję :) Nie martw się zrób pierwszy krok i kup coś .... 25 tc to już po najgorszym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieszkamy na Ursynowie. Netta (Beti - Wy też wynajmujecie?) a tak z ciekawości - ile płacicie za wynajem? Ciekawa jestem jak się teraz kształtują ceny wynajmu. Co do testów z allegro - ja kupowałam, nie trafiłam. Mi pozytywne zawsze wychodziły w 13-14 dc. A w zeszłym tyg byłam u swojej siostry, miała u siebie apteczne testy owulacyjne i w 13dc pokazało mi, że jestem już po! (na teście wykonanym w 14dc już nie było nawet cienia drugiej kreski). Więc być może allegrowe są z deczka przekłamane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda - nie wiem może Twój gin ma panią która nosi to sanepidu .... Może mój jest leniuchem .... A czemu masz 24 godziny do 0 ??? Zrelaksuj się !!! Na którą masz jutro gina? Monia_aa - co u Was jak tam Tymcio ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo123890
Możliwe, że macie racje :) a te apteczne testy jeden dziennie wystarczy zrobić? Skoro robiłyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLEO- apteczne testy robisz tak samo jak te z allegro. Z tym, że są sporo droższe - najczęściej w opakowaniu jest tylko 5 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czas leci...mnie dziś się przypomniało, że lada moment 31 styczeń - w zeszłym roku miałam 31 zabieg :-( jak dziś widzę siebie w gabinecie jak wyję i dzwonię po męża, był w samochodzie przed gabinetem...i tak wyłam przez tydzień prawie bez przerwy... a tu już rok minął i koniec 6 miesiąca...dziękuję Bogu za to szczęście, które mam w brzuszku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testy owulacyjne zawsze robisz od określonego dnia (sprawdzisz w ulotce - uzależnione od długości cyklu), codziennie mniej więcej o tej samej godzinie (nie pamiętam dokładnie, ale powinno się je chyba robić między 16-20) i oczywiście raz dziennie - więc opakowanie, w którym jest 5 szt wystarcza na 5 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Love, Love, Ty zawsze taka rozsądna, atu takie hocki klocki :-) Położna mówiła do naszych M w szkole rodzenia, że jak się kobieta zaczyna zachowywać nie tak jak zawsze, to poród lada moment :-) Malinowa my mieszkamy u siebie, spłacamy kredyt :-) a też jestem ciekawa ile płacicie za wynajem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - też miałam taką rocznicę 7 listopada. Maleństwo pozwala przeżyć to mniej intensywniej - chodź myśli się kłębią .... Kleo - robisz je raz dziennie po południe nie pijąc uprzednio 2 godziny. Jeżeli mierzyłaś wcześniej temperaturę i obserwowałaś śluz lub szyjkę to nie zaczynaj wcześniej mierzenia nim nie zobaczysz objawów płodności - bo wg ulotki to najlepiej zacząć od 10 dc - a czasami do owulacji jeszcze kawał czasu ... Ja mniej więcej trzy zużywałam. Pierwszy gdy pojawiał się śluz jak białko - i przeważnie była słaba krecha - następnego dnia miałam krechę mocną - wtedy działałam z dwa dni aż śluz nie zanikał. Masz Pco - poczytaj czy te testy wtedy nie wychodzą cały czas pozytywnie - dawno w tym temacie nie byłam więc dobrze nie pamiętam ale coś mi po głowie się kołacze - nie chce Cie w błąd wprowadzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo123890
Dziękuje Wam wszystkim za odpowiedzi :) Nie pozostaje nic innego jak czekać na okres, wydać troszkę więcej pieniędzy i zacząć się dalej starać mimo wszystko :) Wszystkim, którym się udało serdecznie gratuluję, a tym, które tak jak ja cały czas się starają życzę powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde - sorki Wanda ..... Ja uważam, że część szarych komórek przechodzi na płód i im wyższa ciąża tym więcej komórek :)) - to moja nowa teoria :)). Beti - tuż tuż powiadasz???? Obyś miała rację - nudzi mi się już trochę - niech coś zacznie się dziać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - to niech wylezie jak siedzi a jak To wylezie to z pięty To potraktuj :). Jak będziesz w 8 i zostaniesz ze wszystkim to będziesz musiała się uwijać .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też myślałam o Nivei, sama teraz używam dziecięcej oliwki i jak dla mnie ok, a nie przepadam za czymś tłustym na moim ciele :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie wymyśliłam, że wystartuję z początkiem lutego :-) luty, marzec zakupy, a w kwietniu już będę leżeć i puchnąć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove czyli jak pójdziesz jutro na wizyte to może sie okazać ze pojedziesz do szpitala I może nawet nie dasz nam znac Jeju zaczynam mieć strach nawet przed swoją wizytą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - poszło Wanda - nie tak od razu. Nawet jak w czwartek weźmie mnie do szpitala to dam Wam znać po wizycie ... Gorzej będzie z kontaktem ze szpitala - nie ma tam netu :( ... No ale te parę dni wytrzymacie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ubłągałam M żeby mi laptopa przyniósł, ale był zły twierdził, ze jestescie ważniejsze:) Chyba mi właśnie ten czop zacząl schodzić... Czy on zawsze jest podbarwiony krwią? ze mnie wyleciała taka biła galaretka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda - nie wiem na ile to prawda - wyczytałam to na forach - biały, żółty czop oznacza, ze jeszcze trochę do porodu zostało, podbarwiony oznacza krwią oznacza, że to lada moment. Inne źródła piszą, ze odejścia czopa to czas na poród o 1 do 5 dni, skolei laski niektóre czekały nawet 2 tygodnie. To wszystko co wiem na temat czopa ... Tylko się nie stresuj i nie panikuj ok????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kleo, zamiast testów postaw na monitoring cyklu. Testy wykazują pik lh ktory wystepuje przed owu ale owu może w ogóle się nie pojawić. Ja mam pcos i bez stymulacji owu nie miałam szans na ciąże. Choc podobno w naszym przypadku do owu może dojść raz na dlugi czas, ale po co czekać? Jezeli masz bardzo dlugie przerwy w miesiączkowaniu to jest to znak że owu możesz nie mieć w ogole bo gdyby była to miesiaczki bylyby regularne. A co Ci lekarz powiedział? Bierzesz jakies leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzruszyłam się :-) Właśnie dostałam sms'a, że koleżanka z pracy urodziła dziś córeczkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakoś dziwnie spokojna jestem... Może to nie to? A Tobie ten czop odszedł? Zaraz na spokojnie poczytam:) Co do testów _ przepraszam po raz kolejny ze jestem tak skupiona na sobie U mnie podejrzewano PCO (ale tylko po obrazie USG) i testy owu wychodziły mi przez większośc cyklu pozytywne Jedne mialam z rossmana, a drugie nie wiem skąd, bo odstałam Ale po domniemanej owu niemal do @ wychodziły pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×