Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

stefania a Ty tą torbiel to jakoś odczuwasz, mnie ciągnie i kuje w okolicach jajnika.Miałam torbiel 18 mm ale się wchłonęła jak robiłam usg w listopadzie ale teraz to chyba następna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziolaaaa
mowicie o 2 roznych mieszankach nr 3 sroki.zobaczcie sobie w necie.ta co podawala mon cheri pije sie tylko do owulki.sprzedaja tez na allegro inna mieszanke jako nr sroki i ja zalecaja pic 3 cykle i przerwa.Wiadomo nie na kazdego ziola dzialaja tak samo.jedna dostanie torbieli a innej nawet pecherzyk nie urosnie.po co sobie szkodzic.leiej poczytac wielu opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ! Ziolka sroki o ktorych mowimy to w sumie 3 rozne mieszanki ! Ta o korej mowilysmy z lebiodka , ruta itp .to na nieplodnosc w wielu zrodlach pisze , ze stosuje sie ja od pierwszego cyklu i mozna cale cykle ( 3) i pauza.Jest tez mieszanka jakby to powiedziec 2 fazowa - pierwsza na owulacje z np. z szyszkami chmielu , lawenda, tatarakiem , dziala mocno przez ten chmiel , druga na lepszy progesteron z przywrotnikiem , pokrzywa ikrwawnikiem ( czyli faza 1 bez tych ziol stymulujacych jajniki) . Czyli pierwsza do owu , 2 od owu do @ . Ja pierwszy miesiac pilam tylko 3 na nieplodnosc , w drugim pod koniec przerzucilam sie na te na progesteron. A prawda jest taka ,ze trzeba po prostu wyprobowac , bo kazdy inaczej moze zareagowac w zaleznosci od tego co u niego nie funkcjonuje jak trzeba . Mace bierze moj juz od 2 lat i bardzo dobrze zadzialala wraz z salfazinem , ja tam mu czasem podkradne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie umie otworzyc swojego ostatniego postu , mam nadzieje ,ze bedzie widoczny . Chcialam tylko dodac , ze jaka jest prawda i ktore ziola sa orginalne z netu sie nie dowiemy , za duzo sprzecznych informacji , trzeba by sie do zakonnikow osobiscie wybrac . Jest tez na pierwsza czesc cyklu na owu ( bo o tej zapomnialam ta z malina , rozmarynem ,bzem, szalwia i bylica druga czesc cyklu to przywrotnik , pokrzywa i krwawnik! Ja mialam ta calkiem pierwsza , bo uwazam ,ze dziala tonizujaco , mam owu zawsze i taka z chmielem i tatarakiem moglaby byc za mocna i powodowac torbiele !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamowilam 2 dvze worki nr 3 i pilam 1cykl. Przestalam bo owulka wypada mi w czasie gdy meza nie ma wiec pier.,taka robote. Nie mam ochoty na cudowanie. Moze sprobuje 3 cykli na clo ale musze odebrac wyniki hormonow to pogadam z lekarzem. Zycze wam moje piekne milej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesbijka1
Witam porannie. Zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też życzę wszystkim miłego dnia :) Za niedługo jadę z młoda do chirurga na kontrolę i po zwolnienie na w-f ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ,HEJ!!! jestem już, trudności w komunikowaniu się z Wami pokonane :) IVANKA 'maca" brzmi obiecująco ;) Rachelka, masz Ty co robić w kuchni - wyżywić trzech chłopów - jest wyzwanie!!! ja uwielbiam rukolę ale u nas problem z jej kupieniem.i też podjęłam próby zrzucenia zbędnych kilo. Gosia jedyna dolegliwość która mnie dopadła w związku z prawdopodobną torbielą (a dlaczego to rodzaj żenski? a może torbielem???) to krwawienia przez prawie cały cykl :( innych objawów brak. Sm napisz jak po wizycie z młoda. Mon Cheri pięknie podsumowała temat ziołowych szaleństw i zgadzam się z nią że każda z nas może reagować inaczej na różne mieszańce. wiec pijmy i wymieniajmy się doświadczeniami :) Buziole dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejka już po wizycie mamy zwolnienie na II semestr bez sensu takie chodzenie nauczyciel sobie ubzdurał że musi mieć od chirurga a chirurg że i lekarz prowadzący może wystawić i bądź tu mądrym nie ....... a wystać się tzreba zawsze masakra wiecie jak to u chirurga a u nas jest raptem jeden dziecięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos tak cicho i martwo , czyzby radosny czas @ nadchodzil :( . A ktora przez pomylke dzis rano pod tym fajnym pomaranczowym sie zameldowala :) :) :) - no przyznac sie :) U mnie branie wiesiolka nic nie zmienialo podobnie jak castagnus , bralam ,ale roznicy e zauwazylam ,moze dlatego ze i tak zawsze wszystko w porzadku bylo ! Stefi i co wyprobujesz jak to jest jak maca , bo myslalam ,ze ten rodzaj zblizen mamy juz za soba , zreszta tylko maca jest malo prokreacyjna ;) . SM ale niech sie coruchna duzo rusza , bo jednak sport ( wlasciwy i we wlasciwym natezeniu ) to zdrowie ! Mnie sie noz w kieszeni otwiera jak dostaje panny po 16 - 19 , bez jakichkolwiek miesni , ktore zamiast gimnastyki to by sobie masazyk zyczyly , bo plecki bola , jak maja nie bolec , te dzisiajsze pokolenie to po 30 - stce kalekami bedzie - wiec zegnaj najnizsza emeryturo ;) U mnie dol okolo @- wy , a ta sie kreci i rozkrecic nie moze ! Jutro powinnam do mojej kliniki isc , badania powtorzyc , zobaczyc czy pie......na prolaktyna sie polepszyla i nie wiem czy isc , bo ta @taka ospala i wlasciwie to 5 dzien a niewlasciwie to zaden ? Tak sie zastanawiam czy silka33 to nasza sylka73 , bo taka zauwazylam na temacie Starania o ciaze to by moze tlumaczylo komu bylysmy zbyt grubianskie :( , jesli sie myle to sorry :) Kurka piszcie bo smutno . Mnie tak naszlo , ze mimo checi , nie uda mi sie juz nigdy wiekszej rodziny stworzyc ,moze rzeczywiscie za stara jestem i nie warta powielania , ja juz jak tonacy brzytwy sie chwytam , przestymuluje albo cos nie tak bedzie , najwyzej jajniki strace , no i co, tak i tak nie funkcjonuje , a przeciez chlopa nie zmienie po tylu latach ;) , by sprobowac czy z innym wyjdzie - pomarancze - czekam na lincz:) Jeju dol dzis jak row marianski :) , ja w ogole nie rozumie ;) czemu w ciazy nie jestem przy tych ziolach :) ;) gwarantowanych . Sorry kobietki , ale ktora z was moze zrozumiec jak to jest po 12 latach staran :( Mimo wszystko caluski !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zauważyłam, że przed @ większa cisza na forum... I ja tak mam. Nawet nie wiem, co mam pisać. 27dc... przyznam się, że w głębi duszy ciągle mam nadzieję, moje drugie pesymistyczne ja beszta mnie za to, żeby uniknąć rozczarowań. Wtedy to pierwsze ja myśli sobie, że bez pozytywnego myślenia ciężko osiągnąć wymarzony cel (obym nie musiała szukać forum dla schizofreników, hehe). I tak pełna sprzecznych myśli mało nie wybuchnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sama sobie popiszę. Dziewczyny... plamię, więc lada chwila dostanę @ Buuuuu! Jestem wściekła i zrozpaczona 😭 Taki prezent na weekend i zbliżające się urodziny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część kobietki! Jestem już mam dostęp do netu... pamiętajmy nowy cykl to nowa nadzieja;) U mnie co prawda 16 dc ale z obserwacji wynika,że już po owulacji. Jak pisałam mieszanka nr 3 u mnie przyspieszyła owulkę, ale czy ją miałam sprawdzę 21 i 27 dc bo wtedy muszę zrobić badanie progesteronu. Mój gin twierdzi, że to badanie jest dla niego bardziej miarodajne niż monitoring cyklu, ot i tak...zobaczymy ale faktycznie to czekanie i uczucie ,że znowu się nie udało.... beznadziejne. Pozdrawiam wszystkie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też podłączam się do zbiorowego przed @ doła. U mnie niestety żadnych złudzeń i żadnej nadziei, brzuch napitala, dziś 26 dc jutro lub pojutrze ten najgorszy dzień, znowu weekend spiep....ony . Ale na to konto robię ciastka amoniaczki, pierwszy raz oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niby trafilam ze spontanicznym sexem w owulke ale co z tego jak byla ze strony niedroznego jajowodu. Ja nawet nie wiem ktory dc mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzeska nieraz zdrowy jajowód przechwytuje jajeczko. Moje amoniaczki skończone. Wnioski: gra nie warta świeczki, bo niby sie udały, ale to w sumie takie zwykłe ciastczyny, dla mnie żadna rewelacje, chyba w dzieciństwie lepiej smakowały bo nie było tyle słodyczy, roboty po uszy było, no ale nie powiem żeby do kawki jutro ich nie pod jadła, wszystkim smakują mi tak sobie wolę wykwintniejsze :) słodycze:) Dziewczyny pomyślcie sobie, że tylko tydzień i potem znowu wraz z owulką humory nam powrócą humory wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi ale smaku narobiłaś a ja jak na złość nic słodkiego w spiżarce nie mam oprócz: miodu. A ja kocham słodycze ciasta i ciasteczka, tak to zdecydowanie coś dla mnie. Zakradam się więc do Ciebie do kuchni i zjadam wirtualnie twoje amoniaczki. A pro po takich ciastek moja sąsiadka robi takie rurki z kremem też czasami mi podrzuca, hm...:) to się rozmarzyłam.....🌼 Dziewczyny lubicie gotować, piec i takie tam cudeńka w kuchni wyprawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja czytalam ze nasz umysł, mózg, jest niepojety, ze wszystko zaczyna sie w naszym umysle i ze wszystko od niego zalezy. Pisza ze wlasnie aby spelnialo sie w zyciu to co chcilebysmy miec czy osiagnac, nalezy sobie wymarzyc, to znaczy wizualizowac, medytowac na dany temat, czyli czesto i intensywnie o tym myslec, wtedy to sie spelni. Dlatego uwazam ze osoby chciące zajśc w ciąże, powinny wlasnie duzo myslec o swoim zajsciu w ciaze, ale nie zadreczac sie ze nie zachodzisz, ale myslec pozytywnie, ze wlasnie dopszlo do zaplodnienia, wyobazac sobie siebie z brzuszkiem itd. Poczytajcie ksiażke "Sekret" Byrne Rhonda i działajcie :) Dla przykladu tego ze nasz umysl jest niepojety powiem ze niektore kobiety ponoc uchodza za bezplodne, ale po tym jak sobie psychicznie "odpuszcza" tą straszną chęć posiadania dziecka, np. poprzez adoptowanie, to nagle okazuje sie ze ZACHODZA W CIĄŻE. Medycyna nie potrafila sobiie z tym problemem poradzic, a okazalo sie jednak nie jest bezpłodna. Dlatego wg mnie naprawde wszystko zalezy od naszego umyslu. Nawet pewnie nie wiecie, ale COS WAS BLOKUJE. Poczytajcie sobie rozne ksiazki na ten temat, jak odblokowac swoj umysl, np. "Zero ograniczeń. Sekret osiągnięcia bogactwa, zdrowia i harmonii ze światem" Joe Vitale. Ja tez włąśnie staram sie o 2 dziecko, od 6 miesiecy i tez cos nie wychodzi, mysle ze za malo mysle o tym. I wlasnie przed chwila wizualizowalam jak plemniki wędrują do ...... :), mam własnie płodny okres, wiec ..... trzymajcie za nas kciuki. Pozdrawiam i życze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! ja dziś cały dzień poza domem:( Mon Cheri ja mace stosowałam kiedyś namiętnie, co wymacałam to moje i masz rację cóż więcej wymacać mogę??? próbuję skupić się więc na konkretach ale rezultat znacie :( Rachelka , jak nam nie wyjdzie z dzieciątkiem , to se założymy forum dla tych co się starają ale zapomniały o co.myślisz że wzrok chociaż nam pozwoli stukać w klawiaturkę?? Prinzesska Ty się kochana kochaj i nie myśl o dniach cyklu, to jest dopiero sponton :) ! IVanka możesz rozwinąć temat progesteronu?? dlaczego badanie ważniejsze od monitoringu?? a co do pichcenia i cudowania w kuchni, jestem zwolenniczką prostych , najlepiej jednogarnkowych przepisów i uwielbiam takowe praktykować w swojej kuchni :) Karmi - dobre podsumowanie dołów przed@owych, wypatrujmy z nadzieją kolejnego cyklu!!! :{ ale pierdziele , zmęczona jestem , chyba pójdę spać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabia! czytałam o tym. i uważam że to sprzeczność, bo jak pozwolić umysłowi zawładnąć jedną myślą o dziecku - bo to jak piszą pomaga osiągnąć cel, a kiedy nie udaje się i rozczarowani odpuszczamy, nagle zdarza się cud i ciąża!!! NIE ROZUMIEM :( uważam że należy robić wszystko żeby nasze pragnienia nie stały się nasz ą obsesją...po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio mój lekarz twierdzi, że bardziej wierzy wynikom niż obrazowi. U mnie na monitoringu ( a robiłam 11 dc) wszystko cacy: płyn widać czyli tak jak by owulacja była,dzień wcześniej, jajniki cudne itd. ale robię badanie w 21 dniu progesteron 0,23, w 27 dc progesteron 0,87 A wiesz progesteron musi być ok 10 ażeby była tak naprawdę owulacja. To oczywiście minimum. Czyli przy takich wynikach cykl bezowulacyjny. I dlatego muszę teraz w dwóch kolejnych cyklach to sprawdzić. Ale ja mam jeszcze tak jak pisałam niedoczynność tarczycy i hasimoto. Fabia na pewno masz dużo racji myślenie pozytywne to sukces w każdej dziedzinie życia Ale cóż czasami przychodzą do nas chwile zwątpienia, coś nam się ciągle nie udaje i wszystko idzie nie zgodnie z planem. I dlatego tak...smutno i żal. Ale ten tytuł: "Zero ograniczeń. Sekret osiągnięcia bogactwa, zdrowia i harmonii ze światem" Budujący, poszukam tej książki. Trzymam kciuki za ciebie, daj nam znać jak się uda🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabia pozdrawiam serdecznie i bede mocno trzymac kciuki za wasze powodzenie :) Masz racje ,ze umysl to potega , po pacjetach widze jakie wazne jest pozytywne nastawienie . Ja przez te lata probowalam temat olewac , starac sie , wizualizowac , zapominac - efekt zawsze ten sam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princesska , nie mysl na razie o wynikach , kochaj meza ! Jak tam decyzja o dofinansowaniu ? Karmi , a ja lubie takie proste zeczy , moi taz , najlepsze ciasto normalny murzynek , albo drozdzowe , a jak napieklam rogalikow z dzemem to sie zajadali , az sie uszy trzesly :) Na urodziny zrobilam mezowi makowki zamiast ciasta i wszyscy szczesliwi :) Ivanka , no wlasnie jak nie wychodzi ,to musi cos byc , tylko jeszcze nie potrafimy tego rozpoznac , nic nie dzieje sie bez przyczyny! Bylam dzis oddac wampirom z kliniki nastepna porcje krwi , ciekawe czy prolaktyna lepsza bedzie ? Pewnie nie ,bo to hormon stresu , a ja od 2 tygodni taki stres w pracy mam , ze az po nocach ze zmeczenia spac nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania a ty badałaś progesteron? Wiesz u mnie co poszłam do gina to na monitorze wszystko cudnie i już nawet byłam u kilku i u kobietek i u mężczyzny, wszyscy to samo: tylko rodzić! a tu niestety tyle czasu i nic. Sama zaczęłam szukać informacji robić podstawowe badania tsh, fsh, prolaktynę, potem trafiłam do lekarza, który znowu powiedział,że u mnie wszystko pięknie ale dodatkowo progesteron.....wtedy wyszła też ta nieszczęsna tarczyca. To prawda mon cheri u mnie coś tam się klaruje - choć przez chwilę wiem w którym kierunku mam iść. Na co patrzeć, co sprawdzać.Już super tsh mi spadło mam 1,57 a miałam 4,67

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×