Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

No pierwszy dzień remontu za nami w łazience została wanna i junkers ukłon w naszą stronę ze strony gościa który nam to robi żebyśmy jeszcze dziś mogli sie wykąpać:) Generalnie wszędzie kurz więc zaraz po wyjściu tego faceta zabrałam się za odkurzanie mąż padł na kanapę bo biedny wynosiła wiadrami gruz a tu 4 piętro nalatała się bidula. Moja praca ograniczyła sie do zrobienia im obiadu i kawy kilka razy:) Jutro myślę, że wstanę wcześniej i zrobię chłopakom pączki:) Wiecie dzis jak usiadłam do obiadu wydawało mi się, że czuje kilka razy kopnięcie w dole brzucha ale nie jestem pewna znaczy pewna jestem, że nie były to jelita ale tak bardzo chce to poczuć, że aż się boję, że się mylę:) A najlepszy mój mąż wszedł akurat do pokoju jak złapałam się za brzuszek żeby lepiej poczuć i tekst "Co jest boli cię brzuch?" Ja mówię, że nie i sto pytań a co słabo Ci?, Co się stało?, Boli cię? i na końcu kopie? Ja mówię, że chyba tak i już leci do mnie i mogę dotknąć? Ech co za facet Wchodziłam do łazienki i znów złapałam się za brzuch (to jak mania prześladowcza ta ręka sama tam wędruje) i znów Co się stało? Boli cię? Boli cię? Boli cię? Już mnie zdążył zirytować:) Choć przyznam, że się nieco rozczuliłam nad tą jego troską:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ma_rka gratuluje synka widzisz Ty na poczatku chcialas dziewczynke a masz chlopce a ja na odwrot ehhh wazne zeby byly zdrowe nasze dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jak super, że czujecie kopniaczki :) no względnie puknięcia ;) U nas też się Młode rozszalało :) Potomek Starszy rozmawia z brzuszkiem ;) Niech tam zaciskają więzi jak najwcześniej ;) Spadł ŚNIEG!!! :) Hura :) !! W końcu zaliczyliśmy sanki i prawie lepienie bałwana ;) ale tylko dlatego prawie, że fajniejsze było tarzanie się w śniegu z innymi dzieciakami ;) Tzn Potomek się tarzał ;) Podejrzewam, że przy najbliższej oakzji będę narzekać na ten sam śnieg gdy dopadnie mnie potzreba odpalenia autka ;) Wczoraj byłam u lekarza :) standardowo na NFZ :) zarządził odstawienie Duphastonu :) zostawił tylko Luteinę no i posłuchaliśmy bicia serduszka, bo KTG na szczęście mają na wyposażeniu. USG połówkowe czeka nas dopiero w marcu. Na szczęście to góra 3 tygodnie ;) i znowu przed badaniem będę przeżywała katusze, bo oczywiście gabinet ze sprzętem jest na oddziale położniczym, tuż przed salą porodowa... Stella Polare>> Tekst boski :) i niestety wynika z niego jednoznacznie iż do matek dobrych nie należę ;) źle, że przy pierewszym dziecku wróciłam do pracy no i źle, ze przy drugim zostaję w domu hehe :) uwielbiam takie dobre rady ;) dobrze, ze przy tej ciazy mam je centralnie ... gdzieś :) Chyba muszę ograniczyć chętki i zachcianki... w tym tempie do końca ciązy przytyję tonę... co najmniej ;) Lecę Młodemu Starszemu poczytać książkę na dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka apap ma w składzie substancje całkowicie bezpieczne dla maluszka. Więc można je spokojnie brać i na pewno nie mają żadnych skutków ubocznych. madziaz ja w sumie już się przestawiłam na chłopca i jakby znów było, że to dziewczynka to chyba już do końca ciąży bym nie wierzyła w żadne osądy. A to mój maluszek: http://w519.wrzuta.pl/obraz/5eJXWmsQHcc/dsc06068 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaz.....24.......27.09.2011......?..... .............29.06.2012......córcia Wiktoria tusiana...........22.........27.09.2011.........?....... .........06.07.2012............. neli8..........................30.09.2011.........2.... ............07.07.2012............ ma_rka...........23.........27.09.2011..........?........07. 07.2012...... synek FILIP Pina_789.........22.........30.09.2011.........6........ ........7.07.2012............. lipcówka...kasia...26.......03.10.2011..........3....... .......09.07.2012............ *Berry_AB*..........24......03.10.2011..........?........ .......09.07.2012............ Benica.............?..........29.09.2011..........?...... .........10.07.2012............ Diamondxstar.....21.........5.10.2011...........2....... ......12.07.2012............ Qanchita...........?..........08.10.2011.........?....... ........15.07.2012............ elita83............28..........10.10.2011.........1.... ..........16.07.2012............ kiniam85.........26...........9.10.2011..........2...... ........16.07.2012............ Lipcówka2012.....33.......11.10.2011..........1........ ......17.07.2012............ P. kwiatek polny...20.....10.10.2011..........?.................17.07.2 012...... justysia88.........23........13.10.2011..........13..... .......21.07.2012............ izzkka77...........23..........12.10.2011..........13.... ......23.07.2012............ Milka862..........25.........16.10.2011..........3...... ........23.07.2012............ *weronikakrz ...29........17-10-2011........1......... .23.07.2012 Efciaczek........29....17.10.2011.........1...... ........24.07.2012............ Moka0110..........?.........17.10.2011...........?....... .......24.07.2012............ Fressia...........31..........21.10.2011..........2..... .........26.07.2012............ Scarlett4.......... 32....... 19.10.2011. ....................... 26.07.2012............ oby_lipcóweczka..32.......19.10.2011. ....................... 26.07.2012............ strzałka..........25.........09.10.2011...........1.... .........29.07.2012............ Stella Polare......29........26.10.2011...........4.............. 29.07.2012............ kuleczka@13....31.........22.10.2011...........?....... .......29.07.2012............ Nenia..............23........19.10.2011...........12.... ........31.07.2012............ madlen28 ..........28....... 24.10.2011...........................31.07.2012............ Kropelka03.........28......16.10.2011.............?...... ........03.08.20............ Nadia__25..........32.......28.10.2011............1...... .......04.08.2011............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, od popoludnia boli mnie brzuch, mimo nospy. I mam twarda macice. Mam nadzieje, ze przez noc przejdzie, ale sie martwie, bo juz ostatnio mnie nie bolal. trzymajcie kciuki zeby to nie bylo nic niedobrego, bo jak tak dalej pojdzie do konca ciazy nie wstane z lozka (tfu tfu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropela03
Marka, MamoMałpki, dzięki. Uspokoiłyście mnie. Wczoraj wieczorem maz mnie namowil na slaba kawe i troche przeszlo :-) A dzis....paczki :-))))) weeeeeee :-))))) cóż to będzie za piękny dzień. Marka, ja to chyba zupełnie ślepa jestem ale chyba nie widze Twojego Malucha, chyba, ze widać tam ustawiona bokiem twarz? Wydawalo mi sie ze usg4d bedzie wyrazniejsze... Ale przeżycie chyba jest co? E, dziewczyny...jedna chce dziewczynke a ma chłopca, inna odwrotnie...tyle nas jest ze kazdy znajdzie cos dla siebie :p żartuje oczywicie. Ważne tylko, żeby maluchy zdrowe byly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella, jak brzucho? Może to jakaś niestrawność? Bo wiesz, jak w jeslitach cos sie przemieszcza to i macica sie wypycha i twardnieje. Może jakiś czopek? My z M od 3 dni wieczorami oglądamy disneya:-) był juz odlot, piękna i bestia i wczoraj król lew. Chłop mi się tak zaśmiewał z timona i pumby ( mimo, ze oni w tej bajce nic azz tak smiesznego nie robia) ze sie ubawilam po pachy :-) faceci to jednak sa dziecmi do konca hehe. Robimy liste najlepszych bajek dla potomka. Dzis moj brat niedźwiedź. Poetm jeszcze zrobimy liste filmow wszechczasow, ktore bedzie trzeba obejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja pije kawke zaraz wyruszam po pączki mam po mie jechac 100 km .wiem ze to duzo ale co sie nirobi dla sklepu ja prowadze własny biznes polski sklep w Holandii klijęci pozamawiali to trzeba jechac tylko mała do przedszkola i jazda oby nietrafic na korki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja zaraz ide do poloznej bedzie mierzyc brzuszek i serduszka da posluchac... powiedzcie mi co sadzicie o napojach gazowanych w ciazy??? Pije ktoras z was ogolnie gazowane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc tak miałam postanowienie wstać o 7.00 i zrobic chłopakom pączki ale plan upadł bo nie chciało mi się wstać. Najlepsze, że u nas od 8.00 robią kanalizę i mamy wody nie puszczać rurami mąż się ze mnie nabija, że nie mogę iść sikac to mu powiedziałąm, że w dupie mam tych od kanalizy przciez muszę sie u licha wysikać wody mogę nie spuścić ale przeciez siusiu muszę a że im na ręce poleci to już inna bajka:) Teraz kawka i do sklepu po mleczko i biorę sie za te pączki bo zaraz zaczną dalej kucie w łazience. Madziaz ja piję normalnie i wodę gazowaną i coca cole mój lekarz mówił mi żebym nie dała się zwariować i colę można a ogólnie o gazowanych nawet słówkiem nie powiedział, że nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gazowanych w ogóle nie lubię i nie piję, ale jak miałam mdłości to piłam wodę gazowaną i colę bo lepiej żołądek pracował wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka w ciąży miała faze na sprite i przez 2 miesiące dzień w dzień litr lub dwa wypijała. Dzidzia zdrowa :-) nie dajmy się zwariować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika - a gdzie mieszkasz w Holandii? Mieszkalam kiedys w Groningen :-) A polski sklep to super sprawa. Disney tez extra choc ja na Krolu Lwie rycze jak bobr. A w ciazy to w ogole rycze na filmach. Wczoraj ogladalam the story of us (tylko milosc) z BWillisem i tez ryczalam. Brzuch szczesliwie po nocy lepiej, ale stachu sie najadlam. Chyba musze przestac lazic po domu i po prostu lezec non stop. Eh, ciaza to nie jest latwa sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piję wodę gazowaną smakową i sporadycznie coca-colę wiem że nie wolno, ale jedna szklaneczka na ruski rok nie zaszkodzi, a jeśli chodzi o inne to nie piję bo nie lubię, tylko ewentualnie soki owocowe. A ja niestety nie mogę robić pączków, ale M, kupi jak wróci z pracy, masakra jak już wczoraj pisałam skróciła mi się szyjka o 30 % i do założenia krążka muszę leżeć, ale do końca ciąży będę musiała się oszczędzać, ale juz nie trzeba cały czas leżeć. Ale czego się nie robi dla maluszka. Tak to już jest z tą płcią, myśmy się nastawili na dziewczynkę, ale szczerze powiem nie wiem dlaczego i jak babka wczoraj mówiła,że widzi tam coś między nóżkami, to aż łży mi poleciały że wzruszenia że chłopczyk, ale okaże się na 100% na prenatalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie przepadam za gazowanym (oprocz piwa ;-) ale czasem cos wypije - jakiegos sprite'a wlasnie czy wode gazowana. Ale raczej malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka - a skracanie szyjki sie jakos odczuwa? Czy po prostu na badaniu wychodzi? U mnie ostatnio byla niby dluga i zamknieta, ale tak z centymetrem to nikt jej nie mierzyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella Polare no właśnie na tym etapie ona powinna być zamknięta i długa. A ona to w rękach wyczywa. I powinna być jeszcze twarda a moja jest miekka. A szyjka się skraca, ale dopiero przed porodem i bez krążka grozi mi przedwczesny poród albo i poronienia dlatego ona mi wczoraj chyba z 15 razy gadała żebym tego nie lekceważyła tylko leżała do tego wtorku, ale jak trzeba to trzeba No właśnie ona mnie za każdym razem pyta o brzuch, ale mnie brzuch nie boli tylko koło pachwin, ale mi wczoraj wytłumaczyła, że jak macica idzie w górę to ciągnie za sobą więzadła i może to pobolewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka to lez plackiem i nie wstawaj. Ja jak lezalam to bylo dobrze, wczoraj sie troche pokrecilam po domu i sa efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie bo nikomu się nie chce leżeć.Ale jak mus tu mus. Dla dziecka wszystko A ty Stella kiedy idziesz do lekarza dowiedzieć się co z tym łóżyskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam lezec 3 tygodnie i przyjsc na kontrole 27/02. Jezeli przestanie mnie bolec brzuch to tak zrobie. Jezeli nie przestanie, pojade do niego wczesniej. On ogolnie mowil, ze jakby bylo krwawienie / plamienie to natychmiast do szpitala, a jesli bol brzucha, to progesteron, nospa forte i lezec plackiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Zaraz biorę się za smażenie faworków, chociaż mąż mnie męczy o paczki. Znalazłam taki przepis :) http://smacznapyza.blogspot.com/2012/01/najlepsze-paczki-domowe.html Smakowo wyglądają :) Więc może plany wypiekowe jeszcze zmienię :) Kropelka>> :) O bajkowo u Was :) Na Odlocie ryczałam jak głupia ;) Polecam "Jak wytresować smoka" :) strasznie fajna is trasznie wzruszająca bajka :) mogę oglądać do upadłego ;) iii Sindbada: Legenda siedmiu mórz z 2003 :) i Planetę skarbów z 2002.. ojj jest tych fajnych bajek sporo :) Obsesję na pepsi mam i ja ;) ale pozwalam sobie na nią tylko od święta ;) Stella Polare>> długość szyjki można sprawdzić tylko przez "wymacanie" i ewentualnie na usg czasem można podejrzeć ale na takim dopochwowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u nas jak będzie chłopczyk to Filip a dziewczynka Kinga prawdopodobnie. Śmiać mi się chce z naszego maluszka bo wczoraj i przedwczoraj jak rozmawiałam z moim przez skypa to mały zaczą kopać i się śmieje że tatusia słyszy i od razu sie ruchliwy robi :p. Mnie juz od jakiegoś czasu z rana brzuch boli tzn. mam strasznie napętą macice i jak siadam lub sie kłade to aż boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja pamietam jak rodzice kupowali mi bajki z okazji Bożego narodzenia itp oj miałam ich: Król Lew, Zuzia i Hultaj, Syrenka, Bambi, 101 Dalmatyńczyków, Piękna i Bestia, Pocahontas, Kopciuszek, Śpiąca królewna. Matko miałam tego bardzo dużo ale kiedys jak nie było mnie w domu matka zapakowała wszystko w karton i wyniosła do mojego młodszego kuzynostwa strasznie wściekła byłam na nia o to tym bardziej, że bywam tam i widze jak kasety są porozwalane po pólkach ja je szanowałam bo dostawałam góra 2 w roku o oni wszystko odrazu jeszcze płacić za to nie musieli i teraz są poniszczone. Kiedyś już myślałam nad tym żeby swoim dzieciom kupować takie właśnie bajki uczy to dużej wrażliwości ja na przykład nigdy świadomi nie skrzywdziłam zwierzaka czy człowieka, mój mąż natomiast wyrósł w domu gdzie zwierze mogło być tylko na podwórku i teść to człowiek który nie cierpi zwierząt nie kopie co prawda każdego napotkanego zwierzaka ale jak wprowadziłam się do nich z wiewiórką to namawiał mnie na pozbycie się "tego" mimo, że tego zwierzaka nawet nie czuć i on go nie widywał. Powiem Wam, że dopiero jak kupiłam wiewiórę i mąż ją tak polubił, że teraz zupełnie inaczej podchodzi do zwierzaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam dużo kaset video z dzieciństwa z bajkami, tylko że teraz nie mamy video, więc nie wiem czy się przydadzą. Brzuch nadal mnie pobolewa, mam nadzieję, że jak przeleżę cały dzień to przejdzie. I macica mi się 'stawia' z jednej strony - jak przyłożę rękę to z jednej strony (zawsze z tej samej) jest taka twarda wypukłość. Macie pomysł co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella mi się tak robi wieczorem przez chwilę a później mija za tydzień mam kontrole muszę się zapytać lekarza co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×