Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Mój mężulek przyjechał, tralala :D Idziemy jutro na "Dziewczynę z tatuażem", wcześniej wizyta u mojej babuni, jutro jej święto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochanie bedzie dopiero jutro rano. Moje dni plodne byly gdy sie nie widzielismy.. Lekarz mnie nie przyjal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princesska nie widzieli z lekarzem , czy nie widzieli z mezem ? Rachela no ucieszona zonka :) :) :) Ty masz jeszcze babcie ? Ja juz ani rodzicow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga Mon cheri z mezem nie widzialam prawie 3 tyg i lekarz mi tez nie zajrzal...w gardelko. A ja....mlodociana :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam babcię :) W tym roku będzie miała 87 lat. Druga babcia umarła kilka lat temu, tylko dlatego, że spadła ze schodów i zrobił jej się krwiak mózgu, bo żyła by pewnie do tej pory. Kobiety u mnie w rodzinie są długowieczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć lasencje;) My dzisiaj bylismy na zakupach bo córka za tydzień ma choinkę, a że to już....gimnazjum to już insza moda niż w podstawówce, a więc suknia już prawdziwa, buty na obcasiku, dobrze, że wszystko udało sie kupić w jeden dzień. Moncheri brak słów na tą Twoją prolaktynę, ale Ci numer odwaliła! Szkoda, że z twoim M tak wyszło jakoś, kurcze osobne spanie to już poważana sprawa, mam nadzieję, że już jest lepiej, ja też chyba wściekłabym się w takiej sytuacji. Rachela no właśnie wydawało mi się, że górskie najlepsze bo kiedyś jadłam i uwielbiałam tylko zapomniałam o nich już dawno, teraz kminie jak je zrobić w pracy, bo tam dysponuje tylko mikrofalą, ale dam rade na raty będę je podgotowywać. Ale numer z tym musli ja myślałam, że to jest super zdrowe. Stefania kurcze to my rówieśniczki :) i Rachela chyba też jak wynika z nicku, tylko Moncheri rok przed nami, przy nas to ona małolata, SM chyba też nasz rocznik? Witaj Gosia co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzeska to Ty będziesz żyła ze 100 jak babcia 90. A dlaczego nie byłaś u lekarza?Nie przyjął Cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, ja jem rano w domu przed pracą, ale ubiegłej mroźnej zimy brałam do pracy w termosie :) Koleżanka przynosiła i mnie zaraziła. Raz jak za gęste ugotowałam, to mi się kit zrobił i nie mogłam z termosu wydobyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, badanie poziomu prolaktyny robi się w jakiejś konkretnej fazie cyklu? Szukałam w necie, ale jakieś sprzeczne informacje znalazłam, więc mam nadzieję na odpowiedź eksperta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri ja miałam torbiela ale na ostatnim usg nie było po nim śladu ,@ była normalnie ale te 2 tygodnie przed nią koszmar.Może rzeczywiście za bardzo się obserwuję a moja gin,jeszcze mi każe tem. mierzyć i mam przyjść za 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieli zamkniete. Siostra babci umarla 3 dni przed 100. Ja musze isc na kontrole-mam plamienia przed @@, cykl z 28 na 35 itd sie wydluzyl. Podejrzewam tez prolaktyne i za niski progesteron w fazie lutealnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzeska no to dowaliłaś juz całkiem z tą siostrą, szok!!!! Pewnie i ty silne geny masz. Gosia ja nie znam tego leku, a na co konkretnie Ci go przepisała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z ranka. Zapraszam na kawkę. Zaraz będę robiła karpatkę, pierwszy raz w życiu, mam nadzieję, że przynajmniej karpaty mi wyrosną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manakola
Princezzka a mąż nie przeczytał o tym kochanku? To jest prawdopodobny powód jego nieobecności?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzeska mąż chyba jest bo nic nie piszesz? Ale tekst walnęła pomarańcza:):):) Ja już obrobiona, teraz mam czas dla siebie, karpatka wyszła piękna i chyba dobra bo połowy już nie ma...... Co tam porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie się udało
Mam 37 lat, przez długi czas probowalismy z druga ciążą, stwierdziłam kilka miesiecy temu, ze "mój pociąg widocznie odjeżdza":( dałam spokój. W swieta się zapomnieliśmy mega i jestem w ciaży:). Kiedy sie pogodziłam, ze juz mi sie nic takiego nie zdarzy, kiedy poukładałam swoj "wygodny" swiat- nagle taki szok!!! Dodam, żde póki co czuję sie rewelacyjnie:) A moja kolezanka w wieku 45 lat kiedy po 40 zakonczyła leczenia i wszelakie maksowe staranki urodziła córcię- pierwsze dziecko! A w rodzinie kuzynka 43 latnia tez niespodziewanie zaszła w 3 ciaze i miała sie świetnie. Odwagi! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska mmmmm...;) "a mnie się udało" gratuluję , dzięki że piszesz to dodaje otuchy!! Karmi, bo wpadnę na karpatkę!! Helo Gosia, mam to samo bolą piersi , wielkie baloniska i u mnie niestety torbiel:( czekam na @ i potem wizyta u gina czy torbiel nadal straszy:( Rachela tralala to dopiero w nocy będzie:) Moja droga Mon Cheri przykro mi że nie masz już Rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio ja juz procz meza i dziecka nie mam nikogo z rodziny , tak sie czasem niestety uklada :) Prinzesska to przynajmniej mile zakonczenie ( rozpoczecie ) dnia :) A mnie sie udalo pozdrawiam i zycze nudnej ciazy i wiele radosci :) Karmi my tu dzisiaj nocne marki :) Rachelko tu mnie zagielas , bo nie interesowalam sie i niewiele o prolaktynie wiem , u mnie bylo prawie zawsze okolo 3 dnie i raz w drugiej polowie , ale ktory dzien nie pamietam - bylo dawno :( Gosiu sprobuj troszeczke sie rozluznic , moze stres przeszkadza Ci dojsc do siebie ? Tego leku niestety nigdy nie mialam ! Teraz niczego nie bierzesz ? Moja cora miala dzis koncert wierzcie ta orkiestra - rewelacja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawkę dziewczynki. Prinzeska pewnie jeszcze śpi skoro wczoraj tak romantycznie było...;) Stefania dawaj na karpatkę tylko szybko bo po rannej kawce może już naprawdę mało zostać. Rachela no to jak tam mąż tralalala..... Moncheri byłaś wczoraj na koncercie tej orkiestry? napisz jak było.Moja śpiewa w chórze i teraz w każdą niedzielą gdzieś występują,, dzisiaj w kościele;) SM znowu nas zaniedbuje....... No to miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) wszystkim babeczkom ;) 🌼 Karmi czemu mówisz że was zaniedbuję przecież tu piszę jak tylko mogę ale nie zawsze mam co pisać bo wy jak by nie było starające a ja niestety nie :( ostatnio mam troszkę lataniny załatwiałam termin z córką do ortopedy mamy na 28czerwca potem, byłam u dentysty we wtorek, teraz w poniedziałek zebranie semestralne w szkole córki ,we wtorek zaś wizyta u dentysty,ale najpierw RTG zęba, potem 26stego do chirurga z młodą i tak mi zaś tydzień zleci oprócz innych spraw hehehe ;) I tak z dnia na dzień zawsze coś .............i życie biegnie dalej Pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM to, że my staraczki to akurat najmniejsza sprawa bo reasumując to i tak na jedno wychodzi :( Lubie jak jesteś u nas jakoś mi wtedy raźniej:) Do której klasy chodzi Twoja córka? A u nas dzisiaj delikatni goście wypiłam prawie piwo i powiem Wam, że ostatnio alkohol mi służy, wiem, że to małe ilości, ale zawsze coś, przez ostatnie parę lat piłam tyci tyci........lub nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM hej no widzisz jakie my tu staraczki , wiekszosc przypadki beznadziejne :( Nawet nie usilujemy sobie naiwnie wmawiac ,ze przyszly miesiac bedzie lepszy , my tylko liczymy , ze jakos , moze ...... Dlatego pisz , pisz - super pasujesz do nas :) Karmi ja do smierci mamy ( 4 lata temu ) w zasadzie calkowita abstynentka bylam , potem po roku i wyjsciu z najwiekszej depresji stwierdzilam , ze troche piwka albo winka pomaga nie myslec , ale zbytniego pociagu to nie mam , a ostatnio jak sie naczytalam o przeszkodach w zajsciu , to rzadko mam ochote , no moze latem jak upal ,to zimne piwko , szczegolnie na urlopie ! Orkiestra fajna jak bede miala dvd , to sprobuje gdzies cos pokazac! Stefania a propo piersi , to ja nie wiem co te moje wyprawiaja , @ dopiero kolo srody , do tego czasu chyba pekna , az spac na nich nie moge :( Kiedy wypadala by Ci @? Rachela a gdzie Ty sie podzialas ? Gosiu :) ? Princesska przespalas cala niedziele , no fajna nocke mialas ! :) Kasia blu wolam Cie , gdzie sie podzialas ??? Sylka jeszcze tu zagladasz ? A wiecie ze mialysmy tu jeszcze Nadiye , Eu lale ,Amande i kogo tam jeszcze pominelam : zrezygnowaly , albo im sie powiodlo , albo nam pomaranczowia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×