Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Efciaczek ja bardzo dużo ciuszków dostałam tyle, że Zuzia połowy na sobie nie miała więc coś wystawię coś zostawię zobaczymy jak to pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka>> no widzisz :) myślę, że jak zrobisz jakieś fajne komplety typu bluzka spodnie, body sukieneczka itp ... to uzbierasz i na spacerówkę :) Też muszę zrobić porządek w szafie, mam ze 3 pudła rzeczy za małych na cór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloo ;) Alez piknie na dworze my od 12 do teraz spacerowalysmy, bylysmy tylko zjesc obiad po 15 i ruszylysmy dalej. Moze zbedne kg rzuce ? :P Chociaz juz zapowiadaja zalamanie pogody to korzystalam na zapas. Milka a moze sprzedaj ten swoj wozek ktorym teraz jezdzicie i zakup spacerowke? Ja tak planuje zrobic ale to najwczesniej na jesien bo ten nasz jest ok jestem zadowolona bo i gondola dlugo posluzyla i spacerwoka tez moze byc, chociaz gondola ladniejsza byla... Co do ciuchow ja juz mam 5 workow, pochowalam, sprzedawac mi szkoda wszystko nowe i tak starannie kompletowane :P chcialabym miec druga corcie a jak nie trafie to w rodzinie komus oddam albo i zrobie aukcje na allegro. Tak jak Efciak pisze jak zrobisz ladne zestawy to pare groszy sie uzbiera. Wrzucilam fotki na poczte z dzisiejszego spacerku. Milka wrzuc kiedys fotke Zuzi w plaszczyku, tez szukam i kurtki i plaszczyka na wiosne jutro jeszcze po sklepach polaze i oblukam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze temat juz walkowany, pomozcie Prosze w wyborze fotelika, pochwalcie sie swoimi i jak sie u Was sprawdzaja. W tym naszym nosidelku juz ledwo sie miesci, ciezkie to za kazdym razem trzeba tachac ze soba do auta a w tym zwyklym bedzie wiecej tez widziala na siedzaco . Tylko ze nasza Natalka ma 8 kg "dopiero" teraz juz przybiera coraz mniej na wadze wiec 9 kg bedzie miala za jakis czas i ne wiem jaki wybrac bo wiekszosc jest od 9 kg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka trochę mi szkoda sprzedawać tamten wózek bo to gondola z fotelikiem samochodowym a chcemy kiedyś drugie dziecko no ale zobaczymy mąż zgodził się na spacerówkę, pod warunkiem, że troszke dorobie na allegro więc jutro ide do Kubusia kupic bo tam o dziwo jest tańsza niż w internecie. No i nie ma to jak zobaczyć na żywo, miły pan mi dziś pokazał jak się składa i rozkłada, co się odpina gdzie blokuje itp. Co do fotelika to Zuzia jakiś czas już jeździ w maxi cosi priori i jestem zadowolona choć sam fotelik jest wysoki i ciężko się małą wkłada i wyciąga:) Jutro ide po spacerówkę jupi:) Choc ma troszke wad nie jest jakaś lekka jak te parasolki bo ma 11kg i troszkę duża ale fajnie sie prowadzi cóż wszystko będzie lepsze od tego mojego baby merca a i ma duże pompowane koła to na pewno zaleta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka czekam jeszcze za tą opaska co kupiłam Zuzi i jak tylko dojdzie to zaraz zrobie fotkę i wrzucę na pocztę, kurde już mogła by dojść, nie cierpię tak czekać za czymś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie lubie a im bardziej na cos czekam tym pozniej przychodzi. My musimy koniecznie czapki kupic bo mamy jedna fest grubasna i jedna taka polarowa a przydalyby sie jeszcze dwie takie ciensze na taka pogode jak dzis. Patrzylam teraz w smyku ale jak mi sie jakas spodobala to kurna rozmiarow nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski! Ja tak na szybkiego. W niedzielę mam chrzciny, Mati cały już wyszykowany. W sklepie zostawiłam 200zł, garniturki w takich cenach, że szok. No ale raz nie zawsze, a ślicznie wygląda, mój przystojniak :D Niedawno wróciliśmy do domu, od 12 na dworze, z przerwą na obiad. Szukałam kiecki jakieś, bo jakoś uboga w sukienki jestem, a mamusia też musi jakoś wyglądać. Udało mi się znaleźć w przystępnej cenie, przed kolana w kolorze chabrowym, rękawy z koronki. Ja to jestem taka, że nie lubię za bardzo takich kolorów, które mocno się wyróżniają, moja mama zaczęła mnie podpuszczać, że tylko wiecznie takie szarości noszę :P Jutro znowu idę poszukać butów, wymarzyłam sobie takie cieliste szpilki, może też za płaszczykiem się rozejrzę. Wiosna przyszła a ja ani butów ani kurtki. Młodego obkupuję a sama jak łazęga chodzę. W piątek urodziny, koperty dostanę to trza zaszaleć ;) Mój M. znowu co miesiąc daje mi swoje zaskórniaki na moje wydatki, bo twierdzi, że w domu też pracuję, więc też mi się coś należy, pod tym względem nie mogę narzekać bo mi się udał. Wytrzymuje ze mną nawet na zakupach, chociaż ja za długo łazić po sklepach nie lubię, to nie ma tak źle :) Mati w nocy też się budzi, ale zazwyczaj przed 3 i po 5. Napije się, położę go na boczek, pogłaskam i zasypia. Także tu też nie mam co narzekać. Ale w dzień.. wszędzie go pełno. W łóżeczku sam wstaje. Jak posadzę go na łóżku, to też próbuje wstawać. I od kilku dni załapał, że można chodzić jak go ktoś za rączki trzyma, więc wyciąga ręce prostuje nogi i trzeba z nim tak chodzić po mieszkaniu. A kręgosłup boli.. I jak czegoś się trzyma to już ładnie stoi. Aż się boję, co to się będzie działo w kościele :P A przez te swoje włosy, gdzie nie pójdziemy tam go zaczepiają. Dzisiaj na zakupach ściągnęłam mu czapkę bo gorąco, i tylko słyszę "ale ma włoski", a Mati jeszcze ma etap, że sam zaczepia i cieszy się do każdego, więc muszę go pilnować jak oka w głowie, bo ja to zaraz panikuję, że mi ktoś go porwie (tfu tfu). Uciekam dać Matiemu kolację i odpocząć, bo mi nogi z tyłka wyłażą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma_rka, ja już się przestałam łudzić, że to ząbki:) he he. milka, wyróbowałam twój patent z pilotem do nauki pełzania i daje pierwsze rezultaty. Swoją drogą to nie sądziłam, że pilot do tv ma taką moc:) u nas dzidziuś zaczął bać się obcych ale jeżeli chodzi o bliskich to wydaje mi się, że nie ma różicy czy ja, czy mąż czy dziadkowie:) my walczymy z inhalacjami, bartuś tak płacze ze aż za serce ściska..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ale cudna byłą pogoda dzisiaj, aż nie możliwe że za kilka dni ma śnieg znowu spaść, a już myślałam że tak będzie do świąt i dalej. Werka ja też wczoraj kupiłam czapeczkę wiosenna i kurteczkę wiosenna, ale jak słyszałam że znów ma być zimno to aż się odechciewa. A u nas noce są całe przespane więc nie narzekam, ale w dzień mała nie chce spać ;/ śpi raz czasem 2 jak jest fest zmęczona po 15 minut ale to po jakim marudzeniu czasem to ubieram ją i idę na spacer to śpi, ale za to wieczorem już sama ładnie zasypia i śpi do rana. A co do poznawania to u nas mała zaczęła poznawać i na widok mamy i taty to się cieszy, uśmiech od ucha do ucha. I Daria jest z tych co się obcych nie boi, ale jak widzi obcą twarz to bardzo jej się przygląda. Ale nie płacze. Pinia ja mam ten sam problem, chciałam wyciągnąć dziś jakąś lżejszą kurtkę i co i nie miałam się w co ubrać, a nawet nie pamiętam w czym chodziłam w tamtym roku. Też muszę coś sobie kupić, ale mój mąż też nie narzeka, tylko jak trzeba to każe iść kupić:) No i w garniturku napewno Mati musi ślicznie wyglądać, jak będzie już po to poprosimy o zdjęcia. aa i kupiliśmy dziś nocniczek jutro będzie pierwsza próba:) Milka jak masz dużo ciuchów to sprubuj trochę sprzedać, a nóż coś się uda sprzedać. Ja nie sprzedaje bo mam komu dać, kuzynka będzie miała w lipcu dziewczynkę a potem znów do mnie wrócą. Chodź nie ukrywam chciałabym mieć parkę:) A i u nas ząbków nie widać, kurcze już ma mała fest napuchnięte i takie białawe te dziąsełka ale nic się nie chce przebić. A wczoraj mała skończyła 8 miesięcy:) I ja mimo iż siedzę w domu to jakoś mi ten czas leci:) Ale się rozpisałam, ale jak człowiek ma chwilę czasu to chciałby opisać każdy szczegół, ale kto by to czytał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka oj jest komu czytac ;) Ja dopiero wcinam kolacje, bo wczesniej jakos nie mialam czasu.... Mala spi a lozko mamy cale dla siebie bo chlop spi u swoich rodzicow dzis. Pina po chrzcnach obowiazkowo wrzuc fotki, jak sie Mati i jego mamusia prezentowala ;) Ja tez chodze jak ostatnia sierota bo po prostu mi na siebie szkoda, zaraz wydaje wszystko na mala, ale teraz wiosna idzie czlowiek coraz lepiej wyglada wiec przylaczam sie do Was i tez postanowilam zainwestowac w siebie c by na spacerach dobrze wygladac ;) Kurcze cos mnie reka i bark boli, wczoraj trzymalam mala na rekach a ona mi sie odepchala od lozka i prawie z rak mi wyleciala i tak ja lapalam ze az mi cos strzelilo, masakra a tak mi sie goraco zrobilo myslalam ze rypsnie glowa w podloge, swirusek maly. U nas mala sie budzi czesto, ale ja sie przyzwyczailam, zreszta ja sama pozno chodze spac a najgorsze jest dla mnie wstawanie miedzy 5 a 7 to dla mnie noc gleboka, a spimy do 10-11 co prawda z przerwami na karmienia itp ale tragedii nie ma, gorzej jakbym pracowala to podejrzewam ze chodzilabym jak zoombie. No i jak te zeby wychodzily to masakra byla bo prawie non stop marudzila, ale poki co dwa sa i jest spokojniejsza wiec troche odpoczniemy od zabkowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki!!! ...Werkaa ślicznotka z Twojej Nataluni!!! Po kim ma usteczka??? I widzę, że tako laret króluje na podwórkach :-) u nas tez kilka sztuk spaceruje :-) ...Marka teraz jest taki okres, że dzieciaczki bardzo przywiązane do mamy. Ale to minie za jakiś czas. Chociaż jak dla mnie mogłoby tak pozostać ;-) jak jestem sama z niunia to rzeczywiście trudno cokolwiek zrobić albo wszędzie muszę ja wlec ze sobą albo sama przychodzi :-) ale jakie to przyjemne jak córcia do mamy rączki wyciąga. Jak wracam z pracy to otwiera mi drzwi w progu (z niewielką pomocą taty oczywiście :-) szuflady już zabezpieczone, ale kable wypatrzy z daleka, i nie wiem czemu ciągnie ją do wycieraczki w przedpokoju... Kupiłam jej w tamtym tygodniu śpiewająco-gadającą lalę bo z poprzedniej wypruła flaki :-) ...Milka wózek fajny. Kupuj kupuj, przecież to głównie Ty wychodzisz z małą i Tobie ma być lżej i wygodniej!!! Tym bardziej, że plecy bolą. ... Pinaa życzę udanej imprezy chrzcinowej, oby pogoda Wam dopisała i słoneczko pięknie świeciło. I żeby Mati nie zmarzł. I czekamy na fotki!!! ...No a my w spacerówce jeździmy od 2 dni. Może dziś zabiorę aparat i sesję córci walnę. Zapowiada się znowu piękny dzionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Werkaa, zamówiłam wczoraj fotelik dla Gosi (kolor purple): http://allegro.pl/fotelik-samochodowy-4baby-dragon-2013-gratisy-i3058614780.html Co prawda upatrzony był już Caretero, ale tata chciał dla córki ładny kolorek i wynalazł ten. Budową nie różnią się prawie wcale. Jak dojdzie to podeślę zdjęcie jak Goska w nim wygląda. ...Co do nocek... hmmm... u nas dwie ostatnie noce z 1!!!!! pobudka na cycusia! Szok. Ale wcześniej było ich kilka, ja to nawet nie wiem jak dużo dokładnie, bo mąż śpi z brzegu i to on wstaje a ja się budzę tylko jak nakarmić trzeba. Nic nie poradzimy, trzeba mieć nadzieję, że to minie i nasze dzieciaczki zamienią sęe w prawdziwych śpiochów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dziś już pochmurnie i deszcz pada :( wczoraj było ładnie ale straszne wietrzysko i błoto na tej naszej drodze ale byliśmy długo na dworze i mały spał mi godzinę na spacerze i jeszcze 2godz w domu bo wniosłam go razem z wózkiem do domu żeby się nie obudził i dał mi porobić. wczoraj na spacerze ludzie go zaczepiali a ten sie tylko uśmiechał do nich :) taki pieszczoszek.A noce też straszne, niewiadomo czego płacze i w nocy już śpi z nami bo jak go dam do łóżeczka to płacz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigułeczko fajny ten fotelik, podoba mi sie , ja sie kompletnie na nich nie znam a moj chlop jak to chlop on widzial w markecie i moze kuoic jak chcem :P a nawet nie wiedzial od jakiej wagi, ilu stopniowa regulacja itd. A ten dobrze ze jest od 0-18 kg, akurat na nasza chudzinke, to i tak starczy na hoho do 3 roku zycia conajmniej. A tak Natalka ma boskie te usta wszystkims ie podobaja, jedni mowia ze po mnie(chociaz ja u siebie nie widze podobienstw) drudzy ze po tatusiu, jak cykniemy sobie jakas wiosenna sesje to dodam fotki to same ocenicie. Poki co nie ma kto nam ich cykac bo chlop pracuje 24h na dobe. I tak mamy tako laret, jakos tak mi sie spodobal i opinie mial w miare ok, tylko ze jak my kupowalismy to ciezko bylo go dostac nawet na allegro, a w sklepach jedynie na zamowienie i najpierw mial byc kolor fioletowy ale ze trzeba bylo dlugo czekac i wyszloby ze dzidziol bez wozka by byl przez pierwsze dni to kupilismy turkus ;) a teraz tyle tych wozkow, ostatnio bylismy w tesco to same takie jezdzily ;) U nas "taka se" ta pogoda niby nie jest zimno bo ponad 10 stopni ale sloneczka brak :( wiec juz nie jest tak fajnie jak bylo przez ostatnie dni. Nasza mala obcych sie nie boi, czesto nawet sie usmiecha do nich, a wczoraj jak bylysmy na spacerku to jechala z mega powazna mina i sie rozgladala a najbardziej podoably sie znaki bo tak patrzyla do gory na tablice znaku i zaczynala sie cieszyc i ah te samochody, zreszta nie ma cos ie dziwic bo do tej pory jezdzila w gondoli i jedynie niebo ogladala i korony drzew a tu tyle ciekawych rzeczy wkolo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka a wasza ma już te 9 kg?? Bo my właśnie też się zastanawiamy nad kupnem od 0 ja myślałam do 25 ale fakt, zanim ona to będzie miała to będzie ho, ho, a nasze nosidełko niby jest do 13kg, ale jak to nosidełko nie wygodne trochę. A co do pogody to u nas też 11 stopni, ale bez słoneczka byłam z małą na dworze i mi zasnęła to śpi w laubie, bo przenosić jej nie mam zamiaru bo to zapewne jej jedyna drzemka podczas całego dnia. a u nas jest etap bababa i mamama chociaż ostatnio zmieniła i woła mam, mam, mam zamiast mamy i też śmialiśmy się bo zaczęłą łączyć sylaby i czasem woła bama lub maba. Ale tata jeszcze nie umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!! jestem z wami od poczatku ale nie udzielam sie no chyba ze mam big problem:)ale widze, ze rozmawialyscie o spacerowkach. Jestem swiezo po zakupie, wiec moze komus doradze. Na poczatku mialam kupowac quinny zapp xtraa- super sie go prowadzi, ladny jest,zgrabny i bardzo maly po zlozeniu. Wada jest to, ze kupujac go ma sie goly wozek a tani nie jest. jak sie chce barierke, spiworek to trzeba osobno dokupic. POza tym ma kubelkowe siedzisko i nie wiem czy to wygodne. ma 3 kola, tez nie wiem jak sie to sprawdza ale podobno porzadne te kolka, jezdza nawet bez problemu po plazy tak twierdzi babka w sklepie ale przemyslalam sprawe i stwierdzilam ze odpada. Kupilam graco evo, sama spacerowke i jestem zadowolona. Jest wygodna, lekka, zwinna, latwo sie sklada rozklada. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystając z chwilki wolnego w pracy wskoczyłam na forum :) Oby więcej było takich chwil :) Najsampierw się pochwalę, że Haniula przespała dzisiaj całą noc!! :) od 20tej do 5tej po czym wytrąbiwszy butlę mlenia poszła dalej spać :D jest dla mnie nadzieja, że nie będę wyglądała jak zombiak :) Werkaa_a>> ja chciałam mieć dwóch synów :) hiehie :) a mam parkę :P jak robię selekcję ubranek to mało jest takich unisex :) Haniuli kupiłam taką kurteczkę (ale rozmiar większą w ostatecznym rozrachunku wzięłam) http://allegro.pl/adams-sliczna-kremwa-wiosenna-kurteczka-80-i3065268714.html bo z Hani jest pupecik :) i potrzebuje duuuuużo przestrzeni na brzuszek ;) do tego różowa apaszka i beżowa czapa ze smyka (wszystko kupuję ze strony smyk.com i nie muszę buszować po sklepach a na to zawsze mi szkoda czasu :P ) Dziubek Małej boski :) Super usteczka :) 🌻 Pina>> :) lepiej dmuchać na zimne i pilnować niż potem... no wiadomo... ostatnio jak szłam do pracy babeczka zostawiła w wózku przy mega ruchliwej ulicy dziecko!! Tak na oko roczne, może trocheę starsze!! Nie wierzyłam oczom własnym... przecież wózek mógł zjechać ma ulicę (bo jest spadek)... albo niech auto wyleci z trasy... albo jakiś gówniarz dla hecy odjedzie z wózkiem (bo takich inteligentnych inaczej tam nie brakuje)... MAdziaz>> zdjęcie Victorii jak siedzi w restauracji i coś tam tzryma w łapce obłędne :) Pzoa boska :) Milka>> Zuzia jest do Ciebie baaardzo podobna :) hehe :) HAnka też tak świeci klatą :) Muszę jej zakładać bodziaki rozmiar albo dwa większe :) MArka>> ależ DUŻY facet z Twojego Pierworodnego :) Muszę wieczorkiem wrzucić fotki mojego małego pulpecika :) Jupi :) za chwilkę do domciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izkkaa moja Gaduła tez jest na etapie 'mamama, tatata, bababa, dadada, papapa' ;-) wiesz, teoretycznie jesli masz nosidełko do 13 kg to powinnas zmienic jak malutka przekroczy te wage albo jesli glowka zacznie wystawac. Nasze jest do 10 kg tylko a Goska juz te wage przekroczyla wiec wyjscia nie ma. Ale powiem Ci, ze juz od jakiegos czasu nie nosilam jej w nosidelku bo bylo mi cholernie niewygodnie i zwyczajnie nie mialam na to sily, wiec małą na rekach nosiłam, a nosidełko zostawało w aucie. Nasze dzieciaczki juz duze, ciekawskie i swiat chca widziec, a w foteliku moga ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izzkka jak masz nosidełko do 13kg to jak mogę Ci doradzić to nie spiesz się z zmiana na fotelik ja mam teraz problem bo czasami jak nie mam małej gdzie ubrać albo rozebrać to muszę to robic na kolanach a tak zawsze w nosidełku i mała czekała aż się rozbiore i ją szybko rozbierałam a teraz dupa i czasami tęsknie za nosidełkiem choć ciężko już było to dźwigać:) Poczekaj aż się trochę ociepli i zrezygnujemy z tych zimowych kombinezonów i kurtek będzie mała łatwiej ogarnąć a ponoć przyszły tydzień znów temp na minusie i to dużym dopiero gdzieś za 1,5tyg temp zacznie się podnosić aż zła jestem bo zamówiłam dziś przez internet tą spacerówkę (znalazłam chyba najtańszy sklep z 599zł na allegro i 539zł w kubusiu zapłaciłam 460 z przesyłką) i już sie nie mogę doczekać aż wyjedziemy mała w nowej spacerówce w nowym wiosennym płaszczyku i zajebiaszczej opasce(która jeszcze nie doszła cholera) a tu dupa z pogodą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wczoraj byłam w skelie i gość powiedział o fotekikach tak: 1) jeśli dziecko przebiło 9kg i siedzi, nie kupijemy ok 0 2) jeśli chcemy większy zakres (w sensie żeby na dłużej starczyło) kupujemy 9-36 a nie 9-25 bo 9-25 i tak trzeba będzie zmienić a 9-18 jest lepiej dostosowany do maluchów (tzn np łatwiej się rozkłada i bardziej) 3) najlepeij kupić 9-18 i potem 15-36 4) dobrze, żeby fotelik miał ochronę na główkę (do zderzeń bocznych) I to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izzka moja mala ma 8 kg wiec tez lepszy ten od 0-18 A nasze nosidelko jest do 10 kg ale i nogi i glowa wystaja i juz tak lezec nie chce, jedyny plus to ze zawsze mozna bylo na stelazu zamontowac np na zakupach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo :) Czytam was codziennie ale nie mam jakos weny do pisania. JA to szalałam z zakupami. W jednym tygodniu dostałaam dwie wypłaty:D Moja szafa sie powiększyła, kuchnia też coś zyskała i mamy nowe łóżko, czekamy tylko na materac i bęziemy próbować hmmm no z tym to tak średnio. NIe dość, zę ja już o 22 marzę tylko o śnie albo już spię. A ponadto Jagoda zawsze ląduje u nas w łóżku. Ciekawostka ze sprawdzianu, co to za wyraz rzyćó ?? JAgoda zasypia o 19 budzi sie co godzinę, dzień zaczyna o 5. Marzę, żeby się wyspać. W szkole sprzedali mi patent na pozbycie sie wiecznych plam.JAk tylko wypróbuję to wam napisze czy warto, bo kosztuje to 75 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski!!! Moja mala cos ostatnio duzo spi w dzien pierwsza drzemka tak 2.5h a druga 1h no i o 20 do 7 spi :-) przynajmniej sie wysypiam ;-) dzis byla u mnie polozna i sprawdzala u malej wzrok sluch i takie tam no i mala ma 74cm i 8600g ale jak tylko pojedziemy do polski to zmieniamy fotelik juz na nas czeka!!! Ja kupilam malej kurteczke taka wiosenna na allegro i juz w niej chodzi http://allegro.pl/przejsciowa-kurtka-z-ocieplinka-hello-kitty-f-74-i3011286901.html jeszcze musze zapolowac na jakies czapeczki bo z tym ciezko no ale w niedziele mam bazar z rzeczami dzieciecymi to sie rozejrze za tym i jeszcze za butami!! Moja nie chce wogole jesc obiadkow zaraz qymusza wymiotowanie... no i narazie jestesmy na mleczku tylko :-( a do tej pory bylo ok ale sprobujemy za jakis czas ;-) milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna no właśnie "życiu"? Laseczki skoro jestem dziś pierwsza to wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!:) Ja ju z dzis jednego faceta wyprowadziłam z równowagi bo dostałam smsa od taty z życzeniami ( dziwne bo on nie umiał pisać smsów widać po wielu latach się nauczył) i byłam tak zdziwiona tym faktem, że odpisałam mu, że teraz to jeszcze tylko czarny zostanie papieżem i koniec świata:) Dziś może w końcu dojdzie ta opaska bo mnie już cholera bierze, co prawda przez następne 2 tyg poleży w szafie bo ma być powrót zimy no ale trudno:( U nas od wczoraj pada i znów jest zimno, szaro i ponura nie cierpię takiej pogody! A tak się cieszyłam na spacery w słoneczku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna ja tez podejrzewam,ze chodzi o wyraz zyciu. U nas masakry ciag dalszy...antek non stop ryczy az bebenki pekaja. W nocy biore go do siebie,a meza oddelegowalam na kanape. Budzi sie co chwila,fik na brzuch i placz...i tak caly czas. Dwie jedynki na dole juz prawie sie przebily wiec licze na rychla poprawe. Najgorsze jest to,ze nie moge wyjsc nawet do wc bo ryczy za mna. Nawet ziemniaki wczoraj obieralam z nim na kolanie:) jakos musze ten okres przetrwac i pocieszyc sie,ze potem bedzie z gorki. Milka fajna spacerowa ja tez poszukuje jakiejs wiekszej bo moja malutka i mlody naubierany ledwie sie miesci. Daj znac jak juz dojdzie do was bo cena nie najwyzsza moze tez sie skusze;) Dzis nasze swieto, w zwiazku z tym postanowilam,ze dzis nic nie robie i opierdzielam sie caly dzien;) Najlepszego kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ja jeździłam tą spacerówka po sklepie i jestem zadowolona tu masz filmik http://www.youtube.com/watch?v=_2mWdIf6Ymo Nie wszystko jest pokazane ale mi sie podoba ta budka bo można ją powiększyć przez zamek albo przez drugi zamek zupełnie zdemontować. Wiadomo ma minusy na pewno mały kosz na zakupy pod wózkiem no i wymiary bo jest duża ale ja chciałam właśnie taka porządną na amortyzowanych, pompowanych kołach. Dziewczyny doszła opaska i oczywiście za duża jest:( Moje pieskie szczęście ale wyśle fotki zaraz na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera wiedziałam, że coś jeszcze miałam napisać:) Ani kup nurofen dla dzieci w syropie jest rewelacyjny i działa 8godzin Zuzia dostaje na noc i z zegarkiem w ręku działa od 20.00 do 4.00 i o 4.00 mała zaczyna się tak wiercić w łózeczku, że masakra. Na prawdę pomaga a po co obydwoje macie się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×