Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

Pati, musimy czekać bo nie ma innego wyjścia :( denerwuje mnie ta baba, ale po prostu jestem spokojna jak z nią gadam i nic złego nie mówię bo boję się o efekty jej pracy. A czy będzie córcia czy synuś to jeszcze nie wiem, można już to zobaczyć chyba od 13 tygodnia, ale z mężusiem jesteśmy sprzeczni w tej sprawie :) ja coraz bardziej bym chciała wiedzieć a on mówi że nie chce... A jak spytam lekarza i mi powie to pewnie prędzej czy później się mu wygadam a nie chciałabym psuć mu niespodzianki, zobaczymy jeszcze jak to wyjdzie :) Najgorsze jest to, że nie mam pracy i siedzę w domu :( już mnie to dobija i zaczynam świrować w tym domu a na dodatek tracę szansę na świadczenia...może jeszcze uda nam się coś wykombinować, żeby komuś zapłacić ten zus za miesiąc a później poszłabym na chorobowe, mam nadzieję, że się coś uda bo już ostatni dzwonek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wolała dziewczynkę :) mąż synka :) ale na razie wszystko wskazuje na chłopca :) ani razu nie zwracałam i dobrze się czuję, nie mam zachcianek na słodkie, a raczej na takie "konkretne" dania z mięskiem i w ogóle :D ostatnio miałam fazę na pierogi z mięsem, płakałam po nocy bo mi mąż nie chciał przywieźć :D ale w końcu w piątek sie zlitował i zamówił mi w restauracji :) a ja zjadłam ledwie 4 sztuki i już więcej nie mogłam...myślałam, że się na mnie wścieknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to super. ja tez bym chciała dziewczynkę tzn najchętniej parkę ale jakoś zawsze myslałam o dziewczynce. a powiedzieliscie juz rodzinie o ciązy, jakk zareagowali rodzice i teściowie ? no i jaka była reakcja męża na wiesc o dziecku? to jeszcze pół roku i będzie maleństwo, szybko wam poszło heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he :) ja myślałam o trójeczce, a zobaczymy ile będzie :) ogólnie wszyscy najbliżsi wiedzą. Moja mama ogólnie nie zareagowała w ogóle, powiedziałam jej o tym, że będzie babcią i nic. Podobno się cieszy, ale mnie tego nie okazuje. Ojcu nie mówiłam osobiście, dowiedział się między wierszami. A teściowa powiedziała tylko "to dobrze"...myślałam, że się popłaczę. Nie jeździmy zbyt często do teściów ale teraz w poniedziałek byliśmy i nawet słowa, nie zapytali się czy dobrze sie czuję, czy z Dzidziusiem wszystko dobrze, nawet słowa, jakby tematu nie było. Ale powiem Wam, że bardzo się tym nie przejmuję bo to przecież nasza Dzidzia a nie teściowej czy teścia :) mąż dowiedział się pierwszy, zaraz jak test zrobiłam :) on się cieszy, widzę to, od początku chciał Dzidziusia więc tylko by spróbował się nie cieszyć z takiego skarbu :) wiem, że bardzo szybko nam poszło ale cieszę sie z tego, i już bardzo bardzo mocno kocham ten mój "brzuszek" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anginka 28
wrzesień chyba najbardziej popularny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wysyłam wam zdjęcia :) jak wam się podobają??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getmarried
Witaj! Zapraszam Cie na mój poradnik ślubny. Co jakiś czas będą pojawiać sie nowe wpisy! Jeśli masz pytanie na dany temat, lub chcesz żebym poruszyła tą sprawę daj mi znać w komentarzu lub w jakikolwiek inny sposób. Przeczytaj mój pierwszy wpis, nic nie musisz, ale możesz skorzystać przeglądając często tego bloga:)... http://getmarried.blox.pl/html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati wczoraj próbowałam do Ciebie wysłać zdjęcia, ale masz na swojej skrzynce limit w MB i musze troche zmniejszyc rozmiar zdjec i dzis Ci wyślę. twoj email jest z wielkiej litery n poczatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati nie magę wysłać do Ciebie. zalaczniki jzu sie dobrze zaladowaly i wiadomosc poszla, ale dostalam maiala zwrotnego, ze wystapil blad z dostarczeniem wiadomosci do adresta :/ masz jakiegos innego maila? P.S.: już wcześniej pisalamo tym... wyslij mi swoje fotki bo ja od Ciebie tez nie dostalam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, ja nie wiem co się dzieje bo ja tez nie mogłam wysłac niektórym dziewczynom. myslałam ze to zbieg okolicznosci ale widzę ze z moim mailem jest coś nie tak skoro nie mogę wysłac i nie mogą do mnie dochodzic. to ja zaraz założe nowe konto i wtedy spróbujemy jeszcze raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok :) to czekam na info z mailem :) moj to dorota_ab@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym razem napisalo mi ze konto jest zabokowane administracyjnie... :( nie wiem o co chodzi.. :/ ale twoja wiadomos doszla :) super fotka wyslij kilka jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz poszlo zle wpsialas email :) wyslalam teraz na ten z ktorego dostalam zdjecie i teraz juz jest ok. powinnas juz dostac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz jeszcze wysle kilka ale długo mi się ładują strasznie. no twoje fotki piękne, to 1 zdjęcie jest najładniejsze i te na plaży tez fajne. ślicznie wyglądałaś, pan młody też ładnie:) jak coś to teraz wysyłajcie na ten ostatni mail co podoałam bo tamten cos nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) Dorotka piękne te Wasze zdjęcia :) ślicznie wyglądaliście. Pati ja też czekam na więcej od Ciebie, bo to skandal dostać tylko jedno zdjęcie ;) my wczoraj odebraliśmy nasze fotki, nie mogę przestać ich oglądać po prostu... zakochałam się... ;) pyszne są :) za kilkanaście minut powinnyście mieć kilka na pocztach :) trudno mi było wybrać z tego ogromu coś, bo wszystkie mi się podobają hihi :) Miłego oglądania :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj marudy marudy:P zaraz doślę resztę zdjęc, to było na próbę;) bo poczta mi szwankuje. ale mam juz nowy mail Lipsss90@wp.pl i na ten proszę słac fotki. Ania to super ze już macie i ze wam sie podobają, czekam z niecierpliwoscią. za chwilę ci dośle ale to moze troszkę potrwac bo długo sie ładują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja wysłałam Ci na starego maila, bo nie chciało pójść. Ja nie dojdą, to wyslę jeszcze raz na tego nowego ;) ale się cieszę z tych zdjęć normalnie ;) jeszcze niespodzianka, bo miało być po 30 zdjęć a albumie, czyli ogółem 60 mieliśmy dostać, a mamy 100 :] i gratis dostalismy fotoksiążkę :) nie chcieli pieniędzy za nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania doszły zdjecia na stary mail. no są piękne naprawdę. Ślicznie wyglądaliscie. dokładnie tak sobie ciebie wyobrazałam, w tych loczkach masz jasniejsze wlosy czy mi się wydaje. Piękna parka:) 3 zdj mi sie podoba najbardziej i te na trawie z misiem:) ja tobie próbuje wysłac ale nie wiem czy poszło, sprawdz jak mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Pati :* Dostałam Wasze zdjęcia. Ty jesteś jak taka śliczna Calineczka ;) taka drobniutka :) pasujecie do siebie, to widać :) Z resztą zdjęcia te które do mnie dotarły od dziewczyn są super wszystkie :) za każdym razem się rozmarzałam jak je oglądałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Ci kochana za miłe słowa. Oj słodzisz mi a sama jesteś równie piękną kobietką. A masz moze jakieś fotki z poprawin? ja ci tez moge wysłac jak chcesz;) nie musza byc od fotografa, ja mam dużo takich które rodzinka robiła rownie fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam jakieś 3 zdjęcia, ale na nich dużo nie widać. Na poprawinach był tylko kamerzysta, a od znajomych wszytskich zdjęć nie mamy jeszcze, więc tylko takie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dostalam tylko od natalii i od Doroty:-(:-( nikt wiecej nie wyslal.. martulek87@wp.p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dostalam tylko od natalii i od Doroty:-(:-( nikt wiecej nie wyslal.. martulek87@wp.p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żoneczki wszystkie zdjęcia jakie od Was dostałam były przecudne... każda z Was wyglądała wyjątkowo i pięknie na swój sposób :) czekam jeszcze na pozostałe dziewczyny, wyslijcie chociaz kilka fotek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze do Was pytanie... moim hobby jest tworzenie biżuterii (głównie kolczyków) i ostatnio - broszek... dlatego chciałabym Was prosic o opinię...czy jest to coś co kupiłybyście sobie, bądź mamie/siostrze/koleżance na prezent??? tylko szczerze...bez maślenia :) na naszej klasie moje konto to: BIŻUTERIA_ DORIS. tam znajdziecie moje wyroby... z góry Wam dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać - przed DORIS jest spacja :) bo inaczej nie wyszukuje profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×