Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Ja się zaraz zarejestruję, byłam dziś w kościele i 1 raz w życiu zrobiło mi się słabo, myślałam że zemdleje, ale na szczęście jakoś doszłam na dwór, mała też się tak rozkopała, musiało być jej jakoś nie wygodnie, normalnie masakra, a mój mąż organista więc siedzi gdzie indziej więc nie wiedział, Zaraz wejdę na te 2 forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski nie podoba mi się tamte forum, w sensie takim że kurde 1 laska 10 razy piszę, żebyśmy doszły do nich, a na ich forum obgadują że nie chcemy do nich dołączyć. Dziwne trochę, że nie chcą nas zostawić w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam faktycznie można dodawać zdjęcia, suwaczki widać pod tym względem jest lepsze, ale wiadomo tutaj też każdy może czytać i wyrażać swoje zdanie, ale tam jakoś za bardzo się wstrącają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam termin na 25 lipca i chciałabym zasiegnac nieco info na temat ciąży, zakupow porodu itp.. mam nadzieje,że mnie przygarniecie do siebie ? :D aha i będę miała córeczkę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amiga witamu u nas mało dziewuszek:) Farbuję na czekoladowy brąz. Jakaś nawa seria z palette piszą, że wystarcza 10 minut zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej mówcie co chcecie ale na tamtym forum laski są jakieś rypnięte czytałam je chwile są oburzone, że mamy taki sam termin jak one czaicie? Co je to kurna obchodzi? amiaga witaj:) pytaj o co chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka862 ja je właśni e też czytałam i normalnie nas obgadują, masakra, a my nie zrobiłyśmy nic złego Witamy koleżankę, wpisz się do tabelki tak jak Milka napisała chyba z 10 stron wstecz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co? Zostajemy tutaj? Mi jest w sumie obojętnie :-) Przeniesienie się na inne forum miałoby sens tylko w sytuacji, gdyby było zamknięte. Ja nawet nie czytałam, co tam piszą inne lipcówki, ale z ciekawości też sobie poczytam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I cały czas się wcinają da się to jakoś zablokować albo coś bo to denerwujące jest, ech baby to jednak głupie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej próbowałyśmy się przenieść, ale tamte laski mnie wkurzają, i normalnie wyskakują z pretensjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już myślałam, że sama zostanę na kafe :P Nowe forum nie było by złe, ale te przywitanie zniechęciło mnie totalnie. I tego się właśnie obawiałam pisząc o "starych wyjadaczach". Kafe jest wielotematyczne, więc takich samych wątków może być 100 a nikt nie zwróci uwagi. A jak jest forum w konkretnej dziedzinie, to najlepiej jak jest po jednym wątku na dany temat. Już raz udzielałam się na pewnym temacie na kafe i też zaplanowaliśmy przenosiny. I też właśnie tak wyszło jak tutaj. I żeby nie było, ja wiem, że to były dobre chęci co do przenosin.. szkoda tylko, że wtrąciły się obce osoby. Szczęśliwa, e tam, a ja czytam i rechoczę jak głupia :P Myślałam, że takie dziwolągi zdarzają się tylko na naszej kochanej kafeterii, ale jednak nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka wyluzuj nie ma co się wkurzać, no nic nie wyszło z tamtym forum wracamy tutaj;) I koniec kropka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zazdroszczę wam tych widoków z USG u mnie to nic nie widać :( nic napatrzę się po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem dziewczyny, tam byłoby nam praktyczniej później, ale jak chcecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×