Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Gość Asia_1893
Katiaa :) ja jestem +3kg,ale też na początku schudłam 5,5 kg, czyli tak jak przy pierwszej ciąży - będzie przyzwoicie z wagą :) ciśnienie to masz zabójcze :) pewnie senna chodzisz? ja spać w nocy nie mogę-nie dośc,ze dzis pełnia,to pewnie od 4 do 6 będę liczyc barany, w dzień czasem musze się zdrzemnąć pól godziny-godzinę, młoda albo ogląda wtedy bajki (siedzi grzecznie przy mnie na łózku) albo idzie do babci. przejrzałam ciuszki ostatnio i odłozylam sukieneczki i rózowe bluzeczki :) w sierpniu zacznę szykować się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
STARACZKI: NICK............1.DZIECKO IMIĘ WIEK ............ cyklSTARAŃ O2.DZIECKO MAMUSIE I CIĘŻARÓWKI: NICK..........IMIĘ I WIEK 1.DZIECKA........TERMIN 2.DZIECKA (IMIĘ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
STARACZKI: NICK............1.DZIECKO IMIĘ WIEK ............ cyklSTARAŃ O2.DZIECKO CIĘŻARÓWKI: NICK..........IMIĘ I WIEK 1.DZIECKA........TERMIN 2.DZIECKA (IMIĘ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiaa85
Asia a zebys wiedziala ze senna chodze, do niczego nie mam sil. Dzis tez czuje ze mam niskie cisnienie bo normalnie do bani jestem, wlasnie kawe zrobilam a od sniadania tak mnie zgaga meczy ze spali mnie zywcem. A zjadlam kanapke ale z sosem czosnkowym posmarowalam. Niedawno maz do tesciow pojechal wiec znowu z mala sama siedze. Zora wspolczuje przezyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
Katiaa, to podobnie mamy-ja też męża przytargałam do siebie:) jak jedzie do rodziców swoich to małą zabiera z sobą i mam cały dzień błogiej ciszy :) ja dzis spałam może 3 godz.-pełnia i mały skoczek skutecznie uniemożliwiły mi spanie...ale cóż tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asia inhalator a nebulizator to są dwie różne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka9119
Hej Dziewczyny ! :) Jestem tutaj nowa :) Kurcze chce sie komus wygadac bo nie wiem co robic i myslec. Ostatni @ mialam 10.05.2014 i nastepna mialam dostac 6.06.2014 Miesiaczke mam zawsze jak w zegarku no czasami zdarzylo sie ze mialam opoznienia gora dwa dni. Robilam test 5 dni po spodziewanej miesiaczce i wyszedl negatyw. Ale moje objawy nie daja mi spokoju. Dwa tygodnie przed planowanym okresem zaczely mnie bolec piersi i prawy jajnik, pozniej doszedl lewy (jak nigdy wczesniej nie mialam) do tego doszedl bol podbrzusza jak na @. Ostatnio mialam straszne bole w krzyzu jak lezalam. Jestem jakas ostatnio senna i nic mi sie nie chce a miesiaczki dalej brak. Minelo juz 8 dni. Hmm... Nie wiem co myslec. A i wieczorami i rano bola mnie sutki. Czy myslicie ze moge byc w ciazy mimo negatywnego testu? Dodam ze razem z Narzeczonym nie zabezpieczamy sie i kochalismy sie w dni plodne. :) Kochane doradzcie cos :) Z gory Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anulka, powtórz test a najlepiej idź na betę, wtedy będziesz miała 100% odpowiedź, czy jesteś w ciąży czy też nie. Po objawach nikt Ci nie powie czy jesteś w ciąży czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
eee...no to lekko zbaraniałam, bo mnie zaintrygowało :) są takie zwykłe inhalatory (?) parowe, do których wlewa się ciepłą wodę (?) i się wdycha pod ręcznikiem, jest to co mam, czyli na sól fizjologiczną lub dane lekarstwo i pod prąd i nebulizator. Włączyłam w grafice i pojawiły się takie fajne namiociki dla niemowląt i te moje elektryczne, czytałam czym różni się inhalator od nebulizatora i piszą o tradycyjnym nieelektrycznym urządzeniu i tym rozpylaczu , czyli elektrycznym. Z czystej ciekawości (jako matka) pytam na czym polega różnica między tym co mam, a tym czym jest nebulizator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
Anulka,a miałas wcześniej takie opóźnienie? jeśli nie, to powtórz test. jak zaszłam w ciążę z dziewczyną test wyszedł mi kilka dni przed okresem, przy ciąży z chłopcem pozytywny test wyszedł bardzo blady 2-3 dni po terminie. nie jestem pewna,ale wydaje mi się,że skoro jesteś już kilka dni po terminie, to test może wyjść (jeśli ma być pozytywny) niekoniecznie z porannego moczu, ale z innej pory dnia też (ale też i nie z popołudniowego rozwodnionego spowodowanego szybkim wypiciem litra wody). jednymi z wczesnych objawów BYWA uczucie mokrego (ma się wrażenie ,że okres jest,a tam tylko wydzielina) i senność lub zamulenie. Mam nadzieję,że ułoży sie po Twojej myśli :) daj znać jak sie wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
Chyba zapomniałam napisać że byliśmy z młodym prywatnie u alergologa. Dostał syrop przeciwhistaminowy po którym kaszel ustał zupełnie. Dwa dni temu go odstawiłam i wczoraj po 40min biegania na dworze mały dostał dziwnego kaszlu, aż furczało mu w gardełku. Wróciliśmy do domu, podałam ten syrop i zrobiłam inhalacje z soli i kaszel ustał. noc przespana. Dziś tylko lekki katar. Dziwne jest to że testy z krwi nie wykazały alergii a mimo to młody miewa jej objawy (często wodnisty katar, świąd noska i oczu, częste infekcje gardła/kaszel). No i leki na alergie (ten syrop) świetnie na niego działa więc zgupiałam już. Za tydz zarejestruje go na kolejna wizyte bo musiałam dojść do siebie po zespole popunkcyjnym :( Ale wszystkie wyniki wyszły mi ok, tylko jakaś amylaza mi wyszła z krwi i moczu ale lekarze to olali. Troche o tym czytałam ale i tak nie mam pojęcia o co kaman :P Moim zdaniem inhalatori i nebulizator to to samo. Więc nie ma co się rozpisywac. Na moim jest napisane (pudełku) INHALATOR NEBULIZATOR PNEUMATYCZNO-TŁOKOWY. Napisali tez że cichy a wcle tak nie jest. Gdy go uzywalismy w nocy to bałam sie ze sąsiadka bedzie stukac w ścianę, sufit, cokolwiek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby tego było mało, młodemu oczko ucieka więc wizyta u okulisty nas czeka. fuksem za tydz nas zapisali bo tak to prawie rok czekania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
test robiłas 5 dni po terminie, termin jest +/- 2 dni, więc można powiedzieć,że test był 3 dni po, dzis jesteś 5-6 dni (przyjmując opóźnienie) po terminie. żeby na usg wykryć trochę wcześnie, ale przy dobrym sprzęcie i oku może...a moze tamten test był trefny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
Zora może jakieś pyłki drzew / trawy? trzymaj sie dziewczyno dzielnie, bo zacząć z lekarzami, to trzeba mieć stalowe nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
ciche to one nie sa - dlatego nasz to Lord Vader :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiaa85
Hej co do inhalatorow my kupilismy taki za 150zl i mial byc cichy a chodzi jak traktor szwagierka kupila za 100zl i jest o polowe cichszy. I tak uzywamy rzadko ostatnio chyba zima albo to nawet jesienia bylo wiec lezy schowany i czeka na swoja kolej az bedzie potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
a mnie tak ostatnio intryguje character mojego dziecka, bo mimo 2,5 roku widać różne cechy. Jest bardzo ambitna, wszędzie I zawsze chce być pierwsza, jak jej nie zrozumiem, to przeżywa, chce wszystko umieć. Boję się, że będzie przesadnie ambitna I odchoruje wszystkie porażki. Ja jestem raczej przeciwnością, nie mam parcia, żeby była najlepsza, jest zawsze chwalona, więc to nie nabyte cechy. Jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
moja się zrzyma jak coś nie wychodzi, ale nie poddaje się. pomoc przyjmuje i chyba czasem nerwy jej puszczają , ale mnie i męża też czasem nerwy biorą i dajemy im wyraz , kiedy po raz kolejny coś nie wychodzi, albo coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czezs jakie macie sposoby na odkupowanie . Siku robi ladnie do nocnika a kupa w majtach zostala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti2905
Lovekrove ja nie znam, nam się z kupą udało, robi już od ok.roku do nocniczka, albo na kibel, ale za to siku w pieluchę, z tym, że to moje zaniedbanie, bo go nie sadzam za często i jeszcze się nie przyłożyłam do tego...wstyd przyznać :-) Co u Was dziewczyny ? Aguula kochana co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti2905
Lovekrove ja nie znam, nam się z kupą udało, robi już od ok.roku do nocniczka, albo na kibel, ale za to siku w pieluchę, z tym, że to moje zaniedbanie, bo go nie sadzam za często i jeszcze się nie przyłożyłam do tego...wstyd przyznać :-) Co u Was dziewczyny ? Aguula kochana co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas siku się nauczyła 18 maja a kupę dopiero 17.06. więcmiesiąc później. Też nie chciała robić kupy I od razu złazić z sedesu ale raz mówię, czekaj, bomuszę się uczesać I w tym czasie zrobiła kupkę. Oklaski były I powoli się nauczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaipola
cześć kobiety drogie! Jestem aktualnie w 23 tygodniu ciązy i moje doświadczenia staram się opisywać, jakies porady dla przyszłych mam także ;) dlatego zapraszam was serdecznie do mnie na bloga www.matkotymoja.com, w ramach wymiany doświadczeń! Polubcie mnie koniecznie tez na FB, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny u nas kolejny miesiac bezowocnych staran. powoli trace nadzieje i mysle, że nie obejdzie sie bez wspomagaczy. na razie zaczelam sledzic cykl na ovufriend i zobaczymy co z tego bedzie. a wy celujecie w dni plodne czy idziecie na żywioł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orellka
Bierzecie kwas foliowy? Jak tak to jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golllka
Ja i moje koleżanki dostałyśmy zalecenia od swoich lekarzy żeby brać folik. Staramy się o dziecko więc musimy postarać się być w jak najlepszej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko uwaga na przedawkowanie, bo od tego dziecko może mieć astmę I te różne alergie niewiadomo od czego to włąśnie od nadmiaru kwasu f. mogą być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiaa85
ja bralam folik i teraz tez biore ten sam. Aguuula odezwij sie. Zora jak tam zdrowko twoje i synka? Ja zapisalam mala do przedszkola w sierpniu sie dowiem czy sie dostala. Mam nadzieje ze do wrzesnia uda mi sie ja odpieluchowac. Wczoraj prawie caly dzien z gola pupa latala i owszem jak nie ma pieluchy czy majteczek sama siada na nocnik i robi siku ale chyba lekko sie przeziebila przez to bo cos dzis pokasluje. Jak ma pieluche to czasem zawola ze chce siku ale tak to wali w pampera. Mam nadzieje ze do wrzesnia uda sie i nie bedzie trzeba pieluch zakladac. A u mnie juz 32 tydz leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
Moja też maszeruje od września do przedszkola :) wiemy,że się dostała, bo to prywatne - jest ilość miejsc i o dostaniu sie decyduje wpłata zaliczki. grupa do 25 dzieci, 3 panie - teraz grupa ma jakieś 20 dzieci. przedszkole ma bardzo dobrą opinię, prowadzi rytmikę, logopedię, angielski dla starszych dzieci, w opłacie są teatrzyki, wyjazdy, imprezy okolicznościowe. co najważniejsze - mają własną kuchnię. teraz odzwyczajam J od smoka, którego używa do spania :) koleżanka sprzedała mi sposób- na szczęście dyd był przegryziony, czyli jest stary, będzie się kruszył, odpadał, więc systematycznie podcinam go nozyczkami :) niestety w sklepach nie ma takich dużych smoczków, są tylko maciusie...i mi też jest bardzo przykro,że dyd się skończył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×