Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

2 godzin o suchym pysku nie siedziałam, ale za dużo też raczej nie piłam... :( Eh, a myślałam, że tylko po teście ciążowym można mieć doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela a na tym wczorajszym tescie byl cien kreseczki , czy w ogole nic ? Bo jak nic to moze jutro , albo pojutrze bedzie mocna , przeciez te stezenie rosnie , a jesli Ci sie owu przesunela i pecherzyk rosnie to mozliwe ze dojrzeje jutro , pojutrze ! Ja zawsze tak mam kolo 10 dnia taki cien tylko ,dzien pozniej wyrazna , jeszcze jeden pozniej znow slabsza ! A jak bede w poblizu , to do Twych drzwi zapukam :) Stefania chetnie napisze gdzie mieszkam ,ale nie na forum , wole nikomu podejrzanemu pod oczy nie podchodzic ,a bardzo latwo ktos kto mnie zna ,moglby skojarzyc ( potem w pracy problemy ) , w takim np. Poznaniu jest na peczki np. fryzjerek kolo 40 , a tu tak duzo polek nie pracuje :( Masz jakies namiary nk. , facebook ? SM bardzo sie ciesze , ze w koncu masz jakies pozytywne wiesci , to troche od pecha odetchniesz :) Karmi ,a Ty gdzie na dzialeczke jeszcze za chlodno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Moncheri, coś Ty o działce zapomnieć na razie, wiesz jaka u nas śnieżyca, dopiero byłam z psem jest po prostu cudownie!!!! Rachela ta druga kreska powinna być ciemna, ale rób codziennie to zobaczysz jak ciemnieje. Jak teściowie zadowoleni? Ja zaraz kąpiel i do łóżeczka, chyba dzisiaj też coś będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania idziesz jeszcze do gina zobaczyć czy pęcherzyk pękł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi szczesciaro , ja wczoraj poszlam spac o 2.30 , naturalnie bez"czegos" , Moje dziecko ma tydzien szczesliwego nastolatka , wczoraj party a dzis jest na koncercie ( taki nasz miejscowy raper ) o 23 musze ja odebrac , wiec dzis pewnie taz pojde pozno bez " niczego " spac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szocks
stare kobiety ,jak wy , nie powinny rodzic juz dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szocks
seks staruszków musi obrzydliwie wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz racji fajnie jest : zeby wyciagam , oko tez by sie nie zawieruszylo , rozpuszczam chudy siwy warkoczyk ,by przykryl lysinke , biusty zarzucam na plecy , a brzuch roluje i zapinam klamerka od bielizny , a moj maz staruszek lubi jak mi z nosa kapie na jego siwa , zapadla klate! Mam nadzieje ,ze latwo sobie wyobrazic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefania 2010
Mon Cheri ale się ubawiłam!!! mamy to samo, czasem mój M na mnie wlezie i zapomni po co!! skleroza w tym wieku naprawdę jest upierdliwa!!! a i bąk się czasem zaplącze , no w tym wieku już się nie panuje nad wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi droga do gina już się nie wybieram , co ma być będzie, ale niestety nie czuję żeby mi pękł, tak się cieszyłam a teraz pragnę żeby się wchłonął. przez to zamiast luteiny od poniedziałku biorę duphaston:( Rachela trzymam kciuki by Tobie urosło byle nie tak jak u mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi moja dziewczyna , to kufelkiem sie stuknijmy , za starcza skleroze ! Za co mialysmy sie stuknac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Ale masz mon cheri fantazję :D A ja od rana wyję, coś mi się stało... jakieś załamanie. Mężowi też chyba mój humor się udziela. Wątpię jakoś w tą moją owu... Dzisiaj 15 dc, więc jeżeli pojawiłaby się druga kreska, to oznaczałoby, że owu będzie za 24-36 godz. To raczej niemożliwe, biorąc pod uwagę moją długość cyklu. Przez cały tydzień siedzę jak ten kołek sama, ani do kogo się przytulić, czekam na weekend, który powinien być płodny i namiętny... to okazuje się, że nie mam owu, a seks jest po 3 dniach i taki bylejaki i od niechcenia. Pewnie wzbudzę obrzydzenie młodych i pięknych o jędrnych ciałach, ale proponuję nie zaglądać na forum dla zboczonych staruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj, :) Mon Cheri z Ciebie nocna ptaszyna jest! Rozumiem doskonale i sorry za pytanie, co do namiarów to ja ze wsi jestem i ani gg ani nk (chociaż miałam kiedyś:)) a tym bardziej fb nie posiadam :( jak coś pozakładam to na pewno dam znać. poważnie myślicie o tym wspólnym spotkanku??? dobrego dnia Kobietki !! a u nas ziiimaaa, bbbrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Rachelka... jak ja znam ten stan:( sex byłby inny gdybyś widziała że nosisz w sobie piękne jajo które tylko czeka. a tak .. podłamało Cię to,ja przynajmniej tak miałam na początku.. musisz sobie zdać sprawę że może nie być tak jak się planowało , czasem natura chce inaczej, ja jestem z tych niecierpliwych , więc również przeżywam każdy cykl. Dajmy sobie szansę , ja staram się myśleć pozytywnie, robię dużo żeby się udało spełnić moje marzenie ale myślę też że niestety nie na wszystko jednak mam wpływ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio jakoś się trzymałam, a ten weekend koszmar :( Stefi - załóż skonto na jakimś portalu społecznościowym, to chociaż tak się na razie poznamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szocks1
Tu nie chodzi o wiek, lecz o stan umysłu tych pań - jest bardzo zly....matka natura wie co robi, nie przekażą tych wadliwych genów dalej....Tak rozpisują sie o tym seksie z detalami, że aż sie boję co będzie, gdy ktoraś z nich dostanie biegunkę lub torsje - to będzie dopiero opis!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie podczytuje i wdzieczna jestem naszym domoroslym psychologom , za gleboka analize stanu mojego umyslu i zadzwiajacym jest jak wspaniale nas rozszyfrowano ! Czlowiek cale zycie sie uczy , wiec z przyjemnoscia dowiedzialam sie czegos nowego z dziedziny genetyki , wiecie ze nie wiedzialam do tej pory , ze stan umyslu , to sprawa genow i mozna go w tan sposob na dzieci przeniesc , hej chyba dam sobie spokoj z dalsza produkcja i czym predzej udam sie w kierunku najblizszego szpitala :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak dostane torsji ,to do opisywania zaloze topik z odpowiednim tematem , ten tu jest o stwarzaniu potomstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela , czasem tak nam sie uklada i nic nie poradzimy , zacisnac zeby i przeczekac, nastepne tydnie beda moze lepsze i mow temu Twojemu , co czujesz, przynajmniej nie nabierze falszywych podejrzen! Ja tez cyklicznie regularna , ale raz na kilka lat moze sie zdazyc takie przedluzenie , no przeciez juz babcinka jestes , to niczego innego sie spodziewac nie nalezy ;) Oj poprawy humorku! Tak sie zastanawiam czemu to my tak wszystkich w oczy klujemy ;), przeciez wystarczy wejsc na erotyczny . Czyzbysmy mialy wiernych czytelnikow , po co jesli ich to nie interesuje ? Jak kazdy pisarz musimy jednak zwracac uwage na opinie naszych czytelnikow ,proponuje od nastepnych postow wygladzic nasz styl , zastepujmy brutalne okreslenia i opisy dostosowanymi do dzieci 6 - letnich . Planowanie prokreacji - staranko To samo jako czyn - przytulanko Przyszle dziecie - fasolinka Pecherzyk,komorka jajowa - nasionko Ciaza - stan blogoslawiony Nasienie - zyciodajny pylek Udane zajscie - dar Bozy Nieudane - wola Boska Usg - sprawdzanko Prosze o kolejne propozycje i udanych postow :) Przytulam serdecznie Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki. Zadko zagladam ostatnio wiem... To kto w koncu w Niemcze mieszkas? Ja mieszkam pod Kln. A u mnie nic nowego... W piatek wracam do domku na 5dni. Moze w koncu dotre do lekarza bo mam porozstrajane cykle,nie wiem kiedy nawet mam owulke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri masz absolutną rację...i chichramy się z mężusiem z twojego wpisu aż milo! Witaj PRINZESSKA , sto lat Cię tu nie było!! ja z Polski:) a jeśli masz wątpliwości co się dzeje z Twoim cyklem , sprawdź to u lekarza koniecznie.polecam usg dopochwowe , dla wrażliwszych odwiedziny u lekarza ginekologa w najbliższej przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam roz...hormony ale ide do ginka i dojsc nie moge. Musze ist cyto i wymaz zrobic. Zadzw jutro i zrobie na piatek termin. Ciazy nadal brak wiec wszystko po staremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierz sie za to wszystko, a wymaz to podstawa!!! żeby nie było że taka mądrala ze mnie, ale ja nic innego nie robię przez ostanie lata tylko badania i kontrole gin :( pozdrawiam i pisz co u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×