Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

witam piękne Panie w piękne choć zimowe południe :) uwielbiam czekoladę na moje nieszczęście a jak mnie najdzie to robię czekoladę mleczną z mleka w proszku, ale blok Karmi super, pamiętacie jak można było kupić w sklepie blok lubuski??tak się chyba nazywał , ale było to jakieś 100 lat temu..:\ Rachela pij te ziółka z mężusiem, mój był badany 3 razy , 2 - wyniki dość kiepskie, 3 ( po 3 tygodniach picia ziółek) rewelacyjne, bez zastrzeżeń jak to podkreśliła pani Dr. więc my pijemy sobie codziennie razem , przed snem a wiesz jaki po tym sex szalony!!! ;) Karmi a nie masz tam u siebie jakieś zielarni?? Mon Cheri założycielko nasza gdzie jesteś?? POZDRAWIAM WSZYSTKIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Rachela ja zawtóruję za Stefanią faceci też mogą pić te ziółka, nawet bardzo wskazane, także do Dzieła! Karmi dzięki, taki blok czekoladowy - faktycznie kojarzy mi się ze starymi czasami jak to nic nie było w sklepach tylko mleko w proszku. Moja mama robiła wówczas nam taką czekoladę i wafelki mmm ...pycha. A czy teraz można dostać mleko w proszku? Muszę poszukać a raczej pójść do sklepu i się dokładniej rozejrzeć, dzięki za przepis - wypróbuję na pewno:) Ziółka można kupić w zwykłym sklepie zielarskim, wszystkie są pakowane po 50gr. Pozdrawiam wszystkie serdecznie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzeska to teraz tylko na zabieg czekać, na szczęście do invitro nie potrzeba wielkiej ilości i mam nadzieję, że mrożonki wystarczą. Stefania no właśnie u nas najgorszy ten czas.........:( Ciekawe która z nas pierwsza zajdzie, ale zrobimy wtedy bal :):):):):) Dziewczyny w mojej mieścinie sklepu zielarskiego nie ma, a odkąd mąż pracuje na miejscu to jakoś nie mam rozpędu do województwa jeździć, choć kiedyś co parę dni tam byłam, chyba najlepsze takie ziółka kupione osobno, przynajmniej wiadomo co to jest. A jesli chodzi o blok czekoladowy to też podejrzewam, że to słodycz z czasów komunistycznych, ale jaka pycha.....;) Mleko w proszku jest w sklepie, u nas orginał z Krasnego Stawu kosztuje około 9 zł za paczkę 400 gram. No to ja spadam na kawkę do rodziców, nigdzie więcej się dzisiaj nie wybieramy bo mnie @ uziemiła:( SM buszujesz po necie a do nas to co???????? dzięki za komentarz na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Karmi - teraz ten Twój blok cały czas mi po głowie chodzi. Jakbym miała składniki, to już dziś zrobiłabym :) Co do ziółek - chyba faktycznie najlepiej samemu mieszać, przynajmniej wiadomo, że jest w tej mieszance wszystko co powinno i tyle co trzeba. Wczoraj wieczorem piliśmy razem z mężusiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi co do mnie je cały cza was czytam na bieżąco ale co tu mam pisać jakoś nie mam weny ;) ja już po @ i wiesz chyba jakaś deprecha mnie łapie :( dzisiaj cały dzień łepetyna mnie boli i samopoczucie do bani mam nie ma za co dziękować komentarz szczery ;) masz ładną córkę ile ona ma lat bo gimnazjalistka to pewnie z rok młodsza od mojej co?? Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela mi też się wydaje, że lepiej samemu mieszać ziółka, już nie muszę kombinować w tym tygodniu jedziemy z mężem do województwa to kupię w sklepie zielarskim już mam namiar:) SM przecież nieraz pisałyśmy ci, że to jest wątek dla marudzących, my tez raczej w większości narzekamy :(:(:( A córcia chodzi dopiero do I gimnazjum tylko taka zeszykowana to poważniej wygląda;) Moncheri gdzie Ty????? dziewczyny u Was też taka Syberia???? U nas mróz okrutny, dobrze, że nasz pesio załapał z sikaniem na dworze, bo teraz to raczej z nauką nie dałoby rady, a tak to wypadamy.....sikamy.....i za minutę w domu jesteśmy, no spacerek jest ale raczej w południe jak cieplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania czyli tych ziółek po 20 g ziele ruty (Hb. Rutae) , kwiat nagietka (Flor.Calendulae), ziele nostrzyka (Hb. Meliloti) . a reszta po 50?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi jeszcze raz tylko z gramaturą: lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr macierzanka {Serpylli Herba} 50gr pokrzywa {Urticae Folium} 50gr dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr ruta {Herba Rutae} 20gr nagietek {Calendulae flos} 20gr nostrzyk {Herba meliloti} 20gr Sorry nie podałam wcześniej do tego potrzebny jest duży pojemnik albo słoik bo wychodzi naprawdę dużo. U mnie też: tęgi mróz -15 w tej chwili. Człowiek do dobrego się przyzwyczaja taka lekka zima jak do tej pory była to coś dla mnie:) Teraz marznę... SM pisz co u Ciebie, jak się czujesz? Po twoich postach widzę ,że lepiej...Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wczoraj moj swietowal urodziny i mialam kupe ludzi , 3 ciasta , jedzonko caly dzien w kuchni , goscie o 2 poszli ,a my o 3 , a dzis zmywanko ,pies i nie mialam sil i czasu ,ale czytalam . Sprawdzone ja po ziolach nie mam zadnych torbieli , wszystko fajnie popekalo i wyniki wszystkie ok . Teraz czekam czy mi zadzwonia ,ze znow wypadlam ,bo prolaktyna zla , jak w tym tygodniu nie zadzwonia , to moze sie zalapie na marzec , jak zadzwonia , to juz raczej szansy na 3 podejscie nie ma :( SM marudz dziewczyno! , ja tez mam obecnie niz totalny , zima , ciemno w pracy stres , ze juz nie moge , zamiast robic swoja robote wciaz dyskutuje z rozezlonymi pacjetami i ja taka zawsze pogodna i spokojna i dajaca sobie swietnie rade z trudnymi psycwhicznymi przypadkami , czasem mam ochote kims mocno potrzasnac ,albo zaczac krzyczec ,jak do domu przychodze to padam na nos , najchetniej ksiazke i nie podchodzcie , a glupia prolaktyna pewnie skacze , jejku i wszystkie przychodzace wiadomosci negatywne - mam dojsc, kiedy to sie w koncu zmieni . Ja juz po @ pije ziola dalej ( wczoraj zapomnialam ), na mnie dobrze dzi1alaja ,we wtorek kupie owu testy ,zeby tylko nie zadzwonili !!!! A pamietacie wyroby czekoladopodobne , a ja to swinstwo lubilam , nawet tesknie za nimi , smak byl zboczony , ale kojarzy mi sie z dziecinstwem i swiatem pelnym mozliwosci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w sumie to znow mam faze ( pierwszy raz od 2,5 roku ) zagladania do cudzych wozkow ! Zastanawiam sie , czy nie szukac pracy w jakims przedszkolu , to moze by mi troche przeszlo , ostatnio znow boli , ze sie nie udaje . Fajnie ,ze liczycie w koncu na pierwsza ciaze topikowa , ale ja tam tego zbyt rozowo nie widze , tak za rok moze , 2 i najwieksze szanse to chyba Rachela , Iwanka albo Princesska jak ja dofinansuja :) My Karmi to chyba w 3 lidze tu gramy ,a o kochanej SM to juz nie wspominam! Kurde wyjsc z tego dola !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w mroźny poranek. U nas "tylko" -6, ale za to u mnie w biurze po weekendzie jedyne 10 st C, to półtorej godz. grzania "już" 13... Ja za to działam od początku tyg.: byłam już zrobić FSH. Po 15 ma być wynik. Mam nadzieję, że nie mamrotałam niezrozumiale i zrobią mi ten wynik co trzeba, a nie np. TSH.... dwa razy powtórzyłam. Kiedy dzwoniłam niedawno usłyszałam, że kosztuje 20 zł, okazało sie, że 27 zł A tak w ogóle nie wyspałam się. Nie mogłam zasnąć, budziłam się, śniły mi się koszmary :( Mogę mieć więc dziś problemy z komunikacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, inteligencją też dzisiaj nie grzeszę. Przecież mam paragon, na którym jest jak byk: FSH - 25 zł, pobranie materiału 2,- zł Więc zostałam zrozumiana :P Czyli Stefi u nas nie jest taniej. Musiałam źle zrozumieć przez telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri co to za gdybanie? Uda się nam na pewno i to wszystkim:) Tak ma być! Jeżeli chodzi o mnie to w tym miesiącu myślę ,że nic z tego ...następny odpuszczam - ze wzg. na znak zodiaku , w którym miałoby się urodzić dzieciątko. Ale jestem wybredna co?, nie dość ,że nie mogę zajść w ciążę to jeszcze wymyślam. Wiąże się to z tym, że mam już jednego skorpiona w domku: jest nim mój synek: słuchajcie co za charakterek!;) Pozdrawiam i miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka... i ja o tym pomyślałam :) Nie lubię skorpionów, mój były był spod tego znaku, wyjątkowo jadowity egzemplarz :P Ale starać się będę jak zwykle, może los spłata mi figla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, co WY??? a niech i skorpionek będzie, byle był!!! :( widzicie jaki u mnie dól ? nawet wrednego dzieciaka chętnie przyjmę ;) ŻARTUJĘ, gdyby jakaś pomarańczowa tu zajrzała, i chciała pojechać po mnie. a u mnie @ się spóźnia..ha,ha!! Mon Cheri mnie w ogóle nie przypisała do żadnej grupy :( ale naprawdę się staram!!! :0 czyżbym była aż tak beznadziejnym przypadkiem??? RATUNKU!!! a do tego za oknem mróz jak diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio ale się uśmiałam....dobre:) Mon Cheri po prostu przewidziała, że ty już nie jesteś staraczką tylko wielką szczęściarą:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie i na oczy z niewypania padło :D Podobno u nas było -12, teraz -10 a napisałam, że -6 To tylko się cieszyć Stefi, że się spóźnia, zawsze jest nadzieja, ze w ogóle nie przyjdzie, bo mnie @ w tym cyklu szybko pozbawiła złudzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM kochana, zobacz znalazłam w senniku: DZIECKO _ Szukanie wyjścia z sytuacji konfliktowej; chcesz rozpocząć od nowa, skierować na nowy szlak swoje życie, także wewnętrzne. Dziecko podobnie jak młodość, może symbolizować szansę i możliwość dalszego rozwoju. Często ujawniają się w tym symbolu konflikty spowodowane przeważnie niedojrzałością. Poza tym sen o dziecku może być też aluzją do własnych dzieci lub wyrażać pragnienie ich posiadania. ujrzeć: ogólnie korzystny znak urodzić: otwierają się nowe możliwości w twojej egzystencji zobaczyć je podczas narodzin: dla mężczyzny oznacza rozstanie z kobietą; dla biednych poprawę losu, dla zamożnych jest złym zwiastunem; podróżującym zapowiada powrót do ojczyzny niemowlę: szczęście dla matek martwe: kłopoty i zmartwienia nieść je do chrztu: wejście na drogę zasad chrześcijańskich patrzeć na śpiące: dobra przyszłość bawiące się: radość chore albo upadające, krzyczące lub kłócące się: recesja w interesach chude: zapowiada nadejście ciężkich czasów tłuste: można oczekiwać dobrych dni umierające: niespodziewany sukces wśród wielu bawiących się dzieci: szczęście w miłości i sukcesy we wszelkich przedsięwzięciach zamordować je: sam przysporzysz sobie wiele zła tonące: obawa przed zapominieniem, wyparciem potrzeb wewnętrznych, przed utraceniem swojego prawdziwego Ja być zwymyślanym przez grupę dzieci: będą o tobie dobrze mówić niepełnosprawne: niespodziewana pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko no mówię ci ale był bardzo stresujący i taki wiesz w napięciu szok Wiecie tak po za tym często mi się śni że rodzę że mam dziecko itd a jaka jestem zła jak się budzę że to nie jawa :( kiedyś miałam sen po poronieniu którymś nie pamiętam chyba drugim że urodziłam córeczkę i że wszyscy mówili że martwe dziecko itd ale się okazało ze ja latałam prosiłam lekarzy żeby sprawdzili dokładnie bo ona żyje ja to czuję i wiem nie chcieli mnie słuchać myśleli ze oszalałam a ja nie dałam za wygrana i faktycznie ona żyła zaczęła się ruszać i w ogóle .............. ale było mi źle jak wstałam :( możecie sobie wyobrazić :( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sm-ja zostane z toba na Topiku. Hehe. Moze pogadam z ginkiem zeby mi rezepte na utrogestan i estrogen dopochwowy przepisal. Clo 5 tabletek mam czyli na 1 cykl starczy. Narazie lykam castagnus(w zeszly cykl dostalam plamienia przedmiesiaczkowe w 28 dc wiec podejrzewam ze moja prolaktyna jest troche za wysoka). Pozyjemy , zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×