Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

Ania fajne te "afro" jak ja bym chciała mieć kręcone wlosy ahh ale niestety jest wręcz odwrotnie... a ta druga fryzura powala jakby mi coś takiego fryzjer zrobił... zabiłabym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati storczyki są drogie. Są przeważnie zimą i wiosną, latem czasem, ale mogą być drogie jeszcze bardziej... Są cudne, ja też jestem zakochana w nich. W pokoju mam i dbam o nie jak mogę :) Ceny bukietów powalają. Nawet nie miałam pojęcia... Na jakiejś stronie znalazłam, to były ceny nie mniejsze niż 200 zł ! Za jeden oczywiście. Moja mama właśnie z teściową gada przez telefon w związku z tym spotkaniem w sobotę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bukiety z tulipanów różowych są prześliczne :)) Na coś takiego bym się chciała zdecydować. A co do wieczorów, to ja robię panieński z tydzień, dwa przed weselem. W każdym razie robimy tradycyjnie, czyli osobno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) powiem Wam, że wczoraj z teściową nie poszło tak źle, teraz tylko się obawiam, żeby nie wymyśliła sobie czegoś, żeby nie przyjść na to spotkanie :/ Dzisiaj do teścia dzwonimy. Mam nadzieję, że będzie oki. D martwi się już, że na pewno coś odstawią :( Ja staram się myśleć pozytywnie, zobaczymy co z tego wyjdzie. Przyznam się bez bicia, że w celach pomocniczych ;) pozwoliłam sobie skopiować listę zapytań w związku z salą, którą wkleiła Pati i wstawić ją do innego wątka. Mam nadzieję, że nie będzie mi to policzone za złe :) Oczywiście zaznaczyłam, że to lista, która mi pomogła bardzo i napisała ją Lipsss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też muszę napisać ze ten bukiecik z tulipanów jest przesłodki, i nawet ten ostry róż mi tu nie wadzi:) My tez również robimy osobno wieczory- tak jak to HARUCIO NAPISAŁA TRADYCYJNIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania.. może masz racje z tymi kaliami.. hm.. znalazłam alternatywę -bardzo podoba mi się taka prosta kompozycja.. i na taka się najprawdopodobniej zdecyduje:) http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20%C5%9Blubne/Tulipany/slides/re_wb_1.jpg co myślicie?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslalam zeby zrobic osobne wieczory ale wydaje mi sie ze lepiej zrobic jeden wspolny, zaprosic znajomych na jakiegos grila albo wyjsc gdzies do klubu, mysle ze tak bedzie lepiej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novia - przepiekny bukiet! Jestem zachwycona jest taki prosty, ale zarazem elegancki, sama bym go wybrala tylko ze moim kolorem przewodnim jest prawdopodobnie roz (przynajmniej narazie, chyba ze sie mi odmnieni) i dlatego rozowe tulipany mam :) ale naprawde nie ryzykowalabym z tymi kaliami:) Ten jest przepiekny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no śliczne są te tulipanowe bukiety :) tylko czy tulipany można dostać we wrześniu? Znalazłam http://www.slubniaczek.pl.tl/%3E%3E-Kalendarz-ogrodniczy.htm wrzesień to jeszcze lato w sumie, ale można zaliczyć jako wczesna jasień ;) A powiedzcie mi, nie boicie się, ze tulipanki "klapną" :D szybko? Bo one raczej takie nietrwałe są chyba. Chyba, ze ja zawsze na takie natrafiałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... a jak by zrobić bukiecik z takich jeszcze nierozwiniętych to może i by się utrzymał :) najlepiej doradzić się Pani w kwiaciarni, one już na pewno tysiące bukiecików zrobiły na ślub:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz rację Pola :) najlepiej spytać się w kwiaciarni. Ja będę chciała taki bukiet z ogonami ;) tzn z łodygami :D tylko obwiązane jakąś satynową tasiemką. Chyba ten co wkleiłaś Pola właśnie taki był. Nie chce takiego, co w gąbkę są wsadzone kwiatki. Teraz jako świadkowa miałam i nie dość, ze wypadały, to oklapły szybko... A co myślicie o połączeniu np kremowych/białych różyczek z różowymi tulipanami? Albo odwrotnie - różowe róże i białe tulipany? Czy trzymaci się jednego gatunku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie bede miala z takich nierozkwitnietych, ale panie w kwiaciarni napewno maja swoje pomysly na to zeby bukiecik slubny wytrzymal jak najdluzej ;) Novia - co do dekoracji sali to nie moja w tym glowa bo kobietki z restauracji maja swoja dekoratorke i ona sie tym zajmuje, i to jest w cenie :) bylam w tej restauracji z moim L z zaliczka i akurat dekorowaly na wesele i bylam pod wrazeniem, piekny wystroj i dodam ze one dopiero zaczynaly i mowily mi ze to jeszcze nie koniec :) poprostu bomba takze dekoracja sie nie przejmuje :) ciekawe jak wygladal efekt koncowy bo ja juz w tych poczatkach dekorowania sie zakochalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie dziala ten link a ladny bukiet znalazlam z tulipanow i roz ;/ Novia tez zdjecia sa straszne! jak dla mnie porazka po calej lini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) eh ... co te kobiety z siebie robią o_O najbardziej mnie przeraża ta z tymi cycami na wierzchu i z brzuszkiem ciążowym ... Jak tak można?! A kiedy się bukiet zamawia? Z 3 tyg przed ślubem? Czy wcześniej / później? Bo nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a dlaczego mowicie ze kalie nie? Ja juz wybralam sobie taki, w ktorym od razu sie zakochalam i powiedzialam ze bedzie ten i zaden inny. Wlasnie takie kalie z rozami. Moim zdaniem piekny bukiecik. Kiedys tu pokazywalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kaliowe są śliczne bukieciki. A mówi się, że one są pogrzebowe ... Dlatego dziewczyny zrezygnowały chyba. Ja się chyba nigdy nie zdecyduję na coś jednego :/ Mnie się wszytskie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu piękny ten bukiecik :) w ogóle wszystkie te, które pokazujemy są pyszne :) hihi :) mam chwilę czasu teraz wolnego, to pooglądam sobie na allegro ślubne rzeczy, moze mi coś jeszcze w oko wpadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny nie nadążam tak dużo piszecie;) Kasi bukiecik śliczny. ja niby też nie jestem przesadna ale jakoś tak coś we mnie jest. tak jak mieliśmy brac małżeństwo na swiadków- tyle nam rodzinka truła ze zrezygnowaliśmy, choc był też inny powód. Moze i coś w tych kwiatach jest, nie wiem, ale są przesliczne. bardzo lubie połączenie fioletu z białym, też bede tak miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny nie nadążam tak dużo piszecie Kasi bukiecik śliczny. ja niby też nie jestem przesadna ale jakoś tak coś we mnie jest. tak jak mieliśmy brac małżeństwo na swiadków- tyle nam rodzinka truła ze zrezygnowaliśmy, choc był też inny powód. Moze i coś w tych kwiatach jest, nie wiem, ale są przesliczne. bardzo lubie połączenie fioletu z białym, też bede tak miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny nie nadążam tak dużo piszecie Kasi bukiecik śliczny. ja niby też nie jestem przesadna ale jakoś tak coś we mnie jest. tak jak mieliśmy brac małżeństwo na swiadków- tyle nam rodzinka truła ze zrezygnowaliśmy, choc był też inny powód. Moze i coś w tych kwiatach jest, nie wiem, ale są przesliczne. bardzo lubie połączenie fioletu z białym, też bede tak miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati padłam ... ale słodziaki masz :) takie fajniusie brązowiutkie i te mordki innego koloru :) świetne psiaczki :) ten bukiecik Kasi jest śliczny kolorystycznie. Taki ciemny fiolet ładnie się komponuje z białym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a będziecie miały druhny? :):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ania to są moje cuda, nie mogę bez nich życ:) Po lewej jest mama, a po prawej córka:) Pola ale w jakim sensie druhny? male dziewczynki czy po prostu kilka przyjaciólek jako druhny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×