Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Beti, a w ogóle to masz już cos dla siebie lub bobofruta? Ja dziś kupiłam butelkę aventu - są 3 rozmiary i nie moglam się zdecydować więc kupilam tą średnią :D Kupiłam też smoczek choć jak pisałam; jestem przeciwna ale M się uparł. łóżeczko już upatrzone na allegro. Niestety nie to z kołyską :( ale za to z tym wszystkim co tam potrzebne do niego ;) Teraz planuje kupic choc jedna koszulę , tak na wszelki wypadek dla siebie, gdyby (odpukać!) zachciało nam sie wcześniejszego urlopu na nfz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove ja też bym mogła prosić tą listę kosmetyków?? pati_4@o2.pl :) O testach się nie wypowiem, stosowałam raz i to nic mi nie dało, trafiliśmy bez testów, też miałam te z rossmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisałyscie :-). Musze zaraz nadrobić, ale poki co to Wandzia może ja Cie dogonie :-). A widziecie niedawno pisałam, że jak chcecie to moge pierwsza iśc na porodówke ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora nie mam nic :-) kupionego... Mam łóżeczko i fotelik od siostry ( trzeba je tylko przywieźć do domu, ale na to jeszcze czas ), a wózek ma nam kupić mama, no i upatrzony model już jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia nie spieszno, ale tak zostalo powiedziane :-). Poza tym mówiłam dla lekarza, że jakos miałam przeczucie, że będę rodzić przed terminem. Jak wyjdzie zobaczymy w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti mój pierwszy maluszek jakoś teraz miałby roczek...... ale mam Tymcia i tym żyję. Rozumiem,że coś siedzi w Tobie jeśli chodzi o zakupy ale myśl pozytywnie. Ja miałam tak samo i co,od połowy listopada leżenie bo rozwarcie i tyle sobie zakupów dla malucha zrobiłam. Love Tymcio zasypia w łóżeczku,dostał flache i niech sobie pośpi. Cyce mi odpoczną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że kolejnośc zostanie zachowana Jeju wiecie jak się boję Już nie komplikacji tylko tak zwyczajnie porodu, bólu Szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia znów podejmujesz próbe uspokojenia mnie? :) oj cięzko będzie Juz sprawdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na uspokojenie- bez czopa mozna chodzic spokojnie 2-3 tygodnie...tylko ostrozniej :) czop czopem,ale wody są w "worku",jeszcze szyjka jest zacisnieta...to nie musi oznaczac "juz wkrótce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu zobaczymy która pierwsza pojdzie do odstrzału :-). Jak coś mamy kontakty i jak bedziemy rodzić to ktoś tu poiformuje :-). Może wszystkie naraz bedziemy :-p ale raczej nie :-). Na każda przyjdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech kolejność będzie zachowana :). Wanda - nie chciałam Cie wystraszyć - to już nie pierwszy raz .... będę się zastanawiała 1000 razy zanim coś napisze ;). Agisia - czemu piszesz o porodzie? Mam nadzieję, ze wszystko ok. Wy dopiero w 35 tc jesteście - nie śpieszcie się macie czas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kupowania- na wszystko odpisuje z opóźnieniem:)Jeśli niekupowanie jest spowodowane tylko gadaniem Tez sie nasłuchałam, że teraz nie te czasy, że wszystko M może kupić jak bede w szpitalu ble ble... I by mi kupił wszystko źle No to miałam poczekać choćby do ostatniego miesiąca, no i mam ostani miesiąc prawie się nie ruszam z domu:( No i o czym mówić to jest taka kasa, ze na raz to bym niewyskubała, Tez przestałam liczyć po kupnie wózka A jak kiedyś Asia pisała jak się urodzi to i tak okaże się, że coś tam trzeba dokupić i niejedna stówka pójdzie Zora na rozmiarach butelek sie nie znam, kupiłam najmniejszą i średnią Smoczek też to mi wszyscy doradzali, bo podobno dzieci bez smoczka bez przerwy chcą cyca Dla obalenia mitów ja wywaliłam smoczek niemając jeszcze roku, a aparat na żeby nosiłam Dzieci mojej siostry do przedszkola sie rozstać z tzw dydorem nie mogły i mają prościutkie ząbki Chyba ze o co innego chodzi Aguśka a jak Twoje samopoczucie, mam nadzieję że wszystko ok, bo masz jeszcze troszkę czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A mnie kaszel meczy :( nie jest jakis mocny ale meczy. Do tego katar z kroplami krwi czasami. jutro ma przyjsc kolezanka zafarbowac mi wlosy chce je rozjasnic bo takie szare bure nijakie teraz. Potem plany jechac do centrum handlowego a jak wyjdzie zobaczymy. Co do zakupow ja nie mam nic planuje od marca zaczac cos kupowac. Ciagle zastanawiam sie nad wozkiem i nie mam pomyslu. O reszte przyjdzie sie martwic pozniej ale wiekszosc mam dostac wiec jesli chodzi o ubranka to mam z glowy i podobno lozeczko tez dostaniemy wiec juz mniejszy wydatek. Jeszcze mam troche czasu to dopiero 20tydz oby zlecial ten tydz i do nastepnego piatku bo mam polowkowe i moze dowiem sie plci. Strzelam na dziewczynke bo podobno mam brzuch na corke okragly a nie spiczasty jak na chlopca. A jakie wy macie ksztalty brzuszka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda - to dobrze, ze nie wystraszyłam - sama się boję i wuem jak się czujesz :). Dzisiaj wygotowałam buteleczki - przyszły z programu pay back - i jakieś zaszronione się zrobiły - więc musiałam osobno je wycierać a potem przepłukałam jeszcze w mineralnej. Co do smoczka (był w tym zestawie - avent uspokajający) to ja też cmokałam długo a zęby mam - nie chwaląc się - bardzo proste ... nic to, że słabe ... ale proste :). Katia - fajnie, ze masz dużo od kogoś - to duża oszczędność .... później każdy grosz się liczy a kasy na to ustrojstwo całe idzie duuuzżżżżooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje samopoczucie dobre raczej. Nie mam tak jak niektore z was ze cos boli skrzypie czy cus ;-). Normalnie smigam wszedzie robie prawie wszystko, nawet autem jezdzilam. Ale mialam swedzenie i pieczenie pochwy i zrobil mi badanie gin i mowi tak: ze raczej nie dotrwam do terminu porodu, ja otepiala, zaskoczona hmm. Wypisal mi tabletki do pochwy na noc i masc ktora mialam, wiec nie bralam w aptece. I pytam sie to co mam sie pakowac? a on, ze jakby sie cos dzialo to mam od razu jechac na szpital. Nie wiem nie bylo zadnych wyjasnien czemu co i jak hmm. A najgorsze jest to, ze jak mam wyruszac nawet na szpital co bez karty prowadzacej?? co mi z ksiazeczki ciazowej?? chyba musze miec wszystkie wyniki>>>>>>>>>>> a one sa u niego przeciez w karcie prowadzacej hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej beti:)ja juz na nogach od 5:)ale mało kto pisze z rana..więc i ja byłam cicho...wogóle do kitu się dziś czuje:( jest mi zimno boli mnie brzuch a o piersiach to już nie wspomne:(bolą tak jak przed @ a do niej jeszcze jakieś 9 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pracy kochana:)wstaje dokładnie 5.10. do pracy mam na 7 ale wiesz my kobiety potrzebujemy dużo czasu na przygotowanie:)śniadanie potem myć się makijaż ubranie:)a to trochę czasu zajmuje:)zwłaszcza jak otworzysz szafę i myślisz w co by sie tu ubrać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry z rana z moim kaszlem coraz gorzej i gadam jak Donald nie mam sil juz bo mnie ciagle dusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już wstałam:) Zimno jakoś i tak mało przyjemnie. Monia może jakieś grypsko CIę bierze, oby nie, ale taka pogoda. Albo to co innego może tym razem się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×