Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Cześć dziewczyny pamiętacie mnie jeszcze ;) Jestem jeszcze w jednym kawałku i gabarytami przypominam wieloryba człapiącego kaczym chodem. Do tego mój maluch postraszył nas w piątek wieczorem. Brzuch bolał jak diabli co kilka minut przez blisko godzinę. Przestraszyliśmy się z M, że czka nas wycieczka do szpitala, ale po nos-pie forte i ciepłej kąpieli przeszło. Zresztą mały fika jak najęty.Teraz czekam z niecierpliwością na wizytę, którą mam 17 stycznia. Mam nadzieję, że do niej dotrwamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--czesc netta :) Skąd ja znam te bole. Mialam je na tydzien przed porodem. Momentami wydawały sie gorsze od tych porodowych. Szykuj sie malenka ;) Duzo odpoczywaj!! Len się na maxa bo to ostatnie takie chwile :D A poza tym porod wymęczy Cię za wszystkie czasy. Czekamy by przywitac Cie juz w gronie mamus :) :* --Kala, a może M by poszukal pracy jako kierowca PKS-u czy czegos takiego. Tiry pewnie bardziej opłacalne.. Już sama nie wiem co Ci napisac :( Masakra z tym bezrobociem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały dziś zjadł w koncu cały obiadek (dynia z ziemniaczkiem) ale rano kaszki mi nie tknąl. I tak zle i tak niedobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Netta już niedługo, ale fajnie, zaraz razem:):):):):):):) Kurcze Zorka współczuje tego stresu przy karmieniu, zje czy nie zje;/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie. Pamiętacie mnie jeszcze?? Wiem, że któraś w was używała testów owulacyjnych, chce sie zapytać z jakiej firmy są dobre, bo na allegro tego pełno, ale nie wiadomo czy one dobre. Mam nadzieje, że u was wszystko dobrze. Pozdrawiamy :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie. Pamiętacie mnie jeszcze?? Wiem, że któraś w was używała testów owulacyjnych, chce sie zapytać z jakiej firmy są dobre, bo na allegro tego pełno, ale nie wiadomo czy one dobre. Mam nadzieje, że u was wszystko dobrze. Pozdrawiamy :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta jasne ze Cie pamiętamy :) Kurde jak ten czas leci :) niedługo będziesz tulić swoje maleństwo w ramionach achh :) dziewczyny maci nk?? Chciała bym was mieć w znajomych :) mam już zore i katie :) kurde w moim sklepie są tylko sloiczki z gerbera i bobovity nie ma hippa a tamte nie mają dyni z ziemniaczkiem ani marchewki z ziemniakiem :/ mój adaś pluje marchewka ze słoiczka :/ dla mnie tez jest paskudna ale dziś postaram się ugotować swoją :) wczoraj mały zjadł bananka :) aguś dajesz do picia soczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta- pamiętamy :) jak się czujesz? Ile masz na plusie, że tak marudzisz :P będzie dobrze :) Aguśka- no w końcu! Może tak napisz co u Ciebie? :P Ja miałam dołaczone do tych ciążowych były takie paskowe po 1 zl za sztuke były ok :) planujecie kolejne? :) Nika-z tymi słoiczkami! :) w rosmanie są inne- mało ale hippa są w kauflandzie widziałam duży wybór i bobo fruta - drserki choc to ta sama firma co gerber z tego co pamiętam- jeszcze nie próbowaliśmy ale kupiłam jagody maliny z jabkiem chyba i coś jeszcze :) mój ostarnio był w carfure i tam podobbno jest wielko wybór zadzwonoł i przez tel wybralismy z 4 nowe słoki od 5 miesiaca a takich nigdzie nie było, poza tym możesz kupić od samego hippa z ich strony www z sklepu :) maja tam wszystkie swoje produkty :) Od wczoraj synek je ziemniaki ze szpinakiem :) posmakowało ja też bardzo lubie szpinak :D Dziś znów zrobie gruszke :) na dziś i jutro a od czwartku może coś innego :) Nika co teraz dajesz do jedzonka? :) Ja soków nie daje :) bo są często dosładzane i trzeba na pół rozcięczać i działają przeczyszczakąco - owoce dostaje a inne czekają w słoiczkach :) do picia ma mleczko i herbatki do ok 14 z trzech ziół z anyżkiem kpprem i czymś tam, a druga na wieczór malinowo-różana. Czasem troche si napoje czasem nie. Dalej wystarcY Mu mleczko a mi nie zakeży na tym by nagle go przestawic i ograniczyć mleko niech pije jak najdłużej nic zdrowszego mu przecież dać nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta- pamiętamy :) jak się czujesz? Ile masz na plusie, że tak marudzisz :P będzie dobrze :) Aguśka- no w końcu! Może tak napisz co u Ciebie? :P Ja miałam dołaczone do tych ciążowych były takie paskowe po 1 zl za sztuke były ok :) planujecie kolejne? :) Nika-z tymi słoiczkami! :) w rosmanie są inne- mało ale hippa są w kauflandzie widziałam duży wybór i bobo fruta - drserki choc to ta sama firma co gerber z tego co pamiętam- jeszcze nie próbowaliśmy ale kupiłam jagody maliny z jabkiem chyba i coś jeszcze :) mój ostarnio był w carfure i tam podobbno jest wielko wybór zadzwonoł i przez tel wybralismy z 4 nowe słoki od 5 miesiaca a takich nigdzie nie było, poza tym możesz kupić od samego hippa z ich strony www z sklepu :) maja tam wszystkie swoje produkty :) Od wczoraj synek je ziemniaki ze szpinakiem :) posmakowało ja też bardzo lubie szpinak :D Dziś znów zrobie gruszke :) na dziś i jutro a od czwartku może coś innego :) Nika co teraz dajesz do jedzonka? :) Ja soków nie daje :) bo są często dosładzane i trzeba na pół rozcięczać i działają przeczyszczakąco - owoce dostaje a inne czekają w słoiczkach :) do picia ma mleczko i herbatki do ok 14 z trzech ziół z anyżkiem kpprem i czymś tam, a druga na wieczór malinowo-różana. Czasem troche si napoje czasem nie. Dalej wystarcY Mu mleczko a mi nie zakeży na tym by nagle go przestawic i ograniczyć mleko niech pije jak najdłużej nic zdrowszego mu przecież dać nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta- pamiętamy :) jak się czujesz? Ile masz na plusie, że tak marudzisz :P będzie dobrze :) Aguśka- no w końcu! Może tak napisz co u Ciebie? :P Ja miałam dołaczone do tych ciążowych były takie paskowe po 1 zl za sztuke były ok :) planujecie kolejne? :) Nika-z tymi słoiczkami! :) w rosmanie są inne- mało ale hippa są w kauflandzie widziałam duży wybór i bobo fruta - drserki choc to ta sama firma co gerber z tego co pamiętam- jeszcze nie próbowaliśmy ale kupiłam jagody maliny z jabkiem chyba i coś jeszcze :) mój ostarnio był w carfure i tam podobbno jest wielko wybór zadzwonoł i przez tel wybralismy z 4 nowe słoki od 5 miesiaca a takich nigdzie nie było, poza tym możesz kupić od samego hippa z ich strony www z sklepu :) maja tam wszystkie swoje produkty :) Od wczoraj synek je ziemniaki ze szpinakiem :) posmakowało ja też bardzo lubie szpinak :D Dziś znów zrobie gruszke :) na dziś i jutro a od czwartku może coś innego :) Nika co teraz dajesz do jedzonka? :) Ja soków nie daje :) bo są często dosładzane i trzeba na pół rozcięczać i działają przeczyszczakąco - owoce dostaje a inne czekają w słoiczkach :) do picia ma mleczko i herbatki do ok 14 z trzech ziół z anyżkiem kpprem i czymś tam, a druga na wieczór malinowo-różana. Czasem troche si napoje czasem nie. Dalej wystarcY Mu mleczko a mi nie zakeży na tym by nagle go przestawic i ograniczyć mleko niech pije jak najdłużej nic zdrowszego mu przecież dać nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta- pamiętamy :) jak się czujesz? Ile masz na plusie, że tak marudzisz :P będzie dobrze :) Aguśka- no w końcu! Może tak napisz co u Ciebie? :P Ja miałam dołaczone do tych ciążowych były takie paskowe po 1 zl za sztuke były ok :) planujecie kolejne? :) Nika-z tymi słoiczkami! :) w rosmanie są inne- mało ale hippa są w kauflandzie widziałam duży wybór i bobo fruta - drserki choc to ta sama firma co gerber z tego co pamiętam- jeszcze nie próbowaliśmy ale kupiłam jagody maliny z jabkiem chyba i coś jeszcze :) mój ostarnio był w carfure i tam podobbno jest wielko wybór zadzwonoł i przez tel wybralismy z 4 nowe słoki od 5 miesiaca a takich nigdzie nie było, poza tym możesz kupić od samego hippa z ich strony www z sklepu :) maja tam wszystkie swoje produkty :) Od wczoraj synek je ziemniaki ze szpinakiem :) posmakowało ja też bardzo lubie szpinak :D Dziś znów zrobie gruszke :) na dziś i jutro a od czwartku może coś innego :) Nika co teraz dajesz do jedzonka? :) Ja soków nie daje :) bo są często dosładzane i trzeba na pół rozcięczać i działają przeczyszczakąco - owoce dostaje a inne czekają w słoiczkach :) do picia ma mleczko i herbatki do ok 14 z trzech ziół z anyżkiem kpprem i czymś tam, a druga na wieczór malinowo-różana. Czasem troche si napoje czasem nie. Dalej wystarcY Mu mleczko a mi nie zakeży na tym by nagle go przestawic i ograniczyć mleko niech pije jak najdłużej nic zdrowszego mu przecież dać nie moge :) Kala :( może jeszcze znajdzie tu prace? Gdzie się odziała nasza tabelka? Niedługo netta będzie się wpisywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pięknie! Ja poprostu zapełniam pustke bo nic nie piszecie :P Love, beti, monie dwie :) zorka, katia, asia co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas mroźno,biało od śniegu i mgła jeszcze brrrr ze słoiczkami u nas też licho... nie wsominając o kaszkach,ja kupuje w biedronie te duże opakowania bo sie opłaca to ryżowych sa tam tylko albo aż 3 smaki :o Agusiii a zamawiałaś ze strony hippa do domku? ja ze soków robie kisiel a jak daje Tymuli do rozcieńczam woda. Tymon mnie rozwala bo chodzi i całuje te swoje jeździki co dostał w sobotę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--Agusiiiii, a ja robilam własnie pranie. Mały sika na potege a kupka raz dziennie (mniej wiecej) ale za to jak mały słonik i nie mialam ubranek juz dla niego bo wszystkie czekaly na przepierke :D CZyli moj M mial racje ze maly kupkał po soczkach - nie widzialam ze dzialaja przeczyszczajaco. A herbatki tez? Bo wydaje mi sie ze mały po ,,mieta i jabłko'' kupka obficie. --czesc Aguska :) Co tam z tymi testami? ;) Ja mialam najtansze z allegro jakby co :P Tam sa chyba wszystki jednakowe z tych paskowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiiiii28 mam ponad 16 na plusie i do tego zatrzymuje mi się woda, więc kostki mam popuchnięte masakrycznie szczególnie wieczorami. Nie licząc tego, że w jedyne buty zimowe w które jeszcze wchodzę nie bardzo mi się chcą już zasuwać, niedługo chyba będę je wiązać na gumkę od weka ;) ale i tak najważniejsze żeby z maluchem było wszystko ok. Do tego odebrałam część wyników. Okazało się, że jestem posiadaczką jakiejś tam bakterii ciekawe co na to powie ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś w mojej dziurze nie ma ani kauflandu ani carrefura mam tylko tesco biedronke delikatesy centrum i pod blokiem dh trójka :P Aguś też kupiłam ziemniaka ze szpinakiem :P dziś była zupka jarzynowa a na deserek bedzie bananek ;p aguś ile dajesz tego dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zjadło mi posta :/ możecie napisać jak robicie zupki dla waszych maluszków? :) mój adaś pluje słioczkową marchewką dziś jarzynową zjadł nawet ale jakoś bez entuzjazmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak miło, że piszecie :) czytam Was i pisze zawsze przy karmieniu :) Monia juź miałam zamawiać z www tego hippa gdy znajoma skusiła mnie kauflandem, że duży wybór, niedaleko i tanio- ceny nie sprawdzałam zresztą wpadłam do sklepu na dosłownie 5 minut. Nika- fajnie będziemy razem blenderować :) tylko wiesz podobno najpierw warzywa trzeba pomoczyć w wodzie10-15 min by usunąc choć troche toksyny.ale i tak te sklepowe to dużo podobno nie uratuje ta eoda wiec może warto jednak przez te kilka miesiecy w oczekiwaniu na swieże kupic słoiki chyba że wszystko masz od rodzinki :) tylko nie wiem czy warto dla takiej ilości gotować? Chyba że będziesz mrozic? :) synkowi daje codziennie pół słoika tego małego 125 kupuje dwa czyli jest na 4 dni akurat by sprawdzić czy dobrze toleruje po tych 4 dniach wprowadzam nowe. Potem może będe robić miksy albo dawać dla starszego dziecka, choć dziwi mnie to, że 5 mies dziecko ma mięsko lyb rybe jeść :) Zorka- zależy które, na pewno z koprem itd ale wogóle jak qypije herbaty więcej to jak woda przegotowana- przeczyszcza takie malyszki, tak jak jabko, gruszka, śliwka itd i automatycznie soki również mają takie działanie, więc nie ma co przesadzać z ilością, nie pamiętam do krórego miesiaca ale wiecej " picia" poza mlekien niż 100 ml nie powinno dziecko pic na dobe a to jest max :) Netta ja przytyłam jakies 13-14 na końcu przed samym porodem mi stopy spuchły woda szybko zejdzie :) i kg też :) netta ciebie obejmuje ten roczny macierzyński? :)) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś nie wolno moczyć bo ucieka witamina b należy grubiej obrać ze zkóry ze względu na toksyny :) uf ja też daje słoiczek na dwa dni :) a co lepiej dodawać do zupek masełko czy oliwe z oliwek ?? Jak jest gęsta dodawałyście wode czy może swoje mleko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam że od jakiegoś czas mam problem bo synek nie chce spać w łóżeczku :/ w nocy jak zaśnie na rękach to kłade go do łużeczka a on spi w nim max godzine i się budzi przełoże go do leżaczka to pięknie śpi a sam to nigdy nie zaśnie:/ i teraz jestem w kropce co mam robić? próbować uspokoić i kłaść znów do łóżeczka ? jak u was dzieci śpią i zasypiają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiiiii28 niestety nie łapię się na ten roczny macierzyński. Dopiero dzieciaki urodzone po 17 marca mogą liczyć na luksus rocznego pobytu z mamą :( nie ma jak dyskryminacja i dziwaczne przepisy w naszym kochanym kraju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, u nas bylo tak ze mały nie chciał siedzieć i spac niegdzie indziej jak tylko we wózku. Próby przenoszenia go do łóżeczka kończyły się placzem. Aż się w końcu zawzięłam i zaczęłam go przekładać do łóżeczka. Mimo jego protestów. W koncu był tak wymeczony że zaczął sam zasypiac w łózeczku (na siedząco!) :) Podoba mu sie ze względu na to że ma tv na przeciwko i moze ogladac bajeczki. łóżeczko jest tak ustawione że mały widzi calutki pokój. Dostalismy tez kiedys grube, fajne ochraniecze na szczebelki ( z ładnymi króliczkami na chmurkach) które na chwile obecna pełnia rolę mięciutkiego oparcia :D Próby przekładania zaczęłam od drzemki kolo południa. Potem tak samo robiłam popoludniu. Wieczorem mały zaspia w naszym łozku (ostatnio) i sen ma na tyle twardy że moge go przewinąc i przełozyć do łożeczka bez jakichkolwiek problemów. Nika, cierpliwosci. Chocby płakał, krzyczał ..Ty się nie poddawaj. Spróbuj czesto się z nim bawić w jego łóżeczku. Dawaj zabawki. Wygupiajcie się itd. Niech polubi to miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta- co za kicha!!! A to nie jest tak ze jak ostatni dzień kończy ci sie przed dniem od kiedy to dotyczy to Ci przedłużają? Może zrob tak jak moja znajona najpoerw macierzyński czesc potem urlop a ze sie pochorowala niezle to byla i tak na L4 potem wrocila i miala reszte macierzynskiego a potem urlop bo jej za nowy rok sie nalezal- dzieki temu byla dlugo z dzieckiem i to bylo jakies 2 lata temu. A nie można jakoś tego obejść? Kurcze też bym chciała miec rok macierzyńskiego :) Monia- a jak ten kisiel robisz? Bo ja umiem tylko taki z torebki :P to masz super wybór kaszek :) Nika - można dodać i mleko i wode co wolisz :) cos czytałam, że najlepsza oliwa z oliwek i chyba jest specjalna też dla maluszków :) Kiedy Wasze dzieci zaczeły raczkować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już, ah ta praca. Netta jeju nie moge uwierzyć, że tak sie staraliscie, a tu ciach i juz zaraz po wszystkim, super, całuski :** Nika ja mam nk, fajnie by bylo miec wszystkich kto ma nk czy fb. U nas można powiedzieć, ze jest w miare dobrze, do tego czasu mała tylko chorowała 2 razy na przeziebienie i niedawno na gardło tylko, ale to od nas sie nabrała. Pracuje dalej, wiec smutno mi, że nie mam czasu z wami popisać, a pamietam jak w ciazy byłam to kilkadziesiat czasem stron bylo do przeczytania, a teraz to nie to samo. Zaluje, ze z wami tak czesto nie jestem na czasie, bo ciakawi mnie wiele rzeczy, kazda z nas ma inne techniki do dziecka. Bardzo dlugo mala mi zasypiała przy karuzeli, ale odkad ja zdjełam, bo sie bawila i nie zasypiała już przy niej tylko juz wstawała i ciagała to nie potraci mi zasnac w łozeczku tylko jest bujanie w wózku, a pozniej ja przełkadam do lozeczka, nieraz jak cgce dluzej pospac, a ona sie wierci juz u siebie to biore ja do siebie, aby pospac, wiadomo wyspac sie do pracy. Mili zaczela raczkowac ok 6mies a poszła nóżkami w 9mies, zakladalismy, ze do swiat pojdzie, a tu taka niespodzianka, pierwsze jej słowko to oczywiscie "baba", a co najwazniejsze pozniej " mama" i caly czas byla pioseneczka mamamamama, az meżusia krew nieraz zalewała, że jak na złosć mowi mama, tak mowiac zartem go to bolalo, ale w koncu jakos od niedawna powiedziala "tata" mi sie wydaje, ze jak pracowałam to on specjalnie juz dla niej wklepywal hihi nie mogl tego przezyc. Milka spiewa pioseneczki, caluje laleczki i tam jakies zabaweczki co maja dziubki, kapac sie nie lubi, bo raz chciala zanurkowac to mi sie wydaje, ze wtedy sie przestraszyla, ale nie jest źle wymyje ja, ale w misce wiekszej, wanienka nam nie byla potzrebna, wiec oddalam dla siostry po co ma stac. Sloiczkow z obiadkami nie jadlysmy, znaczy od 4 mies wziela pare malenkich lyz danej potrawy, ale nie powiedzialabym, zeby caly sloik, a ze ja durna nakupilam, aby dziecko poznawalo smaki, wiec musialam mieszac jakos swoimi sposobami aby to pokonczyc, deserki lubi, wiec jej dawalam, teraz to rzadziej, bo je inne rzeczy, kaszki je, bo lubi, choc zrobila sie smakoszka mała. jak jeszcze nie miala zebow, bo ma ich na razie 2, to jadla juz parówke i pasztet dawalam. Teraz je prawie wszystko, a sledzie uwielbia, dawalam jej juz wczesniej to wcianala jak najeta, a juz takiej smazonej ryby to nie chce. Daje jej chrupki kukurydziane smakowe, ciastka, herbatniki, krakersy, banana ostatnio jej dalam to tez lubi, bo w 4 mies to jeszcze nim wymiotowała, wiec myslalam ze jesc go nie bedzie, mandarynki, pomarancze o az sie trzesie jak je i jej fajnie cieknie sok po wszystkim :-), hmmm to tak z grubsza. Macie pyt to pytajcie :-), nie wiem co jeszcze naskrobac... co do testów pytam, bo chcialabym poznac swoja owulacje, poniewaz chcemy zaczac sie starac o 2 dzidzie, a jak pisałam kiedys bym chciala chlopca, a nie mam czasu na mierzenie temp, nie znam sie na tych sluzach, bo ja zawsze jakies mam w roznych czasach. juz tabletki rzucilam i w tym mies jak dostane @ to juz ich nie biore. M dowiedzial sie dzis o tym, wiec sie cieszy, ze dzidzia bedzie, ale ja chce sprobowac natrafic na plec. Rowniez mysle o otwarciu dzialalnosci swojej, ale zobaczymy jak to bedzie. To na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska, ale naskrobalaś :) Druga dzidzia powiadasz? ;) Mnie ostatnio bierze tez na zajscie w ciąże. Chyba hormony czy cos :P Ale nie staramy się teraz. Ciezko by było finansowo. Ogólnie to chce kiedys mieć drugie bobo (oczywiscie córeczkę) a M nie chce! Może uda mi sie go kiedyś przekonać. Ale nie bede naciskała. Zdam się na los ;) Tylko przykro by mi było gdyby nasz synek byl jedynakiem bo co on biedny zrobi gdy my kiedys pomrzemy? Sam na tym świecie zostanie :( Az mi serce pęka na sama myśl. No nic, oglądne sobie jakis filmik w tv i smigam spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Zora, wiem teraz ciezko, ale zawsze moze być gorzej. U nas tez teraz przestuj, ja pracuje on nie, zobaczymy jak dalej, ale chce znac owulacje zeby wiedziec kiedy ja mam, i dziewczyny z chlopcami moze cos mi w tym temacie pomoga, o Gosi nie wspominam, bo sie pomylili co do płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--Aguska, z tego co słyszłam to szansa na chlopca jest gdy wspołzyjesz w samą owu. I branie wiesiołka też podobno konczy się większą iloscią urodzen płci męskiej :) W cyklu w którym zaszłam przytulalismy się tylko dwa razy - 12 i 14dc. 14dc miałam szczyt sluzu - pływałam dosłownie! To tyle z moich doświadczeń :D Przypominam ze mam syna ;) --No i mój synek szlał w nocy. Obudził się o 2:00 z płaczem. No to siup do kuchni po piciu. Zawsze na noc gotuje wode i wlewam do termosu a tym razem zapomniałam wiec mi troche zajęlo robienie picia a potem jego studzenie. Mały wciąż płakał. Dostał picie - wyje dalej. Przewinęłam go a on nadal marudzi. Poszlam więc zrobic mleko i dopiero sie uspokoił choc wypił nieduzo. Zasnęłam na krótko przed budzikiem męza (ok.4:00) i z małym spaliśmy do 9:15! Teraz caly cykl karmien sie pomieszał i nie wiem o której go karmic bo miał swoje godziny. Jeszcze nie wiem czy czasem dzis nie bede miała kolędy. Wrrr.. Nawet wody swieconej nie mam. No i cięzko bedzie gdy ksiądz zawita w godzinach drzemki malego - płacz murowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×