Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Lipcowka kasia zapytalam bo myslalam ze jest rzeznikiem moze bo duzo osob jezdzi do niemiec do zakladow miesnych... Ma_rka Wiktoria juz dzisiaj kopnela ze 2 razy ale stracha mialam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SzczesliwaPrzyszlaMamusia2012 te popuszczanie w ciąży to normalna rzecz, mi akurat tak się nie przytrafiło, ale czytałam gdzieś w jakimś poradniku że to częsta przypadłość, A co do usg, to skoro ktoś dał skierowanie to chyba wie co robi, ja też już miałam chyba z 6 a to dopiero połowa ciaży, no i teraz za niedługo połówkowe. A co do ruchów to u mnie dalej bardzooo delikatne, ale może dzidzia jeszcze za mala na mocniejsze kopniaki, czuję je tylko jak mam rękę na brzuchu i to nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko boska.... wlaczylam kompa i czytam na gg ze moja siostra miala wcozraj plamienie ...... i nie poszla na pogotowiue... nie dalam poznac ale zmierzlam.... kazalam sie zbierac i isc! matko moja..... az dostalam palpitacji.. mowie: ales madra, opieprza cie zes nie poszla wczoraj!bierz dokumenty i idz.. wlasnie sie zbiera.. sorki dziewczyny ale musze sie tutaj wygadac...... po tym co przeszlam .... z tym krwotokiem.. no ale.... nie panikujmy.. skoro moje dzidzi sie utrzymalo chociaz lala sie ze mnie krew to .. nie trzeba panikowac.. cholera jakbym tam byla tobym dopilnowala! czemu wczoraj nie wlaczylam kompa wrrrrrrrrrrrrrrr no ok... ide robic cos co nie ma zwiazku z ciaza..... ide sprzatnac lazienke...bo jak sie wezme a wyszywanie to ...eeeeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka!!! no jakbym czytala siebie sama!!!! jest we wloszech takie powiedzenie: con amici e parenti non avere che fare niente!!! oznacza to: z przyjaciolmi i krewnymi nie miej do czynienia!!! u mnie malowal kolega meza..... wielki kumpel.... skoczyla sie i przyjazn i malowanie.. sama konczylam balkon i werande! zawsze lepiej wziac kogos obcego i byc milym ale dac do zrozumienia ze sie wymaga_ place to wymagam!!! a kumplowi to glupio powiedziec ze cos krzywo itp itd...... obcy sie zawsze bardzioej postara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzczeskiwaPrzyszlaMamusia2012
elita, trzymam kciuki ze z siostra i malenstwem wszystko dobrze, jak bedziesz juz cos wiedziec niezwlocznie nam tu napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w którym tygodniu była Twoja siostra? Daj znać jak będziesz coś wiedzieała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanski kwiatku,jestes taka mloda a taka wulgarna,nic zycze ci mimo wszystko zeby ci sie to zycie jakos szczesliwie ulozylo;;;;;;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elita - też trzymam kciuki za siostrę! A u mnie... Poszłam na usg. Łożysko się podniosło juppi!!! :-) Już nie nachodzi na szyjkę i teraz to już podobno będzie się tylko nadal podnosić. Lekarz stwierdził, że jego zdaniem jest po temacie :-) Szyjka 40 mm, kanał zamknięty, więc też ok :-) Dzidziolowi zmierzyli głowę, brzuch, kość udową - wszystko ma takie jak trzeba. Nie napisali ile ma długości, ale lekarz powiedział, że wiek ciąży z OM jest 16,5, a z USG 16,6, więc jakby o jeden dzień większy. I - uwaga uwaga - wygląda na chłopaka :-) Do tabelki wpiszę, jeśli się potwierdzi na połówkowym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie meczy ten katar, juz dwie paczki chusteczek zuzylam.... dziewczyny mozecie mi cos polecic domowego na ten poczatek przeziebienia?? nie chce na razie biec do lekarza bo to dopiero 1szy dzien, i wole na razie jakies sprawdzone metody nie szkodzace dzidzi , naturalne, a nie jakies leki, (choc i tak nie wiem czy przepisuja )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syropek juz sie robi :) nawet nie sadzilam ze to takie proste :) a ja sobie dzisiaj zamowilam 5 pieluszek tetrowych we wzorki :) sliczne i niedrogie :) korcilo mnie tez do zamowienia jakichs ciuszkow ale obiecalam sobie ze taki zakup dopiero jak juz bede znala plec malenstwa,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu posmaruj sobie dziurki od nosa maścią kamforową, to oddychać będziesz mogła chociaż :) a co do zakupów to ja trochę się rozleniwiłam i ostatnio nic nie kupiłam. Ale w tym tyg znów się wybiorę po jakieś zakupy. Uporządkowałam ciuszki wiekiem i wiem już czego brakuje :) i możecie się śmiać- przygotowałam ubranko, w którym Filip wyjdzie ze szpitala :) Stella cieszę się, że jest coraz lepiej :) i również cieszy mnie fakt, że mój syn będzie miał kolegę :) elita również czekam na wieści. Jeśli to jednorazowe plamienie i nie plami ciągle to na pewno jest ok. Ale do lekarza powinna pójść jak najszybciej. Jak leżałam w szpitalu przez wymioty to ciągle ktoś przychodził z plamieniem. Więc lepiej dmuchać na zimne. uciekam robić obiad, bo mąż niedługo wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu posmaruj sobie dziurki od nosa maścią kamforową, to oddychać będziesz mogła chociaż :) a co do zakupów to ja trochę się rozleniwiłam i ostatnio nic nie kupiłam. Ale w tym tyg znów się wybiorę po jakieś zakupy. Uporządkowałam ciuszki wiekiem i wiem już czego brakuje :) i możecie się śmiać- przygotowałam ubranko, w którym Filip wyjdzie ze szpitala :) Stella cieszę się, że jest coraz lepiej :) i również cieszy mnie fakt, że mój syn będzie miał kolegę :) elita również czekam na wieści. Jeśli to jednorazowe plamienie i nie plami ciągle to na pewno jest ok. Ale do lekarza powinna pójść jak najszybciej. Jak leżałam w szpitalu przez wymioty to ciągle ktoś przychodził z plamieniem. Więc lepiej dmuchać na zimne. uciekam robić obiad, bo mąż niedługo wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu posmaruj sobie dziurki od nosa maścią kamforową, to oddychać będziesz mogła chociaż :) a co do zakupów to ja trochę się rozleniwiłam i ostatnio nic nie kupiłam. Ale w tym tyg znów się wybiorę po jakieś zakupy. Uporządkowałam ciuszki wiekiem i wiem już czego brakuje :) i możecie się śmiać- przygotowałam ubranko, w którym Filip wyjdzie ze szpitala :) Stella cieszę się, że jest coraz lepiej :) i również cieszy mnie fakt, że mój syn będzie miał kolegę :) elita również czekam na wieści. Jeśli to jednorazowe plamienie i nie plami ciągle to na pewno jest ok. Ale do lekarza powinna pójść jak najszybciej. Jak leżałam w szpitalu przez wymioty to ciągle ktoś przychodził z plamieniem. Więc lepiej dmuchać na zimne. uciekam robić obiad, bo mąż niedługo wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu posmaruj sobie dziurki od nosa maścią kamforową, to oddychać będziesz mogła chociaż :) a co do zakupów to ja trochę się rozleniwiłam i ostatnio nic nie kupiłam. Ale w tym tyg znów się wybiorę po jakieś zakupy. Uporządkowałam ciuszki wiekiem i wiem już czego brakuje :) i możecie się śmiać- przygotowałam ubranko, w którym Filip wyjdzie ze szpitala :) Stella cieszę się, że jest coraz lepiej :) i również cieszy mnie fakt, że mój syn będzie miał kolegę :) elita również czekam na wieści. Jeśli to jednorazowe plamienie i nie plami ciągle to na pewno jest ok. Ale do lekarza powinna pójść jak najszybciej. Jak leżałam w szpitalu przez wymioty to ciągle ktoś przychodził z plamieniem. Więc lepiej dmuchać na zimne. uciekam robić obiad, bo mąż niedługo wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma_rka niestety nie mam w domu masci :( ale pozniej zamierzam sobie zrobic inhalacje , no i oczywiscie spedzic caly dzionek w lozku, nawet z psiakiem nie wychodze, a nos juz mam taki czerwony jak u alkoholika ha ha :D ja mam obiadek z wczoraj na sczescie to tylko ziemniaczki obiore i gotowe :) co do ubranka na wyjscie ze szpitala to ja tez juz po malu snuje mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam narazie duzo ciuszkow na 62 bede musiala chyba troszke mniejszych jeszcze kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak na dobra sprawe to nie mam prawie nic, tzn 2body z dlugim,56, pajac 62x2, 3 bluzeczki 68, i 3body z krotkim na 62 :) ale to tylko dlatego ze czekam na paczke od kuzynki, bo ma mi przeslac sporo ciuszkow bo jej maluchy maja obecnie 4msce :) i u nas z kasa teraz krucho przez ten remont, wiec wole poczekac jeszcze troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elita, koniecznie daj znać. Mi lekarz mówił, że gdyby pojawiły sie plamienia, to leżeć i umawiać sie d lekarza, a gdyby krwawienie, to wtedy do szpitala. Trzymam kciuki za twoją siostrę. Stella, miło ze strony twojego łożyska, że zechciało się podnieść, moje tak samo :) Ale leż, oszczędzaj sie do wizyty u twojego gina, az odwoła alarm. Ja już mam sporo ciuszków od 50 nawet, ale to dlatego, że kupiłam cały pakiet. Łóżeczko i materacyk tez mam, ostatnio kupiłam taką skośną poduszkę z wałeczkami, na której można maluszka wszędzie położyć, na łóżku np, a nawet na podłodze, gdyby ktoś chciał. I nic więcej na razie nie kupuję. Nie udaje mi się sprzedać tego mieszkania, obniżyłam cenę juz bardzo i za tyle naprawdę powinno pójść, ale lipa. Dzisiaj poranek przeryczałam ze złości i bezsilności, bo naprawdę nie chcę za nie dużo, a nic nie wychodzi. Jak sobie pomyślę, że za max 3 mies. muszę być na nowym, a najpierw je znależć, potem kredyt, formalności itp, tomam dość. Już mam wizję zostania w kawalerce, z dala od wszystkich, którzy mogliby jakoś pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu posmaruj sobie dziurki od nosa maścią kamforową, to oddychać będziesz mogła chociaż :) a co do zakupów to ja trochę się rozleniwiłam i ostatnio nic nie kupiłam. Ale w tym tyg znów się wybiorę po jakieś zakupy. Uporządkowałam ciuszki wiekiem i wiem już czego brakuje :) i możecie się śmiać- przygotowałam ubranko, w którym Filip wyjdzie ze szpitala :) Stella cieszę się, że jest coraz lepiej :) i również cieszy mnie fakt, że mój syn będzie miał kolegę :) elita również czekam na wieści. Jeśli to jednorazowe plamienie i nie plami ciągle to na pewno jest ok. Ale do lekarza powinna pójść jak najszybciej. Jak leżałam w szpitalu przez wymioty to ciągle ktoś przychodził z plamieniem. Więc lepiej dmuchać na zimne. uciekam robić obiad, bo mąż niedługo wraca. A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć. A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z popuszczaniem.. nie, nie mam problemu. u nas usg na razie bylo w 6, 7, 9, 13 i 15 joann nie wiem w ktorym miejscu w stosunku do ciebie bylam wulgarna. Akurat to ty raczylas mnie slowami "w dupie bylas i gowno widzialas" no ale moze wg ciebie to oznak kultury, nie wiem. Skoncz. A za zyczenia szczescia dziekuje, wzajemnie powodzenia. Wreszcie jakis mily akcent. Stella dobrze ze wszystko ok. Szczesliwa tez myslalam o syropie z cebuli, albo miod z mlekiem. A gdzie zamowilas te pieluszki? :) Dziewczyny snilo mi sie ze mialam zmule z powodu wagi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to wogóle nie mam jeszcze nic kompletnie, raz że czekamy na płeć, a dwa że liczę też że coś dostanę, u nas są trochę większe dzieci, ale może ktoś coś podrzuci, a my też tą łazienkę robimy, jeszcze jak na złość w tym miesiacu 4 wizyty u gina miałam 2 razy usg więc trochę zabuliłam. Ale dziecko najważniejsze nie wiadomo jak by to było jak bym chodziła państwowo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×