Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

jak wpiszesz s14f13 do wyszukiwarki i nacisniesz zeby szukalo w grafikach to wyskoczy ta kiecka :) a przy okazji szperania, znalazlam 2 inne cudne sukienki... ale to juz chyba nie do konca na oprawiny http://www.bestbridalprices.com/blush-prom-dresses-style-9353-p-94802.html?cPath=6&designers=207 http://www.bestbridalprices.com/flirt-prom-dresses-style-p2686-p-94426.html?cPath=6&designers=65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha chyba jednoczenie pisalysmy wiadomosc :) tak - to madonna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja, chyba masz mój gust :D super te sukienki są, ale ceny raczej nie są fajne :/ my w czerwcu jedziemy do centrum handlowego takiego duuużego, bo mama chce już z siostrą ;) może tam na coś trafię ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceny faktycznie...z kosmosu :( ale zawsze mozna taka uszyc :) krawcowa az tyle nie wezmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza treść zaproszenia: P i T z radością zapraszają Sz. P. . na uroczystość przyjęcia Sakramentu Małżeństwa, która odbędzie się dnia 15 września 2012 roku o godzinie 16:00 w.............................................. Po ceremonii zaślubin miło nam będzie gościć Sz. P. na przyjęciu weselnym w.......................... Uprzejmie prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 15 lipca 2012r. Tel. P....... T...... a na końcu taki wierszyk Nie uniknie się powtórek, gdy prezentów jest pagórek. Młoda Para podpowiada i zarazem pięknie prosi by w kopertę włożyć grosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest myśl, tylko najpierw chciałabym zobaczyć, czy w takiej będę dobrze wyglądała. Mnie zauroczyła jeszcze taka, podobne są chyba na allegro z firmy Asos http://i893.photobucket.com/albums/ac134/kimaly_co_ltd/DS/200-249/KN2/DS-0204a-P1_A1P.jpg Kolor śliczny, W ogóle ja nastawiam się na kolory takie: morelowy, brzoskwiniowy, cytrynkowy, jasniutki róż, kremowy, ew. srebrny, bardziej ekstremalnie morski, szmaragdowy. Ale te jaśniejsze bardziej pannomłodowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gasha to pierwsza sudo!!!!!!!!!!! mniammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak...ale na którą się zdecydować :P wszystkie mi sie podobaja :P w oko wpadla mi taka kremowa z kolorowymi kamykami po skosie ale to napewno nawet u krawcowej wyjdzie sporo wlasnie przez te kamyki, ktorych pszyszyc trzeba od groma :/ poza tym tak jak pisalas wolalabym najpierw przymierzyc... a tak sie nie da :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękne są te sukienusie- w takim greckim stylu... ja bym Ci radziła odwiedzić krawcowa... upatrzyć jakis model i niech uszyje i bedzie idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanapkazszynką
no czy ja wiem? bez żadnych ozdób. tylko tyle, że dobrze będą opinały brzuszek, a raczej go zakrywały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie smakował, ale wyglada świetnie :P już mi ślinka cieknie :P Ja dziś też ciasta robię, bo jutro mamy imprezkę rodzinną, rocznica ślubu dziadków więc się troszkę smacznych rzeczy będzie wcinać :) a deserek naprawdę polecam, mnie smakuje baaaaardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat nie jestem zwolennikiem ozdób.. jakaś mala nie zaszkodzi ale preferuje minimalizm dlatego podobają mi się te sukienki.. Moja suknia tez jest bez ozdób- jest prosta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziula, a jakie ciasto robisz? może wymienimy sie przepisami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za nieobecność, ale miałam dziś urwanie głowy. Przy okazji tej rocznicy kupilismy dziadkom łóżko, znaczy dokładnie wersalkę, bo to ludzie starej daty i tylko takie spanie akceptują ;) no i zamawiałam je ja razem z jedną z moich ciotek, a dziś mieli przywieźć i cały dzień spędziłyśmy na oczekiwaniu na tę wresaleczkę, już się obawiałyśmy, że nie przywiozą i będzie problem, ale się udało :) A ciasta nie upiekłam, bo czasu nie miałam przez to wszystko :/ jutro zrobię. Nazywa się skubaniec :P dziadek lubi to robię :) ale często robię inne różne bardzo, bo to lubię, więc przepisów ci u mnie dostatek :P:P:P chętnie się powymieniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Byłam dzisiaj pomierzyć suknie, zobaczyć czy mi coś wpadnie w oko ale kompletnie nic mi się nie podobało, mierzyłam kilka 'księżniczek" ale zle się w nich czułam i wyglądałam jak beza i wogóle gorsetowe to dla mnie masakra czułam się jakbym nie miała nic na górze, wiem że jestem wybredna ale dla mojej przyjaciółki która była ze mna też nic się nie spodobało. tak więc postanowiłam że uszyje jednak suknie i to wyjdzi mi taniej niż kupić gotową, w salonie który bedzie mi szył, pani była bardzo miła i kompetentna i suknie ich wykonania sa dobrze uszyte i mam nadziejej że moja tez takak wyjdzie. W środe ide wpłacić zaliczke ,dokładnie się zmierzyć i dowiedzieć się wszystkiego co i jak. A oto moja wymarzona suknia jakby ktoś jeszcze nie widział: http://www.voila.pl/025/ehg2k/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka - czyli jednak szyjesz :) Ja tez sie boje co to bedzie, jestem bardzo wybredna i zebym sie na cos skusila to musi naprawde to byc MEGA..i boje sie ze nie znajde takiej sukni ktora by mnie naprawde urzekla :( ale szyc sie boje, bo jesli mi nie uszyje takiej jakiej ja chce to co wtedy ?:( ehh...obym znalazla cos w salonie niezbyt drogiego ale cudownego! A sukienka Twoja jest sliczna :) trzymam kciuki, zeby Ci kobietka uszyla identyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania troche zmodyfikowalam twoj deser.wzielam truskawki i mus jablkowy zamiast bananow. i zapomnialam o herbatnikach, nie mialam ich w domiu i jak mi sie przypomnialo to juz bylo za pozno :/ a wygladal tak: http://www.voila.pl/080/mwtai/?1 twoj tez wygladal smakowicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina a mierzylas juz ta suknie? bo mi tez sie rozne suknie podobaly ale jak np. je zmierzylam okazalo sie ze niezbyt dobrze leza :/ ja moja tez szyje, ale najpierw poszlam zmierzyc i dopiero jak bylam pewna ze to ta, to zdecydowalam sie na szycie... chociaz powiem ci ze nadal mam stracha, ze cos nie bedzie tak jak powinno... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania- ja właśnie też tak myślałam że wejde do salonu i znajde tą właściwą sukienke i z miejsca się zakocham ale niestety nic takiego sie nie stało a czym więcej przymierzałam to byłam tym bardziej załamana , też sie boje szyć nie wiem jak to wyjdzie ale ryzyk fizyk;) gasha nie mierzyłam tej suknie ale podobne i w takim kroju czułam sie i wyglądałam najlepiej. Nawet jak nie będzie identyczna to wiem że w takim kroju będe czuła się "ubrana a nie przebrana"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×