Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Milka niestety nic nie wie na ten temat, a na ulotce masz coś napisan, że nie możesz? Ale mi ostatnio dr sprowadziła niby wit. ale z aminokwsami. Jak poczytałam, to ich nie biorę. Wróciłam do Prenatlu Kropelka a jak pomyślisz o małym Maleństwie, które Ci da kuksańca za smutną minkę to może będzie lepiej. Dziewczyny na kompie mam super piosenkę, ale nie mogę jej znaleźć w necie ani na youtube a chciałabym Wam ją przekazać Jest jakiś sposób, bo ja nie jestem szpecem w komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko - gdybym była blisko Ciebie to zafundowałabym Ci coś na poprawę nastroju!!! Jak byś założyła słuchawki na uszy i usłyszała bicie serduszka Twojej Rybki to od razu by Ci się buźka uśmiechnęła!!! Mam detektor tętna płodu, taki domowy doppler, tym sobie czasem humor poprawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, dziś może przejdzie leżę przy otwrtym oknie, bo brzuch się napinał a za chwilę pójdę spać ale jak nie przestanie to wezmę, bo strasznie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigułeczko, przydałoby się...Mała mnie kopać nie chce nawet :-( M.kazał mi zjeść czekoladę, ale na razie żadnych rezultatów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!! izzka.. ja wykorzystuje wlasnie tesciowa, nie ma innej rady, jak nie chce jezdzic co tydzien z bolami i ryzykowac mega wczesniaka:) bylam wczoraj na usg polowkowym, dzidzi ma okolo pol kg i 28 cm. bylam 23+1 a z usg wynika 22+2 , czyli pare dni mniejszy, z pierworodnym tez tak bylo takze luzik, nie przejmuje sie ani nic. zazwyczaj tak jest potwierdzony chlopak niezbyt sie dzis czuje.. nawet wyszywac juz nie mialam sily tylko padlam po obiedzie.. przywiezli mi naroznik:) caluje wszystkie, witam anete!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka! chetnie sie kopniakami podziele.... mnie to dziecie tak daje po bebechach ze czasami mam dosc! skacze, fika, cos tam sie wygibuje... nie jeste to bolesne jako tako... ale prawie.. takie az drazniace.. niedobrze mi dzis.. bylismy z przedszkolem autokarem w kinie.. i byla jedna babka co albo sie nie myla od tygodnia, albo na sniadanie pija tanie winko...... a chyba jedno i drugie! myslalam ze puszcze pawia tam,.. ten odor i telepanie autokaru.. bleeeeeee powinnam jechac samochodem za autokarem a nie. ogladalismy KOta w butach..... duzo akcji, malo smiechu jak dla malych dzieci...... i jak dla mnie tez za bardzo akcja jak w kinie sensacynjnym.... myslalam ze bedzie bardziej w stylu shreka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piguleczka:) fajowy taki prenosny detektor bicia serduszka wlasnie jak lezalam na oddziale to 3 razy dziennie sprawdzali serducho takim wlasnie przenosnym aparacikiem:) fajna rzecz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam zdjęcia ze ślubu...ale na nich jestem szczupła....:-( Przepraszam was. Nie wiem co się ze mną dIeje dzisiaj. Pół dnia spałam, boli mnie brzuch i w ogóle. Mam ochotę na pizze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elita gratuluje synka!!! Ja jutro mam pobieranie krwi u lekarza pierwszego kontaktu... a miala ktoras z was moze to badanie glukozy?? Ja w piatek zaczynam 27 tydzien i dalej nie mialam nie wiem jak to jest kazda to badanie musi miec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka ja tez bylam chuda na zdjeciach ze slubu z podkresleniam na bylam.... A teraz mam ochote na big maca!!! Ostatnio maz byl ze znajomym sprawy zalatwic i mi przywiozl mmmmm jaki dobry bylaz chyba jutro jak bede od lekarza wracala to sobie zajde do mcdonalds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elita u mnie na początku też tak było że dzidzia o tydzień młodsza a teraz niby o 4 dni ale w sobotę idę na połówkowe to zobaczymy jak jest teraz. Ale i tak wyjdzie na świat kiedy będzie chciała. A co do glukozy to ja idę za tydzień na te badanie A do magnezu to się nie wypowiem, bo ja też biorę prenatal. Kropelka moja dzidzia też mnie dziś mniej kopie jak ją pochwaliłam że tak ładnie kopię to się chyba zawstydziła i już mnie olała;) hehe Bo wczoraj dała tak popalić w pęcherz że masakra co chwilę do łazienki latam a o nocy to nie wspomnę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie. Jak byłam na połówkowym to byłam 19+3 a na wyniku jest wiek ciąży 20+6. czy to znaczy, że wg usg dziecko jest 10 dni starsze? Czy po prostu zapisała tak jakby to wynikało z @? Elitka, gratulacje kolejnego malego zioma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko twoja dzidzia według USG jest 10 dni starsza niz wg miesiaczki, ale moja gin mowila zeby sie tym nie sugerowac na razie, dopiero kolo 30tyg mierzenie dzidzi jest bardziej miarodajne. jeszcze wszystko moze ulec zmianie, ale i tak gratuluje, to oznacza ze dzidzia sie bardzo dobrze rozwija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziewczyn, które idą na glukozę. Każda ciężarna to ma żeby wykluczyć cukrzycę ciążową. Nie wiem jak w Waszym wypadku, ale u mnie tą glukozę musiałam sama sobie kupić, więc to sobie sprawdźcie jak jest w Waszych przychodniach. I moja podpowiedź weźcie ze sobą cytrynę i w tą glukozę jak da Wam piguła do wypicia to wduście sok z cytryny. Wtedy jest dobre. Podobno jest baaaaardzo słodkie i mdli nawey cały dzień. Ja robiłam to wczoraj i bez problemu wypiłam duszkiem i później jak się czeka 1 godz na drugie pobranie to nie mdli i nie robi się niedobrze. A była dziewczyna co nie wiedziała i żal mi było bo bym się z nią podzieliła tą cytryną, a później robiło jej się słabo. Dziewczyny odsłuchajcie tej piosenki polecam... i proszę... Glowa przestała bolećzrobiłam sobie zimny okład. Myślę, żę to wrażenia, bo córa miała mieć rwanego zęba a mama miała więcej w portkach niż ona :-))). Na szczęście obyło się bez tego. A teraz spać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno. Podobno dzidzie w tych tygodniach co my jesteśmy już się rozwijają indywidualnie, każda we własnym tempie. A najbardziej wiarygodne jest jedno z pierwszych badań usg, i tamten termin, bo usg samo wylicza od zapłodnienia Buziaczki wracam do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaannnnneeetttaaa nie wiem czy dobrze napisalam.. U mnie jest tak ze lekarz w 12 tyg. dokladnie mierzy dziecko dokladnie bo patrzy wzrost wylicza wage itp... a i z tego tez wylicz termin porodu jak ostatnoo bylam na usg i sie pytam ile dzidzia ma wzrostu to mi na to ze teraz to juz nie mierza tulo mierza poszczegolne czesci ciala tak jak reka noga glowa itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Wczoraj przesiedzieliśmy ze znajomymi cały wieczór, bo odwiedzili nas! UDAŁO SIĘ!!!! JUPI!!!! Filip będzie miał towarzystwo w listopadzie :) oby tylko wszystko było dobrze. Kurdę nawet nie wiecie jak się cieszę. Jakoś tak samotnie się czułam, brakowało mi tutaj kogoś w takim stanie jak ja. Mąż też już planuje spacery z kolegą i wózkami :P no i szykuje się nam wesele, bo oni nie są jeszcze po ślubie. Mąż pójdzie za świadka. Więc też będzie spory wydatek. Ale i tak się cieszę :) przeżywam to tak samo jak swoje pierwsze dni, kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży :) Madziaz w 27 tyg. i nie miałaś cukrzycy robionej? No to może przedzwoń do lekarki. Bo to badanie robi się do 28 tyg. Więc niewiele czasu zostało. Ja też je robię prywatnie- jakoś w pon, to są koszta ok. 25 zł, więc jak coś może sama zrób, żeby później nie było za późno. Kropelka nie smuć się! Albo zdradź powód swoich smutków, to może wybijemy z głowy albo poradzimy coś :* Aneta właśnie słuchałam Twojej piosenki. Ale że jestem płaczką to się popłakałam. Kurdę teraz wszystko mnie wzrusza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma_rma tu za bardzo nie ma jak prywatnie isc... jak lekarz zrobi badanie to bedzie a jak nie to nie wizyte mam na 9 napisze jak wroce czy mialam czy nie.... Dziewczyny logujecie sie na jakis stronach po probki dla maluchow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zalogowałam się na bebilon, bo tylko tam chyba próbki wysyłają. Na jakiejś innej stronie odpisali mi, że wszystkie próbki dostanę w szpitalu po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tu jest tak ze nie daja w szpitalu sla tego chyba w 3 sklepach mozna sie zalogowac po paczki jedna z libero i jedna ze sklepu dzieciecgo i jeszcze z drogerii jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny dawno mnie tu niebyło ale przeczytałam wszystkie strony niestety dopadły mnie bóle zębów 3 noce nie spałam i powiedziałam ze wole rodzic jak mam mnie ząb bolec okazało sie wczoraj ze mam jakąs bakterie która pojawia sie miedzy zebami w czasie ciąży antybiotyku mi nieprzepisał bo niemozna dostałam płukanki i takie masci ale przynajmniej juz tak mnie boli jutro ide na kontrole . Za tydzien jade do Polski strasznie sie boje bo 1500 km!!!! jade z córka i szwagier bedzie kierował bo ja nie dam rady tyle kilometrow jak myslicie jest jakies ryzyko takiej podrozy ja juz 2 lata nie bylam u rodziców i bardzo tesknie Moja corcia codziennie całuje brzuszek ma ponad 3 lata i bardzo sie cieszy ze bedzie miala rodzenstwo wczoraj jak kladlismy sie spac to Nadia mówi ze Olek ma czkawke bo kopał niewiem czy wyczułam kopniaka od niego zaraz do przeczkola mała a ja do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Ja też mam piękną piosenkę:) http://www.youtube.com/watch?v=qqdudFMZBec&feature=results_video&playnext=1&list=PLE48A111A13403538 Co do glukozy ja mam zrobic chyba 75 g, czyli ponowne pobranie po 2 -óch godzinach. Nie wiem jakdam radę. Zawsze rano jak jestem głodna to aż mi nie dobrze dopoki nie zjem a tu tyle musze wytrzymać.... Niunius mnie kopie coraz czesciej i mocniej. W niedzielę wybieram się z mężulkiem na zakupy- kupimy łożeczko, posciel kołderke i takie tam... Nie mogę się juz doczekać, choć szkoda że moja dzidzia na ostatnim usg sie nie pokazała i nie wiem jaka płec ale wybierzemy zeby pasowało zarówno dla chłopca jak i dzieczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko, jak humorek dzisiaj? Mam nadzieję, że lepiej. Ja niedzielę i poniedziałek miałam strasznie płaczliwą, mój m., że kredyt z tata weźmie i mieszkania nie muszę sprzedawać, - ja w ryk. On z innymi propozycjami-ja w ryk. Ogólnie dwoił sie i troił i naprawdę starał, żeby mi nerwów zaoszczędzić, a ja sie łzami zalewałam, biedny nie wiedział, co ma zrobić. W końcu zapytał, dlaczego tak płaczę. To ja, że mi smutno i... w ryk :P Nie jest lekko... :) Izzzka, też mam w sobotę połówkowe i oczywiście juz się stresuję. Dziewczyny, a jak wyglądają nowe rozstepy? Bo wczoraj na boczku zauważyłam taką jasną kreskę, ale nie wiem, czy to jeszcze z dawnych czasów i po prostu bardziej widać, czy to cos nowego? Tak mi się kojarzy, że nowe, to chyba ciemniejsze sa, ale w sumie nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, pijcecie lub bierzecie wapno? Mi zapisała alergolog na kaszel i pomaga...pilam 1 saszetke dziennie. Ale jak powiedzialam o tym gin to kazala mi ograniczyc do 2 razy w tygodniu. Nie zapytalam czemu, a w sumie nigdzie nie znalazłam czemu mialabym ograniczac...czy powoduje jakies skutki uboczne. W aptece tez powiedzieli ze mozna. Na opakowaniu jest dawka 2 saszetki na dobe, a ja i tak bralam tylko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Humor lepszy. Chyba męczy mnie to siedzenie w domu. Ciagle jeszczE jest dosc zimno wiec tylko na godzinny spacer ide i tyle. A tak leze w łóżku albo na kanapie bo mieszkanie sprzątnięte, kupować nie mogę bo czekam na wypłatę i duuuuuupa eh. Ale takie samopoczucie dziwne mialam pierwszy raz, tak nie wiadomo czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×