Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Gość Pinaa_78
Marka, faktycznie już ładny brzuszek masz ;) Iza, u mnie 15tc a dopiero 1kg na przodzie. Spokojnie, jeszcze nas przybędzie :D Muszę też się skusić i może jutro sesję sobie brzuszka zrobię, a co :P Dzisiaj tak się objadłam, że już nic mi się nie chce, w sumie to ja dopiero teraz apetyt mam. Scarlett, o dobrą kwestię poruszyłaś. Ja mam znowu takie ni to krostki, ni to małe czerwone plamki, zwłaszcza na policzkach. I jakoś z dnia na dzień coraz więcej ich jest. Jak makijaż zmyję, to aż czerwone policzki mam. Ja zawsze Tormentiol używałam i mi pomagał, ale najpierw mojej dr. się spytam czy mogę go stosować, bo ponoć nie zawsze można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola, moja mama z moim bratem miała to samo, i wszystko zaczęło się poprawiać dopiero w 18tc. Przede wszystkim dużo leż, nie dźwigaj i nie sięgaj po nic wysoko ani nie wieszaj wysoko prania- niby banalne, ale wyciąganie się w górę nie jest wskazane. A mój brat urodził się cały i zdrowy. Jak będziesz miała jakieś pytania to pisz, zawsze mogę do niej zadzwonić i się podpytać. Zobaczysz, wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro rano mam usg genetyczne :-) Trzymajcie mocno kciuki! Oczywiście od razu dam znać co i jak. Wiecie, właśnie się zorientowałam, że źle liczyłam tygodnie ciąży. Tzn. trochę źle. W poniedziałek byłam u gina i mu mówię, że to 11 tydzień, a on mi na to, że 12, bo 11 się już skończył. Więc dziś usiadłam przeliczyłam dni od początku ciąży i wyszło mi 84/7 czyli równo 12 skończonych tygodni. Czyli jutro mam 12t 1d, co dotychczas nazywałabym 12 tygodniem, a tak naprawdę będzie to pierwszy dzień 13 tygodnia. Zgadza się? Uff. Zawsze byłam humanistką. Teraz chyba będę to sobie pisać / czytać słownie, wtedy będzie 12t 1 d = 'dwanaście tygodni i jeden dzień', czyli ponad 12 tygodni. A myślałam, że nie można się w tym pomylić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella oczywiście 3mam kciuki :) A Ty jeszcze nie śpisz? ;) Ja się w tygodniach łapię, ale mój M. się gubił i ciagle pytał, aż w końcu zamontował sobie na kompie suwaczek :) raz wziął ode mnie dane i teraz z suwaczka patrzy, może to też sposób dla Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie śpię :-) Ja mam zjazd popołudniowy, a wieczorem jestem nad wyraz ożywiona i nie mogę zasnąć do 1-2. W gruncie rzeczy nie jest to zbyt fajne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella, Kropelka, z całych sił te kciuki trzymam ;) Dzisiaj nie mogłam coś spać, i dopiero przed chwilą z łóżka wyszłam. Pewnie jeszcze bym spała, ale mam trochę spraw na mieście do załatwienia. A mój leń jest dzisiaj w szczytowej formie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella, super! Ładnie Twoje Maleństwo rośnie :D Najważniejsze, że wszystko ok 🌻 Dobra, uciekam bo ja dzisiaj z tego domu nie wyjdę. Miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella, wszystko jest jak najbardziej ok. Moje w 13 tyg miało 61 mm, a teraz w 15 tyg 80.8 mm. Także nic się nie martw, 12 tyg dziecko ma od 5-6 cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
"Ja mam zjazd popołudniowy, a wieczorem jestem nad wyraz ożywiona i nie mogę zasnąć do 1-2. W gruncie rzeczy nie jest to zbyt fajne" mam dokładnie to samo! aż jestem w szoku, że dziś obudziłam się tak wcześnie (10.30) też mam problemy z cerą, mam jakieś chrosty na ramionach, plecach i dekoldzie... takie drobniutkie. Już nie mogę się doczekać piątkowej wizyty, spytam gina czy mogę chodzić na basen (wszystko zależy od torbieli...) Ciekawe jakie moje dziecko jest już duże :) w 11 tc miało 3,5cm, teraz (wg USG) jestem w 13 więc może do 6-7 urosło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka, też właśnie o tym myślałam i znalazłam, że to kość nosowa, tak jak NT. Jak jest plus to znaczy, że dobrze. Komu w drogę, temu.. bo mnie panie z urzędu zjedzą, że im przeszkadzam w przerwie lunchowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella, super że z Maleństwem wszystko dobrze :) To teraz kciuki zaciskam za Kropelkę :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! Jestem lipcówką 2011 chciałam Wam życzyć wszystkiego dobrego, zobaczycie jak to zleci ! Macierzyństwo to coś pięknego mogłabym wychowywać do starości :) Mam do sprzedania ubranka dla dziewczynki, jesli ktoras byłaby zainteresowana to prosze podajcie maila a przesle zdjecia :) Ceny nie sa wygórowane. Obejrzeć można :) Podaje przykładowy komplecik na Chrzciny :) http://allegro.pl/hiszpanski-komplecik-na-chrzciny-50zl-i2059559706.html I jeszcze raz trzymam za Was kciuki a jakbyście mialy jakies pytania to słuze pomocą, w koncu przechodzilam to samo rok temu :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcówka...kasia
witajcie po długiej przerwie w pisaniu... ale czytam was na bieżąco. móm mąż nie bardzo lubi jak wchodze na forum wiec rzadko pisze. marka...brzusio bardzo duży już masz. a to skonczony 16 tydz??? bo ja jestem w polowie 16 tyg i mam mniejszy brzusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka@13
Hej . Ja wczoraj miałam usg genetyczne(12t3d), Dzidzia ma 6cm, NT1,7, akcja serca 165:) Wszytko ok:) trzymam kciuki za pozostałe dziewczyny oczekujące usg:) U mnie na twarzy, plecach i dekoldzie też wyskakują małe syfki...mam nadzieję, ze potem znikną:) Pozdrawiam, miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. Skończone 16 tygodni dzis 1 dzien 17 tygodnia :) brzuszek wyszedł mi w sumie w czwartek. Też nie miałam go długi czas. Zaczynałam już się martwić, a tu w ciągu 5 dni wywaliło mnie konkretnie. Z tym, że dużo jem. Praktycznie co 2 godz muszę zjeśc, bo źle sie czuje. A co do pryszczy to ja staram sie nie zwracac na nie uwagi. Mój mąż jak narzekam to tłumaczy to ciążą, więc ja też tak sobie mówię i staram się nie przejmować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja mam termin na 29 czerwca choć z okresu wychodzi na 3 lipca. Ostatnio byłam na usg genetycznym w 13 tyg. To dzidzia miała 67mm. Teraz jestem w 17 tygodniu i w poniedziałek mam usg pewnie trochę dzidzia urosła od tamtej pory. A tak witold to mogę do was dołączyć bo czytam was od początku ale dopiero teraz się odważyłam napisać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja mam termin na 29 czerwca choć z okresu wychodzi na 3 lipca. Ostatnio byłam na usg genetycznym w 13 tyg. To dzidzia miała 67mm. Teraz jestem w 17 tygodniu i w poniedziałek mam usg pewnie trochę dzidzia urosła od tamtej pory. A tak witold to mogę do was dołączyć bo czytam was od początku ale dopiero teraz się odważyłam napisać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzałka :)
ma_rka mnie też tak nagle wywaliło, w zeszłym tygodniu - dosłownie z dnia na dzień :) kurcze, Wy macie takie brzuchy w 15-16 tc a ja dopiero w 12 i już taki wielki :) moja kumpela jest w 5 miesiącu i ma mniejszy ode mnie, hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja mam termin na 29 czerwca choć z okresu wychodzi na 3 lipca. Ostatnio byłam na usg genetycznym w 13 tyg. To dzidzia miała 67mm. Teraz jestem w 17 tygodniu i w poniedziałek mam usg pewnie trochę dzidzia urosła od tamtej pory. A tak witold to mogę do was dołączyć bo czytam was od początku ale dopiero teraz się odważyłam napisać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja mam termin na 29 czerwca choć z okresu wychodzi na 3 lipca. Ostatnio byłam na usg genetycznym w 13 tyg. To dzidzia miała 67mm. Teraz jestem w 17 tygodniu i w poniedziałek mam usg pewnie trochę dzidzia urosła od tamtej pory. A tak witold to mogę do was dołączyć bo czytam was od początku ale dopiero teraz się odważyłam napisać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja mam termin na 29 czerwca choć z okresu wychodzi na 3 lipca. Ostatnio byłam na usg genetycznym w 13 tyg. To dzidzia miała 67mm. Teraz jestem w 17 tygodniu i w poniedziałek mam usg pewnie trochę dzidzia urosła od tamtej pory. A tak witold to mogę do was dołączyć bo czytam was od początku ale dopiero teraz się odważyłam napisać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja mam termin na 29 czerwca choć z okresu wychodzi na 3 lipca. Ostatnio byłam na usg genetycznym w 13 tyg. To dzidzia miała 67mm. Teraz jestem w 17 tygodniu i w poniedziałek mam usg pewnie trochę dzidzia urosła od tamtej pory. A tak witold to mogę do was dołączyć bo czytam was od początku ale dopiero teraz się odważyłam napisać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×