Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Ja jeszcze jestem, ale to już moje ostatnie "wejście". Czekałam na swojego chłopa i szukałam w necie przewodników po Portugalii. Bo, muszę Wam napisać, zarezerwowałam tydzień temu samolot do Lizbony na czerwiec... Wahałam się i zastanawiałam, ale jak będę w ten sposób rozważać każdy swój krok, to niczego nie zrobię. A podróże to oprócz rodziny i domu moja największa pasja w życiu :D Dobranoc, śpijcie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, zapomniałabym.. K. przywiózł właśnie dobrą brandy :D to tak a'propos picia - zaraz będzie po kieliszeczku przed spaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez podroze uwielbiamy , moj ma urodziny myslalam o weekendzie w Rzymie , tylko co zrobie jak bede w trakcie studiow , albo jednak w ciazy !?!?!? I nie wiem co z nartami , a uwielbiamy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę, tyle się napisałam i zeżarło posta W każdym razie pisałam, że też się długo zastanawiałam, aż podrożały bilety, jak to w tanich liniach. We wczesnej ciąży nie ma przeciwskazań do latania. Nie mogę też od razu zakładać, że jakbym zaszła, to coś będzie nie tak. To takie rozważania typu: "co by było gdyby", jak będę w ciąży, wtedy będę się zastanawiać. Zaryzykowałam, najwyżej stracę. Mogę polecić tanie (ale przyzwoite i pewne) noclegi w Rzymie :D chyba, że wolicie wyższy standart. Nasze podróże ekonomiczne: tanie linie, tanie hotele... Wolę jechać na dłuzej a taniej. Lecimy z Berlina, od nas blisko i szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starając się o dziecko, przestań walczyć z każdą fałdką tłuszczu! Bo kiedy jesteś wiotka jak trzcinka, może być ci trudniej zajść w ciążę. Część hormonów kobiecych w tym estrogeny odpowiedzialnych za wywoływanie owulacji, a więc płodność jest produkowanych przez tkankę tłuszczową. Tak więc panie, które mają bogatszą podściółkę tłuszczową, mają też wyższy poziom hormonów płciowych potrzebnych do powołania na świat nowego życia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela jak Ty to pięknie o tym tłuszczu napisałaś ! WITAJCIE! widzę ze łączy nas coraz więcej, naszą pasją również są podróże! Rachela zazdroszczę Portugalii, marzę o niej. Myśmy zaszaleli w zeszłym roku, zwiedziliśmy malezje, tydzień na wyspach perhentian, potem kuala lumpur i singapur. byliśmy z przyjaciółmi , sami się zorganizowaliśmy, było cudownie!!! Mon Cheri Rzym-leć tam koniecznie!!! my nie jesteśmy "zimowi" nie kuszą nas narty, wolimy te pieniądze wydać latem, uwielbiamy słońce i plażę. ja jestem bezgranicznie zakochana w Chorwacji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzicie ile mamy wspólnego... :D Ja jeszcze nie wyjeżdżałam poza kontynent, więc Tobie Stefi zazdroszczę takiej podróży! Też wolę ciepełko (widocznie wodniki tak mają) i najczęściej wybieram kierunek na południe Europy. Druga zasada: nigdy nie jeździmy w to samo miejsce. Zorganizowane wyjazdy do Portugalii są bardzo drogie, a już sama Portugalia niekoniecznie. Zarezerwowałam hotel w Lizbonie najtaniej ze wszystkich dotychczasowych europejskich stolic, które odwiedziłam. W ogóle ceny podobno porówywalne do Chorwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kilka miejsc do których chętnie bym wróciła ale też tego nie robimy, wszak świat duży , piękny, i czasu i kasy nie starczy by go zwiedzić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie w koncu tez ! No jednak rzesmy sie dobraly , my taz nigdy w to samo miejsce nie jezdzimy ! Rachela a mnie jakos moj tluszcz nie dopomogl :( ! Namiar na te noclegi w Rzymie chetnie . Jesli chodzi o standart, no coz nie bede marudzic , ale absolutnie nam sie nie przelewa , te starania to tez juz wtopione kilka tys , a jeszcze staramy sie co roku tydzien gdzies na nartach spedzic , a urlopy tylko w czasie ferii , ceny wtedy podwojne , czy potrojne ( a sprobujcie tu dziecko poza feriami ze szkoly wyciagnac - cyrk , my raz na 25 - lat po weselu do Polski chcielismy , chodzilo ,zeby corka mogla przyjsc we wtorek a nie w poniedzialek [ dobrze sie uczy , nigdy nie opuszcza , nie choruje ] to sie dowiedzielismy ,ze rodzinne fajerki to nie powod , by dziecko lekcje opuszczalo ). Wiec nasze urlopy pod wzgledem standardu , sa ponizej wszelkich standardow , a jak sa problemy , to nieraz i w aucie przespimy , a jeszcze psa z soba ciagamy , bo nie mam nikogo , kto by wziol ( nawet jak chce zaplacic) , a na psi hotel mnie nie stac. Latac w ciazy mozna , tylko ja mialam w obu na poczatku problemy , pierwsza poronilam , a nie ryzykowalabym bo jak mi sie uda zajsc raz na 12 lat , to drugiej szansy niedoczekam , no i musze znalezdz jakos opieke dla dziecka , wiec najwczesniej od lutego , a jak wystartuje z tymi studiami ciazowymi , to musze sie tam pojawiac w wyznaczonych terminach ( dosc czesto , czasem kilka razy w tygodniu ) , a jaeszcze nie wiem jak bedzie cykl przebiegal , wiec troche usadzona jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starająca się o dziecko
Czytam ten topik i jestem przerażona tym co wypisujecie, dajcie spokój! Jedna odstąpi w tym cyklu męża bo zdrowy i przebadany,inna życzy komuś udanych stosunków, a sama założycielka topiku bije wszelkie rekordy złego gustu i braku kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie, aż się nie chce tego komentować!!!!!!!!!!! starająca się , staraj się dalej i czytaj takich topików, bo się w nocy zmoczysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Stefania skomentujmy , bo dziewczyna szczerze zszokowana ! Droga pomaranczo , Ty tak na powaznie ??? jesli czytujesz topik , to powinnas byla juz wczesniej zauwazyc , nasz niski poziom! Naprawde nie masz konta i czarnego niku , czy boisz sie wyrazac swojego zdania- troche odwagi , moze kiedys nawet tu cos skrobnelas ? Jesli tak strasznie oburza Cie moje grubianstwo , sa inne porzadne topiki , nie czytaj wiec naszego . Niestety lubie swoje zlo gustowe i grubianskie poczucie humoru , to moj wentyl bezpieczenstwa gdy wszystko zle sie uklada , to moge sie glupio posmiac -moze Tobie tez by dobrze zrobilo? No coz pozdrawiam serdecznie i powodzenia PS. Owocnych stosunkow nie zycze , wyraznie dalas do zrozumienia , ze masz inne sposoby na zrealizowanie swojego planu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w sumie Stefi , to nie wiem jak Ty , ale ja tylko tu i ewentualnie z jedna przyjaciolka przez telefon tak pozartowac moge , bo na codzien , szczegolnie w pracy to taka strasznie powazna i porzadnie sie wypowiadajaca musze byc , eh fajnie bylo 100- lat temu w liceum ,co mysmy sie nasmialy , czasem glupawka caly dzien , a teraz zycie takie sie powazne zrobilo ! I ludzie tacy smutni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mnie ominęło wczoraj....:):):) Ale szalone jesteście laski, a z tym usg to już w ogóle przeszłyście same siebie.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... Normalnie zlewam się już z 5 minut :):):):):):): Na razie muszę spadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje , ludzie przede wszystkim narzekają , nawet jak jest dobrze to wolą o tym nie mówić bo jeszcze ktoś pozazdrości i będzie źle życzył. osobiście uwielbiam się śmiać z głupot, im durniejszy dowcip, tym dla mnie śmieszniejszy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowcip z którego śmiałam się przez pól liceum: w rocznice śmierci lenina otwierasz telewizor: LENIN, otwierasz radio :LENIN, aż strach puszkę otworzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to znow nas cos laczy , ja gdybym mogla... i uwielbiam jak mnie juz od smiacia brzuch boli ! A dla zszokowanych moj ulubiony kawal : Przychodzi maz zmeczony do domu i glodny , a zona nie zdazyla obiadu przygotowac. Podchodzi wiec, usmiecha sie i mowi : Moze otworzyc Ci puszke. Na to maz: Cipu..ke pozniej , najpierw bym cos zjadl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi no rzeczywiscie , wczoraj sie wczesniej ukrylas , ale taki juz los nas - pracujacych ... Moze tez jakis kawal ulubiony wrzucisz ? A gdzie sie podziewa Rachela , moze mezem sie nacieszyc nie moze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri ja nie kawałowa, ale czytać kawały lubię także zapodajcie jakby co? Rachela może z łóżka nie wychodzi z mężem i brendy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a o co tej pomarańczowej chodziło bo ja nie czaję??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×