Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

Przepekne zdjecia, wgladalas w sukni cudownie, sliczna suknia i naprawde bardzo fajnie oglada sie wasze zdjecia, ja swoja droga mam manie ogladania zdjec slubnych:-) jakb byl problem z odczytaniem maila to napisz jeszcze raz wysle, pozdrawiam. Dziewczyny to otora sie ieszcze pochwali zdjeciami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Będziecie ciociami! 7 tydzień :) widziałam już serduszko :) ciekawe jak moi rodzice zareagują na wiadomość, że zostaną dziadkami :P powiem Wam, że teraz to już mam pierwszą fotkę naszego synka, znaczy nie wiem jeszcze, ale Andrzej zobaczył zdjęcie i mówi, że do niego podobny i to syn na pewno :) a ledwie coś na tym zdjęciu widać ;) no i już uwierzę na pewno :) aż mi głupio, że do tej pory nie mogłam w to do końca uwierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To najserdeczniejsze gratulacje:-):-):-):-):-):-):-) To sprawisz przyszlym dziadkom ogromna niespodzianke:-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziula serdeczne gratulacje:) Ja też poprosze o zdjęcia jak dostane swoje to też wyśle malwina0922@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!!! na początek wieeelkie gratulacje dla przyszłej mamy! :) życzę Wam abyscie mieli zdrowiutkiego maluszka :) Natajla -> zdjęcia dostałam, są genialne!!! ślicznie wyglądałaś. jak tylko dostaniemy nasze, to też wyślę. problem w tym, ze wlasnie dzis dzwonilam i powiedzieli, że dopiero na swieta :/ a my na swieta nie bedziemy w PL wiec odbierzemy niestety w lutym??? :? :( swieta spedzimy sami...bo ja nie dostane wolnego i na dodate bede w pracy :/ wiec niezbyt fajnie soe zapowiada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natajla
hey laseczki! na początku chcę bardzo ale to bardzo pogratulować Ani tak wielkiego a za razem malutkiego szczęścia :) i aby rosło Wam zdrowo... hehe ciekawa jestem jak wasi rodzice zareagują :) na pewno popłaczą się ze szczęścia :) pozostałym dziewczynom dziękuję za bardzo miłe opinie :) mi też się nasze zdjęcia podobają (ale jestem skromna hehe ;) ) sofi90 do ciebie też właśnie wysłałam fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natajla
befanka wasze zdjęcia też są super... najlepsze to to z tym chłopcem co ci buziaka daje :) słodziutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, tyle się napisałam i mi się skasowało :( na początek chciałam bardzo bardzo Wam podziękować dziewczyny, i Tobie befanko, i Tobie Malwinko, no i Dorotce i Natalii również :):*:*:* nie myślałam, że spowoduję tak duże poruszenie na naszym topicu ;) wiecie co, jesli chodzi o tę reakcję rodziców to mam obawy, niby z mamą jest wszystko w porządku, ale boję się, że wybiorę na ogłoszenie tej radosnej nowiny zły moment i po niej to spłynie po prostu...a ja wtedy będę mieć do niej żal...bo o ojcu to nawet nie wspomnę, pewnie i tak wróci do domu po % i nie za bardzo go to poruszy...ale co tam będę się użalać, teraz powinnam się cieszyć :) a wiecie, jesli wszystko pójdzie ok to mój kochany mężuś w przyszłym roku dostanie najcudowniejszy prezent na Dzień Taty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia wielkie gratulacje :* z Twoich postów aż "widać" radość i normalnie mi się uśmiechało, bo czuć jaka jesteś szczęśliwa :) ale fajnie :) teraz musisz nam zdawać sprawozdania, jak się czujesz i jak rośnie Wasz dzidziuś :) Natajla zdjęcia super, ślicznie wyglądałaś, o przepraszam - wyglądaliście ;) cała Wasza trójka :) kurczę, już chciałabym nasze... :( ;) buziaki dziewczyny :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo bardzo dziękuję Ania za te ciepłe słowa :* aż mi łezka poleciała... Ehhh... Dopiero niedawno zajmowałam się organizacją wesela a teraz już zacznę przygotowywać się do roli mamusi :) Będę Was informować jak rośnie nasza Dzidzia :) na razie jest taka bardzo malusia, pewnie ma ok. centymetra :) a już robi taką rewolucję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! W koncu udalo mi sie uzupelnic braki i przeczytalam wszystkie zalegle posty... Z wesela jestesmy bardzo zadowoleni, w kosciele bylo bezstresowo, cieszy mnie, ze dopisaly moje przyjaciolki i byly ze mna tego dnia. Wazne, ze teraz nie mamy kredytow, bo wesele finansowalismy sobie sami i nikt sie nam do niczego nie mieszal. Na poczatku wesele bylo jednak male zamieszanie, bo mielismy opisywane stoly kto gdzie siedzi, jedna z par usiadla nie na swoim miejscu i juz zaczal sie maly cyrk... Na szczescie panie z obslugi zajely sie tym i doniosly kilka krzesel... Ale i tak sie zdenerwowalam! Potem juz cale wesele bylam troszke wkurzona. Zaraz po slubie mielismy wyjezdzac za granice ale zgubilismy dokumenty i mielismy przymusowy urlop. Juz mam nowy dowod :) Jestesmy za granica obecnie ale coraz czesciej mysle zeby wrocic do Pl. Szczegolnie, ze zbilizaja sie swieta i bylyby to 3 swieta za granica. Tutaj nie czuje sie tej atmosfery, przewaznie to sie pracuje a ja chcialabym byc w Pl z rodzina. Jeszcze sie zastanawiamy ale chyba jednak wrocimy do Pl. Wiem jak jest w Pl ciezko, obawiam sie ze bede bardzo dluugo szukac pracy ale z drugiej strony nie chce juz tutaj siedziec i sie meczyc :( Gratuluje Andziula dzidziusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! powysyłałam dziś wam po zdjeciu. Niestety tylko po jednym bo długo mi się ładowały a nie miałam tyle czasu. U nas wszystko dobrze, w sumie bez zmian. Wczoraj odebraliśmy płyte z wesele ale jeszcze w surowym stanie tzn że mozemy naniesc poprawki jakie byśmy chcieli. Trwa ponad 3 godz, wczoraj poświecilismy cały wieczór na oglądanie z moim Ł i powiem wam że płyta w ogóle nam sie nie podoba. Przygotowania i ślub jeszcze ok ale wesele masakra, prawie wcale nie nagrał tańców tylko same przyśpiewki przy stołach i konkursy. dużo czasu poświęcił na niepotrzebne rzeczy np nagrał wszystkie bramy jakie mielismy a to niepotrzebne wystarczylyby ze 2,3. w ogóle mam wrazanie że jak zgrywał ten film to nie oglądał tego np jak przyjechał młody do mnie to ze świadkową zapomniałysmy o butonierkach i dopiero w czasie blogosławieństwa mi sie przypomniało i na filmie słychac jak szepcze do świadkowiej ze zapomniałysmy im przypiąc. no po prostu nie dopracowany strasznie. Po obejrzeniu zapisalismy wszystkie rzeczy które nam sie nie podobały i dziś Ł odwiózł ją do poprawki, az się boje jak znowu nagra. Najgorzej że to znajomy kamerzysta który wziął od nas połowe ceny i teraz jest głupia sytuacja. Ale wczesniej widzielismy filmy ktore kręcił i były ok a u nas taka lipa:O jestem taka wkurzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :* u nas też bez zmian, wszystko dobrze :) byłam ost w Urzędzie Pracy i oczywiście pracy dla mnie nie było, termin mam dopiero za 3 miesiące teraz. Przezimuje pewnie w domku jeszcze, z czego nawet się cieszę, bo od nas wszędzie dość daleko, a dojazd zimą... Aniu wcale ci się nie dziwię, ze chcesz wrócić do Polski, ja pewnie też po jakimś czasie bym tęskniła, a tym bardziej w Święta. Pati zdjęcie jest super, pięknie wyglądałaś :) czekam na jeszcze inne ;) z tym filmem to nieźle, aż mnie nastraszyłaś. Ja też się cały czas obawiam, co to z tego wyjdzie, jak będzie nagrane i w ogóle... Oby Wam poprawili to tak jak chcecie, bo głupio być niezadowolonym z filmu z własnego wesela. Ja na razie nie dzwoniłam do naszej firmy, poczekam jeszcze do konca następnego tygodnia. Z jednej strony już nie mogę sie doczekać i mnie wkurza to czekanie,a z drugiej fajniej będzie obejrzeć po takim dłuższym czasie i ożywić wspomnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati po Twoim poscie troszke sie wystraszylam... Ciekawi mnie jak wyjdzie nasz film.. Kamerzysta mowil ze miesiac czasu trzeba czekac ale miesiac juz minal a on nadal nie dzwoni.. Ty jeszcze masz mozliwosc poprawki a ja jaki dostane to juz taki bedzie.. Pozatym my jestesmy za granica i film odbierze za nas mama L i przeraza mnie to ze wszyscy obejrza go wczesniej niz my! ;/ Aniu szkoda ze znow dla Ciebie sie nic nie znalazlo.. A probujesz szukac czegos na wlasna reke? Niestety na Urzad Pracy nie ma za bardzo co liczyc... Ja caly czas przegladam strony internetowe z ofertami pracy w Pl bo gdyby sie cos znalazlo to od razu bym sie z tad zwinela....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati jeszcze mam do Ciebie prosbe, jesli znajdziesz chwilke to przeslij mi fotki bo nie doszlo nic do mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania wysłałam ale wyswietla mi się jakiś błąd cały czas. Ale dziewczyny ja też czekam na jakąś fotkę od was:) więc nie zapomnijcie o mnie. No mnie ten film bardzo rozczarował, Ł juz wrócił kamerzysta powiedział że poprawi to co nam się nie podobało ale w dalszym ciągu boje sie ze znowu bedzie nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, właśnie do mnie też nic nie doszło :( wyślesz mi jeszcze raz? Ja jak tylko swoje dostanę to też wyślę, ale na razie nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati wyglądałaś zjawiskowo:) Ja już mam film i zdjęcia i obiecuje wysłać Wam w tym tygodniu,jak pospisuje sobie adresy i zgram zdjecia na komputer. Pati to troche patowa sytuacja film wam sie nie podoba ale trudno też wybrzydzac bo to znajomy i taniej policzył. Nasz film jest super widac że facet zna się na rzeczy nagrał tylko to co jest potrzebne i kilka remiksów wrzucił więc nie jest nudno:) ja jestem teraz na stazu ale tylko 3 miesiące a pozniej znowu bede bez pracy wiec rozumiem cie Ania też bym chciała znalezc coś na stałe i mieć tą stabilność i nie zalegać w domu bo to najbardziej denerwujące. A poza tym to sielanka( tfu tfu odpukac w nie malowane) mam nadzieje że u Was też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) kolejny dzien sie nudze w domku wiec mam chwile na nasze kafe :) Pogoda taka smutna, maz w pracy, ja probuje ogarnac wszystkie dokumenty, zebym nie zapomniala o niczym gdy pojedziemy do Polski... Daje sobie jutro ostatnia szanse bo slyszalam o pracy i jutro pojdziemy z kolezanka dowiedziec sie co i jak i moze sie uda, jestem dobrej mysli :) A jesli nie to i tak bedzie to mialo jakis plus bo spedzimy swieta w Polsce i juz tam bedziemy sobie zycie ukladac :) Milego dnia Wam zycze i zagladajcie tutaj, bo nasz temacik schodzi na dalsze strony a pozniej ciezko go znalezc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ani jednego zdjęcia nie dostałam od was w odpowiedzi, z wyjątkiem natalii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez nue dostalam od nikogo za wyjatkiem natalii moj email martulek87@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez nue dostalam od nikogo za wyjatkiem natalii moj email martulek87@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dzisiaj mam wyśmienity humor. odebralismy w sobotę naszą poprawioną płytę i jest cudowna:) Oglądaliśmy w sobotę, w niedziele u rodziców Ł, w niedziele wieczorem u nas i jeszcze dziś rano włączyłam. No po prostu nie mogę przestac jej oglądac cały czas włączam sobie ulubione fragmenty. Pamiętacie jak żaliłam się że kamerzysta nam zle nagrał, no więc Ł poszedł do niego no i poprawił to co nam się nie podobało. Teraz jest super i jestesmy bardzo zadowoleni. Piękne zakończenie, przysięga aż się łezka w oku kręci. Po wyjsciu z kościoła puszczaliśmy gołębie i na filmie tak fajnie to wygląda kamerzysta złapał je jak leciały w takim pięknym tle, niebo błękitne i lasek. Jechaliśmy bryczką i póznej kamerzysta usiadł koło woznicy kamerowac nas w przodu juz jak jechaliśmy na sale. Do tego powstawiał takie fajne śmieszne fragmenty, był tez na naszych poprawinach i zrobił wywiady z goścmi, jak im się podobało wesele, czego zyczą parze młodej itp. Teraz nam się b.podoba:) Fajnie przypomniec sobie ten dzień i spojerzec na siebie z tej drugiej strony. Czy tylko ja mam takie wrazenie że to nie działo się naprawdę? Poza tym wszystko ok, w sobote bylismy na małej imprezce. teraz mój Ł troche przychorował i pewnie mnie tez zarazi, będziemy chorowac razem. Pozdawiam wam pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, niedlugo nasz film i fotoksiazka beda gotowe.juz nie moge sie doczekac :) odbiorze je za nas siostra i wysle :) wiec w ciagu najblizszych 2 tygdoniu powinamm miec juz to u siebie i podesle wam foteczki :) a nawiasem mowiac, ja nie dostalam fotki od ciebie LIpss :/ mozesz wyslac ?? moj email: dorota_ab@wp.pl pisalyscie o pracy i ze niektore z was chcialyby wrocic do Polski... powiem wam tez mam czasami takie mysli, ale mimo wszytko wole byc za granica. fakt, ze mam tylko pol etatu i teraz na dodatek jeszcze mniej pracy jest, bo sezon sie skonczyl, ale wPL w ogole nie mialam pracy mimo ze jestem po studiach :/ tak juz ktoras z was pisala, na urzad pracy nigdy nie mozna bylo liczyc. po pol roku siedzenia w domu mialam juz dosc ;/ o tyle dobrze ze czasami mialam pprace dorywcze ale to tylko chwilowei niepewne :/ tu niestety w swieta tez najprawdopodobniej bede w pracy i niepodoba mi sie to :/ ale o zrobic :( ale nasmęciłam wam :P poza tym u nas ok, przeprowadzamy sie za jakies 4-5 tygodni, moze uda sie spedzic swieta w nowym mieszkanku, wynajmowanym wprawdzie, ale zawsze to cos nowego, zwlaszcza ze bedziemy miec lepsze warunki :) obkuujemy sie po troszku, ostatnio kuoilismy czanik, odkurzacz, sztucce, talerze, itp. :) nawet nie wiedzialam, ze kupowanie takich rzezcy moze sprawiac przyjemnosc...normalnie mowie wam mam taka radoche ze sama sie sobie dziwie :P koncze juz...piszcie dziewczyny co u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :* dziewczyny ja Wam zdjęć nie wysłałam, bo jeszcze nie mamy... już mnie zaczyna to wkurzać powoli :/ Pati to super, ze macie super poprawiony film :) pewnie odetchnęliście z ulgą :) ja teraz jestem trochę samotną żoną, bo mój kochany mąż na nocki do pracy chodzi :( heh, wiecie, do tej pory nasi goście śmieją się, że moglibyśmy jeszcze raz wesele zrobić, bo tak super było :D a to tak cieszy człowieka ;) prawdę mówiąc brakuje mi trochę tego szperania w rzeczach ślubnych, wybierania, ustalania... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim :) Pati jesli mozesz to mi rowniez sprobuj wyslac jeszcze raz fotki, wiem, ze pisalas ostatnio, ze jakis blad wyskakuje ale bardzo Cie prosze sprobuj jeszcze raz moze sie uda :) moj email: nusia.90@o2.pl super, ze poprawiono Wam ta plytke z filmem i ze jestescie zadowoleni :) Aniu mi rowniez brakuje tej goraczki przed-slubnej i weselnej, to byl cudowny czas i niezapomniane chwile i emocje, rowniez chetnie bym to wszystko powtorzyla ale tylko wtedy jesli bylaby mozliwosc zaprosic osoby ktore z serca bym chciala, a nie takie, ktore poprostu musze zaprosic bo nie wypada.... a oprocz tego..hm..? ciesze sie ze juz jestesmy malzenstwem i jak narazie wszystko idzie ku dobremu ;) Moze nie jest jeszcze tak wszytsko idealnie, bo mam problem z ta praca ale wierze ze powolutku samo sie bedzie wszytsko ukladac. I na koniec zycze Wam spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co tam u was? my sobie pomału żyjemy, czas leci ale dogadujemy się, prawie nie kłócimy, nie mogę narzekac. najgorsze tylko że idzie zima i za oknem tak ponuro, nie lubie takiej pogody łatwo o depresję. No ale co zrobic, aby do wiosny:) Teraz czekamy na święta, juz mysle nad prezentem dla mężusia. My dawalismy juz nasza płytę niektórym osobom z rodziny, wszystkim się podoba:) ja sama oglądałam juz chyba z 20 razy, najbardziej mi się podoba wyjscie z kościoła kiedy puszczalismy gołębie i droga z kościoła na sale puszczałam to juz sobie milion razy:) a wy macie juz swoje płyty i zdjęcia? jesli macie to odeslijcie mi tez jakieś zdjęcie. Co tam więcej u was? piszcie coś:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) u nas też wszytsko w porządku, Dawid cały czas pracuje na nocki, więc samotna jestem wieczorami :( ;) teraz choruję porządnie :/ ale powoli jakoś przechodzi. Ja też już myslę nad prezentami świątecznymi :) nie mogę się doczekać Świąt :) później na sylwestra wyjeżdżamy w góry, trochę się zrelaksować ;) my zdjęcia dostaniemy dopiero w przyszłym tygodniu, a płytę jeszcze nie. Do Świąt mamy ją mieć na 200%. Kobitka powiedziała, ze nasze zdjęcia są cudowne, pięknie wyglądamy i w ogóle ;) Podniosła mnie na duchu aż hihi :) nie mogę się doczekać tego przyszłego tygodnia... Od razu powysyłam Wam parę zdjątek :) Faktycznie, pogoda paskudna, nie chce się nic :/ Zakopać się pod kocem i leżeć do góry brzuchem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie żoneczki :) wkurzona jestem bo ciągle nie mamy ani zdjęć, ani płyty z filmem! Wczoraj w końcu oddzwoniła do mnie ta pożal się Boże fotografka i zdjęcia będziemy mieć w połowie grudnia dopiero a film może przed świętami a najprawdopodobniej po nowym roku... I to wszystko przez tą babę! Już dawno do niej pisałam żeby zmieniła mi jedną rozkładówkę z fotoksiążki ale oczywiście żadnej reakcji. Pisałam tylko maile do niej bo jej się podobno telefon popsuł a wczoraj mi mówi że później miała awarię laptopa a na koniec internetu nie miała...no kuźwa, jak się ma firmę to nie można tak postępować! Nerwy mam na nią takie, że szok... Ale cóż, trzeba czekać i tyle. Nie chciałam robić jej awantury bo mogłaby coś celowo spieprzyć przy zdjęciach albo przy filmie. A tak poza tym to nic szczególnego się nie dzieje. W piątek byłam u lekarza i znów widziałam naszą Kruszynkę :) chyba powoli zaczynam tyć dziewczyny, pojawia się delikatny brzuszek i nie mogę się na niego napatrzeć :) to już 11 tydzień, tak szybko ten czas leci, nim się obejrzymy będziemy rodzicami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziula wiem o czym piszesz my z naszym kamerzystą tez się troche naużeraliśmy, poprawiał nam film, na szczescie juz jest ok. masz racje nie ma co się kłocic bo jeszcze coś spieprzy przy zdjeciach, czekajcie cierpliwie. ciekawe co bedziesz miała czy coreczkę czy synka? co byscie woleli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×