Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Hej! Dzwoniłam po szefa pod innym pretekstem (podpisania pisma), mówił że będzie po 15, więc poczekałam kilka minut. Oczywiście zapomniał ale się upomniałam i mi oddał. Co nie zmienia faktu, że wypłaty nadal nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, grunt, że dług oddany! a wypłata to już bardziej oficjalna, z nia nie ucieknie :) Coś tu pusto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efua17
Zapraszam wszystkie stararaczki do tworzenia nowego forum na www.rajkobiety.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efua17
DZIEWCZYNY ZAPRASZAM DO TWORZENIA NOWEGO FORUM NA WWW.RAJKOBIETY.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kochane, puściutko jakoś.... Zapomniałyście, jakie imprezy odchodziły tu zimą w piątkowe wieczory?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no pusto Rachela bo wiosna przyszła i pewnie każda coś tam robi, albo spacerki, ja dopiero wróciłam i przykro mi trochę, że zaniedbuje forum, wprawdzie czytam wszystko na bieżąco, ale siadam do kompa tylko raz i coś krótko skrobne. Młoda czyli jak był cień drugiej kreski to jest naprawdę szansa, no i postaraj sie robić test z pierwszego moczu, ale to pewnie wiesz, a tempka w drugiej fazie zwykle jest wyższa, nawet jak nie ma ciąży, progesteron robi swoje, ale ten test to naprawdę zachęta dla Ciebie:) Moncheri napisz proszę co u Ciebie bo chyba jutro termin znienawidzonej @..........napisz jakie objawy????..................czy coś się klaruje? Ja już cierpię na syndrom drugiej fazy czyli ćmienie brzucha, zero nadziei, zniechęcenie i same wiecie zresztą jak to jest:( nawet nie wiem kiedy dokładnie mam dostać @ bo ostatnio te plamienia mnie zmyliły. Pozdrawiam Was, mam nadzieję, że coś jeszcze dzisiaj napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Młoda własnie tutaj na kawke przyszłam jak w każdą sobotę, czyli pije się:) Biest jak tam fryzurka wyszła, bo nic się nie pochwaliłaś, chyba nie chcesz żebym zapamiętała Cię w tych sreberkach na głowie;) Dziewczyny podobno zimno idzie, ale u nas ciągle lato pewnie jutro się ochłodzi. A szkoda bo dzisiaj przylatuje brat mojego M z Anglii na tydzień i zaplanowalismy, że zrobimy jutro ognisko żeby mógł sie spotkać ze znajomymi, oby nie padało......... Moncheri apeluje do ciebie ponownie jak sytuacja??? Młoda a Ty testuj ponownie. ja spadam lodowca kończyć, pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz jaka gapa ze mnie. Ja leczylam kaca wczoraj heheh. A powiem ci ze nie sa jeszcze takie jasne jak mialam kiedys ale das sie z tym na glowie chodzic heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki drogie :) U nas dzisiaj zimno zaczęło strasznie wiać i chyba zaraz lunie brrrrrrrrrr aż ziemni się zrobiło. Moncheri droga jak tam sytuacja się ma z @ ???? pisz tu an a nie trzymasz nas w niepewności :P Młoda ja tez miałam słabą druga kreskę więc nadzieja jest skoro widać drugą :P ja bym powiedziała że na pewno ;) trzymam kciuki :) Pozdrowionka dla wszystkich koleżanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! dobrze, ze juz sobota, choc dzisiaj goscie do mnie zawitaja, wiec troche pracy mnie czeka, ale zawsze to weekend :) Mloda, jak tam ? zrobilas nastepny test? ciekawa jestem bardzo, czy ten cien cienia drugiej kreski sie przyciemni :) trzymym kciuki, zeby jednak tak! Mon cheri, co u Ciebie, pisz :) Blue, Ty tez... jak tam u Ciebie, chyba koncowka cyklu, wiec pisz, czy testowalas, jakies objawy? Rachela, ale masz fajnego tego szefa... nie ma co, tylko pozazdroscic ;) Dziewczynki, jak to wlasciwie jest z tymi testami (owu, ciazowymi) ? ja myslalam, ze im wyzsza liczba, tym wieksza czulosc... tzn 30 jest czulszy niz 20... ale jak Was tu czytam, to mam wrazenie, ze jest na odwrot, i teraz to juz zupelnie sie poplatalam... jak jeszcze kupowalam testy owu te paskowe, to zawsze o czulosci 25 i wydawalo mi sie, ze to straczy, ale jesli jest tak jak mowicie, to moze dlatego nie moglam sobie dac z nimi rady :) ( problem z interpretacja drugiej kreski haha )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, a zimno niestety idzie... bo u mnie juz 12 stopni (wczoraj bylo 30!) katastrofa... przez te skoki temperatury nie dosc, ze sie czllowiek fatalnie czuje, to jeszcze mozna sie niezle przeziebic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie znam sie na testach owuzlacyjnych bo ich nigdy nie urzywalam ale przx tescie ciazowym najlepsze sa 10tki bo sa najczulsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owu testy podobno krzyzuja sie z iazowymi na wartosci 10 , na moj gust to tak jek najczulsze ciazowe . Tesso racja nizszy numer - wrazliwszy test , 10 - wykrywa juz stezenie 10 w moczu , tylko po co ??? Sa tez te 50 i te ma sens robic - bo szansa , ze to nie biochemichna jest duzo wieksza , no chyba , ze czlowiek pije i pali , to lepiej wczesniej wiedziec , bo dziecku nie szkodzic !!! Mala cien , cienia - tez ciaza i mam nadzieje , ze beta bedzie rosnac :) Nie pytajcie co u mnie , bo nie bede jakis bajek opowiadac , mam @ dostac , ale do konca dnia daleko , z powodu tej biochemicznej , moze sie tez przesunac , a moze jakas torbiel sie przyplata , a objawy same wiecie jak moze leb wariowac , wszystko sobie wmowic mozna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to do nas też już przyszło zimno, a myślałam, że nas ominie. Tessa u Ciebie , który dc? bo jakoś podobnie szłyśmy, masz jakieś objawy? Moja @ za kilka dni pewnie piątek, sobota lub czwartek Moncheri fakt, że @ nie musi przyjść z rana, ale fakt też, że nie musi przyjść wcale, napisz czy masz jakieś bóle @ lub inne.A kiedy testujesz jakby co? Biest to u tego fryzjera się napiłaś wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie po fryzjerze kolezanki urodziny a ze ja 4 dni tylko dieta wiec mi poszlo na zolodek. Teraz moge diete od poczatku zaczynac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi jak do wtorku - w co nie wierze -nie przyjdzie - to sprobuje ztestowac , bo owu wychodzila w sobote ( mimo wszystko pecherzyk mogl nie peknac ) , a mam 27- 28 dni . Objawy : " biusty " napompowane i bola po bokach i od spodu ,ale to chyba od ciazaru ! Placzliwa jestem , musze czesciej do toalety , od czasu do czasu zakluje mnie w podbrzuszu - to jest wlasnie takie nietypowe , odczucie podobne do skurczu - jak wstaje , albo sie schyle , co jakis czas walnie mnie takie goraco od srodka , szybciej sie mecze , temp. podwyzszona . Czasem brzuch zaboli jak na poczatku @ , szczegolnie wczoraj i dzis rano - ze bylamprzekonana , ze sie @ zaczyna - ale nic nie bylo . Ale nie wiem jak to wyglada normalnie , po takim wczesnym poronieniu - moze to wszystko miesci sie w normie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri ja ostania ciaze poronillam pod koniec 6 tyg i dostalam po krawaniu normalny okres ale tez dosc bolesny. Mywsmy sie cykl po starcie od razu starali...czyli dokladnie 3 lata juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Własnie zrobiłam ten "prymitywny' tescik paskowy o czułości 25 i widać kreskę, moge to nawet nazwac słaba kreska a nie cieniem :) Ciekawe jak by wayszło z porannego? Obiecałam sobie poczekac do niedzieli przynajmniej i tak doradził mi M... ale jak Was czytam to nie moge .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane koleżanki - dobrze że weekend. ja cały czas w biegu - remony idzie całą parą.... Przepraszam że się prawie nie odzywam ale często zerkam co piszecie. wszystkim oczekującym @ życzę aby nie nadeszła ta wstrętna brrrrr ja jestem na poczatku cyklu w poniedziałek odwiedzam mojego lekarza cudotwórcę (prawdopodobnie). Odnośnie testów ciążowych to ja kupuje na allegro i powiem wam kochane że czaami a wręcz dobrych pare razy w okolicach 25 - 26 dc miałam cień cienia kreski a nawet lekko zabarwione i nigdy z tego ciązy nie było. Ale tak było w moim przypadku, poszłam z tymi testatmi do poprzedniego ginekologa i pokazałam mu - to nawet nie skomentowała - powiedział że ciąży nie ma. ale czytałam że z tych cieni sa piękniaste brzuszki potem.... w tym miesiacu tez mnie korci żeby zakupić testy ale chyba dam spokój - co prawda nie są drogie ale dają w moim przypadku złudne nadzieje i niepotrzebni się nakręcam.... młoda trzymam kciki za cień krski aby z niej była KRECHA rachela, biest - moja imienniczko kochana, SM 40, Tessa, mon cheri, Ivanka, jola, blu lady, całuje gorąco , oraz wszystkie koleżanki nie wymienione Kasiu!!!! gzdie jesteś? cały czas trzymam kciuki!!! kończe remont i będe z wami częściej w kontakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalistka od temperatury
z testowaniem było tak, pierwsze dwa miechy wariowałam tak jak TY :), w trzecim zaczełam mierzyc temperaturę, pierwsze raz w zyciu, bo naczytałam się o krótkiej fazie lutealnej itp.. z wykresu nic mi nie wyszło, nie było wyraznego skoku temperatury, byłam wiec przekonana, ze znowu nici... ale @ nie nadeszła, zrobiłam test i wyszły 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda - gratulacje kreska to kreska ! Teraz wazne zeby "grubnela" A Ty rozluzniaj sie i oszczedzaj i badz dobrej mysli a topik o ciazy 40 - juz czeka ! :) :): Wyglada na to , ze na dlugo to go nie opuscilas :) :) :) Gdybysmy tak wszystkie szybko sie doczekaly :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest ja sie tak tylko zastanawiam , czy te niektore " objawy" to nie jakies efekty uboczne pozostale , moze np w srodku nie wyczyscilo sie jak trzeba i stad temp. i rozne dziwne bole ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia to zawsze roznica miedzy cieniem ktory wyraznieje , a cieniem ktory zanika . Ja miesiac temu mialam ledwie ,ledwie kreske - a beta byla 16 - a test wczesniej 10 - czulosc i w koncowym efekcie nic nie zostalo , wiec moze nie mozesz utrzymac ! Ja jestem po ostatnim przekonana , ze to zdaza sie czesto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalistko jeszcze w temacie temperatura - nie zawsze spada 1- 2 dni przed @ , mnie spada dopiero w dniu @ najczesciej , wiec tym tez sie nie mozna kierowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon cheri - własnie zaczynam się martwić bo przeciez na ewentualne podtrzymanie mam duphaston - chyba powinien pomóc gdybym miała z tym problem. w poniedziałek idę do lekarza na monitoring znów - pewnie będe wiedziała w czym rzecz - o tych testach też mu powiem. teraz jak widzę cień kreski to nawet się nie cieszę. M zrobił badania prolaktyny - ciekawa jestem czy spadła w sumie trzeci miesiąc tableteczki łyka! Ale nie zdązyłam odebrać wczoraj wyników więc zostaje czekać do poniedziałku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda - jest kreseczka widoczna - gratulacje kochana - ściskam i ciesze się Twoim szczęściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×