Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

A u mnie...dotarla, do gina w koncu. Na usg wszystko ok, owulak byla po stronie zlego jajowodu. Pobrali mi krew i mam zadzwonic w nastepnym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złego? Tzn. z tym coś nie tak..? SM - synowi jego dentysta w ogóle nie chciał zrobić tego zęba, nawet sugerował usunięcie; musiałam go umówić do specjalistycznej przychodni... W tych czasach wszystko można, tylko trzeba mieć kasę :( smutne to. U mnie po staremu... 24 dc, ale skoro miałam później owu, to pewnie @ też będzie spóźniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi powiedziała ze na jakiś czas spokój nie powinno nic być nie tak ale później to już nie zrobi się nic tylko usunąć a ja na szczęście nie mam dopiero jednego zęba ;) a to górna szóstka więc spoko nie widoczny jak by go kiedyś mieli usunąć ;) Ja dziś tak średnio się czuję wiesz @ wczoraj mnie flaki bolały masakra :( dziś mniej na szczęście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja teraz tez siedzę odpoczywam bo niedawno właśnie wróciłam zmarzłam bo u nas mrozik dzisiaj i wiatr jest potem idę się myć i położyć się bo jakoś dziś się nie wyspałam we czwartek z młodą do chirurga a w piątek do kuzynki pomagać przy małym bo ona sama będzie a ma rocznego synusia i nie poradzi sobie wczoraj tez byłam mały jest prze kochany :) nawet buzi mi dał jak się żegnałam a on nie należny do całuśnych a mi się aż miękko zrobiło na sercu taki słodziak kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem padnięta, ale jestem.............. Ja czuje się okropnie czas przed @ to u mnie masakra, źle się czuję, brzuch mnie napitala w głowie mi sie kręci, już mam dosyć co miesiąc tej męczarni:( Moncheri ja ziółka postaram się kupić, może po nich zmniejszą mi sie dolegliwości przed @ bo tydzień mam wyjęty zawsze z życiorysu, potem 5 dni @ i w sumie pół miesiąca w plecy... Ivanka no to pasujesz do nas jak ulał,mam nadzieję, że zostaniesz z nami. SM kurcze jak ja bym tak zachodziła po jednym bzykanku to chyba drużynę piłkarską bym już miała, u nas z pierwszą córką łatwo też nie było chyba z 10 miesięcy staraliśmy się, a wtedy każdy wpadki zaliczał także w strachu już byłam, że nie mogę mieć dzieci, my chyba jednak słabo płodni jesteśmy, bo i potem nieraz było bez zabezpieczenia i nigdy żadnej wpadki niestety.... No to w sumie ja dzisiaj dyżurna maruda, no i jeszcze pomarudzę tak ze 4dni. Pozdrawiam was i cieszę się, że jestem z Wami🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, ja też mam takie objawy... Kiedyś, dawno, nawet nie czułam, że @ się zbliża. Mój K zawsze mi mówi, że ja zawsze jestem albo "przed", albo w "trakcie"... fakt - ten okres napięcia PM jakoś coraz wcześniej mi się zaczyna. Dzisiaj też jestem jak z krzyża zdjęta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI KOCHANE DZIĘKUJĘ ZA ŻYCZENIA!!! :) napiłam się winka własnej roboty i jakoś przeżyłam ;) niestety rzadko tu mogę zaglądać, mam problem z internetem, i potrwa to czas jakiś (droga Rachelko do południa nie dam rady:( ) ale przez to zdałam sobie sprawę jak bardzo mi Was brakuje!!!! Witaj IVANKA !!! zachęcam do picia ziółek!!!chociaż po nich walczę z torbielą :( u mnie po ziółkach wyraźna poprawa śluzu :) i zdecydowanie polepszyło się samopoczucie ( już nie mam ochoty potrzaskać wszystkiego i wszystkich w zasięgu ręki- i mój M czuje się bezpieczniejszy ) melduję że u mnie 25 dc i wynika z tego że wszystkie tu jesteśmy TUŻ przed @!!!moje samopoczucie-cycki nie przestają boleć:( i krwawię prawie cały cykl (dlatego mam pewność że torbiel wciąż straszy :( ) Pozdrawiam Was serdecznie i postaram się tu zaglądać jak tylko się da!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie... Bo już się martwiłam, że opuściłaś nas na dobre. Jak to tylko wina internetu to jesteś usprawiedliwiona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dopiero usiadłam, mam urlop a cały dzień spędziłam: prasując, piorąc wywieszając pranie i znowu prasując, sprzątając garderobę i gotując. W D .... mam takie równouprawnienie;) SM :) Fajnie ,że znowu piszesz:) Karmi jak brałam castagnus to pms minimalne :zero nerwów, przechodziłam lajtowo - polecam. Castagnus skraca troszeczkę cykl i u mnie tak było, wpływa na pms u mnie tak było i podobno przyspiesza zajście w ciążę -u mnie tak nie było.;) Dziewczyny wam troszeczkę trudniej szło z tą pierwszą ciążą bo macie córki, a podobno o córę trudniej... my z Rachelą zaliczyłyśmy tzw. "Złoty strzał" i mamy synków. He,he to taka moja demagogia:) Pozdrawiam serdecznie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio kamien mi z serca , bo juz myslalam ,ze Cie ta torbiel rozlozyla , uff :) Karmi ,naprawde zachecam do wyprobowania , mnie nawet brzuch na @ nie bolal , jutro sie rozkreci , a ja prawie nic nie czuje :) Kupilam ta aletre i jutro zaczne brac ,od razu was poinformuje jak ;) w ciaze zajde w tym cyklu ( ha,ha,ha), nie- poinformuje jak dzialaja , nie trzeba parzyc bo to w formie granulek ssacych :) Ja zebow wcale nie lecze , czekam az wypadna :p , kupuje tylko zoraz lepsze mixery ! A szczerze moje na szczescie dobrze sie trzymaja , bo nie moge sobie wyobrazic mostow czy protezek i koron w buzi , jak bede tak daleko to tylko implantaty i juz sie boje , bo te koszty u nas potrafia w dlugi wpedzic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj chlop mial dzis urodziny i bylismy u greka i w kinie , bardzo fajna komedia franzuska - polecam orginalny tytul to " Intouchables " a nie wiem jak u was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko ja 2 razy wpadlam , pierwsze stracilam ( taka super praca ) druga wpadka mimo zabezpieczen to coruchna i tez myslelismy , ze jak kroliki mnozyc sie bedziemy a tu 12 lat i ani jednej stwierdzonej ciazy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri poczytałam o alere to podobno działa! Będziesz naszym królikiem doświadczalnym hm...połączysz to z ziółkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwanka ja juz mysle , ze niewiela mam do stracenia i co najwyzej sie przestymuluje , czas uczy cierpliwosci , jak lekarze nie umia pomoc to kazdej deski sie czlowiek chwyta ... Moj plan : wiesiolek , kwas foliowy, aspiryna ( poczytajcie kochane jaki ma wplyw ) , ta aletra (cykl 1 ) , 3 srocza ( cykl 3 )! Bede zdawac relacje , choc wolalabym byc kroliczkiem z playboya niz doswiadczalnym ;) , albo mnozyc sie jak kroliki , albo ( uwaga od lat 18 )sie jak kroliczek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć koleżanki! Łykanie wiesiołka też powinno łagodzić objawy napięcia PM, nie? Nałykałam się tyle co trza lub więcej, a w tym cyklu mam jeszcze bardziej wzmożone objawy :( No, chyba, że te bolące piersi, trudności ze skupieniem się, wzmożona nerwowość to nie objaw zbliżającej się wielkimi krokami @ :P Nosi mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziolaaaa
Witam.Tak czytam co piszcie o ziolach ..Czy pijecie je caly cykl? na wielu forach poswieconych wlasnie tym ziolom pisza wyraznie,ze tylko pierwszy cykl jesli jest nieregulrny to pijemy caly a tak to tylko odczas okresu(niektorzy zaecaja do owulacji) a picie caly cykl wlasnie powoduje torbiele.Poczytajcie zanim sobie zaszkodzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie !!! przeczytałam wiele na temat sroczych ziół , i nigdzie nie wyczytałam że mogą powodować torbiele. ja piłam od polowy cyklu, w następnym cyklu urósł piękny pęcherzyk który najprawdopodobniej nie pękł, a tak naprawdę czy mam torbiel dowiem się na 100% podczas wizyty u gina. więc na razie są to moje domniemania i trudno mi stwierdzić fakt. ale nasza Mon Cheri pije chyba cały czas, prawda?? większość dziewczyn pije zioła przez 3 cykle a potem jeden cykl przerwy i znów... każda informacja mile widziana , po to ten topik :) jeszcze walczę z internetem , moja wygrana jest kwestią czasu ;) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. U mnie nadal męczarnie przed @ . Wiecie co mnie najbardziej wykańczają objawy fizyczne bo złość to taka sobie w normie w sumie dużej różnicy nie ma. Moncheri nadal nie zamówiłam ziółek ale na pewno to zrobię jutro, napisz mi właśnie czy bierzesz je do owulacji czy cały cykl? Stefania dobrze, że się znalazłaś:) Kiedy idziesz zobaczyć do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachele mnie po wiesiołku bardziej cycki bolą niż bez niego, w tym cyklu nie brałam i bolą ale do wytrzymania. A może Ty .........no wiesz...............;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też pisałam o mieszance ziół nr 3 ojca Sroki. Prinzesska ja pije te zioła codziennie :( Karmi , pójdę do gin po miesiączce, dziś mój 26 dc i czekam cierpliwie na @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszanke na owulacje nr 3 pije sie tylko do owulacji , tylko przed snem 2 lyzeczki. Ja np pilam z 3 lyzeczek. Wiem ze jest jakas mieszanka na druga faze cyklu ale musialabym sprawdzic. U mnie lezy duzy wor nr 3 ale nie pije bo meza i tak nie ma w czasie mojej owulki. Nr 3 jest tez dobra dla mezczyzn na poprawe nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Princesko mieszankę nr 3 można pić cały cykl, 1 łyżeczkę zaparzasz wieczorem, po ok 30 min odcedzasz i wypijasz. I tak jak pisała Stefania trzy cykle i przerwa jeden cykl. Pozdrawiam serdecznie, ja do piątku po za domkiem więc tylko chwilkę pogoszczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzesska potwierdzam skuteczność ziółek nr 3 jeżeli chodzi o mężczyzn!!!!!! mój M pil i wyniki miał SUPER - jak nigdy przedtem :) ja dokładnie pije tak jak napisała Ivanka, helloooo!!! pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce zamowic mieszanke klimuszki antyzrostowa. Musze poszukac w necie gdzie moge zamowic z wysylka do niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie jest też coś takiego, takie ziółko maca to " Coś" dla naszej mon cheri (i dla nas oczywiście też) Kochana jak wszystko to wszystko;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! A ja się nie znam na ziółkach i nie mogę podyskutować ;) Za to właśnie skończyłam gotowanie, już myślałam, że z kuchni nie wyjdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopakom nagotowałam, a sama się odchudzam :) już całe 2 dni. Dla siebie kupiłam mieszankę sałat (ale i bez diety bardzo lubię, szczególnie z roszponką) i sucharki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×