Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Ja tez będę kupować butelki z Avent, przy pierwszym synku miałam je i byłam bardzo zadowolona. Poza tym chcialabym karmić dziecko piersią przez 5 m-cy, więc raczej rzadko bedę chciała używać w tym okresie butelek. A z tego co wiem to kolki u dziecka chyba są do 6 miesiąca zycia. Stelle - mój brzusio dzisiaj jak narazie w porządku, oby było tak do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia88 - fajna ta stronka "polecane przez mamę" :D Ide wyprać ubrania, bo ładna pogoda :D i czeka mnie sterta zaległego prasowania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Mam termin na 30 czerwca lub 1 lipca :P Niestety musiałam zmienić ginekologa i jeden wyliczył na 30 a drugi na 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fressia ja kupiłam latkator ręczny, wolę sama kontrolować przepływ mleka, podobno elekrtyczne potrafią ciągnąć za mocno... Kupiłam Avent od razu z 2 pojemnikami, więc chyba dokupię tylko ze dwa smoczki i na razie butelek nie będę kupować, najwyżej później dokupię (też Aventa) bo i tak zamierzam karmić piersią. mój brzuszek całkiem ok, synek wiercipięta, choć bardzo nisko zszedł, co mnie trochę martwi, ale ginka na ostatniej wizycie nic nie mówiła na ten temat, to chyba ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE DZIEWCZYNY U MNIE NIESTETY STRASZNIE BOLI JAK CHODZE WIEC SIEDZE MAŁA BAWI SIE NA DWORZE WSTAWIŁAM ZMYWARKE I PRANIE JUZ TRZECIE BO SIE TROCHE NAZBIERAŁO POKÓJ POMALOWANY KOMODA STOI TYLKO ŁOZECZKO MUSIMY DOKUPIĆ UBRANEK MAM SPORO TYLKO POUKŁADAC COŚ CZUJE ZE DO TERMINU NIEDOCZEKAM CZYTAŁAM ZE JEDNA Z WAS MIESZKA W DANII TAM JEST TAK SAMO JAK W HOLANDII 2 USG PRZEZ CAŁA CIĄŻE I TYLKO MACAJĄ BRZUCH PODCZAS WIZYTY W POLSCE MASZ WYBOR MOZESZ PRYWATNIE CHODZIC TUTAJ NIEMA TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski, ja byłam w sobotę na weselu troszkę potańczyłam a ogólnie wytrzymałam do 23.00 dłużej już mi się na prawde nie chciało byłam zmęczona, tyłek bolał mnie od siedzenia i nogi puchły. w niedziele skoczyłam na poprawinki cos przekąsić, no i jeszcze brat z bratową byli u mnie od soboty i dopiero pojechali, czeka mnie pranie prasowanie i sprzątanie a za 2 tyg komunia i znów goście. Mi o dziwo od ostatniej wizyty czwartkowej kiedy to przesadziłam z dźwiganiem brzuch nie twardnieje ale biorę luteine dopochwowo. Kropelka, Ma-rka teraz to się chyba zaczyna taki okres, że u każdej będzie się coś działo bo coraz bliżej porodu ja zaczełam 28 tydzień oby maleństwo sobie jeszcze troche posiedziało w brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu do nas sloneczko zawitalo :) u mnie tez juz lepiej z brzuszkiem, nie musze brac nospy bo chwila polegiwania zaraz pomaga, maly ciagle wierzga :) moj M ma od dzisiaj wole i walczy z sufitem zeby go troche "wyprostowac " he he :) ale niestety sie sypie, jutro czeka nas masa spraw na miescie a od srody malowanie, juz bym chciala miec skonczone,, co do butelek to ja tez jestem za aventem..na razie mam jedna mala i nie dokupuje, najwyzej na biezaco sie to zrobi :) poki co mam nadzieje ze cyc wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi własnie przyszły dwie paczki. Jedna to ta ze sklepu co zamawiałam podkłady itp. Kurcze staniki są super już w nie wleze, bo w stare już sie nie mieściłam a na dw miesiąće to szkoda mi kasy wywalać. te wkłady poporodowe belli są naprawdę ogromne nie wiem czy nie za dużo zamówiłam bo 3 paczki po 10 sztuk. Wszystko ok tylko chciałm zobaczyc czy termometr dział i zmierzyłam tem. i mi wyszło, ze ma 34 stopnie...;/ Druga paczka to z karuzelą i taką zabawką ale to mała będzie sie bawic jak będzie miała pewnie pół roczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak w waszych szpitalach, ale u mnie podkłady były za darmo, leżały na korytarzu i można sobie było brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam się pochwalić, że u mnie zaczął się 30tc :-) Jeżeli chodzi o butelki to u mnie Avent, ale kupię 1 szt, bo bardzo chcę karmić piersią więc może więcej się nie przydać. Aventa też są antykolkowe i stosowałam je przy [ierwszym i teraz też na nie się decyduję. Do tego mam laktator też Avent ręczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak polecacie AVENT i są antykolkowe, to i ta się zdecyduję, dzięki :) A która z Was ma tradycyjny głęboki wózek? Możecie napisać jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, i cześć Samantha :-) Milka - my mamy 2 wesela w czerwcu, oba ok 100 km od domu i w sumie nie wiem, czy mam na nie jechać, czy nie jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, a wiecie może coś na temat tego wózka? http://allegro.pl/wozek-fabio-bebetto-3w1-retro-gratis-raty-bombik-i2293081046.html co do staników to też mam problem, chyba będę musiała kupić gdzieś w sklepie żeby zobaczyć jak wyglądają. Mam teraz miseczkę A/B. wiem, wiem małe:) i jakoś zaczynam wątpić, że urosną...a tak się na to nastawiałam:) Jestem coraz bardziej podekscytowana bo coraz bliżej rozwiązania. Dziewczyny, też Wam cięzko uwierzyć,. że za niedługo będziemy mamusiami?:) buziaki dla wszytskich ciężarówek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikaa wózeczek prezentuje się bardzo fajnie. Ja też początkowo chciałam takie koła ale w sklepie wypróbowałam że czasami jest ciężko podnieść wózek żeby skręcić (w tym małe pomieszczenia) i generalnie sprzedawca polecał za względu na wygodę skrętne koła. Więc z takimi właśnie wózek kupiliśmy. Rzeczywiście jeździ bardzo lekko, a i po naszym małym mieszkanku nie ma problemu. A ja poczytałam troszkę o smoczkach. Widzę że tych najtańszych, np. Canpola nie warto kupować. Upatrzyłam już sobie lovi. A Wy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika a który jesteś tydzień? Bo tabelki to chyba tak szybko nie znajdę już:) Niestety nie pomogę ci co do wózka bo nie słyszałam o tej firmie. A co do wesela to u nas była taka ciotka co była w 9 miesiacu ciąży i nawet całkiem całkiem się bawiła, no wiadomo bez głupst i 2 dni pózniej trafiła do szpitala a po kilku dniach urodziła ślicznego chłopczyka trochę przed terminem :) Ja też muszę się za te allegro zabrać wkońcu, a ja tam wolę te podkłady kupić, bo lepiej mieć a w szpitalu nie wiem czy oferują. A co do stanika ja mam 85D i modlę się żeby nie urosły, chociaż przed ciąża nosiłam 80D tylko obwód się zmienił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamówiłam 2 paczki po 10 podkładów - obie paczki Bella, ale każda inny model. Ja to myślę, że one się i tak przydadzą. Trzeba pewnie często zmieniać, a podobno kilka tygodni po porodzie coś z człowieka wycieka. Więc najpierw podkłady, potem podpaski / wkładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZKAAA, JESTEM W 28t3d czyli leci 29;) hurra:) już sama nie wiem co myśleć o tych wózkach, za dużo tego do wyboru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, co do wózków to ja właśnie się zastanawiam czy nie kupić takiego typowo głębokiego bez funkcji spacerówki a później na wiosnę sobie kupię leciutką spacerówkę i nie trzeba z tym ciężkim czołgiem się męczyć 3 lata (bo podobno głęboko-spacerowe na tyle starczają). Jeszcze to muszę skonsultować z moim ale myślę że dojdziemy do porozumienia. Ja planowałam butelki TT ale skoro avent lepszy to pewnie wezme te lepsze. Co do smoczków planowałam najtańsze, nie wiedziałam że jest jakaś różnica między droższymi. Ja jutro mam wizytę kontrolną i też bez usg bo chodzę państwowo. Ten lekarz przyjmuje też prywatnie i 50zł za wizytę z usg się płaci ale jakoś żyje bez tych usg, ostatnie miałam 9tyg temu a kiedy następne (i ostatnie) to nie wiem, jutro się go zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli8 ja wlasnie tak mysle co do wozka, typowy gleboki teraz a potem spacerowka. Przy pierwszym dziecku mialam taki przerabiany na spacerowke i powiem Ci ze nie sprawdzil sie dobrze ani jako gleboki ani jako spacerowka. Jak wpadniesz na jakies fajne modele to daj mi znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja masę pierdół zamierzam zamówić u tego użytkownika: http://allegro.pl/Shop.php/Show?id=5927936. Co do staników to nie wiem jakie są dobre - te miękkie (przy moim rozmiarze F nie lubię miękkich staników, bo cyce wiszą) czy jakieś usztywniane (tu znów na allegro boję się kupować bez mierzenia i są bardzo drogie) kika wózek fajny tylko ja kupuję na innych kołach (przednie małe skrętne) Pigułeczka my oglądaliśmy z mężem różne smoczki w Smyku i chyba wybierzemy jednak Aventa :) chyba, że jakieś szczególnie polecacie? Ja już zaczęłam 27 tydzień :) a 26 maja mamy zaproszenie na 30 rocznicę ślubu (właściwie jak wesele, na 80 osób) pod Warszawę (od nas ok 6h drogi) i nie wiem czy to dobry pomysł abym taki kawał jechała... ja tam nikogo nie znam, bo to rodzina męża, ale mężowi i przede wszystkim babci bardzo zależy, więc może jeśli będę w dobrej formie... tych podkładów to chyba kupię 1 paczkę, bo po CC nie będzie ze mnie chyba az tyle wyciekało co po SN, mylę się? Wózek wybraliśmy jednak 3w1, a w następnym roku ostatecznie dokupimy parasolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do smoczków to jak mam butelkę Avent to i smoczek. Dziewczyny ktoś kiedyś mi tłumaczył ale nie wiem dokładnie co i jak, ale może Wy wiecie. Bo sutek jest okrągły, prawda? Więc podobno te smoczki lepiej żeby też takie były? Tak jak smoczki na butelkach Avent. Wózek "na oko" ok, ale ja też tej firmy nie znam, więc się nie wypowiem. Z tymi podkładami, to potrzebne będą chyba tym, które rodzą SN. Bo zaraz zakładać podpasek nie radzą (co przetestowałam), często wietrzyć ranę tzn bez majtolów leżeć, więc jak coś wypływa z d**y to na podkład, ale to tylko kilka dni. Więc Strzałka podpytaj. Co do staników ja na razie kupiłam te trochę rozciągające, z odpinanymi tymi miseczkami do karmienia, ale kupowałam w sklepie 25zł. Więc rozmiar się dostosowuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, troche podnioslyscie mnie na duchu. Kropelka, ja wlasnie mysle ze jak na moj mlody wiek to troche za duzo naraz sie wydarzylo zlego... Ale mimo wszystko pokochac takiego palanta i to ze jeszcze mi na nim tak zalezy to to chyba juz jakies chore jest.. Ja butelki nie kupuje :) nawet chyba na pocz jak sie urodzi to nie, zawsze mozna kupic a chce karmic ile sie bedzie dalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamawiałam w http://www.myszka-sklep.pl/ Zamówiłam podkłady do szpitala, majtki poporodowe, wkładki laktacyjne, osłonki silikonowe na cycki - czyli takie rzeczy, na które nie bardzo chciałoby mi się polować w różnych sklepach / aptekach. Dla dzidziola nadal nie mam nic i jeszcze przez jakiś miesiąc tak zostanie (jakaś przesądna jestem czy coś). Też chętnie kupiłabym samą gondolę, a potem samą spacerówkę, ale za każdym razem jak checkuję wózek w necie wyskakują mi modele 3 w 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja bylam dzis na usg mala ma 1730g i lekarka mi powiedziala ze jak sie urodzi to bedzie ok. 4 kg no i zapowiedziala mi ze bede miala jeszcze jedno usg ze wzgledu na serduszko bo ja mam chore wiec musza patrzec mojej niuni ;-) co do zdjecia to juz mloda sie nie miesci w kadry hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×