Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Hej dziewczynki! Ja już wróciłam, teraz szybko jakiś obiad. Widzę, że dużo tu nas, hashimotek. U mnie z pół roku temu zdiagnozowano. A niedoczynność ok rok temu. Biorę euthyrox w identycznych dawkach jak Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, a jak długo leczysz się na niedoczynność? I jakie miałąs inne wyniki, np FT3, FT4, antyTpo i anty Tg ? Przepraszam, że się tak wścibsko dopytuję, ale ja mam podobny problem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam miesiączkę ale dziwną bez żadnych bóli zupełnie i jak narazie krew brudna jakby galaretkowata może miało się zagnieżdzić ale nie dało rady????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou! cichutko jakos, chyba wszystkie nas dzisiaj pokonala deszczowa i chlodna pogoda... ;) witaj ania! niestety trudno mi powiedziec jak to u Ciebie bylo, moze po prostu ten antybiotyk przesunal Ci ten okres... jesli bedzie dalej taki dziwny, to moze zadzwon do swojego gina i zapytaj, albo idz od razu na wizyte jesli nie jestes pewna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę, właśnie wrociłam z pracy, ciężki dzień ech... pogoda mnie dobija po prostu leje i leje...pędzicie z tematami jak szalone:) staram sie byc względnie na bierząco ale jest coraz ciężej:):) ja niestety nie mam o czym pisać i lipa:( Uciekam spać...rano znowu do pracy i kolejny człowiek na przyuczeniu szał ch... DOBRANOC WSZYSTKIM BEZ WYJĄTKU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Widać wisielczy humor wszystkim sie udziela :( Ja jutro mam dostać @ więc wiecie jak jest... Napięcie mnie zżera. Chociaż nie mam bardzo mocnych objawów PMS, nerwy z wiadomych przyczyn - nie chcę tego gościa ;) Odwracam swoję uwagę i próbuję poprawić humor czytaniem przewodników o Portugalii. Dzisiaj po pracy jestem umowiona do fryzjera. W niedzielę jedziemy na przełożone chrzciny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A'propos włosów... Jeszcze niedawno rozmawiając z koleżanką, która się farbuje, bo siwieje, mówiłam, że ja to nie mam siwych włosów i pewnie długo nie będę miała, bo moja mama zaczęła siwieć dopiero po 50-tce. Mam teraz odrosty (naturalny średni blond farbowałam ostatnio na ciemny blond) i zauważyłam, że siwieję... :( szok, starość zbliża sie wielkimi krokami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie optymistyczne światełko w tunelu:):) wlasnie sie dowiedziałam,że w polowie maja przyjeżdżają do mnie przyjaciele z San Francisco, cholera jak sie ciesze:):):) uwielbiam gości, a szczególnie bliskich memu sercu... Rachela witaj w klubie ja znalazlam już - pierwszy siwy włos na mojej skroni...jak śpiewal Foog... ale relaks, to nie koniec świata. Mam nadzieje,że odziedziczylam po mamie cerę i brak siwizny na długo jeszcze...pierwsze zmarszczki mama miala dlugo, długo po 40-tce,i siwaki też....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka jak to się u nas mówi ;) głowa siwieje - dupa szaleje :) WITAM KOLEŻANKI! Aniaw ja teraz w 46 dc także taką @ dostałam, a do tego rozkręcała się tydzień..i wiem że na początku cyklu budowało się piękne jajeczko (cyt : moja gin) pisz jak to skomentował twój lekarz, ciekawa jestem.mój euthyrox 50, na 62,5.na przemian. Alanja otwierajcie te knajpę, Ty gościnność masz we krwi!!! 🌼 Rachela jak pomyśle o Twoich wakacjach, to mnie nachodzi żeby też gdzieś wyskoczyć, marzy mi się Barcelona..możesz zdradzić ile kosztowały Was bilety, bardzo wcześnie zakupiłaś , prawda?? BUZIOLE DLA WSZYSTKICH!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! o dzisiaj siwe wloski na tapecie ;) no, ja niestety juz mam i to dlugo juz... co prawda nie na calej glowie, ale mam takie miejsca gdzie sa i musze farbowac, ale za to zmarszczeka mam malo haha - przynajmniej tak mi sie wydaje... ;) Milego dnia Wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso - włoski całe szczęście można zafarbować, zmarszczek zatuszować tak łatwo się nie da ;) Stefi- za bilety zapłaciłam ponad 200 euro, tylko kurs był niekorzystny, więc wyszło ok. 960 zł. Rezerwowałam w styczniu. Lecimy tylko z bagażem podręcznym, wymyśliłam sobie, że tak będziemy bardziej mobilni; mamy dwie walizeczki na kółkach o właściwych wymiarach. Teraz trochę żałuję, bo co jak co, ale azulejos chciałabym sobie przywieźć.... Najwyżej innych rzeczy się pozbędę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siwe wlosy dostalam juzw wieku 25 lat heheh. Od pol roku ich nie farbowalam zeby odpoczely wiec wyobrazacie sobie jak wygladam. Ale dzis bede znow pikna blondi heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Rachelka z tymi zmarszczkami haha, niestety ;) a lotu Ci zazdroszcze - pozytywnie :), ja juz taka stara a jeszcze nigdy samolotem nie lecialam... za to sie bede na Sycylie autem wlekla haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem lepiej samochodem, można dużo wziąć a jeszcze więcej przywieźć; np. porto w bagażu ręcznym nie przywieziemy, w związku z tym, co wypijemy na miejscu to nasze :D Ale 3 tys. km wolę jednak samolotem. Kochane, mogę już od dzisiaj pić ziółka :( przylazła @.... Co z tego, że u mnie regularnie jak w zegarku :( co miesiac rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko, moze czerwone winko wieczorkiem na pocieszenie? :) nie smuc sie... ja 22 dzien cyklu, ale cos czuje, ze tez w tym miesiacu @ do mnie zawita, jak zwykle... ale z drugiej strony, to sie ciesze bo bede mogla w przyszlym cyklu znowu testowac tym claerblue, fajne sa i proste... co do auta to masz racje, mozna wiecej zapakowac, jakies pamiatki itp. tylko jak pomysle o tych 2000 km to mnie strach bierze, nawet jesli robimy przystanek na nocleg po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zrobić sobie jeden nocleg po drodze. Kiedy jechaliśmy 1800 km na południe Francji i nocowaliśmy w Strasbourgu było ok, ale już z powrotem jednym ciągiem - koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki - ja dzis wczesniej w domu ! 1- ja mam z przodu i bokow prawie calkiem siwe ( natura sredni braz ) , ze jak nie pofarbuje , to nie sa ciemniejsze niz te blondy , tylko bezbarwniejsze . Jestem bardziej siwa niz moja mama ( 59) i u mnie to ze stresu , zaczelo sie jak tu praktyke robilam ( mobing i nienawisc do obcokrajowcow - wiec zmienilam ) A przy smierci mamy w ciagu tygodnia posiwialam jak staruszka - ja nawet brwi mam siwe . 2- ja zawsze na urlop samochodem ( samolot tylko 2 razy ) i mamy zasade , ze do 1300 km staramy sie jednym ciegiem jechac , a powyzej z jakims spaniem - no niestety albo namiot , albo kimamy kilka godzin w aucie , gdzies na parkingu , dlatego zawsze mam ze soba dobre spiwory i kilka poduszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) ja powoli odrabiam zaległości po "zarwanym" weekendzie - pranie, sprzątnie takie tam. w pracy też roboty dla dwóch. do tego jeszcze prace na podyplomówce musze napisać. ech..... czy doba nie może mieć 40 godzin? :) aaa, jeszcze mi się przypomniało - czytałam ten artykuł o mamusiach 40+ - fajny.... jakieś świateło jest dla wszystkich. tylko skąd wziąć chęć na seksowanie? bo u mnie to tak, jak u joli - po tylu latach zero, chlip, chlip :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×