Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Dobra jeszcze raz w skrocie SM wiesz jak Cie lubie , ale nie umiem czytac , jak sie wiecznie siedzisz i zatruwasz . Nie mowie o normalnej pracy , mozna przeciez regularnie pomagac komus w zakupach , albo w spacerach ,jest tak duzo samotnych starszych osob itp , u nas wiele osob ,tak organizuje sobie czas . Siedzisz w domu i marudzisz ,zastanawiasz sie, roztrzasasz niepowodzenia , w koncu oszalejesz , Ty musisz na zewnatrz ! Sorry , ale wydaje mi sie , ze corka dla Ciebie to taka zaslona , przeciez ona , nawet jesli nie ma dobrego zdrowia , to juz duza , piekna , samodzielna dziewczyna , nie potrzebuje Cie 24 godziny na dobe! Sorry to troche brutalne , ale nie opowiadaj ,ze troche zajec by Cie wykonczylo Wytlumacz w takim razie , skoro teraz juz wszystko Cie przerasta , w jaki sposob chcialas dac sobie rade z ciaza potem z wychowaniem dziecka , opieka nad maluszkiem , zarywaniem nocy i karmieniem , a jesli to dziecko byloby tez slabego zdrowia ??? Czujesz sie na silach byc matka po 40 - tce , a nie zajac sie czyms kilka godzin w tygodniu ?? I od razu widzisz tylko zle strony , mnie tez jak wiesz ,zycie kilka razy przypier...lo , i tylko to ,ze bylam aktywna , pracowalam - pozwalalo mi sie zebrac do kupy ! Dziewczyno , nie przegrywaj zycia placzac i marudzac, zapisz sie na jakis jezyk ,kurs szycia , joge !!! Jakie zainteresowanie masz i jak je rozwijasz ? Chorowita corka ?!?!? Sorry w skrocie wywalilam co mi na sercu lezy , a teraz mozecie po mnie jezdzic !:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym adwokata pociapała albo coś takiego... O kurcze mam w domu sheridans!!!!!! taki pół białe pól ciemne i na szczęście słodkie!!!!! Zaraz ostatnie wyjście z psem a potem do łóżeczka.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko pisalam , nawalilam bykow , i juz tak nie ujelam , wiem ,to wszystko brutalne , ale tyle razy spotykam sie w pracy z ludzmi o podobnym podejciu , ze nie potrafie tylko grzecznie kiwac potakujaco glowa , bo to samozniszczenie ! Rozkrecilam sie , a moze to ta pogoda winna , smieszna ,niezimowa , a ja tez w jakims takim dziwnym nastroju , podsumowania robie , z zyciem sie rozliczam ! A moj chlop ,to totalnie nastroj ma dzis do dupy , chyba juz nic milego mnie dzis nie spotka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri podpisuję sie pod Twoim postem i zaznaczam, że też bardzo lubię SM :) SM ja nie znoszę swojej roboty, ale w sumie nieraz tak się tam ubawię, że hej, nieraz na siłę śmieję się, żeby wiecej endorfin powstało:):):) No i trzeba się codziennie zeszykować i z domu wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A piwko bym wypila , ale tez w domu nie ma , a juz mi sie nie chce doooopy z domu ruszyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się luzuje z pieskiem, a potem.......wiadomo, bo co może robić staraczka w 11dc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pelno trunkow darowanych , ktore staram sie dalej podarowac, bo to wodki , likiery , a my tylko troche piwka pijemy ,albo lekie wino polslodkie , takie bardziej niemieckie, australijskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi ja od czasu mięśniaka a potem po jego usunięciu mam wszystko pop... one. kiedy miałam pierwsza iui nie zauważyłam żadnych objawów owulacji, to już nie jest tak jak kiedyś, niestety..:( teraz trzeba jeździć na podglądanka, a wiecie że gdyby np w mediamarkt można było kupić usg dopochwowe z monitorkiem to bym sobie sprawiła, nie dość że pracowałam kiedyś z lekarzem który robił usg ( ja pisałam pod dyktando) naoglądałam się tego a i teraz podglądam swoje i już wiele potrafię rozpoznać, miałabym sprzęcicho w domu i monitorowała cykl swój. kasa i czas zaoszczędzone i pod ręką o każdej porze. mogłybyście przyjeżdżać, dla Was byłyby gratisy!!! ale pierdolę, co ;) niby 2 kielonki a jaki czad!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi Probuje sobie wyobrazic , jak sobie sama te usg dopochwowe w pokoju na tapczanie robisz ,az mnie ze smiechu zwija :) :) :) Ale przynajmniej wiesz , jaki sobie prezent na urodzinki wybrac !!!! Swoja droga , takie wspolne podgladanko , moze urozmaicic zycie erotyczne kazdej pary !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kielonki podgryzam orzeszkami nerkowca ponoć dobre na staranka, cóż najwyżej jajo urośnie do rozmiarów monstrum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy nerkowce , to to samo co brazylijskie , bo o tych czytalam ! Jak Ci monstrum urosnie , to wszyscy pomysla , ze Ci sie udalo i nawet miejsca w tramwaju ustapia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, mój mąż nadal w drodze, dojedzie dopiero przed 23, bo znad morza jedzie; prezent dopiero jutro dostanie :) Stefania, a nie chciałabyś napić się razem z koleżanką...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie chcę się wam tłumaczyć nie chcę marudzić wiec nie napisze każda ma swoje zdanie nie znacie mnie nie wiecie co i jak spoko ja was też lubię i zawsze chętnie posłucham rad życiowych. Jedna rzecz jaka mnie tak przytłoczyła to że mnie ogranicza bardzo mocno coś czego nie mogę określić i nikt nie potrafi zdiagnozować ale to nie ważne nie chcę wam już smucić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj glupawa nas napada , musze spytac mojego , co sadzi o zakupie usg , to mozna tez na usg jader wykozystac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM pomysl my tez zdrowi i tez nas ogranicza i tez nie mam pojecia co i tez dostaje czasem szalu , ze na nic nie mam wplywu i wierz mi starac sie tyle lat co ja bez najmniejszego sukcesu doluje mnie czasem tak , ze tylko wyc !!! A marudzic to tu mozesz do woli , tylko serce sie kroi ,jak sie patrzy jak Ty sie strasznie miotasz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela !!!!!!!!!! NO JASNE ŻE TAK!!!!!!!!!! obie dziś mamy kiepski dzień więc szable w dłoń!!!!! A Twój M po drodze znad morza niech wstąpi do nas , to mu odleje trunku specjalnie dla Ciebie :) w burzę to lepiej z domu nie wychodź!!! MON CHERI ubawiłaś mnie serdecznie komentarzami , a tramwaj mnie powalił, masz ten dowcip!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela , ja moge piwkiem poczestowac moj maz marudny zlitowal sie i zorganizowal :) Aja bym tam do nocy z prezentem poczekala , a moze on wyglodzony !! Jak Ty sie zapatrujesz na samorobione usg u Stefani ! Dziewczyny , robi sie rozne party tematyczne , to moze my tak zrobimy usg - party :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brazylijskie ponoć lepsze ale drogie jak chol.... SM_40 smęć do woli . po to tu jesteśmy żebyś mogla się wygadać, wyrzucić to co boli naprawdę ,anonimowo,łatwiej i bez oporów, więc pisz co masz w głowie, jeżeli możemy Ci się do czegoś przydać jesteśmy tu dla Ciebie, jesteśmy tu dla siebie nawzajem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi - nie pij wiecej , obowiazki jajowe czekaja na Ciebie ! A moj marudny w polowie piwa stwierdzil ,ze ma duzego .... , chyba nie o to mu chodzilo , ale tak zrozumialam , wiec jest nadzieja na ten wieczor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri zapowiada się u Ciebie nocka!!! WOW!!!!!!! do roboty ludziska !!! niech nam sex nie tylko z zapłodnieniem się kojarzy!!! dobrej nocy, ja znikam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, jesteście niezawodne jako grupa wsparcia :D Po wieczorku z Wami już mi lepiej. Piszę się na party oraz picie :) Ale fajnie byłoby faktycznie się spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to pomyslmy jak to zorganizowac ? Faceci tych porabanych kobiet mogli by sie tez przy okazji poznac , bo z nami nie maja latwo , wiecie ja naprawde mam ochote poznac osobiscie kobietki o ktorych wiem tak duzo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi ja dzieki Bogu jeszcze zachowuje radosc sexu - po 12latach staran , bo nie licze obsesyjnie dni , po prostu wtedy tez mozna , nawet zartujemy przed iui , lubie mojego chlopa , tylko czasem wkurza , ale przynakmniej mi "stosunkow " nie przerywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×