Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Kochana Stefanio! spóźnione, ale bardzo szczere życzenia urodzinowe: miłości i szczęścia, żeby spełniło się Twoje największe marzenie. Mam nadzieję, że spędziłaś miło urodzinowy weekend, wróciłaś i popiszesz dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie opuszcza przygnębienie :( I nie tyle martwi mnie upływający czas i zbliżające się kolejne urodziny, co uczucie, że nie wkorzystuję życia na maxa. Większość dnia spędzam w znienawidzonej pracy, popołudniu robię tylko to co muszę, a wypoczywam gapiąc się tępo w tv, z laptopem na kolanach. Nawet czytać mi się nie chce... Cały tydzień czekam na weekend, który mija za szybko i... znowu wszystko od początku. A to taka smutna refleksja przy poniedziałku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane moje :) Dziękuję Karmi mi tez bardzo miło z wami i Tobą hehehe :P Moja córka zaczęła technikum ekonomiczne 1kl ;) jak się jej uda będzie ekonomistą ale jeszcze doradcą komputerowym firmy ;) mon cheri no czy pasuje no nie wiem .............................................. żartowałam :P oki pasuje :) rachela ,stefanio ja już też 41w czerwcu kochane więc co tu dużo gadać na dokładkę mam spora nadwagę zawsze była puszysta hehehe ale nie przeczę ze chciała bym schudnąć ale nie wiem jak :( no ale co zrobić wszytko już przerabiałam i nie umiem mam taką już też budowę na szczęście mojemu m nie przeszkadza to wręcz wrzeszczał jak się odchudzałam jestem jaka jestem ;) Pozdrawiam wszystkie serdecznie :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio ja to Ci zycze bys zapomniala ile masz lat , najlepiej z braku czasu ( opieka nad niemowlakiem ) :p SM u Ciebie musialby sie cud stac , u mnie tez graniczy z cudem , a tak sobie pomarudzimy , a z kg troche sobie siedze czasem na topiku odchudzeniowym dla starszych matron ;) , ale efekty - no coz , te wszystkie sztuczne progesterony , ziola tarczyce itp niestety niekozystnie odbijaja sie na mojej wadze , bo zdyscyplinowana jestem , jak we wszystkim :( ,moj tez uwaza ,ze jest ok. , ale ja bym tam chetnie pozbyla sie tych 9 kg pochorobowych , wczesniej lata dlugie trzymalam stala wage !!! Rachela a wiesz to kryzys wieku sredniego ;) , albo choroba niezamoznych :p !!! Tez tak mam ( czasem u mnie do tego dochodzi : nawet dzieci 3 nie udalo mi sie zrobic ;niczego nie osiagnelam i nie osiagne zawodowo ;nie mam co liczyc na wieksze zarobki , a te na podroze nie wystarczaja ; nie udalo mi sie napisac i opublikowac ksiazki , a teraz to juz przewalone itd ) A poniedzialki o czym kazde dziecko wie sa do dooopy !!! A zima tez troche , bo ciemno jak .... Ale przyjdzie wiosna i zakwitniemy :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wreszcie udało mi się do Was trafić , ja też z topiku "ciąża po czterdziestce" Staram się o drugie dziecko, dodatkowo sprawę u mnie komplikuje niedoczynność tarczycy i hasimoto. W tym cyklu zastosowałam zioła ojca Sroki, hm...czy używacie takiego specyfiku? Jak odczucia po ziółkach? Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że mogę Wam towarzyszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ivanko Ja wlasnie lece 2 cykl na ziolach ojca sroki , normalnie w mysl tych pozytywow ktorych sie naczytalam powinnam byc wlasnie w ciazy ;) , niestety nie zapowiada sie :( , ale bede dalej pila ,bo musze przyznac ,ze dzialaja :w pierwszym cyklu mialam 3 pecherzyki , no i ogolnie czuje sie po nich bardzo dobrze :) Jesli nie przeraza Cie nasze czasami prostackie poczucie humoru , to zapraszamy serdecznie :) Osobiscie zycze powodzenia i pisz prosze , my tu wlasnie z tymi ziolkami takie pole eksperymantalne otwieramy ;) Jak Twoje odczucia , ile do @ ktorej byc nie powinno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też : mieszanka nr.3 pierwszy cykl, właśnie dziś u mnie 12dc. Co do stosowania ziółek naczytałam się o bardzo odczuwalnej owulacji i teraz mam zagwostkę - bo codziennie czuję,że ją mam...he,he Ale na pewno śluz się poprawia, widzę tu zmiany. Wiesz ja jeszcze mam do d... cykle bo ostatnio bezowulacyjne, progesteron - masakra w 21 dc wynik 0,23, dlatego też wynalazłam te ziółka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon cheri - 3 pęcherzyki no,no,no ...to byłaś na monitoringu? A powiedz co na to gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko ja tez nr.3 i bylam wlasnie na okresowych i ten popatrzal ale nie skomentowal , bo jestem tez w klinice nieplodnosci juz 3 rok , tak krotko potem bylam tam z powodu papierow , kiedys pisalam , mowie , ze mam 3 pecherzyprawie gotowe - lekarka zaproponowala iui , ale wszystko sie pokickalo , bo zle mi kazali na pekniecie wziasc i nic naturalnie nie wyszlo , no ale to byla tak czy tak moja 1000 iui bez efektu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha , u nas nie wie nikt dlaczego po 12 latach bez zabezpieczania sie nic nie zmajstrowalismy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zobaczymy dokąd nas te ziółka zaprowadzą;) faktycznie tak jak piszesz w większości osób, które stosowały i piszą o tym w necie w pierwszym cyklu się udało...ale te wszystkie dziewczyny były po 20 i tu mamy trudniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie doczytalam na wielu ,ze okolo 2 cyklu , ewentualnie 3 ha,ha ,ha ! A my tez kolo 20 tylko tej drugiej ;) . I wydaje mi sie ,ze w tym przypadku , to i wiara czyni cuda , ja na przyklad tak mocno ;) wierze , ze dzis w sklepie zaslablam , ot czarno przed oczami , goraco jakbym odplywala : wytlumaczenie 1- sfera wiary i marzen - ciaza ; wytlumaczenie 2 - realnosc - menopauza , niski cukier , krazenie !!! A @prawie mi sie juz zaczyna ,ha,ha,ha Ja wzielam obecnie w obroty homeopatyczny srodek aletris farinosa - aletra lecznicza ,jesli wierzyc mitom i przypowiesciom zachodzi siw ciaze , nim zdazy zaczac brac :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz mnie zastrzeliłaś o tym specyfiku nie słyszałam..... a jak się czujesz ...już lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki i Ivanka 73, zapraszamy do nas, może nie jest tu zbyt tłoczno, ale bardzo przyjemnie. Napisz jak długo się starasz? No właśnie wyobraźcie sobie, że zapomniałam kupić tych ziółek, teraz muszę pogrzebać u nas chyba na 39 stronie Rachela mi link podała?????? Ivanka te zioła pewnie pomagają gdy ktoś nie ma owulacji , natomiast ja miałam wiele, które widziałam na własne oczy i też się nie udało. No macie rację poniedziałki są okropne, ja wprawdzie byłam u fryzjera na koloryzacji ale humoru mi to raczej nie poprawiło. Ja już mam pms na potęgę, ale jakoś nie zdziwiona jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O już znalazłam ten link:) SM ja tam myślę, że w naszym wieku już z figurą nie zawojujemy, a zresztą wyobraź sobie jakbyś wyglądała teraz szczupła? ja tam myślę o zrzuceniu 4 kg i dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karmi - ja ziółka kupiłam w zielarskim sklepie każde oddzielnie, mogę podać skład: lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr macierzanka {Serpylli Herba} 50gr pokrzywa {Urticae Folium} 50gr dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr ruta {Herba Rutae} 20gr nagietek {Calendulae flos} 20gr nostrzyk {Herba meliloti} 20gr Wszystkie są pakowane po 50 gr i wychodzi z tego duże pudło ziół albo słój. Ja staram się już dwa lata, wiesz zawsze myślałam,że jestem mega płodna..he,he ale to dlatego, że z pierwszą ciążą poszło mi tak łatwo, jak w powiedzeniu "chcieć to móc". Potem przegapiłam parę lat, wiecie czas tak szybko minął...ja do tej pory.... jak się zastanawiam..i kiedy ludzie mnie pytają dlaczego tak późno staramy się o dziecko....nie potrafię odpowiedzieć. Ta gonitwa dnia codziennego: praca, obowiązki, jakiś głupi awans, potem budowa domu i nagle zonk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Witaj Ivanka! Znam Cię z tamtego topiku :) bo podczytuję czasem, żeby dodać sobie otuchy. Chociaż wiadomości z ostatnich dni nie były zbyt optymistyczne :( i dzisiaj samopoczucia sobie raczej nie poprawiłam. Karmi - przepis na mieszkankę podałam, ale ani nie kupiłam, ani tym bardziej nie zastosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodz o ziola , to przeciez nie chodzi w nich o to tylko by jajo uroslo , to taka mieszanka ktora reguluje i tonuje dzialanie ukladu nie tylko rozrodczego , jest dobra tez na drogi zolciowe i moczowe i krazenie , a te jajniki pracuja lepiej przy okazji ! Karmi mowilam ,ze wlasciwie nic mi nie dolega a owu mialam zawsze , a jednak czuje sie naprawde lepiej ,zniknely zawroty glowy ( za niskie cisnienie), bole i nerwy przed @ tez nie tak doskwieraly ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi Rachela:) Wiecie ja myślę,że najgorsze jest to, że u mnie - to w głowie czas się zatrzymał i chociaż wiem, że mam kolejne urodziny i wiem że mój syn już jest coraz większym facetem ale mimo wszystko czuję się tak jak bym miała z 20 parę lat ...no dobra 30... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri - u mnie 23 dc, wielkie cyce i napięcie :( Z podejrzanych objawów: jedynie marudzę jak baba w ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela dobre! ja marudzę codziennie tak twierdzi mój miły:) i jak widać objawy ciążowe + po ziółkach domniemaną owulację mam cały miesiąc, he.. Mon cheri powiedz proszę czy bardziej odczuwałaś po ziołach owulację i czy w formie kłucia czy bólu ogólnie brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon cheri kochana mi wcale tak łatwo nie poszło z pierwszą ciążą bo zaszłam dopiero po 3 latach już myślałam że bezpłodna jestem a teraz właśnie w te trzy zachodziłam za pierwszym prawie razem i dosłownie po jednym sex-ku ale wdzisz z jakim skutkiem :( bez happy endu ....... mon chery powiedz mi czy ty mówisz o tych ziółkach ze ona można pić na lepsze samopoczucie no w trakcie @ i mniejsze napięcie o poprawę krążenia czy dobrze zrozumiałam???? Witaj Ivanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka ja tez niestety nie dalabym sobie wiecej niz 25 lat , moj czas sie zatrzymal gdy wyjechalam z kraju , mojej corce sie to podoba , ze taka na czasie jestem , na koncerty razem chodzimy , czasem ciuchy z tych samych sklepow , tylko czasem jak sie na zdjeciach zobacze to br....... :) Czesto kobietki po 35 twierdza , ze nie bawily by sie juz w dzieci , bo juz nie ta sila , psychika itd. , a ja tego nie czuje wcale , czuje sie tak jak wczesniej , nie przeraza mnie to :) Jesli chodzi o owu , to zawsze czuje ciagniecie w boku caly dzien i to zawsze zgadza sie z testami , to sie po ziolach nie zmienilo :) Rachela u mnie biust mega , a zawsze tydzien przed @ bezja nie podchodz z drugiej strony placze o byle co , ale na tych ziolach , to jakby zlagodnialo , szybciej mi nerwy przechodza :) SM wiem ,Ty taka nasza odwrotnosc :) :) :) Z tymi ziolami , to pewnie ludzie roznie reaguja , ale popatrz na sklad : taka pokrzywa - czysci krew , dziurawiec - dobry na drogi zolciowe i trawienie ,rumianek tonujacy i przeciwzapalny , nagietek - bakteriobojczy i oruwajacy ,macierzanka - przeciwzapalna , Nostrzyk - poprawia krazenie , rdest ptasi - przeciwcukrzycowy, wykrztusny na drogi zolciowe i moczowe , lebiodka - przeciwskurczowa , odtrowajaca . Mieszanka ta wiec tonuje i harmonizuje nasz organizm i odtrowa , by lepiej funkcjonowal , praca jajnikow efekt dodatkowy :) Jesli ktos ma jakies problemy i niedobory to powinno pomoc ! Tylko trzeba ostroznie probowac . Tam nie ma zadnych typowych ziol na uklad rozrodczy , np szyszki chmielu zawieraja zwiazek podobny do estrogenow , mogacy dzielac na jajniki , ale przeciez szyszki tam nie ma ! Wiec nie wydaje mi sie , by fakt ,ze ma sie owu ,byl tu rozstrzygajacy czy pic , czy nie ! Jak pisze mnie dobrze robi , na krazenie i watrobe i drogi moczowe i organizm dobrze funkcjonuje , co odczuwam :) Jej jaki elaborat puscilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja ostatni dzien w domu ale trzeba posprzatac , poprasowac wiec nici z lenistwa. Jade w koncu do lekarza na kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! nie ma koleżanki, która jako nieliczna zaglądała na forum w tych godzinach. Gdzie jesteś Stefanio..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej SM! 🌻 pozdrowienia! Mój starszy syn też niedawno leczył kanałowo trzonowego zęba. 3 wizyty kosztowały łącznie ponad 700 zł.... :( Koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×