Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Ja ostatnio wzielam sie za jedno okno bo moja sunia ciagle nosem pobrudzi a kot z drugiej strony lapami bo ja na parterze mieszkam i tak umylam jedno i mowie a to umyje wszystkie i juz mam chociaz z glowy, no ale w sumie niedlugo sie wyprowadzamy to znowu trzeba bedzie mys okna i wogole wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie mama przyjeżdża w sobotę okna myć, muszę ją trochę wykorzystać, jak wy macie kogo też bym wam radziła. Zresztą u mnie od miesiąca sprząta mąż i teściowa ja nie mogę a wyobrażcie sobie że mój M cały czas robi łazienkę taki syf jest codziennie że masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko ale wam się słowotok włączył:) No to po kolei:) Witam neonkę czytałam twoją wypowiedź co do tabletek na zatrzymanie laktacji z mojego doświadczenia wiem, że lekarze nie chętnie dają na nie recepty. Rok temu po poronieniu jak już wyszłam ze szpitala dostałam piersi jak kamienie ból był niesamowity pojechałam do szpitala była lekarka przez którą dużo wycierpiałam i pytam się położnej czy wypisze mi ta lekarka receptę na tabletki bo już nie mogę z bólu. Położna powiedziała odrazu, że nie mam co na to liczyć i przemyciła mi 6 tabletek które starczyły na 3 dni dzięki temu zszedł mi pokarm ale co się naryczałam z bólu to moje. Ja nie kupuję stojaka na wanienke ani podgrzewacza czy sterylizatora uważam, że to zbędny wydatek. Byłam dziś na zakupach w pepco kupiłam kilka body po całe 4,99zł:) i chyba 3 komplety gdzie jest czapeczka, koszulka, śpioszki i coś tam jeszcze. Na razie większość kremowa co prawda 2 lekarzy potwierdziło, że będzie to dziewczynka ale jakoś mam obawy żeby różowe kupować. Któraś pisała o smierci łóżeczkowej nawet o tym nie myśle ale niestety prawda jest taka, że gdyby coś takiego odpukać! miało nastąpić to nawet spanie z dzieckiem w jednym pokoju tu nie pomorze chyba, że będzie się całą noc stać nad łóżeczkiem. Dobrym rozwiązaniem nad którym się zastanawiam jest monitor oddechu ale drogie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do okien ja umyłam wszystkie 2 tyg temu i firany wszędzie zawiesiłam i nic sie po tym nie działo, czułam się normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się naczytałam o tych Waszych zakupach!!! Chyba muszę jakąś wstępną listę zrobić :-))) Bo patrze, że o wielu rzeczach nawet nie pomyślałam! Jak to dobrze, że jesteście :-) A jak już kupujecie body albo pajacyki to w jakim rozmiarze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Co do śmierci łóżeczkowej to podobno moja mama spała ze mną łóżku swoim bo tak bardzo się bała o mnie:D Ja zakupy planuje po piątku gdy dowiem się,żę wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny, im nas więcej, tym raźniej :) Po wizycie, juz kilka godzinek, ale sprzatanie mnie pochłoneło, tempo żółwie, więc potrwało... A jak juz do Was pisałam, to przyszła dziewczyna mieszkanie oglądać i prawie godzinkę siedziała, widać, że się jej podobało, miała taaakie rozrzezone źrenice :P Z maluchem wszystko ok, szybkie usg tylko, żeby sprawdzić wody i serduszko, bo w sobotę mam połówkowe. I jakaś infekcja mnie zaczeła troszkę męczyć, dostalam dowcipne tabletki, wyczytałam, ze to antybiotyk, ale podobno w ciąży wielkiego wyboru tych leków nie ma, tak gin mówił. Sprawdził mi też szyjkę, wszystko dobrze, jestem spokojniejsza :) Szcześliwa mamusiu, 270 g, to jak 9 małych paczek chipsów :P Ja okna tez myłam, mamy kawalerkę, więc jednego dnia pokój, drugiego kuchnia. Ale w moim przypadku to było głupie, bo zdychałam potem. Nabiegałam sie po parapecie i blacie, naschylałam, potem sie bałam, bo brzuch bolał dość mocno. Mam piesia, ma 2 lata i waży 2 kg i też nie wiem, jak z dzidzią sie oswoi, bo to taka rozpieszczona niunia i myśli, że jest najważniejsza. Do obcych dzieci super się zachowuje, daje sie ciagnąć za wszystko, a jak ma dość, to ucieka, ale agresji zero. Tu dojdzie zazdrość, ale podobno psy wyczuwają zapach niemowląt i są bardzo wyrozumiałe. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigułeczka ja kupiłam dosłownie parę sztuk w rozmiarze 56 to jest najmniejszy a resztę już będe kupować większe 62 i w górę bo raz, że dziecko w ciągu tygodnia może Ci wyrosnąć z 56 to jeszcze niektóre większe niemowlęta nawet się nie zmieszczą w ten rozmiar:) Tak miała moja koleżanka mówi, że jej syn nie wszedł w 56 tylko odrazu w 62 i w górę. Mam pytanko kupiłam sobie magnez z wit b6 zawierający węglan magnezu a przedtem miałam z mleczanem magnezu to jest jakaś róznica? Niby mówiłam w aptece, że jestem w ciąży ale czytając skład zwątpiłam. Przy okazji pigułeczka mogę Ci podać co ostatnio koleżanka kazała mi kupić na wyprawkę: pampersy firmy bella newborn, pieluchoceratki-przychodzi to pod prześcieradło na łóżeczku w razie jak by pielucha nie wytrzymała, smoczki, butelki, laktator ręczny, gaziki sterylne, zestaw do paznokci, szczotka do włosów z miękim włosiem, pieluchy tetrowe, flanelowe, kocyki sztuk 2:), ręczniki z kapturem sztuk 2:), klips do smoczka, do pępka coś w sprayu zabij mnie nie pamiętam nazwy, gruszka do noska, wkładki laktacyjne, skarpeteczki, czapeczki,myjka kąpielowa, chusteczki dla niemowląt,śliniaczek a kosmetyki ponoć najlepiej z nivei. Nie wiem czy komuś przyda się ta lista a może jednak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka862 mi właśnie kuzynka mówiła że jej położna poleciła kosmetyki z nivei, są lepsze i nie śmierdzące jak oliwka z bambino tak mi mówiła i ja powtarzam tylko dalej. A co pępka się kupuję jakiś spirytusik czy coś takiego i się smaruje ale nie wiem dokładnie jak się to nazywa. A wypowie się któraś na temat tego termometra co się przykłada do ucha i czoła czy kupujecie taki czy te zwykłe?? Niby wydatek z rzędu 60 zł ale napewno o wiele wygodniejszy A co do rozmiarówek to racja jak najmniej 56 a lepiej kupywać większe bo dzieci wyrastają A ponoć Pepco ma fajne ciuszki i tanie ja jeszcze nie byłam ale słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, a tą piżamę to do domu chcesz czy do szpitala? Bo w szpitalu nie można mieć ze spodniami ;-) ma być przewiew :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do domu ale właśnie się tak zastanawiam że w sumie to jest lato i koszula chyba jest lepsza więc się przełamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co do tych podkladow pod przescieradlo to slyszalam ze sa jakie ceratki na caly materac i to jest z gumka tak jak przescieradlo.... ja tez mam psiaka i ona jest zazdrosna o to ze ja sie przytule do mojego M wiec nie wiem co bedzie jak malutka sie urodzi... ale ona wazy tylko 1.7kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izzkka z pepco potwierdzam dziś tam byłam i było pełno ciuszków ale nie tylko sliniaczki, gryzaczki, smoczki, butelki sporo tego było a najwiecej w kolorach: różowym i kremowym ja kupiłam body w cenie 4,99zł i 5,99zł za sztukę więc chyba tam wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Milka mi się przyda, bo ja dopiero będę zaczynać. Mam tylko 1szt body :-)). Teraz będę robiła listę więc mi się przyda. Ostatnoi widziałam w Carrefour fajne dwupaki ale nie ma rozmiarówki tylko jest 0-3 m. Wydaje mi się, że to nie jest takie na styk. Ja za okna to się w ogóle nie biorę, bo mi nie wolno więc Was podziwiam i szanuję. Mam też psa i martwię sięjak będzie Bo nasz pan to Ratlerek, który jest strasznie głośny. W dodatku jak kuzynka przychodzi z małą to jest zazdrosny i szczek. Jak nie będzie wyjścia to przeprowadzimy się do nowego domku bez niego, za karę, jak nie będzie grzeczny ha ha ha. I zostanie u dziadków 3 domy wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie co do tej pizamy to mi mama kupila wlasnie mi na skype pokazywala koszule blekitna w rozmiarze M z wozeczkiem i dzidzia z przodu i ma te guziczki po bokach do karmienia na swieta ma mi wyslac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko dziś strasznie boli mnie głowa, aż ciągnie na wymioty, ale od rana jazda po mieści, wróciłam ok.12. O 17 wyjazd z córą do stomatologa,więc trochę tej jazdy było. Teraz boli i brzuch i głowa. A na głowę mogę jakieś przeciwbólowe tabletki brać? Coś wiecie na ten temat? Coś raz słyszałam, że Apap, ale nie jestem pewna. Zgóry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaz a czy ja dobrze widzę że ty masz dzisiaj studniówkę??? Ze zostało ci 100 dni do porodu??? Sorki laski że tak dużo piszę ale mąż pracuję a mi jakoś wybitnie się dzisiaj nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izzkka dobrze widzisz.. ;-) trzeba tu jakis bal zrobic ovzywiscie bezalkocholowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny która brała magnez? Ja brałam taki co miał w składzie mleczan magnezu a dziś dostałąm w aptece z węglanem magnezu i nie wiem czy to jakaś różnica jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka ja niestety tylko biore prenatal i do tego omega 3 i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka ... wez kij i go,wno bij (zarcik) :-) kladz sie spac chociaz jutro bedziesz wyspana a jak nie chce Ci sie spac yo za 30min fajny film na polsacie bedzie lecial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka!!! Głowa do góry! Mi też zdarzają się gorsze dni, nic się nie chce robić, do nikogo odzywać. A podobno trzeba być pozytywnie nastawionym bo Maleństwo odczuwa nasze nastroje :-) Właśnie zrobiłam sobie suwaczek, tylko nie wiem czy dobrze go wkleiłam... zaraz się okaże :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh :) wyszliśmy tylko utopić marzannę a tutaj kolejna strona :) No ja okna umyć muszę :) Leniłam się przed Bożym Narodzeniem więc teraz jak mi słoneczko strzeli po szybach to aż wstyd :) Zresztą, ja nie mogę tylko siedzieć za długo przed kompem ;) dlatego nie pracuję... za to wszelki ruch mi służy :) oczywiście za głośno o tym nie krzyczę, bo mężon nie dałby się aż tak wykorzystywac ;) Mama coś tam przebąknęła, że mi pomoże, ale ma i tak sporo sprzątania u siebie :) W pepco są boskie ciuszki :) gdyby nie to, że ostatnio wybrałam się tam z rodzinką wykupiłabym chyba wszystko a tak Synol jęćzał, zę mu śpieszno wypróbować nowy pistolet na wodę więc się szybciorkiem zmyliśmy... My przed urodzeniem Janka nieco baliśmy się o psa teściów. To jest wieeelka przylepa z ogromnym pokładem miłości, ale tylko dla wybranych. Bywały osoby których nie potrafił polubić a że "piesek" jest bokserem, wieć tych kilogramów do okiełznania było troszkę. Obawy były zupełnie niepotzrebne :) Janka pokochał miłością wielką i dozgonną. Przynosił mu swoje zabawki, kości (fuj hehe), pilnował coby żaden obcy ludź za bardzo się do niego nie zbliżał. Jednym słowem pies niańka :) Nawet jak byłam w ciązy potrafił wejść mi na kolana (!!) - bo jemu chyba nadal wydaje się, że jest szczeniakiem, ale w taki sposób, że omijał brzuch hihi. Do tej pory nie wiem jak my się razem na fotelu mieściliśmy :D Kota też mieliśmy :) Najcudowniejszego futrzaka na świecie. Pojawił sie jak już Janek był na świecie ale takie cierpliwca jak on nigdy nie widziałam :) Nigdy nie użył pazurów przy wygłupach z Jasiolem :) Na gorączkę i bol w stawach brałam paracetamol - tam jest zreszta w ulotce napisane, zę badania nie potwierdzają negatywnego wpływu na bobasy. Apap jest chyba pochodną paracetamolu. Na pewno nie można brać aspiryny i ibuprofenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apap to tylko nazwa handlowa leku, a składnikiem jest właśnie paracetamol. Bezpieczny dla nas i Dzidziusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×