Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

Gość babka wielkanocna
Novia- oj..spodziewałam się takiej ceny:D nie stać by mnie było nawet na połowę tej sukni:D ale jest prześliczna i na pewno będziesz pięknie wyglądać:) jestem z okolic katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A napisz jaki jest Twój typ? pokaż jeśli masz oczywiście jakąś fotkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dziś na przymiarce.. jestem mega mega zadowolona! kobitka mi ja niesie a ja juz " ojejka, ale piękna heheh" powiedzcie co myślicie o pistacjowej szarfie- chodzi mi o ten motyw http://imageshack.us/photo/my-images/88/sukieneczka.png/ sukienka nie jest moja, tylko chciałam Wam pokazać jak ta szarfa będzie umieszczona, myślicie ze pistacjowy kolor będzie ok? mam nadzieje, ze z kolorem butów nie będę miała problemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola moim zdaniem sukienka sama w sobie jest tak piękna że nie potrzebuje już kolorowej szarfy. ja bym nie dawała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Pati, ale mnie zaskoczyłaś :) teraz mi namieszałaś nieżle :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NinaM.
Novia ja też tak myślę jak Lipsss :) Twoja suknia jest tak przepiękna, że nic więcej nie potrzebuje ;) sama ma w sobie tyle uroku, że robi wrażenie ;) kolorowa wstęga chyba by popsuła założony efekt ;) ale jak już coś to ja bym się skłaniała do koloru ciemnofioletowego ;) tak więc masz już 2 głosy przeciw ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem nie powinnaś już dodawać szarfy, bo twoja suknia jest piękna sama w sobie i nie potrzebuje zbędnych ozdób :) mogły by tylko przyćmić piórkowy efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moim zdaniem jeśli sukienka jest gładka, bez ozdób to szarfa bedzie pasowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki, ale mi chodzi o suknie na poprawiny :D suknia na Ślub oczywiście nie będzie ruszana- oj nie nie..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novia - mi chodzi o tą na poprawiny myśle, że jak będzie bez szarfy to nie bedzie takiego efektu jak ma ta ostatnia na zdjęciu sukienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Tobą Sofi ;D :D Napisałam, że chodzi o poprawinową bp panna młoda 1989 myśli że mowie o tej z piórkami na ślub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tablice fajne tylko ja bym chciała z jakimis śmiesznymi napisami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Game Over albo he's mine /she's mine.. oni zrobią każdy napis, w tej cenie jakby co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ja tez myslalam ze chodzi ślubną suknie dlatego się zdziwiłam ze jeszcze chcesz dawac szarfę. A do poprawinowej to jak najbardziej kolorek wskazany, ten miętowy jak na zdjęciu jest ładny. bedzie ślicznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NinaM.
yyyyy........... ja też myślałam, że chodzi o ślubną :) jak na poprawinową to jak najbardziej tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina myśle że dobra krawcowa napewno taką uszyje tylko czy masz taka sprawdzoną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina, uszyła by uszyła, tylko największym problemem byłby tu materiał... ewentualnie jakiś inny materiał i taki fason :D heheh, ale narobiłam zamieszania.. heheh ja byłam dziś na przymiarce poprawinowej. Tak mega dziewczeca jest ta sukienusi, bardzoo mi sie podoba, dobrze sie w niej czuje :) ostatnio wpatrzyłam się w teledysk alexis jordan i seana paula i ona tam ma podobna kiecka do tej co szyje:D http://www.youtube.com/watch?v=tDq3fNew1rU zobaczcie na minucie 1:55.. tylko ja mam ten dół bardziej rozłożysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, uszyje uszyje.. tylko może być jeden problem a mianowicie chodzi o materiał... musiałabyś pochodzić po dobrych pasmanteriach poszukać, albo w lumpku jakaś kiecka XXXL i przerobić na to co się chce :) ale narobiłam szumu z tą sukienką, hehe, ja byłam dzisiaja przymiarce poprawionowej i powiem Wam, że tak fajnie się w tej sukience czuje w tym fasonie- tak dziewczęco, jak jakaś Calineczka ;p wiecie co.. w teledysku seana paula alexis jordan ma taka podobną, tylko, że ona ma ten dół taki z małą ilością tiulu , ja mam troszkę wecej :) http://www.youtube.com/watch?v=tDq3fNew1rU minuta 1:24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory, coś z kafe sie zacinała i myślałam ze wszystko co napisałam poszło na marne i jeszcze raz się produkowałam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novia a jesli moge wiedzieć to ile płacisz za szycie sukienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta piosenka z teledysku jest boska! sama chciałabym taką mieć! :D ale u mnie w okolicy nie ma dobrej krawcowej :( a w sieciówkach pewnie będzie trudno coś takiego znaleźć... Novia, a w jakim kolorze ją szyjesz? zdecydowałaś się już na dodatki do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to będzie kolor ecri. Dodatków jeszcze nie mam.. ani do ślubnej ani do tej :D jestem w polu jeśli chodzi o błyskotki. W jednej i drugiej opcji postawie tylko na kolczyki także nie mam za dużo do kupienia. Nie lubie bransoletek, łańcuszki nawet nawet, ale w tym wypadku chce miec dekold 'sote' ;p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×