Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Jak masz @ to po co chcesz iść do ginekologa, przecież ci cytologii nie zrobi ani cię nie zbada, no bo jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O pamietam latanie do ginka 2 nawet 3 razy w miesiacu na monitoring i zastrzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo zygam ginekologami. Ile mozna latac i lykac tabletek... U mnie Clo ani stymulacja nic nie dala wiec po chuj mam tracic kase na dojazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka chorowanie nam sluzy:) Ja tez mialam super wieczor z mezem, kolacja a przed dwugodzinny seks:) :) az mnie dzis wszystko boli hehehe:) Dzis juz lepiej choc brzydki kaszel mnie meczy, ale ide juz do pracy bo siedzenie w domu mnie zabija:) Zycze przyjemnego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila dwugodzinny seks - no ,no, no, podziwiam, Biest no cóż ci mogę napisać - a teraz jak się stymulujesz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale sie nie stymuluje... Mam za soba 8 cykli na clo i ok 4 , 5 dodatkowo na puregonie,2 na ziolach...nic nie pommaga wiec to bez sensu. Zobacze co powie mi nowy ginek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze udasie mi sie dotrzec Jolu do ginka 12 , 13 dc to podejrzymy co i jak :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest dobrze wiesz że nie możesz odpuścić , ja mam 38 lat i walczę chociaż mam coraz mniej czasu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudna pogoda u nas1 Slonce i ponad 20 stopni. x Miesiac wolnego a potem nastepne podejscie do IVF. Tylko jeszcze nie wiem gdzie :) Poki co, uzywam zycie i tak w sumie to stwierdzam, ze i bedz dziecka jest nam ze soba dobrze ;) x Jezeli macie opryszczke to uwazjcie w trakcie seksu zeby jej nie przeniesc na inne czesci ciala, swoje czy partnera :P Wazne jest zeby nawet reka nie dotknac opryszczki a potem co innego. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny ,dużo piszecie, codziennie czytam ale pisać nie ma co.Ja się poddaje i zawieszam starania nie mam się co łudzić,w czerwcu minie rok jak zaszłam a kolejna @ nadchodzi.Nie mam już cierpliwości i postanowiłam że nic na siłę.W maju kończę kolejne lata i to mnie strasznie przygnębia jakąś granicę trzeba sobie postawić.Będę tu do Was zaglądać i od czasu do czasu coś skrobnę.Pozdrawiam Wszystkie a za Ciebie Gerwazy trzyma kciuki za kolejną próbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut jak tam twoja opryszczka, bo moja przeniosła się prawie pod nos brrrrrrrrrrrrrrrr jak ja tego nie cierpię, jak tam starania i stymulacja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:)Opryszczka spora ale na szczescie z boku ust,nakarmilam ja aspiryna i smaruje tridermem.Starania zawieszone bo nadal czekam na @.Mam nowy zestaw ziolek od mojego ulubionego pana i jak wykoncze tamte stare to zaczynamy nowy etap.Moze wez sobie Heviran Jolka jak masz taka niepomoc i ta franca sie rozlewa. Biest jest 4 Hannibal:PI jeszcze wynalazlam: HEMLOCK GROVE ROGUE RECTIFY THE FOLLOWING GOLDEN BOY Bede wielce zobowiazana za wyrazenie Twojej oceny:PAle tak na serio zobacz sobie Vikings.Jestem az posikana z wrazenia tak mi sie spodobal.Teraz lubie go nawet bardziej niz Gre o tron.A myslalam,ze to niemozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dziekuje i klasniam sie do stop za nowe seriale i juz lece obejrzec 4 Janniballa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze do mamy napisac zeby zaaktywowala mi maxvideo bo mi sie zacielo a ja nie mam pl nr... Wiec ide ogladac RTL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam w sumie obejrzec rtl ale musialam pogadacc przez tel i nic nie wie z tego filmu wiec bede dalej ogladac online heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzis owsiki w tylku i chyba sie na nic nie moge zdecydowac... Teraz bede ogladac Hemlocka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest nie musisz miec polskiego numeru zeby aktywowac maxvideo, mozesz placic karta kredytowa i wtedy nie potrzebuja twojego telefonu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne dwie pary znajomych rozchodzą się:OJedni już się rozstali, drudzy są w trakcie. Tyle się dzisiaj nasłuchałam, że mam dość na najbliższy czas takich wieści....Mam ostatnio wrażenie, że świat i ludzkie życie są coraz bardziej smutne w moich oczach. Dobrej nocy dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×