Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Ma-rka a może to pogoda tak na nas działa? Mój mąż wczoraj pojechał znów do rodziców i doszłam do wniosku, że ten człowiek nie ma serca mała tak sie cieszy jak on wraca z pracy zupełnie inne dziecko piszczy jak skowronek a ten sie z nią godzine pobawił i znów wyjechał a mała płakała pod drzwiami. Dziś będzie to samo bo sie juz z rodzicami umówił zaczynam czuć do niego niechęć tak sie kurna dziecku nie robi dzień w dzień już pal licho ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli, jak ja ci zazdroszczę. u nas Bartek ciągle budzi się od 5 do 10 razy w nocy. Siostra nie chciała mi uwierzyć dopóki nie wzięła go na noc:) he he. po takiej szarpanej nocy i tak śpi góra do 7. ma_rka, wydaje mi się, że pójście do pracy to dobre rozwiązanie chociaż na pół etatu. Wiadomo, człowiek tęskni za dzieckiem ale wychodzisz do ludzi, są inne tematy itd. Jeszcze w jakąś deprechę wpadniesz. Mnie pójście do pracy pomogło. Tęsknie za małym ale przynajmniej chwilę robię coś innego:) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo. Milka ja i tak cie podziwiam za cierpliwość. Bo jak mój jeżdzi za często do rodziców pomagać to podnosze veto. A ostatnio to nawet zaczął im czasami odmawiać. Jest ich 5 a tylko do mojego dzwonią bo coś trzeba zrobić. Raz miał coś jechac pomóc to pwoeidzedziłam, zęby zabrał małą, teściowa się zajmie a ja dom odgruzuje i co teściowa sie nie zgodziła, bo ona nie bedzię sie małą zajmować. Marka piękne życie miałam jak chodziłam do pracy:) Myh zaraz jedziemy na pogrzeb kolegi:( Jutro całodniowa wycieczka do Krakowa, mam tylko nadzieje ze Elfik będzie spał cała droge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Melduję się po urlopie. Pina, Neli, najlepsze życzenia na nowej drodze życia :-) Neli, dowiedziałaś się czy z ciążą wszystko ok? My jesteśmy chore! Ja już przyjechałam przeziębiona i młodą zaraziłam. Masakra. Wczoraj mialam 39 stopni gorączki. Na szczęście przyjechala moja siostra i mi pomaga. Bez niej byłabym już wrakiem. Zośka w środę budziala sie w nocy do 30 min z dzikim rykiem. Wymiotowala kilka razy wszystkim co wzięła do buzi :-( Marka, za dziecko do lat 2 się nie pląci jeśli jedzie 2 rodziców. Powyżej 2 lat płaci się chyba tylko za samolot bo już miejsce ma dziecko oddzielne. Samolotem jesli sie wybieracie to dziecku trzeba dawać dużo pić, żeby ślinę połykało. Zośka znoosła bez żadego problemu. Później wyślę fotki na pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella, piękne fotki. Nieziemski widok z basenu. Gdzie byliście? Zoska była już w żłobku :-) bardzo szybko się zaaklimatyzowała. Pierwszego dnia już spała na leżaczku. 3 ciego dnia ją zostawiłam. Nawet nie zauważyla. Tylko był to ostatni dzien bo się potem rozłożyła :-( Pina, Neli, pięknie wyglądałyście na swoich ślubach. Jak się czujecie jako żony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko-witamy spowrotem :) zimno strasznie,aż za zimno jak na wrzesień. Po ślubie nic sie nie zmieniło tylko tyle że sobie mówimy mężu,żono :p. A do lekarza wybrałam sie dzisiaj z powodu plamienia ale na drzwiach wisiała kartka że dziś nieczynne :( no większego pecha już chyba mieć nie można. Jak w poniedziałek sie nie dowiem to zmieniam lekarza bo ile można, dzisiaj kończę 10tydz i nic nie wiem co sie tam dzieje. Jutro jedziemy z mężem na wesele do mojej koleżanki, nie bedzemy tańczyć najwyżej wolne kawałki no ale nie ładnie byłoby odmówić 2dni przed tym bardziej mnie ciągnie bo zobaczę twarze ze szkolnej ławy :) Fifi zostaje z babcia chociaż ja chciałam go wziac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPELKO, TRZYMAJCIE SIĘ Z MAŁĄ DZIELNIE:) neli, ja bym zmieniła lekarza bo się będziesz zamartwiała niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiamy z Puszczy Bialowieskiej :-) Weekendujemy sie poza domem :-) Marka - do 2 roku zycia nie placi sie ani za samolot, ani za noclegi. Kropelko - bylismy na poludniu Wloch, na obcasie. A Wam jak bylo? Dawaj zdjecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki!!! ...Pinaa! wyglądałaś pięknie! Ale niepotrzebny uważam Ci ten mocny makijaż, jesteś taka delikatna i delikatną masz urodę i wyglądasz pięknie i bez tego! I wszystkiego dobrego dla Was na kolejne wspólne lata!!! ...Szczęśliwa Przyszłą Mamusiu, czasem mamy dłuższe przerwy w pisaniu więc i wątek przesuwa się na dalsze strony i długo szukać. Pokoik kubusiowy ale Piotrusiowy :-) a jak mu się słodko śpi :-) ...Kropelko, zdrowiejcie szybko! A Twoja Siostra to skarb! Dawaj jakieś fotki Zosieńki! Najlepiej z wakacji! Dawno jej nie widziałam! ...Neli byłaś dziś u lekarza? ...A ja też coś wrzucę, a co :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w końcu jestem po wizycie i warto było czekać :) serduszko bije, CRL 24mm, wg usg ciąża 9t1d czyli o tydzień młodsza, termin na koniec kwietnia czyli wiosna :D Gin nie znalazł przyczyny plamienia, może to i dobrze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się i ja:) My byliśmy na weselu teraz w sobotę, wcześniej trzeba było zrobić zakupy przed weselne i jakoś czasu mało. Teraz w sobotę kolejna impreza. Ale obiecuję poprawę:) Na pocztę wysłałam nasze długo oczekiwane zdjęcia z sesji roczkowej:) Dostaliśmy album więc tylko parę udało się zeskanować. Neli i widzisz każda z nas mówiła że będzie dobrze i jest, a ja też miałam plamienia z nieznanej przyczyny a teraz jest już ok. A u mnie w czwartek zacznie się 26 tydz:) Mała intensywnie kopie, brzuszek rośnie. I wyśle wam aktualne zdjęcia Darii z wesela i moje z brzuszkiem:) Stella Kropelka zazdroszczę wczasów i Kropelko wracajcie szybko do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za linka :) przeczytalam tylko ta stronke bo na chwile obecna mam doslownie 5minut na neta ale widze ze faktycznie nie bedzie duzo ttych zaleglosci i milo wiedziec ze nie tylko moje dziecko w nocy sie przebudza po kilka razy bo juz sie zaczelam martwic ze cos jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo Neli no to super wieści, a dziewczyny myślałyście już nad imionami?:) Fakt pusto tu jakoś. Kurcze dzis w akcie desperacji puściłam małej na laptopie Teletubisie i 10 minut świętego spokoju. Warto było:) A wasze dzieciaki oglądają jakieś bajki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam super ciuszki na allegro. Uzytkownik patka5552

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam super ciuszki na allegro a.uzytkownik patka5552

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscik
Neli super :) buzka dla ciebie :* Trzymam kciuki aby obyło się bez niespodzianek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna- u nas do imienia jeszcze daleko,pewnie jak poznamy płeć to zaczniemy sie zastanawiać czyli może w grudniu. A jak z ząbkami u Elfika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli widzisz mówiłam, że nie ma się o co martwić:) U nas nic się nie dzieje, sprzedałam akwarium i zarobiłam pare groszy (dosłownie parę groszy bo nieco mniej niż połowe tego co za nie dałam) i teraz mam dylemat kupić mężowi prezent na jutrzejsze 30ste urodziny czy zapłacic za 3 dni noclegi w Karpaczu bo chcemy jechać w październiku. Chyba skupię się tylko na tych noclegach i tyle, no i pojedziemy z małą bo teście nadal nie wyremontowali domu (stary dom rodzinny gdzie wychowywał sie mąż sprzedali i remontują zaraz obok naszej działki domek po babci męża). Choć remont fajnie im juz idzie ściany pomalowane, teraz kładą kafelki na podłodze, łazienka i wc zrobione, panele połozone więc może jeszcze jakieś 2 tyg i będą już wyrobieni. Ale dziecka im nie wcisnę bo i tak już od jakiś 2-3tyg są na walizkach bo z tamtego musieli sie wyprowadzic a jak teraz już wszystko sobie zrobią to wiadomo, ze chcieli by w końcu odpocząć, przynajmniej wiem, że ja bym chciała na ich miejscu. No a na te 3 dni mamy jechać ze znajomymi (małżeństwem) nie mają jesZcze dzieci więc mam nadzieję, że jakoś z nami wytrzymają :) Ech już widzę to pakowanie i zimowe ciuchy ale myślę, że fajnie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka wykup noclegi i to bedzie jego prezent na urodzina:) 2 w 1 Możesz wydrukować ładne zaproszenie na ten weekend w Karpaczu:) Izka, Kinga ładnie:) no to teraz Neli czekamy na wieści o płci MOja ma wszystkie jedynki i na razie tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka zrób jak mówi Luna. Ja też kiedyś miałam dylemat i kupiłam bilety na sylwestra, ładnie zapakowałam i pod choinkę :) Mieliśmy 2 w 1 przyjemność i prezent z głowy :) W sumie oboje byliśmy zdowoleni. Neli Pina najlepsze życzenia na nowej drodze życia. :* Neli gratulacje ciąży i pomyślnego dotrwania do końca bez żadnych niespodzianek no i oczywićie córeczki :) Izka piękna sesja Daria to modelka pierwsza klasa. A imię Kingusia super. U nas był szpital w domu zapalenie gardła u starszego, katar u Antośka i do tego na koniec kataru wysypka nie wiadomo od czego. Zębiska idą trzonowce, wszystko pogryzione :) prawie jak mały pisek wszystko gryzie :) ostatnio odgryzł róg od książeczki tej tekturowej i zjadł, bo nie zauważyłam :) i tak wszystko w buzi ląduje. Nadal porusza się na 4 nie śpieszno mu do chodzenia na 2 łapkach. Lekarka mówiła że jeszcze ma czas a pozatym za rękę idzie na 2 więc nie ma problemu, bo już myślałam że coś jest nie tak z tym jego chodzeniem. Ostatnio ma nerwa na wózek i nie chce jeździć ale nie daję za wygraną i cierpliwie czekam aż mu przejdzie, bo przecież na czworaka na spacer nie pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak chyba zrobię zarezerwuję dziś te noclegi ale po drzemce:) Zuza padla mi na spacerze tuż pod blokiem i wnosiłam zwłoki na 4 piętro nawet nie zauważyła jak ją rozebrałam:) u nas też ząbki idą kolejna czwórka to na pewno a nie wiadomo co dalej. przez co jest jak zwykle irytująca ale wczoraj jak byliśmy na budowie u teściów zajęła się nią ciotka męża (złota kobieta) więc moglam spokojnie napić się herbaty:) Jak to powiedziała moja teściowa :siedź i nie marudź, każda sekunda bez dziecka na wagę zlota" he he co racja to racja:) Miśka nie martw się tym chodzeniem moja dopiero od jakiś 2 tyg puszcza się ściany co prawda leci wtedy z rozmachem na najbliższą ale zdarza jej się też przejść przez korytarz lekko pijanym krokiem więc jest nadzieja. Dopiero rozmawiałam z koleżanką której córka zaczęła chodzić w wieku 16mc a chyba do 18mc jak dziecko zaczyna chodzic jest prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Jestem w 11 tyg ciąży i okazało się, że mam zapalenie szyjki macicy. Moja ginekolog kazała przez 10 dni brać propolisowe czopki dopochwowe. Martwię się czy to zapalenie nie zagrozi dziecku. Lekarka stwierdziła, że to niegroźne ale i tak się bojęsmutas.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - spokojnie zapalenie nie zaszkodzi, spokojnie odpoczywaj i ciesz się ciążą bo za kilka miesięcy będziesz miała inne zmartwienia na przykład jak się w spokoju wykąpać albo wysikać:) Po prostu ciesz się ciążą i nie martw na zapas:) Z resztą na tym forum to co druga miała jakieś problemy na ogół plamienia, wczesne skurcze i inne takie, pamiętam, że Ma-rka chyba walczyła z jakaś bakterią nawracającą i mamy pomimo tego zdrowe dzieciaczki. A ja zarezerwowałam 3 dni w Karpaczu 30zł od osoby pokoje takie normalne bez zbędnego szału skromne ale ładne z łazienką, tv i wifi ale bez wyżywienia ale z tym to sobie poradzimy bedę 2 baby do kuchni więc śniadania możemy robić a później cos zjeść na mieście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka Karpacz super sprawa ! :) my z moim bylismy tam dwa razy, (co prawda nie na nocleg bo mieszkamy bardzo blisko ) i bylo naprawde super :) , i maz napewno sie ucieszy, a wlasnie poprawily sie wasze relacje, zrozumial cos w koncu?? miska z chodzeniem nie ma sie co martwic, do 18msc maluchy maja czas, i ani sie obejrzysz a bedziesz miala chodzacego lobuza ;) a wtedy oczy dookola glowy bo wszystko zacznie sciagac tak jak moj Piotrek teraz, nie ma rzeczy ktora by go nie zainteresowala co do ogladania bajek to moj syn oglada Pingwiny z madagaskaru na pulsie he he , chyba ma to przeze mnie bo ja sie w ciazy z tego ciagle smialam :) a tak to czasem mu tez wlacze reksia czy toma i jerrego bo mamy naziemna wiec wyboru bajek juz nie ma , a i tak woli bajki ksiazkowe, codziennie nam zyc nie daje juz od samego rana i taszczy ze soba swoje 4ksiazeczki zeby mu czytac (on pokazuje palcem a my musimy mu mowic co tam jest na danym obrazku) i tak by mogl caly dzien :) jakis mol ksiazkowy mi chyba rosnie ;) -pytanie do mam maluchow juz chodzacych : czy wasze dzieci wstaja same na nogi z podlogi czy musza sie najpierw czegokolwiek zlapac? -pytanie ogolne ;) jak to jest z siniakami, guzami i udzerzeniami ? bo u nas prawie codziennie cos sie pojawia, np dzisiaj se guza znow nabil bo sie potknal, boje sie ze w koncu cos powaznego sie z tego zrobi jak on taka niezdara a i tak ciagle go pilnuje ale czasem sie nie da najzwyczajniej w siwiecie a u nas nastepnej dzidzi napewno nie bedzie, ja zaczelam brac anty choc nie wiem wogole po co, dostalam przez to znow tradzik a seksu i tak nie ma bo sie ciagle klocimy, bylo dobrze a teraz jak pies z kotem znowu zyjemy, juz nie wyrabiam czasem z tym chlopem.... jedyny plus tego wszystkiego ze malym sie coraz wiecej zajmuje wiec moze cos jeszcze sie zmieni i w stosunku do mnie. -eh nie bylo mnie tyle czasu to teraz nadrabiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli super wiesci! Gratulacje i oby teraz poszlo z gorki. No i moze tym razem bedzie dziewczynka...? Milka chcecie wejsc z mala na Sniezke??? Ja mam blisko do Karpacza i Szklarskiej tzn.jakies 50km i czesto bywam:) Izaa fajne imie wybraliscie:) Mi tez sie bardzo podoba. U nas dzis ladniejszy dzien i nie pada,wiec poranny spacer juz zaliczylismy i to w 3 bo maz ma dzis wolne. Dzis tez mamy 3 rocznice slubu,a czuje sie jakbysmy byli juz ze 30,chyba sie starzeje:) Mam ogromne zaleglosci na poczcie i sama dawno nic nie wrzucilam,moze w koncu cosik wrzuce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa u nas podobnie. W tv tylko pingwiny z madagaskaru,ale zdecydowanie woli bajki pisane:) Tez caly dzien taszczy te ksiazeczki i kaze opowiadac i pokazywac co,gdzie i jak. Sama lubie ksiazki wiec czesciej ostatnio odwiedzam empik niz biedronke:p mamy juz niezla kolekcje bajek. Ja bym chciala kolejnego bobasa za 4 lata jak jeden podrosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski rezerwacje właśnie anulowałam, mąż wrócił z pracy powiedziałam mu o tym z resztą wiedział bo planowalismy to ze znajomymi od jakiś 2 tyg i okazało się, że mąż nie sprawdził kiedy dokładnie ma urlop zadzwonił do pracy i okazało się, że ma urlop ale od 15listopada a rezerwację zrobiłam od 21października, bo mówił, że ma od 15 pażdziernika urlop. To szczęśliwa a propos twojego pytania o nasze relacje. Muszę wam mówic jak się czuję? Wieczorem idę do tych znajomych z którymi miałam jechac i chyba sie upije ale tak porządnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×