Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

dziewczyny zasnął :) normalnie śpi pierwszy mały sukces ale śpi :) Justysia a jak się w nocy obudzi powiedzmy ze dam mu jeść itd i dalej trzeba postępować tak samo?? kurde musze sobie druknąć ta książke bedzie mi wygodniej czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadek temp w 15 dc..
pomóżcie kobietki...czy możliwa jest implantacja zarodka 2 dni po owulacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, ja ogólnie wczesniej pozwalalam mu spac ile chciał a potem zaczynalam go budzic - zwlaszcza po popołudniowej drzemce. U nas problem wyglada tak że ostatnio mały coraz pozniej mi zasypia. Ale gdy juz zaśnie to spi do rana. Dla niektórych godz 22:00 czy 23:00 to i tak pikus w porownaniu np. z ciąglym wstawaniem na nocne karmienia ale mimo to nie powienien tak pozno chodzic spac. Nie moge zjesc kolacji ani sie umyc i ubrac w pizame bo musze z nim byc dopóki nie zasnie wiec sama kładę się jeszcze pozniej :( Mąz mi ,,pomoze'' ale tylko w weekendy bo w tygodniu wstaje do pracy o 4:00 wiec ja sama chce by chociaz on był wyspany. Wczesniej maly zasypiał o 21:00 i albo spał do rana (6:00 czy nawet 7:00) albo po karmieniu o 23:00 mi szalał, piszczał - ogólnie był ożywiony. Potem po przeziebieniu się rozregulował i ze spaniem i z jedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
implantacja 2 dni po owu? No nie wiem. Chyba za wczesnie. A dlaczego pytasz? Sugerujesz sie czyms, jakimis objawami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadek temp w 15 dc..
Zora mierze temp i wiem ze owu była 13 dc byłam na monitoringu..14 dc super skok 15 dc duży spadek ...i 16 dc znowu skok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadek temp w 15 dc..
13 dc była owu.wiem po monitoringu..14 dc skok temp a 15 dc mega spadek....i na drugi dzień znowu wzrost temp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, tak jak pisałam wcześniej, my uczyliśmy zasypiania tylko wieczornego, a w nocy zostawiłam tak jak było do tej pory bo i tak zawsze mi przy cycu usypia jak karmię, więc tylko odkładam ją do łóżeczka i śpi dalej. Od urodzenia to mogę na palcach jednej ręki policzyć ile razy nie usnęła mi przy cycu przy nocnym karmieniu :) no to super, że zasnął :) a ile czasu płakał i ile spał? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam pewien problem kochałam się z chłopakiem 3 razy w tym miesiącu. okres mam co 28 dni. zauważyłam śluz lepki przeźroczysty. Nigdy nie konczyl wemnje A jak to ostatnio robiliśmy miałam tam bardzo mokro i ledwo co zdążył wyciągnąć i miał wytrysk na zewnątrz czy jest możliwość ze jestem w ciąży? Bardzo proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia spał 2 godziny i 15 minut a zajeło nam to mniej niz 15 minut i nie było nawet histerycznego płaczu i się właśnie zastanawiam co zrobić jak się obudzi w nocy z reguły jest to koło 3 w nocy a przez dwie nocy budził się o 3 i nie chciał jeść tylko był wyspany i jakieś półtorej godziny nam zeszło zanim znowu zasnął nie płakał tylko był wyspany może dlatego ze późno miał drzemkę dziś już nie dam mu zasnąć bo wczoraj padł mi przy butli o 18 i nie wiem co robić w nocy hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nagana według mnie są bardzo małe szanse na ciaze... po za tym śluz nie zawsze oznacza dni płodne. poczekaj do dnia przewidywanej @ i już i wtedy możesz zrobić test ja robiłam dwa dni przed przewidywanym terminem @ i już wtedy wyszedł mi pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę powinnam mieć okres a ja dalej mam przeźroczysty lepki śluz i powiększona macicę jak sprawdzałam. Powiedz jak ty miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę powinnam mieć okres. Ale ciągle mam lepki przeźroczysty śluz i szyjka macicy jest powiększona. powiedz jak ty miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie sprawdzałam macicy a co do śluzu to nie pamiętam, bądź spokojna :) rozumiem ze wolisz negatywny test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Kochane proszę powiedzcie czy możliwe jest żeby sluz była płodny a owulka była dużo później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naganna w takim razie życze Ci tego ale wg mnie sa marne szanse... Ewka co do śluzu to różnie bywa bo właśnie dzięki niemu plemniki przeżywają i czekają na uwolnienie komórki jajowej :) według najnowszych badań plemniki mogą żyć do 9 dni w śluzie kobiety :) wiec wszystko jest możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane moja wlasnie poszla spac marudzila, myslalam ze ona glodna wiec szybciej ja wykapalismy, zrobilam butle a ona zaledwie 50ml wypila i dalej marudzila, dalam smoka polozylam do lozeczka i chwila moment i spi. :) Ja sie biore za czytanie moze dowiem sie co zrobic by ona sie nie budzila w nocy na jedzenie a przespala cala noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
To może któraś z was mi wytłumaczy jak mam to wszystko rozumieć. W 14 dc sluz kurzego jaja i test owi pozytywny, 17dc dc usg i lekarka mi mówił ze pęcherzyk dominujący ma 0,59 cm @ mam co 29 dni i to wszystko nie trzyma mi się kupy :( robił badania i sa ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Hej katiaa a ilea twoja piękność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy test pokazuje w miarę możliwości czy to ciąża? Czyli mam się nie przejmować ze jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, no to super jak tak :) oby tak dalej, a za kilka dni powinien usypiać bez płaczu :) a co do nocy, to jak masz na tyle sił, to możesz spróbować tym samym sposobem, aby usnął sam, może akurat się uda :) Katia, z tego co pamiętam, to aby oduczyć nocnego jedzenia, trzeba każdej kolejnej nocy po trochę zmniejszać ilość podawanego mleczka aż dojdzie się do zera. Możesz mi wysłać tą książkę zaklinaczka dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----Ewka83, testy owu nie pokazują że masz owulacje. Pokazuja tylko pik LH który towarzyszy owu. Czasami z jakis przyczyn mimo piku Lh owu przesunie sie w czasie lub nawet nie wystapi. Co do sluzu: wystepuje on podczas dni płodnych a nie tylko w samą owu. Dni płodne moga trwac nawet 7 dni (róznie mówią), czyli produkujesz sluz w którym plemniki moga przeczekac do owu nawet kilka dni. -----naganna, stosunek przerywany nie jest żadną formą antykoncepcji. Choc ja sama taki uprawiam :P :D Jeśli facet skonczył na Tobie (mam na mysli okolice krocza a nie np. brzuch) to plemniki mogą się przedostac do Twojego wnętrza. Poza tym podczas zbliżenia (przed wytryskiem) penis wytwarza preejakulat, ktory może zawierać plemniki więc ciąża jak najbardziej możliwa. Jeśli masz wątpliwosci to zrób test w dniu spodziewanej miesiączki - wtedy powinien byc juz wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadek temp w 15dc - wybacz ale Ci nie pomogę za bardzo. Nie chce Cie wprowadzic w błąd. Mierzylam temp ale nic z tego nie wychodziło , potem okazało sie ze miałam cykle bezowulacyjne. Pytaj na forum o Lovekrowe - ona zęby zjadła ;) na mierzeniu temp i ma bardzo dużą wiedze na ten temat. Tylko ze ostatnio zalatana jest i moze Ci od razu nie odpisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Hej Zora ja to wiem tylko lekarka mi powiedziałam ze owulka mi się przesunęła a u niej na wizycie miałam sluz już kremowy i gesty czyli nie płodny jak jej o tym powiefzialam to stwierdziła ze nie mam patrzeć na sluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----Pozowolilam małemu wczoraj na drzemki 2,5h w sumie. A on mi wieczorem zasną o 21:40. Niewielka roznica ale zawsze to lepsze niz po 22:00:P Natomiast rano mi wstał przed 8:00 - podoba mi sie taka pora wstawania ale za to w nocy wciaz sie budził - a to smoczek, a to piciu i w ogóle jakos zle dzis spał. Moze to przypadek. Zaobaczymy jak bedzie dalej. Zeby tylko babcia dzisiaj nie pozwoliła mu za długo spac bo ja jade pozałatwiac pare spraw i maly z nią zostanie. -----Ewka, niby Twoja lekarka ma racje. Bo śluz płodny może wystepować w okolicy szyjki macicy a na zewnątrz możesz go nie zauwazać. O ile Twoja lekarka ma dobre usg i doświadczenie to pozostaje Ci tylko jej zaufac. A badasz sama szyjke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od 2, 3 dni plamie :( Niewielkie ilosci bo wystarczy wkładka higien. ale plamie całymi dniami. Albo nadżerka sie odzywa albo co? Zarejestruje sie do mojego gina (tego który prowadzil moją ciąże) tylko ze terminy do niego są dugie ale to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja od dziś na urlopie :) wypoczywam. Wykorzystuję zaległy urlop z 2012 r. - 16 dni :D zorka, a w jakiej części cyklu jesteś? Może to plamienie miesiączkowe? Czy środek cyklu? Może w ciązy jesteś :D nikaa, wiem, że takie kłądzenie dziecka i słuchanie jak płacze jest na pewno stresujące. My nie mieliśmy nigdy (na szczęście) takiego problemu. Bartka od początku (no może jak skończył miesiąc) kładliśmy wieczorem o tych samych porach (po 19ej) i zasypiał sam. Nie uczyliśmy spania z nami itp. Ale wiem, że tak łatwo się gada bo każde dziecko jest inne i każdy rodzić ma inny próg wytrzymałości dziecka na płącz. Teraz mały czasem płacze (szczególnie jak go kładę na popołudniową drzemkę), ale wiem, że nic mu się nie dzieje, więc nie reaguję a on zasypia. Czasem rezygnuje już nam z drzemki, ale wtedy pada wieczorem wcześnie. bo po 18ej jest już "ugotowany". A tak zasypia przed 20tą. o 19:30-19:45 standardowo leży w łożeczku. I u nas taka "schematyczność" się sprawdza. Mały przesypia nam do 7ej z reguły. Co do jedzenia w nocy to Bartek jak miał 3-4 miesiące to przesypiał do ok. 6ej, potem jadł i spał do 9ej. Jak miał pół roku to spał do 7ej bez jedzenia. Wiem, ze półroczne maluchy nie potrzebują już w nocy jeść. Ja małego "przestawiłam" po rotawirusie. Bo w trakcie choroby dawałąm mu jeść w nocy - bo nie chciał jeść, a jedynie pił mleko "na śpiocha", więc w nocy mu dawałąm. No i się kilka dni potem w domu budził i domagał butli. Więc robiłam mu mleko modyfikowane (tzw. "oszukańca"), woda z małą ilością mleka - zmniejszałam ilość mleka dosypywanego do wody aż w końcu dostawał samą wodę do picia. i się oduczył budzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×