Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Stella, to będziemy się byczyć razem ;) Mi lekarz też zalecił bardzo oszczędny tryb życia. Aby do lipca, później nadrobimy :) Marka, jak czytałam Twój wpis to właśnie kończyłam bułkę z polędwicą :P Ale na obiad jest ryba, choć i tak pewnie później wpałaszuję jakieś mięso ;) U mnie dzisiaj taka mgła, że świata nie widać.. Gdzie ta wiosna? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella ja to Cie i tak podziwiam , że dopiero teraz wszystkim mówisz u mnie rodzina to wiedziała już w 3 miesiacu, i moje 2 najbliższe koleżanki, nie wytrzymałabym do 6;) Pinia super że jest wszystko ok, mi z USG wychodzi tydzień do tyłu różnicy, ale lekarka kazała się tym nie przejmnować, bo dziecko i tak wyjdzie kiedy będzie chciało, a 2 tyg w tą czy w tą to ponoć norma. ma_rka mi teściu wczoraj powiedział, że w ciąży się nie pości, zresztą ja nie wyobrażam sobie nie jeść cały dzień albo tylko obiad w ciąży, z głodu bym umarła. Aha pinia gratuluje synka, i ja chyba wiem co chcesz powiedzieć, bo ja miałam podobnie że jak dowiedzieliśmy się na 100% że dziewczynka, to tak to brzuszka się wiedziało co powiedzieć, tak realnie poprostu jak mówisz;;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba tak w calej polsce zimno i brzydko bo u mnie to samo.... mialam sobie dzisiaj pospac do 11 ale babcia mnie obudzila ze sie do mnie wybiera, podziwiam ja w taka pogode mi sie nawet z kundlem nie chce zejsc na dwor :) a ona 80lat i ma tyle energii w sobie :) co do postu ja tam nie zamierzam go dzisiaj obchodzic, na obiad mam zapiekanke z kurczaka a na snadanie chyba zaraz wedlinka na ciemna buleczke powedruje bo nic innego nie mam nawet :) co do innego forum ja bylabym za, bo tutaj to nawet niechca mi suwaczki wchodzic a fakt, glupio tak ciagle pytac ktora w ktorym tygodniu; ale jak my mamy wszystkie sie pamietac :D ?? tylko teraz pytanie na jakiej stronie, bo tego jest od groma i ciut ciut...... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zaczyna się słoneczko przebijać, może jest jakaś nadzieja. Wczoraj nawet fajnie było. Przegląd szafy robię, bo nie mam pojęcia w co się ubrać na święta. Chciałoby się wyglądać ładnie, trochę elegancko ale i też wygodnie :P No i ta pogoda.. choć w sumie u mnie to aby tylko do samochodu dojść. Ale mam problemy z rana :P Co do innego forum, to mi w sumie obojętne jest gdzie ja piszę. Tylko wiecie, jak przejdziemy na inne forum, to wbijemy się tak całą grupą do osób, które piszą ze sobą od dłuższego czasu. I tak znowu poznawać się od nowa. No chyba, że przenieść się na inne forum ale założyć własny wątek, ale to i tak starzy wyjadacze zawsze się dołączają. Decyzję pozostawiam Wam, ja się dostosuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do swiat ja sobie kupilam sukienke ale nie wiem czy w niej nie zmarzne, chociarz w domu to cieplo i tak a tak to kozaczki ubiore , sweter i plaszcz i moge w niej smigac tylko jakie ja mam rajtuzy kupic jak te zwykle to tak cisna w pasie ze szok.... ma ktoras jakas sprawdzona marke czy rodzaj czy cokolwiek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na babyboom jest fajne forum, można by założyć oddzielny wątek mam kafeterianek, widać suwaczki i zdjęcia można bezpośrednio dodawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sprzedam sposób, które obczaiły dziewczyny z innego wątku na kafeterii (wiem to od mojej przyjaciółki, która na nim była). Założyły sobie fikcyjne konta na facebooku (nazwy takie jak na kafeterii) i tam pisały na tzw. ścianie. Do znajomych dodały tylko siebie nawzajem, profile poblokowały. I w ten sposób można sobie spokojnie (i anonimowo) rozmawiać - dodawać zdjęcia profilowe itd. Ja bym była za takim pomysłem, więc pomyślcie, co Wy na to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suwaczek zrobiony, mam nadzieję, że go widać ;) ja jestem za innym forum - typowo ciążowym. można dodać się do znajomych i nikt inny nie widziałby naszych wpisów itp Ja mam grupę - a mąż ma +, ale na razie nic ginka nie mówiła o dodatkowym badaniu, tylko że będą mi jakiś zastrzyk w 28tc dawać... Pina u mojego męża też same dziewczynki i każdy myślał, że będzie dziewczynka, a jaka babcia ucieszona, że będzie pierwszy prawnuczek ;) mnie też zadziwia, że Stella tak późno mówi, ja rodzicom powiedziałam od razu, a reszcie koło 10tc. Co do poszczenia to mi też babcia ciągle mówi, że ja nie mam postu, bo jestem w ciąży. No ale puki co na śniadanko biały ser i pomidor, na obiad ziemniaki z gzikiem, tylko słodkości sobie nie odmówię, ale bez mięcha przeżyję ;) u mnie pogoda niezła, słonecznie przynajmniej :D szczęśliwa ja noszę rajstopy Gatta 600 den - są grubaśne i mają szeroki pas (mimo, że nie ciążówki to mnie do tej pory ani trochę nie cisną, ale robi się na nie za ciepło i będę musiała co innego wymyślić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem jak najbardziej za;) Ale jak by tutaj wszystkie pododawały suwaczki też by było prościej, a widziałam na innym forum cafe jak wchodziałam kiedyś sprawdzić co lutówki piszą o porodzie, wiem mój błąd i one tam miały założonego maila i poprostu tam wrzucały zdjęcia, 1 osoba założyła podała hasło i miały;) u mnie też pogoda do bani, a ja ostatnio na allegro zamawiałam bluzeczkę taką z bolerkiem to mam na święta spodnie ciążowe jeansy i gotowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym mówieniem o ciąży to ja może trochę sprostuję. Rodzicom powiedzieliśmy w Wigilię Bożego Narodzenia :-) Wtedy też dowiedziały się moje 2 przyjaciółki i najlepszy kumpel męża. Po upływie 3 miesiąca powiedziałam w pracy. Cała reszta dowiaduje się stopniowo - mniej więcej od połowy piątego miesiąca, a że wszystkim mówimy na żywo, to trochę ten proces trwa. Ja do końca czwartego miesiąca, a w zasadzie do USG połówkowego miałam opory przed mówieniem, więc po prostu nie mówiliśmy. Głównie byłam przestraszona moją tarczycą, którą zdiagnozowali mi krótko przed ciążą, więc nie wiedziałam, czego się spodziewać. Wiedziałam natomiast, że po 20 tc dziecko ma własną tarczycę pracującą na pełen zicher, więc po tym terminie moja tarczyca nie ma już dla niego większego znaczenia. A teraz są same zabawne sytuacje, bo za każdym razem jak ktoś słyszy, że to dwudziesty któryś tydzień, to robi wielkie oczy :-) Co do innego forum - pomysł przeniesienia się gdzieś, gdzie będziemy tylko my i topic będzie zamknięty bardzo mi się podoba. Przy żadnym konkretnym forum się nie upieram, przymaszeruję na takie, które razem wybierzemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj a mi się otwierają wszystkie dobrze, ja jestem dokładnie tak jak ty 25+2 ;) to nie wiem czemu rozmazany;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wróciłam od kosmetyczki: brewki, paznokietki, a co tam... Ale poszczę, właśnie wciągnęłam śledzika w śmietanie z ziemniaczkami, mniam, mniam Ja używam Gatty tylko 15 den a w związkuz tym, że w pasie mam 115 cm :-))))))))))))))))))))) to kupuję 5 i tym dużym klinem zakładam na przód. Mnie nie duszą. Próbowałam z suwaczkiem ale nie wiem czy wyszło [url=http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/c55fe6hhlz4ze927.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarejestrowałam się na planujemydziecko.pl I co, tamto forum możemy sobie zamknąć i zahasłować? Czy jak to ma działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat można zamknąć ale muszą być już wszystkie stare mamusie tu zalogowane, chociaż na razie chyba nie ma potrzeby co? Wtedy piszę się do administratora z listą osób, które mają mieć wgląd w ten temat i tyle :) ALE PÓKI CO PRZENIEŚMY SIĘ JUŻ WSZYSTKIE TAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, to poczekajmy aż się wszystkie dziewczyny poprzenoszą i napiszemy do administratora. Fajne kolorowe tamto forum. Jak się zamkniemy, to już można na luzaku dodawać zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, jak dodamy akie zdjęcia jak ma_rka to będziemy mogły się nawet obejrzeć a nie tylko kojarzyć po wpisach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×