Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

************************************************************ ************************************ NICK..............wiek.........ost @...........ile cykli.....termin porodu....imię ********************************************************* *************************************** Amelia1975.......36.........28.09.2011.........26........ ...28.06.2012.......Iga madziaz...........24.........27.09.2011..........?....... ....29.06.2012.....Wiktoria tusiana............22.........27.09.2011..........?...... ......06.07.2012..... neli8...............?..........30.09.2011..........2........ ....07.07.2012..... ma_rka...........23.........27.09.2011..........?........... .07.07.2012......Filip Pina_789..........22.........30.09.2011..........6.......... .07.07.2012..... lipcówka.kasia....26.........03.10.2011..........3...... .....09.07.2012..... *Berry_AB*........24.........03.10.2011..........?.......... ..09.07.2012..... Benica..............?.........29.09.2011...........?........ ...10.07.2012..... Diamondxstar......21........05.10.2011..........2........... 12.07.2012..... Kikaa84............27........05.10.2011..........2....... .....13.07.2012.....syn Qanchita...........?..........08.10.2011..........?...... ......15.07.2012..... elita83.............28........10.10.2011..........1......... ...16.07.2012..... kiniam85..........26.........09.10.2011..........2.......... .16.07.2012..... Lipcówka2012.....33........11.10.2011..........1........... .17.07.2012..... P. kwiatek polny...20........10.10.2011..........1............17.07.2 012..... SzczęśliwaMama...??.........xx.xx.xxxx..........?...... ......18.07.2012..... justysia88..........23........13.10.2011.........13...... ......21.07.2012..... izzkka77...........23.........12.10.2011.........13......... ..23.07.2012..... Milka862...........25.........16.10.2011..........3......... ...23.07.2012..... weronikakrz......29.........17.10.2011..........1........ ....23.07.2012..... Efciaczek..........29.........17.10.2011..........1...... ......24.07.2012..... Moka0110..........?..........17.10.2011..........?....... .....24.07.2012..... Fressia.............31.........21.10.2011..........2........ ....26.07.2012..... Scarlett4..........32.........19.10.2011..........?...... ......26.07.2012..... oby_lipcóweczka..32.........19.10.2011..........?....... ....26.07.2012..... Stella Polare.......29.........26.10.2011..........4...........29.0 7.2012..... kuleczka@13......31.........22.10.2011...........?.......... .29.07.2012..... Nenia..............23.........19.10.2011..........12........ ..31.07.2012..... madlen28.........28..........24.10.2011...........?...... ....31.07.2012..... strzałka............25.........09.10.2011..........1.......... 01.08.2012...Gabriela Kropelka03........28.........16.10.2011...........?...........03.08.2012..... Nadia__25........32.........28.10.2011............1......... .04.08.2012.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzałka gratulacje;) i superowo że wszystko ok, a zresztą jakby miało być inaczej;) Widzę że ci się chyba termin porodu znowu przesunął. I witamy dalej w klubie leżących;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry paniom! jak tam sie czujecie dzisiaj. ja pospalam na spokojnie:) maz w pracy m pierworodny u babci.. cisza i spokoj:):) :):) zdecydowalismy sie na kupno naroznika, ktorego mialam od roku na oku(rymnelo mi sie;) ) , bo byl naprawde w super promocji, z 900 na 600, a zazwyczaj jak obnizali jego cene to byl 720 takze... dalismy zaliczke i teraz trzeba pozaciskac pasa ehhe. tymbczasem dalam ogloszenie ze sprzedaje ten stary, ale jeszcze jary i wygodny do spania , bo wcale nie taki stary!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo patrze na tabelke i widze ze dziewczynki rzadza na razie:):):) tylko Filip i jeszcze inny synek na razie im towarzysza ,ale juz mamy wiktorie, ige i... corcie strzalki!! gratuluje dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!! a ktore sa juz na polmetku.. mnie 19ty tydzien leci... od poniedzialku zaczyna sie 20! a w nastepna nidziele bedzie POLOWA:):) MOJA siostrzyczka kochana dopiero w 9tm....... lezy jak flak i nie ma sily i mowi ze to wszystko lipa..... ihih..bidna, dobrze ze ja mam to juz za soba. nie pozostaje mi jak mowic ze to normalne i zeby przeczekala, jeszcze troche cierpliwosci.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzałka, moje gratulację 🌻 i dla Córci 🌻 :D Elita, gratuluję dobrych wyników 🌻 i nadchodzącego półmetka ;) Oj, biedna siostra, my to teraz możemy się cieszyć, że mamy już to za sobą :) A mnie mój M. drażni dzisiaj, ogólnie to od rana bez kija do mnie nie podchodzić wrrrrr.. Słyszał od pani dr., że mam leżeć, że oszczędzać się itd., bo ciąża bardzo nisko bo jak nie to szpital. A on mi tu dzisiaj wyskakuje, czy jutro sobie na basen pojedziemy (godzina drogi po super dziurawych drogach)? Chyba szybko zauważył moje pioruny w oczach.. Ja uwielbiam pływać a ten mnie jeszcze drażni. Bo on myślał, że pływanie mi pomoże. Ja nie wiem, czy myślenie boli? Dobrze, że nie ma wstępu tu na forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elita - Twoja siostra jest w ciąży, dobrze zrozumiałam? Moja siostra jest o 6 lat młodsza ode mnie (23 l.), także prędko do mnie nie dołączy ;-P Jutro mój mąż wraca z nart - super fajnie! Mam wrażenie, że przez ostatni tydzień bebol mi urósł :-) Czy można przyjąć takie uproszczenie, że skoro brzuch rośnie, to dzidziol rośnie, więc wszystko jest w porządku? :-) Bo wkurza mnie, że USG jest tak rzadko, dzidziol nie kopie i w ogóle nie mam nic 'naocznie'. Stanęłam dziś na wadze - przekroczyłam magiczne 60 kg (60,2). Startowałam z 56 kg. Mam nadzieję, że to przez te pączki wczoraj i przedwczoraj wieczorem :-) A tak w ogóle to w ten weekend muszę pracować - wczoraj się obijałam i teraz muszę ponadrabiać. Bleh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście na liście mamy więcej dziewczyn. Może to statystycznie zwiększa szansę mojego męża na syna ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzalka.. gratulacje coreczki :) ja juz nie moge sie doczekac tej srodowej wizyty, musze namowic gina na to USG bo kolejnych tygodni juz chyba nie wytrzymam, bo dzidzi na razie nie czuje i juz sobie wkrecam rozne rzeczy, ciagla nerwowka.... ja wczoraj swojego wyslalm do mc po fileto-fisha :) ale tak mnie glowa bolala ze zamiast zjesc to mnie cofnelo, i moj zjadl :) tak sie wymeczylam wieczorem ze juz o 19spalam. dzisiaj czuje sie troszke lepiej wiec zaraz musze sie wziasc za sprzatanko i mycie garkow bo troszke sie uzbieralo, nawet nie wiem skad :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stella , moj tez chce chlopaka, ja niby tez bo za pare lat bym chciala corcie zeby chlopak ja pilnowal :) ale cos mi sie jednak wydaje ze jest dziewczynka , nie wiem czemu, jakies takie przeczucie mam od kilku dni. a co do wiekszosci dziewczynek to ten fakt sie od lat nie zmienia :) biedne jestesmy bo statystycznie przypadaja co najmniej dwie kobiety na 1 mezczyzne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI leci 19 tydzień. 18 skończony, ale jak dla mnie to to szybko leci;) Niedawno się przecież dowiedziałam o ciąży, hehe a tu za niedługo półmetek;) a u nas jest tak, że mąż chciałby bardzo dziewczynkę, a jak lekarka mówiła że prawdopodobnie chłopczyk, to cieszył się, ale w domu powiedział, że to jeszcze nic pewnego i że będzie dziewczynka, a ja mu tłumaczę, że obojętnie co byle zdrowe by było. Ale ja miałam też przeczucie, że dziewczynka nie wiem dlaczego, ale do tabelki się wpiszę jak będę wiedziala na 100%;) a mnie dziś jakoś głowa boli i kość ogonowa, mam nadzieję że do popołudnia przejdzie bo do mamy na urodzinki chce jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzałka gratuluje dziewczynki :) oby rosła silna i zdrowa :) madziaz a jakie miałaś cykle? Bo kurde zdawało mi się, że ostatni okres miałyśmy w tym samym czasie i termin porodu miałaś chyba na 7.7? elita właśnie też pierwsza rzecz jaka rzuciła mi się w oczy to ilość dziewczynek na naszej tabeli. Mój syn będzie miał większy wybór :P powiedz siostrze, że niech się cieszy tym stanem, bo zgaga jest milion razy gorsza od wymiotów. Z wymiotami chociaż zawsze mogłam się poratować w szpitalu przez kroplówki, a ze zgagą już nie pojadę do szpitala :P Pinaa co my się mamy z tymi mężami. Mój ma rano zawsze fazy na głupawki i od rana co nie zapytam to głupie odpowiedzi ma, zdążyłam się przyzwyczaić, ale ja z kolei jestem z rana wkurzona dopóki się nie rozbudzę i zawsze jest konflikt interesów. On chce się wygłupiać, a ja muszę się powydzierać :P Stella Polare 23 lata to już dorosła baba, w moim wieku. Także mamą mogłaby juz być ;) pochwal się brzuszkiem :) a ja nie odzywałam się, bo umierałam :( od 3 dni męczy mnie zgaga i jest tak straszna, że zmusza mnie do wymiotów :/ próbowałam wszystkiego. Od mleka do sody z wodą. Nigdy mnie nie męczyła zgaga, więc teraz bardzo mnie drażni. Dziś w akcie desperacji wypiłam trochę soku z grejpfruta i prawie minęła ta pieprzona zgaga. Wysłałam męża po rennie i teraz jest już praktycznie super. Męczą was zgagi? Czytałam, że niewielkie szanse na ich wyleczenie i znikną same po porodzie. Ale jeśli mam się męczyć jeszcze 19 tyg to ojej... :( na ostatniej wizycie w środę lekarka powiedziała nam, że Fifi ma już 570g, ale nie chce mi się w to wierzyć. To dopiero 21 tydzień. Ale ona jest raczej roztrzepana i o wszystko trzeba ją prosić i dopytywać. Dlatego na połówkowe usg doczytałam o wszystkich badaniach jakie się przeprowadza i dopytywałam. A to ile naczyń krwionośnych w pępowinie, jaka waga, o ciśnienie tętnicze, itp. bo ona sama sprawdza i nigdy nie mówi za dużo. Ale jest bardzo dobrym lekarzem i przyjmuje w szpitalu, w którym zamierzam rodzić. MIŁEGO DNIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzałka, jak to jest, że mialas OM 09.10.2011, dzien przed moją (10.10) a mamy tak odległe terminy porodów? dziwne i skoro wiesz juz płeć to moze i jak bym wiedziala jak pojde :) ale ja za ponad mies ide prywatnie, a na nfz nie powie raczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek polny wydaje mi się, że to zależy od cyklu, bo madziaz też ten sam termin ostatniej @ a rodzi o wiele wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny :) mąż skacze z radości, ja się bardziej nastawiałam na chłopaka, więc przyzwyczajam się do myśli, że będzie jednak dziewuszka ;) poznanski kwiatku u mnie nie ma co patrzeć na OM, bo ja najpierw w październiku miałam ślub, stres, potem obrona pracy mgr, masa nauki i w ogóle same stresy, i zwyczajnie nie dostałam okresu... i w dniu, w którym powinnam dostać (i mieć dni niepłodne) zmajstrowaliśmy córeczkę ;) dlatego nie parzymy w ogóle na termin z OM, bo wg USG zgadza się termin, w którym wiemy, że doszło do zapłodnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co do mężów to mój kazał mi wczoraj jechać do sklepu z łazienkami i wybrać kilka rzeczy typu umywalka z szafką do tego jakaś szafka dodatkowo, deszczownica do prysznica, bateria do umywalki i projekt łazienki miałam zobaczyć który nam babka zrobiła gratis do całego wyposażenia. Pytałam męża jaki jest kolor kafelek a on do mnie, że zielony (nie byłam przy wyborze był tylko mąż z kuzynką właścicielką mieszkania i jej mężem) przyszło mi na myśl, że przecież facet się na kolorach nie zna. Cóż pojechałam do sklepu i mówię, że chciałam projekt zobaczyć, babka pokazuje mi projekt na laptopie i pytam się jej czy kafelki widoczne na projekcie sa przykładowe czy to te które zostały wybrane a onba, że te który zostały wybrane patrze na kolor i co miodowy:) Zaczełam się śmiać i mówie jej, że mąż powiedział, że będą zielone ona zwątpiła i pyta się drugiej babki i obydwie stwierdziły, że te były wybrane a mojemu mężowi się skojarzyło z zielonym bo model kafelek się nazywał "trawia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma_rka - no ja rzeczywiście nie zrobiłam jeszcze żadnego zdjęcia brzucha. jak zrobię to wrzucę. Milka - mąż mistrz! Byłam u gina z tym bólem brzucha (nie swojego, tylko jakiegoś, który był dziś dostępny). Dostałam skierowanie na usg - idę w poniedziałek. Mają sprawdzić szyjkę, a przy okazji zobaczę dzidziola, więc fajnie :-) Mówi, że macica się rozciąga i z jakiegoś powodu się buntuje przeciwko temu rozciąganiu, co nie jest dobre, więc dalej nospa, luteina, magnez i leżenie. Jej zdaniem po 27/02 będę dalej leżeć, więc już się nastawiam psychicznie. Trudno, no ale jak mus to mus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka ja bym swojego nie puściła samego wybierać płytki, facetom się czasami co innego podoba i bym sie bała ze kupi jakieś paskudne. W grudniu wybralismy się wybrać płytki do łazienki i o dziwo jednogłośnie bez draki wybraliśmy, oboje byliśmy zdziwieni bo myślałam, że będzie trudno dojść do kompromisu... Teściowej się nie podobają, ale to jej problem :p. Strzałka, fajnie że już znasz płeć, ja też jestem ciekawa. Może po niedzieli się w końcu dowiem... No a ja w połowie ciąży jestem 4,3kg na plusie. Według kalkulatora w necie przytyłam o kilogram za duzo a w książce, którą mam to jest napisane że do 5kg wiec chociaż wg niej sie mieszcze w normę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ma_rka ja mialam 28 dniowe cykle i ost. OM mialam 27.09 i w pl mi wyznaczyli termin na 3.07 no ale jak tu poszlam w 13 tyg to wyszedl termin na 29.06 nie wiem czemu ale we wtorek bylam i sie pytalam czy termin zostaje taki czy sie zmienil a ona ze zostaje taki bo dzidzia sie tak rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli on nie wybierał sam tylko pojechał don sklepu ze swoją kuzynka i jej mężem, bo to ona jest właścicielką mieszkania w którym jesteśmy i to ona wybierała na szczęście ale faceci to daltoniści jak bum cyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny myślicie, że taka bluzka może być na obronę, nie jest za mało elegancka? http://moda.allegro.pl/tunika-koszula-sliczna-na-ciaze-kolory-42-44-i2100863064.html Biorę pod uwagę tą białą lub szarą Niedawno byłam w sklepie z odzieżą ciążową to bluzka o podobnym kroju kosztowała 90 zł i spodnie w kant też coś takiego a może nawet i droższe były... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to u mnie facet z tego co mowil chcialby dziewczynke ale z "siusiorka" jak to ujal tez sie bedzie cieszyl. szczesliwa ja tez nie czuje :( a mamy ten sam tydz chyba... bo porod to jeden dzien.. u mnie wczoraj zaczal sie 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×