Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

No cały czas mysle o tym mleku...Adi pije mało mleka w dzień, buntuje sie na kaszkę Więc to nocne mleko to jedyna porzadna wypita butla bez walki Woda nie skutkuje próbowała Pomysle A wiecie co Adi dostał budyn na mleku krowim (takim z kartonu) Pediatra mi tak poradziła Powiedziała, ze w deserkach i jogurcikach jest mleko krowie, nie modyfikowane U dzieci po 10 miesiącu jesli nie ma alergii można spróbować wprowadzic niewielkie ilości mleka krowiego. Zjadł ze smakiem, nie było zżadnej walki przy jedzeniu, zadnych sensacji brzuszkowych tez nie A jeszcze sie "pochwale" dopiero zmieniłam dziecku mleko na 3 A powinnam już po10 miesiącu,(mleko Hipp) czyli spóźniłam się...bo wstyd, ale siostra i bratowa karmiły bebilonem, jak byłam niania karmiłam bebilonem i myslałam, ż]e każde mleko tak ma:( Żal mi samej siebie bo na puszce jak byk jest napisane naganna- własnie w teen sposób zostane mamą po raz drugi, choć wydawało mi się że gume mieliśmy To jak ostatnio grzebalismy w pamięci to nad morzem nie mieliśmy gum i tak własnie robiliśmy No i zeby nie było robilismy tak przez jakieś 5lat zanim zaczelismy sie starać Co nie znaczy, że wierzę w te forme(wtedy mi poprostu nie zależało na zabezpieczeniu), bo jak pisze Zora to zadna antykoncepcja Tylko zadziwiajace...sporo moich znajomych (takich, którzy maja odwage oo tym mówić) przyznaje się do jej stosowania Podziwaiam a jednoczesnie trochę zazdroszczę mamom pracującym...ja tam matka polka, kura domowa i nawet jak mi zaproponowano prace w domu to okazuje sie, ze mam niewiele czasu Może teraz Ogarnęłam się z przeprowadzką, mam kompa więc może w ramach samodoskonalenia:) Ale co zaczne rozgrzebie parę rzeczy i pojade na porodówkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde już nam tak dobrze szło to m wyciągnął małego z łóżeczka :/ nie wiem czy uda mu się wieczorem samemu zasnąć jak m znowu go wyciągnie :/ w nocy spał pięknie do 3 a później wziełam go do siebie na łóżko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny u mnie wielkie odliczanie ;) zostało 21 dni do wielkiego dnia :) Z jednej strony boje się samego porodu, a z drugiej chciałabym żeby synek był już z nami. M też już nie może się doczekać i przestępuje z nogi na nogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta rozumiem Cie sama nie dawno to przechodziłam po za tym każda z nas myśli o tym jakby to było wczoraj :) życze lekkiego i szybkiego porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---Vilia :D nie dobijaj mnie. Mam 58dc :P Też przez chwile pomyslałam ze to @ ale to w ogóle @ nie przypomina. Raczej plamienie/brudzenie. Jeszcze tak nie miałam. Teraz nie wiem czy brac tabl anty czy nie. Dzis jakby ciut wiecej tych plamien ale one sa takie ze pojawiają się, zmieniam wkładkę, jakis czas mam spokoj i potem znowu ciapam. Gdyby to była @ to bym ciapał cały czas. Chyba.. -----Love, Ty doradzałas juz w sparwie plamien. Cos o niskim progesteronie pisalas. Możesz coś doradzić?? Ciąże raczej wykluczam bo nie pamiętam kiedy się przytulalismy z M. Jakos tak rzadko ostanio :P Może to od nadżerki?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały ma lęk separacyjny. Karmiłam go o 8:00 a potem miał jesc około 11:00 karmiony przez babcie. Wracam do domu o 15:00 a mama mowi że nawet łyka mleka nie chciał. Wciąż marudził, odpychał butelkę i kiwał główka na boki że nie chce. Czyli w sumie nie jadł 7godz!! Ale sie zaniepokoiłam! Zrobiłam mleko i po dwóch protestach i wyginaniu sie wypił wszystko. PO niecałej godz dałam mu obiadek - zjadł wszysko nie bacząc na grudki (ziemniaczki, marchewka). Nie dawno tez wypił troche mleka. Niezle sie przegłodził jak widać. Jutro tez musze pozałatwiac sprawy ale na szczescie wroce szybciej bo znajomy mnie zawozi swoim autem. Ciekawe czy jutro tez bedzie babcia miała z nim cięzko. Gdy wróciłam do domu to nie wiedziałam kto si bardziej cieszy na mój widok: mały czy moja mama :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora85 dla świętego spokoju radziłabym Ci zrobić jednak test. Co do plamień to może rzeczywiście być problem ze zbyt niskim progesteronem. Choć można być takim przypadkiem jak ja i mieć plamienia mimo w miarę dobrych wyników i stada lekarzy rozkładających nade mną ręce. Najlepiej byłoby skonsultować je z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta, to chyba @ się tak człapie. Dzis plamien jest więcej i chyba janik mnie nachrzania - pewnosci nie mam bo promieniuje na biodro. Ale to raczej @. Wieczorem wezme tabl anty - dobrze ze mozna je zacząc brac nawet 5dc ( w razie co) ale @ bede liczyla od dziasiaj. W ogole sie dzis czuje do doopy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera pojechałam dziś do Lidla żeby małemu po kupić trochę ubranek bo były fajne body i pajacyki i takie piżamki i kur... nie było nic :( kupiłam tylko swa body i to różowe :/ wszystko wykupione normalnie cały tydzień promocji a towar po pierwszym dniu poszedł kupiłam jeszcze jednego pajacyka ale taki mega duży że mały nie prędko go ubierze wszystko wykupili :/ dobrze że m miał załatwienie :/ kurde nie potrzebnie kolega nas wiózł a ja jeszcze małego ciągnełam w taka pogode ehhh Jutro muszę sie zabrać za gotowanie małemu zupek :) macie jakieś stronki jakie warzywa można po 4 miesiącu i jakieś może przepisy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora współczuje plamień ach kobiety to mają pod górkę :) ale miałm dziś miłą niespodziankę byłam z m w MD i spotkałam koleżanke która była razem ze mną na sali po cesarce :) teraz się odszukamy na nk i będzie super kontakt :) Jej synek ma już 11,5 kg a ma tyle co mój Adaś jest tylko kilka godzin młodszy :) Z tego co zdążyłyśmy pogadać to spiepszyli jej cesarke i leżała z zakazeniem 2tygodnie jakąs bakterią ją zarazili i biedna nie mogła w ogóle karmić piersią od początku musiała dawać mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----Nika, moj M pojechał do Reserved i kupil 3 body i 1 bluzke bo wszystko tez wykupili juz. Rozm.80 a mimo to jedne body ledwo przez glowke przeszlo - takie ciasne. Gdy juz ta główka przeszla to zalozylam mu jeden rekaw a drugiego juz sie nie dalo bo za ciasne!! M wsciekly :P Bluzka pasuje ale jeszcze nie wiem jak pozostale body. -----Beti, znowu rajstopki są w Biedronce :) 8zł z kawalkiem. Kupilam 80/86. Z chlopięcych u nas juz tylko 3 pary zostaly - tak wiara wylapuje wszystko. Kupilam 2 pary. Są z antyposlizgami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, ja tez mam na nk kobiete ktora rodzila rowno ze mną i lezalysmy razem na sali. Tylko ze ja urodzilam popołudniu a ona się meczyla do wieczora. No i mimo tego że moj jest ,,starszy'' to jej sie szybciej rozwija. Zawsze od 2tyg do miesiaca szybciej cos robi (siedzi, stoi itd). Jej syn juz mowi a moj nie. Ale za to moj raczkuje a jej wcale nie raczkował. I tak sobie porownujemy czasami zdolnosci naszych synow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde powinni więcej takiego towaru mieć na sklepie a nie tylko kilka sztuk :P u mnie w moim małym miasteczku to są 3 sklepy na krzyż w w jednym jak kupuje body to 20zł za sztuke troche drogo. No cóż pozostaje jedynie allegro :P moja koleżanka też ma synka :) i ma tak samo na imię jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz się pochlastam! Plamienie sie rano z lekka powiększyło a od popołudnia czysto! Nawet sprawdzałam w środku czy jest krew i nic. A juz wzięłam pierwsza tabl anty. Chyba jutro kupie test choc ciąża wydaje mi sie bardzo mało prawdopodobna bo nawet nie pamiętam kiedy sie przytulalismy. Cos kojarze ze przed Świętami a wczesniej nie wiem w ktorym dniu cyklu. Cycki mnie nie bolą, czuje się okresowo ale brzuch bolał mnie tylko chwile dzisiaj (nawet nie cały tylko z jednej str). Wczoraj sie wkręcilam ze mam dziwnie jasno rozowe brodawki :P :D Ogolnie nie widze u siebie jakis konkretnych objawow ciazy. Pewnie hormony mi sie pochrzanily. Mąz mnie jeszcze wkurwil bo ,,wyszedł na pol godz'' do kolegi, wrocil po 3 godz na pięknym humorku i pajacuje jak gowniarz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że pisałyście o bodach, to mogę Wam polecić tego sprzedawcę: http://allegro.pl/listing/user.php/run?p=2&us_id=7651361 prawie od początku kupuję u niego bodziaki i jestem z nich bardzo zadowolona (łącznie kupiłam u niego około 30 body i wszystkie były ok) :) materiał bardzo dobry gatunkowo, mięciutki, duży wybór wzorów i cena przystępna :) Jedyne co, to rozmiarówka jest troszkę zawyżona, więc trzeba kupić o rozmiar większe niż ten, który Wasze dzieciaczki noszą aktualnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika prawie 5 miesięcy i waży 11,5kg??? ten synek kolezanki co z Tobą rodziła. matkoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia dzięki za link,ale ma tylko bodu na długi rekaw?? bo tu na krótki nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Monia 11,5 :) Mój Adaś ma 8,5 :) a ich syneczek 11,5 :) Kawał chłopa dziekuje za linka :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czym tego małego karmią? bo to chyba nie jest normalne żeby tak ważył? duży sie urodził??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmią go mm od samego początku bo jego mame zarazili bakterią w szpitalu i musiała dwa tygodnie leżeć i nie mogła go karmić a na temat wagi to pediatra im mówi że jest po prostu duży :) jak się urodził to miał 3900 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i od wczoraj czysto u mnie! Kontynuować te tabsy czy jak? Zgupialam juz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia dlaczego słoiczki gerbera po 4 miesiącu maja banana winogrono, jagody?? Skoro pisza że tylko jabłko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora to super bo takie ciapanie chyba jest uciążliwe... u nas pierwszy mały sukces Adaś całą noc spał w swoim łóżeczku z jedną pobudką na jedzonko o 2w nocy :) spał od 21 do 2 i od 2 do 7 :) później jeszcze z mamusią godzinke do 8 u mnie w łóżku :) co prawda nie zasypia sam bo m przerwał tą terapie ale nie jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora - też czekam na @ i ani widu ani słych, ani słodkiego mi się nie chce jak zwykle więc czekam i czekm. Mały mi szaleje nie mogę nic więcej napisać. Jaś waży 9,5 kg. Od dwóch dni marudzi i wydaje mi się ze będziemy mieć kolejnego zęba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×