Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

Pola co do moich butów to ja nawet nie wiem czy są wygodne bo w nich nie chodziłam, mają nawet naklejki pod spodem. po prostu są za małe i nie dam rady. próbowalam je rozciągnac ale nic to nie dało, więc musze sprzedac a szkoda bo sa sliczne. kosztowały 90zł sprzedam za połowe ceny plus koszt przesyłki. Ania ja nie podliczałam dokładnie ile juz wydalismy ale nie dużo bo mamy powpłacane zaliczki i takie pierdołki: sala zaliczka 3tys zespół zaliczka 400zł fotokamera zaliczka 100zł lampiony, tuby, zawiszki na wódke i tablice rejestracyjne 200zł sukienka zaliczka 500zł zaproszenia 150zł kwiaciarnia zaliczka 100zł wódka i alkohole 4tys teraz jeszcze tylko ubiór z dodatkami no i opłacic kościoł a reszta po ślubie ja kiedys podliczałam ze całe wesele wyniesie nas 30tys czyli po 15tys na stronę a jak bedzie to się okaze bo nie da się przewidziec wszystkich kosztów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati - to juz troche wydaliscie ale tez duzo juz macie za soba :) Ja tez mam nadzieje, ze zmiescimy sie w 30 tys. a milo by bylo gdyby wyszlo mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za przypomnienie co w kosciele zalatwic trzeba... wszystko jeszcze przede mna :/ a co do tego ile juz wydalismy, to: zaliczka na sale 1500 zł kamera 400 zł fotograf 400 zł sukienka 500 zł (plus 500zł jestem w plecy bo kupilam na poczatku inna z wyprzedazy:( :( moje buty 250 zł zespol weselny 500 zł tablice i inne bzdety z allegro - 120 zł zaproszenia 140zł - tu tez raz w plecy bo sala weselna sie zmienila :/ obraczki -doplacilismy 400 zł bo mielismy swoje zloto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wyszło na razie ok. 2200 zł. Zaliczka na orkiestrę 400 zł foto-kam. - 300 zł tort - 200 zł dekoracje - 280 zł zaproszenia - 330 zł szarfy na krzesła - 450 zł bielizna - 220 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki :) Ja w ogóle się nie odzywam bo mam problem z internetem :/ teraz akurat mam okazję i piszę. Z pewnością nie odpiszę na wszystkie sprawy,ale choć czesc. Co do kosztów to mam za mało czasu na to :) ale najważniejsze to zamówiłam kieckę i mamy już obrączki, wystarczy tylko odebrać. I z sukienką tez jestem w plecy 600zl bo zdecydowałam się na gotowa kieckę ale w końcu stwierdziłam, że mi się nie podoba i mogę źle w niej wygladac i będę szyła. Nie przemyślałam tego i później problemy,ale najważniejsze, że już zaczyna się szyc ta, ktora najbardziej mi się podoba :) dla przypomnienia http://www.suknie-maria.pl/Suknie-Slubne/Afrodyta-Egiryn.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wydaliśmy gdzieś z 4 tyś. zaliczka za *sale *orkiestrę *foto *video *strojenie sali nie liczę sukni, bielizny butów, zaproszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) czy u Was też od rana taki upał? o_O najpierw się pochwalę ;) w sobotę byliśmy na naszej sali obejrzeć dekorację i wystarczy, ze tylko tę zobaczyliśmy, bo była super. Pod kolory sali, taki lekki pomarańcz i kremowy. Wszystko się komponowało i bardzo nam się podobało. Na stołach były takie serwetki, na każdym stole kwiaty też w takich kolorach, na filarach biały atłasowy materiał i na tym pomarańczowe kokardy z organzy. Przy wejściu na salę stoi takie kwietnik i na nim też są bukiety. Przy stole młodych jest taka jakby dostawka - taki mały półkolisty stoliczek dostawiony do stołu - i na niej są kwiaty - ten bukiet jest taki leżący, no wiece :D Za krzesłami dwa duże świeczniki, na każdym po 3 świece. Na ścianie wisi biały materiał, za nim są światełka. Na nim wisiały dwa serca (same kontury) jedno pomarańczowe, drugie kremowe. No ślicznie było i już na 99% zostajemy przy takim wystroju. Mamy jeszcze zobaczyć z zielonym, ale ten jest taki pyszny, ze chyba nie będzie miał ten zielony startu ;) co do wydatków: sala - 4000 (dwie zaliczki) fot-kam - 200 suknia - 200 zaproszenia - 160 biżuteria I dzien - 125 pudełka na ciasto - 70 pończochy 2szt. i podwiazka - 40 spinki do koszuli - 30 organza i taśma - 30 akty urodzenia - 45 razem: 4900zł. Przybliżony koszt wyszedł nam 40000 o_O czyli przed nami 35000 - tragedia! Mam nadzieję, ze coś nam się obniży, dobry i 1000 zł. zaoszczędzony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem na nie. piosenka w sumie ok ale nie ma pierwszy taniec. my w tym temacie tez jeszcze w lesie, pierwszy taniec i podziękowania dla rodziców to u nas najgorszy rebus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati u nas też podziękowania w proszku :/ może teraz w weekend coś nas natchnie i w końcu wybierzemy coś. Dobrze, ze już mamy piosenkę ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Impresion
Witam serdecznie! Zapraszam na naszego bloga i fanpag'a gdzie codziennie pojawiają się nowe pomysły ślbno - weselne. Z nami zaskoczysz swoich gości, niebanalnie zorganizujesz swoją ceremonię, ciekawie urozmaicisz wesle, a sobie zapewnisz niesamowitą pamiątkę... zainspiruj się! http://www.facebook.com/?sk=welcome#...atkowych.Chwil http://pracowniawyjatkowychchwil.blogspot.com ZAPRASZAMY! POMÓŻ NAM ROZWINĄĆ SKRZYDŁA! Impresion - Pracownia Wyjątkowych Chwil czeka na Wasze sugestie, komentarze i opinie... pozdrawiam i życzę owocnych, bezstresowych przygotowań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś na przymarcie sukienki poprawionowej- jestem mega zadowolona, efekt mega mega :D chciałabym Wam pokazać, tylko powiedzcie jak to mam zrobić, wy korzystacie z jakiś stron prawda. Podpowiedzcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załączę oczywiście, tylko dziś wieczorkiem albo jutro muszę kabelka do komórki poszukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pisałam o niej, bo rzeczywiście dla mnie jest za słodka. Nie lubię takich piosenek. Szukam czegoś bardziej "z jajem" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziula -> a ile placisz za uszycie swojej sukni? jestem ciekawa bo ja tez szyje :) Sofi -> ja też jestem na NIE dla tej piiosenki... jakas taka nie na pierwszy taniec. jesli wolisz szybsze rytmy - posluchaj tej - to nasza piosenkaa: juz kiedys wklejalam, ale moze nie suchalas jej :) http://www.youtube.com/watch?v=CMTjjvCMIh8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15wrzesnien
że też wcześniej nie trafiłam na żadne forum ślubne. A przygotowania ślubne idą pełną parą od praktycznie 1,5 roku. My ślubujemy 15 września 2012 roku o godzinie 17. By nie odbiegać od tematu napiszę na co my wydaliśmy już kasę Zaliczka na sali - 1000 zł zaliczka foto i film - 400zł zaliczka dj 400zł na makijaz próbny wydałam 100zł ( byla jedna proba i strzal w 10 na szczescie) na fryzury próbne 160 i nadal nie mam fryzjera :( zaliczka na autko 100zl zaliczka na suknie 500zl garnitur juz kupiony 1300zl ale bez dodatkow zadnych wodka stoi kupiona juz od 2 miesiecy 2500zl ( nie cale ale to sprawy groszowe) no i winko 500zl tez w zaokragleniu obraczki jeszcze nie odebrane, ale zaliczka 300zl odbieramy za miesiac i tak nie beda drogie calosc 1500zl a wiecie, ze my calosc za talerzyki czyli 15 000 musimy zaplacic juz przy ustalaniu menu czyli na miesiac przed weselem. Nie wiem myslalam, ze placi sie po weselu. A tu trzeba dac kase i z gory zaufac, ze wszystko wypadnie jak nalezy... troche sie obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gasha- słuchałam twojej piosenki nawet ja sobie ściągnełam, właśnie my chcemy jakies szybsze rytmy bo takie przytulańce to nie dla nas, narazie jestem w fazie poszukiwań. :) 15wrzesnien- jakieś kosmiczne ceny zapłaciłaś za próbny makijaż i fryzure to ile kosztuje ślubny?? Z jakiego województwa jesteś i jak masz zdjęcie sukienki to się pochwal:) No my za catering wpłacilismy tylko zaliczke a reszta po weselu,,, jakąś dziwną polityke prowadzi Twoja sala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nowa wrześnióweczko :) a my chcemy tańca - przytulańca hihi :) każdy ma swój gust. A ja wolę, zeby ktoś napisał, że mu się nie podoba, niż żeby nic nie napisał :) my płacimy połowę sumy tydzień przed i resztę przed rozpoczęciem poprawin. tak mamy w umowie. Oprócz tego zaliczka była w dniu podpisania umowy 1000 i pół roku przed weselem 3000. Cenę mamy 160zł, no a powyżej 120 osób (co u nas raczej na 100% będzie) 155 i mam nadzieję, ze juz nic nie ulegnie zmianie. Ja uskuteczniłam opalanie się :) jestem ładnie zabrązowiona już ;) teraz się pilnuję, zeby nie mieć żadnych ramiączek poodbijanych, ani nic żeby nie wyglądać jak łoś w sukni ślubnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mnie już puchnie głowa od tego wszystkiego :( staram się wszystko sobie zaplanować, kiedy co załatwić, kiedy gdzie jechać, kiedy co kupić jeszcze, gdzie załatwić, ale za dużo tego wszystkiego na głowie :( Włącza mi się konkretny stres przedweselny. Teraz myślimy o tych dokumentach do ślubu, musimy jechać po akty urodzenia, później do urzędu gminy po te zaświadczenia a to się wszystko wiąże z kolejnymi dniami wolnego, które mój A. musi wziąc w pracy i znów nerwy. Z nim mam ostatnio tragedię, z niczym nie mogę się dogadać, marudzi jak stara panna, mówię Wam... A z weselszych spraw to mamy już obrączki, wczoraj odebraliśmy. I jesteśmy zadowoleni z nich, są naprawdę ładnie wykonane i też bardzo szybko nam je zrobili :) a oto one :) http://wrzucacz.pl/file/9611337802373 Na obrączkach mamy grawerek. Na mojej jest "Mój na zawsze + data" a na mojego A. "Twoja jedyna + data" Dorotka pytałaś o sukienkę, nie wiem ile zapłacę za nią bo kobietka mi nie powiedziała :) jak spytałam ile mniej więcej będzie kosztować to uśmiechnęła się i powiedziała, żebym była spokojna :) ale ta pani to taka moja dalsza rodzina i myślę, że nie mam się czego bać. Skoro suknia w salonie kosztuje 1800zł to chyba do 1500zł się zmieszczę. 9 czerwca jadę na pierwszą przymiarkę to wtedy pewnie więcej powiem :) A Ty Dorcia jak z suknią? może pisałaś, ale już dawno mnie tu nie było więc nie pamiętam już naprawdę... Trochę się rozpisałam, będę pewnie jeszcze doczytywać i pisać nt. zaległych spraw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o to, ile już wydaliśmy to już piszę: 1) zaliczka na zespół 300zł 2) zaliczka foto-video 500zł 3) wódka 5000zł (ale chyba jeszcze musimy troszkę dokupić) 4) zaproszenia ok. 150zł 5) drobiazgi z allegro ok 35zł 6) obrączki 1360zł 7) sukienka 400zł (+ strata zadatku 600zł za poprzednią :( )\ Więc w sumie to prawie 8500zł. Nawet mnie ta kwota przestarszyła :P nie myślałam, że już tyle wydaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ale fajnie, ze macie już obrączki :) zazdroszczę Wam dziewczyny :P my nie mamy wyjścia i z takimi konkretnymi wydatkami musimy poczekać. Najgorsza to ta wódka, bo nie mamy nadal pojęcia jaką kupić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście przestałam się przejmować np. tym jak ludzie odbiorą nasze wesele, robimy takie na jakie nas stać, szaleństw nie będzie. I dlatego też nie ma się co wczuwać bo, jak to mówią u nas na wsi, "Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził" :P i zawsze znajdzie się ktoś kto nas obgada. My mamy taką wódkę Sarmata, to jest Krupnik tylko w nowej butelce. Wygląd ma fajny, ale smak to wiecie :P mnie nie smakuje :P nie pijam często wody ognistej więc żadna mi nie smakuje :) choć ostatnio po komunii brata ciotecznego czułam się bardzo dobrze, nawet głowa mnie nie bolała, a była właśnie ta wódka. Więc wracając do tematu, wódką się nie przejmuj :) Proponuję kupić taką ze średniej półki, chyba, że chcecie zaszaleć i macie dużo kasy :) to podobno warto kupić wódkę Nemiroff, w kwadratowej butelce, nie w tej okrągłej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już pisałam, wódka nazywa się Sarmata. Niby liczyliśmy na 120 osób, ale troszkę się to zwiększyło, bo do mnie dochodzi ok 10 osób i do mojego A. też gdzieś z tyle, ale liczymy wszystkich gości, nie biorąc pod uwagę czy przyjda czy nie. Liczyliśmy tak 3 butelki na parę i kupiliśmy 288 butelek (0,5l oczywiście). I chyba trzeba będzie dokupić...lepiej niech zostanie tej wódki niż ma braknąć. Poza tym my planujemy dawać na odchodne wódkę i ciasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tę zasadę "wyznaję" z tym dogadzaniem :D zawsze będzie ktos uprzejmy, kto i tak tyłek obrobi ;) nie przejmuję się tym. My też myślimy kupić koło 300 butelek, na ok. 130 osoby. I też dajemy na odchodne ciasto i wódkę. Dla mnie też obojętne jaka będzie wódka, bo wszystkie smakują mi tak samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×