Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Monia_aa - wiem wiem że się myli - wiem również to, że myli się w każdą ze stron :). Popękam na cztery strony świata - M po porodzie będzie mi mógł jak chochlą we mnie swoim p....m mieszać :). Sorki ale czarny humor to moja broń przed strachem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Love, może kup te liście malin, łaź po schodach, myj okna, nie ma na co czekać. Ja popękałam, ale mam nadzieję, że zeszyli mnie tak, że blizny spowodują dodatkowe tarcie. :-) I ćwiczę mięśnie Kegla, zobaczymy, jak to bedzie przy sexie, na razie jeszcze jest za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove - najsilniejsza babka na forum!! Dasz radę. A strach jest normalny. Ja tuż przed terminem spędze godziny w wc ze strachu i lewatywa będzie niepotrzena ;) I pamiętaj: strach ma tylko wielkie oczy i może pójdzie Ci tak szybko jak naszej Karolinie :) Wiedz że zazdroszcze C i że to już Twoja kolej. I mimo strachu chetnie zamieniłabym się z wami terminami by mieć maleństwo już ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love, nie zapominaj o masowaniu cycoszków. Może wtedy natura zrobi swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monai123 - rozumiem, że taka herbatka ze sklepu mało zdziała. Pewnie z zielarskiego to ta właściwa ..? Zorka - zacznę masować aż dym będzie szedł ....:) Najsilniejsza?? Chyba w gębie :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:) Mały ma 3300 Ciąze gin uznał za donoszoną:) Możemy rodzic Szyjka króciutka, rozwarcie na palec (może też opuszek) Czyli tez chce już rodzić, bo nabrał ciałka Leki odstawić i czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nawet byłam w środku szyta bo mały mnie rączką hm rozerwał. Wandzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. Kolejny dzien czas zaczac :) Wlasnie stoje i czekam na autobus do pracy - niestety sie spoznia, a ja marzne. Love - postaraj sie nie martwic. Moja kumpela miala urodzic swojego syna przez cesarke (maly mial wazyc 4400) i nie mam pojecia dlaczego lekarze jednak zdecydowali sie na porod naturalny. Koniec koncow urodzila ze znieczuleniem, a maly wazyl sporo mniej, niz mial wazyc. A Ona nawet milo to wszystko wspomina ( o ile da sie jakos mega milo wspominac porod:P) Wanda, ciesze sie, ze Malenstwo juz takim "malenstwem" nie jest i, ze masz "pozwolenie":) A jak Wam sie dzien zaczal? W Warszawie sypie snieg, choc z tego co widze nie wszedzie. P.S. Wsiadlam w koncu do autobusu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej malinowa:)no u mnie tez śnieg pada...a sporo juz go sporo...spokojnie do marca starczy:)a ja właśnie kawę piję:)i zaczynam się brać za pracę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki ja też już z kawcią w ręku:) M mnie obudził o 4.00 i do tej pory juz nie śpię baaaaa nawet ubrana i w miare wyglądająca dziś jestem:P Muszę jechać do Starostwa zarejestrować auto a chce mi się..........jak chole*a, użerać z tymi babami i tłumaczyć im co i jak jest w tych papierach nie tak;/;/ U mnie też poprószyło troszkę, przynajmniej tak ponuro nie jest. Love i Wandziu rozpakowywać się:P:P przynajmniej wskoczę na wyższy poziom w tabelce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee spać nie mogłam No maleństwem nie jest i chyba czas sie rozruszać, żeby Go wreszcie urodzić, bo czekając do terminu też możemy mieć blisko 4 kg Zważywszy, że w 2 tyg przybrał 650gram Love moze to jednak możliwe, bo właśnie w ostatnim miesiącu dzieci tylko tyją (piekne zdanie) hahaha za to mama znów schudła -1,5kg w dół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove - super, że u Was wszystko w porządku:) Wanda - cieszę się że ciąża donoszona:) Ja się zastanawiam ile malutka jeszcze urośnie, bo na ostatnij wizycie miała około 1,7 kg:) U mnie też pada śnieg, ale w małych ilościach:) Też już wypiłam moją poranną kawę a potem II śniadanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Noc przespana, a ja jakaś zamotana :-) Wanda cieszę się bardzo, że masz zielone światło i jest ok :-) Ciekawam bardzo, która z Was pierwsza :-) obstawiam jednak Love... Może i ja sobie zrobię kawkę, a co :-) może się obudzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo pół litra i kawę ... Jestem nieprzytomna. Mój maluch od kilku dni regularnie budzi się o 4ej... Zjada wtedy niewiele, bo niecałe 100 ml mleka i zazwyczaj idzie dalej spać. Mam wrażenie, że wielki głód go nie budzi - zatem co? Wcześniej przesypiał do 6-7ej :o A ja jestem nieprzytomna (o 24ej ściąganie mleka, pobudka o 4ej, potem o 6ej ściąganie mleka, a mały o 7ej już wyspany). Zamiast spryskać włosy odżywką to spryskałam odplamiaczem w sprayu...Szybko umyłam włosy drugi raz - mam nadzieję, ze mi nie odbarwi włosów (niedawno farbowałam...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia wysyłam Ci flaszkę, jeszcze jakaś weselna mi się uchowała:) Biedna Ty to się masz. Trzymam kciuki aby Mały przestawił się na tryb dłuższego spania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też mam taką nadzieję:) Też dostałam skierowanie do szpiala, ale bez daty, moze to jakas ich wewnetrzna procedura A i mam wizytę 6.02, ale mam przyjechać na dyżur do szpitala Czop prawdopodobnie wypadł, dlatego dostałam jakiś antybiotyk- nie wiem czy to standardowe postępowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia trzymaj się kochana, ja do kawki przesyłam serniczek, który właśnie zajadam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu mi się śniło, że kupowałam ubranka...ehh...muszę koniecznie coś kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia:) usmiałam sie z tego odplamiacza ja kiedys sie wykapała w płynie do płukania tkanin i wcale nie byłam jak Ty przemęczona tylko roztrzepana Bartuś zapewne ma taki okres, dzieci czasem tak dziwnie i bez powodu się przestawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze jedno pytania. Jaki macie laktator?? Bo u nas jak się idzie do szpitala rodzić to już trzeba go mieć i teraz nie wiem który lepszy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ręczny- czytałam spro negatywnych opini o odciagaczach elektrycznych w ogóle A jak mi Vilia powiedziała o dojarko-kosiarce to juz definitywnie zdecydowałam sie na reczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to mąż znajomej wykąpał dziecko w płynie do czyszczenia podłóg. Pachniał ładnie jabłkami i myślał, że to płyn do kąpieli dla dziecka. Na szczęście małej po tej kąpieli nic nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do uławienia porodu podobno olej z wiesiołka też pomaga Uelastycznie krocze, czyli chroni przed ty6m czego najbardziej się boję-nacięciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za serniczek i flaszeczkę :) Od razu mi lepiej :) Beti, nie ma co zakupów zostawiać na ostatnią chwilę. Warto rzłożyć sobie takie wydatki na raty - anawet ubranka trochę kosztują, nie mówiąc o "grubszych" zakupach :o Wanda, to się nie elektryzowałaś ;) mała gosieńka, ja mam ręczny Aventu - polecam. Mam też elektr. Medela, ale to jak pisała Wanda, dojarko-kosiarka - wolę ręcznie pompować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super że kala sie odezwala. Juz Cię chcialam wywoływać ;) Ja ostatnio kafelki myłam w kuchni i cos mi dziwne smugi zostawały - potem się okazalo że pomyliłam butelki i mylam kafle odplamiaczem do ubrań. Ale mnie to wcale nie zdziwiło bo ciąza w ogóle nie sluzy moim szarym komorkom :D Znowu mam mega katar :( Zauwazyłam zbierzność: pojawia się gdy idą przymrozki. A za oknem mam szron ale słońko też już przeswituje. Snieg to chyba tylko raz widzialam u siebie przez jeden dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×