Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

Jeśli chodzi o łacinę to kilka lat się uczyłam, więc też nie jest mi zupełnie obca. A nie chcę po polsku tego tekstu, bo chcę żeby było bezpośrednie odwołanie. To jest tekst tekst przysięgi małżeńskiej z Rzymu, więc chciałam żeby było dosłownie. A co do miejsca - to mi powiedzieli, że na damskiej jeśli mam kamień na środku, to mogę mieć 12 znaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatam dziewczynki :) U mnie dzis upalnie, od kilku dni pogoda dopisuje, oby tak chcialo byc we wrzesniu jak dzis :) Pola - chyba Ty wklejalas podwiazki, wiec moim zdaniem 3 lub 4, sa piekne :) Ja mam slub o 13, wiec blogoslawienstwo napewno bedzie okolo 12...nie chcialam tak wczesnie, ale u mnie juz sa dwa inne sluby, a o 17 to juz za pozno bo mamy tylko 1 dzien... Fryzjera mam z glowy, bo mam kuzynke fryzjerke, wiec nie bede sie tak stresowac.. musze sie tylko rozejrzec za wizazystka... Jesli chodzi o grawer to osobiscie wole ,,cos po polsku'' ale wiadomo, kazdy zrobi jak uwaza :) Milego dnia wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
harucio, to będzie taki wyblakły róż nawet bym powiedziała... ale bucik niczego sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata---
hey dziewczyny ja biore 15 wrzesnia slub, ale juz widze problem z butami.... dzis bylam w jednym sklepie, ale albo sa twarde i niewygoddne, albo znowu za duze lub przyciasne..... mam noge rozmiar 40 -41 duzy;/, niby mozna zamawiac , ale kolezanka mi mowila ze ona zamowila na wymiar ale mimo wszystko po zalozeniu jak juz dostala okazalo sie ze nie pasuja, i cale wesele ja uwierały.... zna ktoras z was moze jakis salon gdzie jest duzy wybor butow slubnych w Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sądzicie o takich butach do tiulowej princesski, woalki i fioletowego bukietu? http://allegro.pl/atmosphere-klasyczne-szpilki-ekozamsz-fioletowe-38-i2357081076.html Sądzicie że kolorowe buty bardziej pasują bardziej do skromnych rybek czy do tych z szerokim dołem? W sumie mogłabym kupic sobie takie fioletowe buty ale nie wiem czy to nie bedzie za duże szaleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata---
dla mnie to moze b bylo zbyt odwazne jak na slub, ale jesli masz inny mocny akcent typu bukiet to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. Pati :D widzę, ze masz ochotę na odrobinę szaleństwa:D ja osobiście bym nie założyła takich butków...w ogóle do głowy taki pomysł mi nie przyszedł ;p Szarfa czy bukiet jak najbardziej mogą być zaakcentowane, but jednak biały albo kremowy (zależy jaki kolor sukni- wiadomo). A taki kolorowy pantofelek to na poprawiny :D trzeba uważać bo łatwo można przekombinować stylizacje, a chodzi o to żebyśmy były ubrane a nie przebrane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem jak najbardziej na tak! kolorowe buty są na czasie i nadają całej stylizacji charakteru! moim zdaniem są nieodzownym elementem nowoczesnej panny młodej :) chyba wybrałam piosenkę na pierwszy taniec i muszę się pochwalić! :D http://www.tekstowo.pl/piosenka,frank_sinatra,can_t_take_my_eyes_off_of_you.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też jestem za kolorowymi butami ale muszą pasować do całej stylizacji. Pochwalę się zamówilismy dzisiaj obrączki:) gotowe bedą dopiero na 26 lipca ale nie śpieszy się nam możemy poczekać. Grawer mamy bardzo prosty nasze imiona i data ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki! a jeśli tak to ja się zgadzam- w sensie jeśli zakładacie sobie, że chcecie być nowoczesnymi Paniami Młodymi :D ;D :D prezentuje Wam sukienke poprawinową :D http://www.voila.pl/353/v64xy/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, że się Wam spodoba:D jestem bardzo zadowolona a z wykonania. Baardzo precyzyjnie i w ogole, czuje się wyjątkowo w niej.. :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW Pola świetna jest wyglądasz jak calineczka:) ale chyba troche ci odstaje przy biuście czy to tak musi byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Sofi:D Masz oko:)fotka była robiona przed poprawką właśnie tego elementu co odstaje, teraz wszystko gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - fajna masz ta sukienke, chcialabym taka slubna, tylko dluga :) Malwina - jakie wybraliscie obraczki? pochwal sie :) grawer prawdopodobnie bedziemy mieli taki sam jak Wy :) Pati - tez na poczatku myslalam o kolorowych butach, ale zrezygnowalam... jednak zostane przy bialych :) ale moje zdanie jest takie, ze to nasz dzien i same powinnysmy o sobie decydowac m.in. jakie buty chcemy...jesli chcesz takie Pati to takie kup! wazne zebys sie Ty dobrze czula i nie robila niczego wbrew sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaa88
Dziewczyny piszę tutaj bo tam mi nikt nie odpisuje, we wrześniu ślubujemy, a ja podczas przeprowadzki zgubiłam gdzieś zaświadczenie o naukach, a to jest jedyny dowód na to, że te nauki odbyłam (tak mi powiedział ksiądz) i teraz mam mega problem bo za 2 tyg ze wszystkimi dokumentami do księdza trzeba iść. Nie wiecie gdzie ksiądz mi jeszcze raz to zaświadczenie wystawi ($) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola super wyszła twoja sukieneczka. Rewelacyjnie lezy, ale ten pasek w talii dałabym chyba taki bardziej żywy kolor, chyba ze tylko na zdjęciu tak wyszło. kiecka jest śliczna zazdroszczę;) a buty jakie do niej? Ja mam pomysł na moją poprawinową, chciałabym żeby miała duże wycięcie na plecy. ale nie będę szyc, postaram się poszukac w sklepach. coś takiego http://www.voila.pl/374/56vn3/?1 I kurcze dalej nie wiem czy wybrac bolerko czy szal http://www.voila.pl/375/awt5j/?1 http://tablica.pl/oferta/szal-z-tiulu-hit-butterfly-dodatki-slubne-IDVJR7.html Chyba jednak skusze się na szal, mam wrażenie że do woalki bardziej bedzie pasował, oby tylko nie było chłodno. Chyba mam juz biżuterie do ślubu. miałam kupowac ale ostatnio moja mama dostała na imieniny sliczny komplet biżuterii z takimi własnie krysztalkami jak mam na sukni. i zaproponowała ze mi pożyczy na ślub. założe same kolczyki i bransoletkę. od razu bede miala z głowy coś pożyczonego. upatrzyłam buty http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/damskie/damskie-buty-damskie/00006001087030/cz%C3%B3%C5%82enka%20damskie.prod?r=5&c=3&filter_brand=all&filter_color=all&filter_heel=all&filter_padding=all&filter_size=all&orderby=topseller&st=PRODUCT&filter_cat=damskie/damskie-buty-damskie/buty-damskie-szpilki tylko oczywiscie nie ma mojego rozmiaru. w sobotę jade na zakupy z Ł mam nadzieje ze wróce juz z butami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, mega mega jest tak sukienka z gołymi plecami :D tez nie mam pojęcia czy szal czy woalka,.. a tak na prawdę to chciałabym bez... liczę na to, że będą nam towarzyszyć takie emocje, ze nie bedzie potrzebne nakrycie ;p butki b. fajne, proste..może zadzwoń do sklepu i niech zamówią czy cos w tym stylu, nie raz tak można. Ja nie wiem jeszcze jakie buty do sukienki- coś w odcieniach pastelowych myślałam zobaczymy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaa88 ja takie zaświadczenie miałam wypisane przez katechetkę, także musiałabyś się udać do szkoły i znaleźć prowadzącego ten kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaa88
Kurcze ja miałam to zaświadczenie z liceum i nauki prowadził proboszcz mojej parafii który zmarł w lutym. A ten nowy proboszcz jest strasznym formalistą i powiedział, że na słowo mi nie uwierzy że odbyłam te nauki, nawet jak mu pokazałam świadectwo z ostatniej klasy z oceną z religii. I teraz mam mega problem bo nauk już nigdzie nie ma teraz jak zaczynają się wakacje. Więc nie mam innego wyjścia niż znaleźć księdza który mi wypisze to zaświadczenie. A swoją drogą to bzdura, że jedynym dowodem jest to zaświadczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaaaaaa88 zorientuj się może gdzieś jest to odnotowane ze jesteś po takim kursie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi być tak sobie myślę.. a jesli nie to tak jak piszesz.. poszukac takiegp Księcia ktory Ci to wypisze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaa88
No właśnie nie ma bo ten ksiądz mi powiedział, że u nich to nie jest odnotowywane, a dzwoniłam teraz to szkoły i tam też powiedzieli, że oni nic takiego nie mają, tylko ocena z religii. Tylko właśnie gdzie tu takiego księcia znaleźć co mi to wypisze... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pójść do tego koscioła gdzie urzędował ten Książe co Ci dawał kurs i przedstawić sytuacje, jak będzie ludzki to Ci bez problemu wypisze.,. na spokojnie przedstaw sytuacje.. powinno byc dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaa88
No właśnie ten nieżyjący książe co mi dawał kurs był proboszczem w mojej parafii w której będziemy brać ślub. Poszłam więc do nowego proboszcza ze świadectwem z ostatniej klasy liceum żeby mu pokazać że mam ocenę z religii a on mi na to że na słowo mi nie uwierzy że miałam nauki. To się go pytam co mam zrobić teraz bo przecież nauk już nigdzie nie ma żeby iść drugi raz a ksiądz który mi dawał nauki już nie żyje a książe do mnie że on nie wie co ja mam teraz zrobić... to kto ma k... wiedzieć? On ma chyba jakąś psychozę widzi że nauki miałam bo jest ocena ale nie problem wielki wypisać świstek nawet mu chciałam dać "datek na kościół" to powiedział, że datek przyjmie ale to wszystko co może dla mnie zrobić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jo joj.. :( a głoszą, że człowiek człowiekowi musi pomagać- prawda..ehh.. szkoda słów.. Ja Ciez pierdziele.. to masz problem..a jesteście z przyszłym meszem z tej samej parafii? jeśli nie to może tam Księciunia są bardziej ugodowi..?? albo po prostu spróbuj w jakiejkolwiek parafii. Jest u Was w mieście zakon franciszkanów albo paulinów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężem- przepraszam za karygodny błąd ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×