Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Karmi , oni mi co iui badania robili i prolaktyna zawsze byla w porzadku i tarczyca przeciez tez ( nawet 2 tygodnie wczesniej ), dopiero na screeningu przed projektem pierwszy raz w zyciu wyniki byly ledwo zauwazalnie podwyzszone , tylko do tych studiow nad lekami trzeba miec perfekcyjne wyniki , no i wypadlam , choc przedtem idealna bylam :( Oni tak w zasadzie takich nie poprawiaja , bo norma mimo wszystko , lekarka przypuszcza , ze to przez stres( ta prolaktyna ) : dzeckko chore , maz chory , ja cale noce nie spalam , ale i tak doopa.:( Nie sadze bym miala najmniejsze szanse na normalne zajscie , przeciez to 12 lat ! Dziewczyny , a moze zglosimy sie do tego programu , poznamy sie , nasze pomarancze w koncu poznaja nas osobiscie :p . Rachelko , to usciski dla syna , to niemozliwe , bys juz takiego duzego dzieciaka miala !!!! Na starym topiku to juz malo kto ze starej kadry sie pojawia , tylko mrowka regularnie , czasem asiaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi polknelo wlasnie czesc pisaniny : Ja sie caly czas probuje odtluszczowac , ale moje zycie to od 25 lat dieta , czy jak kto woli zdrowy styl jedzenia :) SM mlode masz znajome jesli dobrze zrozumialam :) Princesska , jeszcze kilka dni cierpliwosci , to moze badziecie mogli zaczac planowanie, trzymam kciuki za decyzje ! Miedzy mna a moim , po tym brutalnym przerwaniu procedur , wieje lodem , ja sie czuje jakby nie bylo juz o co walczyc , on -sama nie wiem , 2 dni spalismy w osobnych pokojach , teraz probujemy rozmawiac i nie umiemy dojsc do niczego , ani niczego zaplanowac ! Nie liczylismy sie z takim obrotem sprawy , choc ja powinnam byc przygotowana , wlasciwie to cale zycie mam takiego pecha , za moimi plecami sprawy rozwiazuja sie zawsze na moja niekozysc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałam, że to przez mój dziadowski internet, dzisiaj cały czas zrywa mi połączenie.... widzę, że jednak pospamowałam :P Mon cheri - też myślałam, że może całą grupą zgłosimy się do tego programu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj czytałam rozmowę z jakąś panią doktor z warszawskiej kliniki leczenia niepłodności. Ona mówiła, że kobieta po 36 roku życia jeżeli nie zajdzie w ciążę w pół roku powinna od razu porobić badania, leczyć się, ble ble ble, bo każdy miesiąc jest ważny. A mój lekarz, że po półtora roku! Ostatnio zmienił łaskawie zdanie i powiedział, żebym przyszła, jak do wakacji nie zajdę. A ja coraz bardziej nerwowa jestem i w ogóle nosi mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka nie otwiera :( sprobuje jeszcze raz Przez tego androida inaczej otwiera ,wejdzcie na strone 1345 na po 40 , calkiem na dole :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon cheri nie ja mam taka znajomą lecz mojej córki to koleżanka urodziła 16lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Rachelko do jutra :) :) :) SM nie zle :my kiedys kupilismy na ulicy taki wysprayowany obrazek , bo fajnie sie patrzalo , przykladali podstawki od kwiatkow i sprayem , wisial chyba 2 lata :) ,ha,ha kicz byl kompletny ,ale z Francji :) Jejku tak sie rozczulilam na tym filmiku ,bo maja tez tak spac nie chciala , do lozeczka nie wchodzilam , ale musialam ja za reke trzymac a ona sie palcami we snie bawila , co probowalam reke wyciagnac to sie rozbudzala i bardzo podobne spioszki miala , oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania !!!!!! Sprobowalam sie dokladnie rozeznac !!! i znalazlam cos co dobrze pomaga jesli tworza sie torbiele , pecherzyki nie pekaja ! Aletris farinosa - rzuc na googla i poczytaj - wydaje sie ,ze dla Ciebie bedzie to swietny srodek homeopatyczny , ja mam zamiar jutro kupic :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki! Zapraszam na poranną kawkę. Właśnie wyczytałam, że Jennifer Aniston jest w ciąży (11 lutego kończy 43 lata :) ) Co prawda inne realia i inne możliwości, ale jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ WAM!!! Mon Cheri jesteś moją encyklopedia, podam hasło-mam od Ciebie odpowiedz :) dziękuję i zaraz się wczytam . Rachela, ja z kolei czytałam wywiad a Anją Orthodox która urodziła mając 43 lata i opowiadała jak zdecydowała się na 2 dziecko dla swojego młodszego partnera ;) i była przerażona że się nie udaje bo dopiero za ...4 razem zaszła w ciążę!!! ja też tak na początku myślałam że się chlup, siup i jest :( Prinzesska na jak długo przyjeżdżasz?? Karmi mężusiem się ładnie popołudniami zajmuj a do nas zaglądaj rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze 3 godziny do weekendu... Pewnie zdążę się wkurzyć w pracy, ale staram się być optymistką :) Świeci słońce (jeszcze niedawno śnieg padał) po pracy jadę po bilety do kina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefan2010
Rachela, no mam nadzieje że pogoda od Ciebie trafi prosto do nas, bo u mnie dopiero przestał padać śnieg. na jaki film się wybieracie?? jutro wyjeżdżamy do rodzinki w niedziele też, ale zajrzę tu na pewno!!! o moich urodzinach nie wspominam, nie chce o nich myśleć ,nie robię żadnej imprezy , znikam z domu, w ogóle nie kończę 41 lat :( , to jakaś pomyłka, więc nie pytajcie kiedy jest ten cholerny dzień !!! miluśkiego weekendu Wam życzy koleżanka wodniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się denerwuje to źle się podpisuje, aż mi się rymuje. jeszcze pomyślicie ze facet ze mnie:( ale to wciąż ta sama ja ! buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princess_kochanka_Ksu
Witajcie JA jestem w pociagu , Wracam do domku. Zajde do lekarza od razu bo jest 10min od dworca moze akurat mnie przyjmie. Mon cheri mozesz mi podac swego maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi juz myslalam ze mamy pierwszego starajacego sie pana :) , szkoda Stefanie , ze tak krotko u nas gosciles :) . Urodziny ? Jakie urodziny ? To kiedy mamy Ci zyczyc ;) Princesska Ty pomaranczo , a coz to za kochankowy nik , adres pojdzie nasza klasa i co przyjal Cie ten lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E to chyba procz mlodocianej Princesski tylko ja tu z 3 na przodzie , nie martwcie sie , juz niedlugo :p Rachela jaki film ? U mnie dzis burza , za burza , rzuca gradem w oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza Prinzesska ma kochanka KSU!!! ciekawe imię ! ale żeby tak wszem oznajmiać??? ;) napisz księżniczko co tam u doktorka, czekamy ! A mówcie mi Stefan, co tam :) a widziałam kiedyś taki dokument że mężczyzna w ciąży był!!!ale przedtem przez lat parę był kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w temacie szolbiznes : jak one to z tymi dziecmi robia te jenifery lopezy , kidmany i inne anistony , co chwila jakas w ciazy po 40 - stce , ale czesto mlodszych partnerow maja , wiec Rachelka gora , no chyba to u nich nie sama natura , ale jak sie ma kase to kliniki same drzwi otwieraja ! A Giana Nannini to cos 50 miala , no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha nie mam kochanka. Udzielam sie na topiku bieszczadzkie ognisko i dla jaj mialam na 1 dzien takiego nicka ,ktory mi wskakuje automatycznie w tel przy logowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczęta ,ostatnio nie pisze bo jakoś nie mam weny. U mnie połowa cyklu i jakoś dziwnie jajnik mnie boli, boję się że znowu torbiel mi się robi.Bo na owulkę to nie wygląda,cały czas mam piersi jakieś nabrzmiałe myślę że to jakieś zaburzenia hormonów.Od tego nieszczęsnego poronienia cały czas tak mam.Powoli tracę nadzieję że mi się uda. Pozdrawiam Wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu milo Cie znow widziec :) Wydaje mi sie ,ze to normalne ,ze czujesz sie taka pozbawiona nadzei , jesli czujesz ze wszystko nie tak sie uklada :( . Nie wiem , czy rzeczywiscie masz jakies problemy zdrowotne , czy moze zbyt dokladnie sie obserwujesz , wtedy wyobraznia plata figla . Znajoma z innego topiku miala torbiel ktorej nie kontrolowala , po penym czasie miala dziwne objawy i byla przekonana ,ze z tego powodu , w szpitalu okazalo sie ,ze po torbieli dawno ani sladu , no to i objawy zniknely. Z drugiej strony organizm potrzebuje czasu , by sie zregenerowac:) W polowie cyklu ,to na torbiel troche za wczesniej , a ostatnia @ normalnie ? To wrazenie ,ze nie ma nadzei ,mamy od czasu do czasu chyba wszystkie , mam nadzieje , ze niedlugo przejdzie ! Przeciez jeszcze nie wszystko stracone , zycze poprawy nastroju :) Robilas w tym miesiacu owu - testy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×