Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

anirak - super :) Czekamy na wieści o becie :) Wanda, trzymaj się jakoś - pomyśl, ze niedługo będziesz już całowała Adrianka po brzuszku i stopach - przetrwasz te ostatnie niedogodności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa JA przecież wzywam Ciebie z zaświatów kochana !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Boże trzymam kciuki za Ciebie od początku !!!!! Daj zanć dzisiaj koniecznie bo jutro ide z rana do szpitala i chciałabym wiedzieć, że moje ciążowe fluidy zdeponowałam właśnie u Ciebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love, jak nastawienie? Oczekujesz jutra z niecierpliwością czy chciałabyś oddalić tę chwilę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam się stresować. Nie chcę oddalać ale od wczoraj nie potrafię cięszyć się ze spotkania z Mikim bo stres i strach przed porodem przysłania mi wszystko co później będzie .... Głupie ale tak kurde od 2-ch dni mam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki odezwę się wieczorem, pewnie od razu nie będzie wyniku, ale jutro chyba tak, to forum naprawdę zaraża ciążą :), Love ja właśnie myślałam czy jest już Mikołajek czy jeszcze grzeje się w środku i nie chce wyjść na mróz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, stres zawsze będzie (ja pamiętam jak mnie zabierali na operacyjną to cała skakałam na łóżku - ze stresu cała podskakiwałam :o ), ale staraj się myśleć o Mikołaju i że go w końcu zobaczysz :) Ciekawi Cię jak będzie wyglądał? Mnie ciekawiło bardzo :) Zastanawiałam się czy Bartuś będzie miał włosy czy będzie łysolkiem ;) Jakie będzie miał oczy (kształt, bo kolor to na 99% procent domyślałam się, ze niebieski - jak większość dzieci). Myśl o tym :) Staraj się te obawy zepchnąć na bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love, a masz jakiś kremik na mróz dla Mikołajka kupiony jak będziecie wracać do domu, zeby go posmarować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove:) Od dwóch dni? Mnie strach przed porodem nie pozwala właśnie wyobrażać sobie chwil z Maleństwem przez wiekszą częśc ciązy I co mam o sobie myśleć:) Anirak jasne, że Cię pamiętamy Wielki gratulacje...fajnie że Ty o nas pamiętałaś i mam nadzieję że zostaniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe .... - ale to będzie rzut beretem do samochodu... chodz mam ollian krem delikatny .... może starczy ... czy nie starczy :) ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba powinno być coś bardziej tłustego... Żeby mu się buzia nie odmroziła. Ja bym chyba nie ryzykowałą, ze blisko - noworodki mają wrażliwą skórę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to mnie ogarnia taka melancholia, ze szok Własnie sobie ubzdurałam że bedzie mi Małego w brzuchu brakować...i sobie płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda - ja już znam takie twardzielki jak ja co w krytycznych chwilach panikują i takie panikary jak Ty co poród przechodzą jak większe zatwardzenie .... NIkt nam nie powie jak to będzie ... a może być różnie ... Nie znamy siebie na tyle by wiedzieć jak zareagujemy na taki ból ... pewnie same siebie zadziwimy - oby pozytywnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam Nivea krem na każdą pogodę, ale z tego co kojarzę jest od 1 miesiąca życia... Mam też Mustelę "Cold Cream" krem ochronny dla niemowląt i dzieci od pierwszych dni życia - jest droższy od Nivei, ale jest też przeznaczony dla noworodków. Jest niestety dużo droższy d Nivei (nivea ok. 10 zł a Mustela ok 25 zł) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Hipp ma na wiatr i niepogodę od pierwszych dni życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak urodzę wyślę M niech coś kupi ... Tera już się nigdzie nie ruszam ... Dzięki za przypomnienie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, nie wiem, od którego on jest m-ca/ dnia zycia... Tak mi świta, że po 1 miesiącu - na opakowaniu nie ma informacji :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anirak WIELKIE GRATULACJE !!!! Ciekawe kogo zarazisz do pary fluidkami do pary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na opokowaniu nie ma żadnej info. za to wielki minus choć krem jest naprawde świetny na mrozy, dlatego tez go kupiłam, mam próbki innych ae nie chciałam testować na dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIRAK (od Kariny:) ) wielkie gratulacje!!!! ciągnij którąś z dziewczyn do pary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasmucona, ile cykli brałas clo? Wracasz do niego? Mnie się na clo udało choc jajniki mam całe zjete od torbieli. Więc Tobie tez sie w końcu uda bo sama piszesz że masz ich kilka. Tak jak Wanda pisała: dopóki bierzesz ten lek na cukrzyce jest ok ale potem to samo. A robilas już hsg?? Clo miałas z monitoringiem i gin Ci mówil w jakie dni się starac?? anirak, łobuzie!! Gdzieś Ty była?! Gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!! Alanek waży ponad norme: 1430g i przez to jego szybkie rosnięcie moja anemia się poglebila :( Żelazo na recepte mnie uczula i gin dal mi próbke innego leku bez recepty i nie wie co dalej ze mną zrobic bo żelaza dozylnie mi podac nie mogą bo może spowodować wstrząs anafilaktyczny a jesli to bez recepty sie nie spisze to zostaje już chyba tylko transwuzja krwi :( Mam jeść na potęge natke pietruszki - juz nie będę jej dodawać do obiadu tylko chyba będę wcinała po peczku dziennie bez niczego ;) Potem was doczytam bo mam samoloty i się troche położe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inne wartosci tez mam do d..y RBC 2.97 (3.50-5.50) HBC 9.8 (11.0-17.0) HCT 29.0 (35.0-55.0) Nawet nie wiem co oznaczaja te skróty ale gin nie był zadowolony z wyników. Powiedział że mam brzydka anemię i się teraz martwię :( Bo niby dziecku nic nie zagraża ale co bedzie podczas porodu gdy stracę dużo krwi?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×