Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

Gość Panna Młoda 22
Jestem tego samego zdania, że przed Bogiem powinniśmy się spowiadać, ale jak raz spróbowałam to czułam się dziwnie i tak jak bym się nie spowiadała.. Ja tak samo nie spowiadałam się już 4 lata, bo żyję z narzeczonym bez ślubu.. Ale we wrześniu to się zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny, my dzisiaj w nocy wróciliśmy z PL, trochę udało nam się załatwić, spisaliśmy protokół, daliśmy na zapowiedzi, ksiądz wyskoczył nam jeszcze z jakimś śmiesznym egzaminem z katechizmu dał nam pytania i przed ślubem musimy iśc do niego jeszcze, masakra wiedziałam że służbista coś wymyśli.. dostaliśmy kartkę i w niedzielę idziemy na pierwszą spowiedź. uzgodniliśmy już wszystko z kamerzystą i orkiestrą, kupiłam też sukienkę na poprawiny, kremowa gorsetowa trochę rozkloszowana na dole, śliczna jest, do tego bedę miała turkusowe buty i dodatki a pan młody turkusowy krawat. moje dziewczyny urządziły mi w sobotę wieczór panieński, taki z prawdziwego zdarzenia, dostałam różową perukę z welonem i różową boę z piór, musiałam zjeść tort w kształcie penisa bez użycia rąk, później poszłyśmy to klubu a tam musiałam wypełniać różne zadania, np zebrać 5 nr tel od obcych facetów, poderwać barmana, poprosić obcego przy barze żeby postawił mi drinka itp. a na końcu jak już wszystko zrobiłam dostałam dyplom idealnej kandydatki na żonę :D świetnie było, polecam każdemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
U nas z atrakcji będą balony jak wyjdziemy z kościoła takie z helem, a potem przy wejściu do domu weselnego będą bańki mydlane :) UWAGA !! Sprawdzałam pogodę długoterminową i 1 września ma być 20 stopni i słońce bez chmurek ! ale jestem szczęśliwa, oby tylko się pogoda sprawdziła bo Ci synoptycy to czasem wydają się być pijani :D Ja mieszkam w domu jednorodzinnym ale u mnie nie ubieramy bramy bo ja nie lubię rozgłosu :) jedynie na drzwi powiesimy jakiś akcent np tak jak się na Wigilię daje wieniec z kwiatków to tutaj zrobimy coś podobnego , taki stroik :) Ja bym dała księdzu w takiej sytuacji 500 złotych, bo powinien powiedzieć. Też mnie denerwuje co łaska, a potem się krzywo patrzą. Ja na zapowiedzi nic nie dawałam bo nie chciał to co ja się będę ! :) Policzyliśmy sobie że na ślub damy 600 złotych ale nie wiem czy nie za mało, zależy ile nam powie, idziemy do niego 24 już oddać komplet dokumentów :) Bierzemy też skrzypaczkę ale to z nią się sami umawialiśmy , ona jest spoza kościoła. Co do spowiedzi to ja z moim też mieszkam razem więc ciężko się spowiadać, bo przecież nie przestanę z nim mieszkać. Byliśmy na tej spowiedzi przedślubnej i ksiądz wysłuchał, zastukał i papa. Ale to jest kościół gdzie się wszyscy najgorsi grzesznicy spowiadają więc moje grzechy to pikuś przy nich ;p W ogóle szok ! mój tata taki twardziel zawsze a teraz się stresuje przed ślubem i pół nocy biedny nie spał czy wszystko jest, czy wódki nie za mało :) słodziak mój haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
A co do fryzury to mi się bardzo podoba :) Nie wiem czy na innej osobie też tak dobrze wygląda, ale Koroniewska jest w niej śliczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna ale ja napewno zle bym wygladala bo zle mi jest upieciach w calosci ja robie na bok i czesv rozpuszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Młoda 22
Ja z kolei szukam tylko takich fryzur, bo w takich mi tylko dobrze.. Owal twarzy mam taki sam, kolorek też i zielono-piwne oczy:) Będzie oki. Na szczęście mam siostrę fryzjerkę to mogę próboać ile chcę:) Czekam na dalsze sugestie co do fryzurki i dzięki z góry :* http://film.interia.pl/raport/telekamery2010/ galerie/telekamery-tele-tygodnia-2010/telekamery-bankiet/zdj ecie/duze,1195129,12,935

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Młoda 22
Coś z tym linkiem mi nie wychodzi:) Link jest wyżej prawidłowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Fryzjerka w rodzinie to skarb :) Moja ciocia też jest fryzjerką i obiecała mi trzy fryzury na weselu :D Ja też będę mieć żywe kwiatki we włosach bo fajnie to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim :) ja wczoraj byłam na pierwszej przymiarce sukni :) miałam tylko halkę i tą pierwszą warstwę sukni, a już byłam rozanielona :D nie wiem, co będzie na trzeciej ;) jutro jadę na drugą przymiareczkę :) nie wiedziałam, ze takie coś moze sprawic tyle radości :D ja we włosy mam taką ozdobę, kiedyś wklejałam już, ale się powtórzę ;) http://allegro.pl/show_item.php?item=2544217255 już mam ją w domku, jest śliczna i identyczna jak mój naszyjnik. Przyszły też nasze winietki. Zamawiałam tam gdzie kilka dziewczyn, z tagmedia i są super. Szybko przyszły, starannie wykonane, no pyszne :D z mamą siedziałyśmy wczoraj ze dwie godziny i "usadziłyśmy" jeden stół... masakra normalnie, ciągle coś źle wychodziło, ale w końcu jak nazwałyśmy "stół rodzinny" jest ;) Ja do ustrojenia bramy mam taśmę do balonów. Można ją wyginać w co się chce i nie ma problemu z drutami, mocowaniem tych balonów itd. Eh, muszę się zabrać niedługo do składania pudełek na ciasto. A! Zamówiłam wczoraj podziękowania dla rodziców, jako dodatek do kwiatów, zeby mieli jakąś pamiątkę. http://allegro.pl/eleganckie-podziekowania-dla-rodzicow-slub-wesele-i2558089014.html Z własnym tekstem. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Jutro mamy jechać po alkohol i napoje, ale czekamy na telefon jeszcze, czy pasuje jutro. Już bym chciała to załatwić i mieć spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana Ania bardzo ładne te podziękowania, my zamówiliśmy takie do postawienia grawerowane w szkle, też ładne. No to dziewczyny czas leci, ja juz bym chciała zeby był poczatek września, bo mi się ten sierpień ciągnie. Musze okna pomyć ale za to sie chyba w przyszłym tygodniu zabiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te kryształy też mi się podobają :) ale zdecydowaliśmy sie jednak na to. Ja okna już mam umyte, firanki zawieszone nowe, generalne porządki zrobione :) Zabrałyśmy się za to wcześniej, bo teraz święto u nas było i chciałyśmy się wyrobić, zeby potem był spokój i czas na inne zmartwienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Dziewczyny mi się to w głowie nie mieści że za 2 tygodnie będę żoną hahah :D Ja na pierwszych trzech przymiarkach prawie zemdlałam, musiałam usiąść bo mi się w głowie kręciło i normalnie odchodziłam , takie mroczki przed oczami ( nie CI z m jak miłość haha) no chyba z tych emocji :D ale już miałam chyba z 8 przymiarek bo ciągle wymyślam i już nie reaguje tak emocjonalnie :) Chciałabym już pójść pofarbować włosy bo robię ombre hair w brązie :) ale to na tydzień przed weselem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny które mają ślub 1 września zazdroszcze Wam bedziecie miały już ten dzień za sobą a u mnie to jeszcze tak daleko;) Ania- fajna ta pamiątka dla rodziców my narazie zamawiamy tylko kwiaty na nic innego nie mam pomysłu, mam jeszcze mase rzezcy do zrobienia, spotkać się z cateringiem, z dekoratorem, ksiądz, kupić napoje i wódke itd, itp. Nie wiem jak ja to wszystko ogarnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka nie martw się, ogarniesz wszystko. Ja nadal nie mam sukienki na poprawiny, Dawid nie ma drugiego garnituru i dodatków żadnych... W niedzielę znów jedziemy, modlę się, zeby były to ostatnie zakupy, bo chyba zejdę na zawał... TakaONA89 - to ładnie tych przymiarek miałaś :D ja po trzeciej mam odebrać już suknię. Tzn już gotowa będzie, ale do domku przywiozę ją jakiś tydzień przed, albo parę dni. Już czuję, jak będę wzdychała do niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Sofi z jednej strony fajnie, a z drugiej strony odczuwam jakiś taki żal że tyle przygotowań i to już nadchodzi i szybko minie i już nie wróci ;) Nie wiem jak opisać to uczucie ;p cieszę się strasznie ale z drugiej strony będzie mi brakować tych przygotowań i w ogóle ;) Nie wiem czy Wam mówiłam że sprawdzałam pogodę i podobno ma być ładnie :) ale wiecie jak to z tymi synoptykami , czasem jakby z kuli wróżyli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Ani to przez to że chodziłam na przymiarki z mamą i miałyśmy odmienne koncepcje co to góry sukienki :D ja chciałam na ramiączkach a ona się zachwycała długimi rękawami bo " taka piękna koronka" bla bla :d ale w końcu wzięłyśmy moją ciocię i obiektywnie stwierdziła że w ramiączkach lepiej bo fajnie mi talie zaznacza i nie zlewa się cała góra tylko zaznaczona jest fajnie linia biustu ;) Kupiłam sobie w salonie z sukienkami taką fajną jakby bardotkę ale z push upem i jestem zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaOna-pokaż sukienkę, albo chociaż podobny model jaki wybrałaś, Widzisz tobie będzie brakować przygotowań a mi wręcz przeciwnie ja nie moge doczekać się kiedy się skończą i bedzie już po ślubie i będziemy wreszcie razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z jednej strony chcę, zeby w końcu to się skończyło, bo już czasem nie mam nerwów, a z drugiej skończy się szał oglądania wszystkiego i przeżywania tu na forum i będzie smutno ;) Ciekawe, jak to z tą pogodą będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Sofi ja z moim zamieszkałam po pół roku znajomości i mieszkamy tak sobie razem więc tak na prawdę to tylko formalność :) Ale nie powiem strasznie podobają mi się te przygotowania ;p obiecuję że jak tylko będę mieć sukienkę w domu to zrobię fotki i Wam wrzucę bo ja z głowy sobie ją wymyśliłam :) jest długa na cienkiej halce , na nią jest rzucona koronka, ma lekki tren , jest dopasowana na górze , na koronkowych ramionkach , sukienka jest na plecach wycięta ale do góry jest rzucona koronka ;) Hmm coś w tym stylu http://sukienkaslubna.pl/2012/02/10/sliczna-koronkowa-suknia-slubna-tanio/ tylko bez tej szarfy, no i ma ramiączka , a z tyłu na plecach leci koronka nad łopatki ;) mniej więcej coś w tym stylu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobają mi się takie sukienki tylko do nich trzeba mieć idealną figurę a ja niestety takowej nie posiadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Sofi ja też nie mam idealnej figury, co więcej mam nadprogramowe kilogramy ale wbrew pozorom taka sukienka bardzo pasuje do mojej sylwetki :) jest mniej obcisła na biodrach od tej którą wrzuciłam w linku :) mogę Ci wrzucić potem zdjęcie jak jestem ubrana w tą sukienkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzis robilismy wodke czyli etykiety na butelki.Troche sie nam zeszlo bo zmywalismy orginalne nalepki bo przeswitywaly przez nasze weselne etykiety.Musze jeszcze dokupi biale kokardki na butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna164
A ja już mam sukienkę w domu, w sumie od wczoraj, ale perełka odpadł a i byłam dzisiaj zeby przykleiły mi i sprawdzily inne. Suknia moja straszenie mi się podoba:) ja mam coś takiego tylko, że z satyny(chyba tak ten materiał sie nazywa i pod biustem mam aplikację z biżuterii (perełki i kryształki). jest skromna, ale zarazem elegancka:) szkoda, że na stronie salonu nie ma mojej sukni:) w sumie wszystko mam... tylko szala nie mam w niedziele może pojadę do krawcowej i może ona mi coś doradzi, w sumie mam materiał...ale nie mam koncepcji...a w ta sobotę robimy taki wieczór panieńsko-kawalerski :) ja juz mam slub za 2 tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Idziemy jutro mierzyć obrączki :) jak będą dobre to nam je odpowiednio wykończy i wrzucę Wam fotki jakie wybraliśmy :) Może Was zainspiruje hehe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Joanna zrób fotkę i wrzuć Nam proszę proszę ;) My robimy 25 sierpnia wieczór kawalersko panieński i pierwsze idziemy sami do Wierzynka a potem skoczymy do jakiegoś klubu się trochę " poupijać " ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna164
do Wawrzynka:O to szaljesz :O My robimy w takiej karczmie taka popijawe i grilla:) starsza ma podobno udekorować sale:D to wrzuce w przyszłym tygodniu jakieś fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) juz tylko 3 tyg:) mamy juz zaplanowany teledysk z fotografem, będziemy jezdzic na koniu, w przyszłym tyg prawdopodobnie mamy to nagrac. Odebrałam sukienkę na poprawiny i sziś dokupiłam dodatki. To moja stylizacja poprawinowa;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9422289ac2e92999.html Jak wam się podoba sukienka i dodatki? W poniedziałek mam przymiarkę sukienki juz nie moge się doczekac ale mam nadzieje ze mi ją zrobi na 100% w końcu. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×