Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

Bardzo fajny kształt gorsetu- dla mnie bez tych naszywanych świecidełek + skrócenie trenu byłoby idealnie:) taki minimalizm ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ladna sukienka, ale ladniejsza by byla bez trenu i tych naszywanych swiecidelek czy nie wiem co tam jest naszyte... a to Twoja sukienka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja pomału zaczynam wypisywac zaproszenia:) ostatnio szukałam Łukaszowi garnituru znalazłam ładny więc musinmy pojechac i pomierzyc. na początku maja musimy też jechac kupic sobie buty i ja i Ł więc garniak już niedlugi musi miec. w tym tyg odbieramy wódkę bo jest już zamówionia- 200 butelek biała żubrówka. a wy jaką wódkę kupujecie. do tego bierzemy 15 szampanów i 10 win. myśle ze na dniach będę tez kupowała dodatki typu biżuteria, pudełko na gołąbki, wstązki na wódkę. ogólnie wydaje mi się ze mamy dobry czas, dużo rzeczy już zamówione i kupione. zostało 4mies 28dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati-Dobry czas dobry. Ja czekam na zaproszenia. Zostanie nam kwestia *winietek *alkoholu *garnitur *ustalenie menu *buty dla mnie na poprawiny *dogadanie się co do dekoracji Kościółka *foto książka w ramach podziękowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati a 10 win to nie za malo? My myslimy nad wodka... Bierzemy pod uwage takie wodki : Stock i Stumbras z klosem, chyba ze znajdziemy jakas tansza Finlandie w hurtowni lub Absoluta.... ale Stock podobno dobry i tani...kaca po nim nie ma i glowa nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania-chyba nie za mało bo u nas nikt nie pije wina, oby tylko te 10 zeszło. siostra Ł miała tylko 8 win u siebie a zeszły chyba 3 czy 4 butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingula23.
ja też wrześniowa Pm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kingula- milo, ze do nas dolaczylas, napisz cos wiecej o sobie i swoich przygotowaniach do slubu :) Pati - jesli wiesz, ze u Ciebie nie pija duzo wina to masz racje te 10 butelek powinno wystarczyc...ja natomiast nie mam zadnej orintacji i zupelnie nie wiem ile tego wina kupic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena888
Jestem przerażona. Wy już macie tyle przygotowane a ja oprócz wszelakich rezerwacji jeszcze nic.....a ślub 01.09:) dobrze, że tu weszłam - od przyszłego tyg zabieram się za sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :):) Wrzesniowa panna suknia jak dla mnie ideal kazdy jej element nic bym nie dodala nic nie ujela :):) Lipss-Pati (mam nadzieje ze dobrze wywnioskowalam i ze to twoje imie :):) Ja bede miala na weselu ta sama wodke co ty to nam sie wydaje najlepsza opcja :):) No i jestem pelna podziwu ogarniasz dziewczyno :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kupilismy krupnik bialy super wodka. . tylko teraz ciezko kupic naklejki na nia bo ma inny ksztalt. . sa ale drogie na allegro. . pytanie. co dajecie na stol jako podziekowania. myslalam o takich migdalach w organzie ladnie wygladaja albo takie male aniolki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prawdopodobnie będę piekła miesiąc przed weselem pierniczki w kształcie serduszek oblane lukrem w kolorach przewodnich i z naszymi inicjałami, zapakowane w jakiś celafonik obwiązany ładnymi wstążeczkami :) mam nadzieję, że uda nam się to zrealizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zastanawiam nad tymi podziękowaniami, czy to konieczne? hm.. wy wszystkie jesteście za ? czy jest może jakas panna która nie bedzie miala podziękowań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena888
JA w ramach podziękowań będę dawała ciasto + alkohol na wyjściu. U nas to tradycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez jest taka tradycja, ze na odchodne daje sie ciasto i butelke wodki, wiec zadnych aniolkow czy migdalow juz nie bedziemy dawac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ale nas przybylo. Super! Mam nadzieje ze zostaniecie z nami. My wlasnie tez bedziemy rozdawac ciasto wiec tez nie będzie tych podziekowan. Ale bardzo podoba mi sie ten pomysl z tymi piernikami. Ja w nastepnym tygodniu ide do ksiedza zeby umowic sie na spisanie protokolu a tak poza tym narazie wszystko stoi w miejscu, tylko robie liste rzeczy do zrobienia jak bede na moim urlopie w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam "nowe" i "stare" forumowiczki :) Dawno mnie nie było, ale na bieżąco czytam wszystkie posty :) Rozmawiałyście o welonach i rękawiczkach, więc ja na pewno nie będę mieć rękawiczek bo po prostu mi się nie podobają a welon jak najbardziej tak. A co do podziękowań gościom to oczywiście ciasto i flaszeczka wódki, tak u nas jest i trzeba jakoś ten wydatek przeżyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dziewczyny poszperajcie w naszych postach i na pewno znajdziecie kilka stron wcześniej listę wrześniowych Panien Młodych więc dopiszcie się do niej, będziemy mieć porządek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie będę miec rękawiczek. welonu też nie, zamiast niego woalkę z kwiatkiem. Na podziękowania dla gości kupujemy małe aniołki. na odchodne nie będziemy nic dawac chyba ze troche ciasta jesli zostanie, ale takich specjalnych pakunków z ciastem nie robimy. Ja wczoraj już wypisałam częsc zaproszeń, drugą częsc wypiszę na dniach i od maja zaczynamy rozwozic. Ogladam tez sobie buty ślubne na allegro i zastanawiam się czy zamówic czy kupic w sklepie. na allegro są po 120-130zł takie jak chce, boje isę ze w sklepie ceny bedą ok 200zł a ja takich drogich nie chcę.no ale zobaczę, pojadę i obejrzę. Jutro albo w sobotę jedziemy odebrac obrączki i wódkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie- daj mi znac prosze na kiedy sie umowiliscie na spisanie protokolu bo tez to musze zalatwic a nie wiem kiedy ;/ ksiadz mowil na naukach, ze za wczesnie nie mozna bo te dokumenty moga stracic waznosc a za pozno znow tez nie mozna i nie wiem kiedy jest najlepszy moment, zeby spisac ten protokol .... ja tez jade w czerwcu do Pl :) co do rekawiczek to ja rezygnuje ale welon bede miala, dlugi :) Pati - nie boisz sie zamawiac butow przez internet? Ja to chyba bym wolala w sklepie, zeby poprzymierzac, bo ostatnia rzecz o jakiej marze to niewygodne i zle wyprofilowane buty na wlasnym slubie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ktoras z Was szuka jakiej szybszej pisoenki na pierwszy taniec to cos znalazlam :) moze sie spodoba - Partita - Mamy tylko siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle się napisałam i zamknęłam stronę przez przypadek :( Zastanawiam się nad zaproszeniami, pomożecie mi dziewczyny wybrać? Bo mój A. nie ma czasu usiąść ze mną chwilkę i doradzić, a chciałam do końca tygodnia już się zdecydować i mieć choć to z głowy, bo nadal jestem z przygotowaniami w tyle a zostało już niecałe 5 miesięcy. Oto moje propozycje :) Krytykujcie jak będzie trzeba ;) http://allegro.pl/slub-zaproszenia-slubne-mw-krotki-termin-mart-i2258273606.html http://allegro.pl/eleganckie-zaproszenia-slubne-w-dobrej-cenie-i2243191546.html http://allegro.pl/nowosc-eleganckie-zaproszenia-slubne-promocja-i2246981710.html http://allegro.pl/sliczne-zaproszenia-na-slub-wesele-nowosc-i2211781896.html http://allegro.pl/nowosc-2012-klasyczne-zaproszenia-slubne-cyrkonia-i2251777174.html http://allegro.pl/zaproszenia-zawiadomienia-slubne-polecam-i2243378893.html http://allegro.pl/zaproszenia-slubne-na-slub-koperta-okazja-s-i2240106176.html http://allegro.pl/perlowe-zaproszenia-slubne-zaproszenie-i2251493226.html http://allegro.pl/piekne-perlowe-zaproszenia-slubne-i2262738749.html Ja nie zamierzam wydawać na zaproszenia zbyt wiele pieniędzy, wydaje mi się, że to bez sensu, chyba, ze kogoś stać na to, ja akurat nie mogę sobie za bardzo na to pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziula - mnie sie podobaja 1,2,4 i 5 :) a najbardziej to chyba te 2 z biala koronka bo sa takie minimalne i skromne, eleganckie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena888
Andziula wszystkie te zaproszenia są praktycznie takie same -różnią się kształtem wstązeczki - wszystkie są ładne i naprawdę fajne ceny. Jakbym miała wybierać to chyba 3 tylko z takim bardzo jasnym beżem... Jeżeli chodzi o mnie to ja nie będę mieć ani welona ani rękawiczek - wogóle mi się to niepodoba, tak samo ze sukienkami, które się swięcą i wygląda się jak choinka. Ja będę miała kwiatka we włosach i bardzo delikatną biżuterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę skrzętnie notować oceny :) nie zdecydowałam się na kolor przewodni bo mi sie wszystko kłóci z wystrojem sali więc zaproszenia nie będą raczej nawiązywać do tego koloru i pewnie będą z białą lub kremową kokardką jeśli coś. A odnośnie sesji to ciągle się zastanawiam nad miejscem, możemy sobie sami wybrać albo zdać się na naszego fotografa, ale jeszcze nie wiem co zrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że są podobne :) dlatego nie mogę się ostatecznie zdecydować :) też jestem za delikatną biżuterią. Na 99% będę mieć łańcuszek z zawieszką plus kolczyki chyba wkręty. Myślałam o dłuższych, ale lubię takie skromne. Nawet jeśli ktoś powie, że mojej biżuterii prawie nie było widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie zaproszenia sa bardzo ladne mi sie najbardziej podobaja te zatytuowane eleganckie zaproszenia slubne w dobrej cenie. Co do podziekowan to my tez jakis specjalnych nie bedziemy robic kupujemy tylko pudeleczka na ciasta i kazdy na odchodnym dostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×