Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Dzięki Prinzesska! Eh, żeby był na miejscu to bym o niego dbała. A on ciągle w drodze, na obiad zupka chińska, na kolację pasztecik z biedronki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, ale napisałam: "pasztecik z biedronki"... :D teraz robimy z mrożonych, bo świeżych zimą nie uświadczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko no super mrożone biedronki hehehhe ;) dobre dobre ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja na urlopie dalej się szkole na nartach! Możecie być dumne z koleżanki dziś suupeerrr dzień: udało mi się zjechać z Górki :)I to z uśmiechem i nie spadłam z orczyka, ach...my narciarze;) Pozdrawiam serdecznie. Jestem gościnnie u siostry i zamiast pić z nią kawkę to ja do Was skrobie kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo teraz faktycznie do przodu i fajnie...ale w ubiegłym tygodniu masakra, wszystko było straszne: od kombinezonu po buty potem jeszcze ciężkie narty ( i jak tu jeździć myślałam... kiedy mi było nosić to wszystko ciężko, br...)Ale dziś super tym bardziej, że cudna pogoda -13 ale słońce boskie i wcale się nie odczuwało tego zimna! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja jak zwykle czekam na @ ale ten miesiąc bez żadnych przykrych objawów.Tylko jajnik mnie bolał myślę że torbiel daje o sobie znać.Czekam na 14 lutego bo mam cały tydzień urlopu i odpocznę od męczących ludzi.Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! U nas syberyjskie mrozy, na szczęście w domu nawet ciepło. Rachela jeśli będziecie robić mężowi badania to takie wg norm WHO z morfologią, bo niektóre laboratoria robią podstawowe, ale one mogą być zbyt ogólne, w sumie krótko się jeszcze starcie, ale po badaniu będziecie dokładnie wiedzieli na czym stoicie, jak wyniki ok, no to do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Was mrozy a u mnie jutro zapowiadaja 17 st C a dzis chyba 13 bylo-a mieszkam na wschodnim wybrzezu wiec to bynajmniej nie California:):)Ja zaszlam w ciaze dzieki IVF ale to dluga historia-w kazdym razie za pierwszym podejsciem-latwo nie bylo ale moje malenstwo wlasnie skonczylo 18 miesiecy.Pozdrawiam i nie dajdzie sie zimnu-powiadaja ze po takiej ostrej zimie i zimnie rodzi sie wiecej dzieci bo ludzie pod pierzynami siedza to trzeba cos robic:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! hej Rachela ;) tak sobie myślę, moja droga, że u Was największą przeszkodą są wyjazdy męża, ale jesteś w tej szczęśliwej sytuacji że tylko to! Ivanka - połamania nóg!!! ;) ja niestety narciarą nie jestem, i choć wielu próbowało, nikt mnie nie jest w stanie namówić, chociaż to ponoć wciąga za pierwszym razem! Gosia daj znać co z tą torbielą, mam podobny problem :( Telesforka buziaki dla maleństwa, a Ty mogłabyś przesłać nam troszkę ciepłego powietrza, no wiesz , tak po znajomości ;) bo u mnie o 7 rano - 16 :-( POZDRAWIAM WAS I CAŁĄ NASZĄ EKIPĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! I u mnie trzaskający mróz, brrr Więc Tobie Telesforko bardzo zadroszczę tych 17 stopni.... A mój mąż wyleczy się i od poniedziałku znowu zniknie na 5 dni :( Ale w tym m-cu też będę się testować - i mam nadzieję, że w cudowny sposób dwie kreseczki pokażą się w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie dzis zle czuje-brzuch boli i moje cisnienie jest do dupy bo mi slabo jest. Wszystko przez te pogode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie dzis zle czuje-brzuch boli i moje cisnienie jest do dupy bo mi slabo jest. Wszystko przez te pogode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie dzis zle czuje-brzuch boli i moje cisnienie jest do dupy bo mi slabo jest. Wszystko przez te pogode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska, no Ty naprawdę musisz się źle czuć :))!!! dziewczyny, czy bolące, nabrzmiałe piersi mogą oznaczać wysoka prolaktynę??(gdzieś o tym czytałam). Nie radzę sobie z cyckami, gdy się w nocy przewracam, budzi mnie ból piersi, czuję jakbym miała ciężkie kamienie w środku :( nigdy wcześniej tak nie było.trwa to już cały cykl :( w poniedziałek jadę do gin, muszę z nią o tym pogadać. a może Wam się tak zdarza, co??? moje hormony chyba wariują...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzeska to złe samopoczucie to pewnie przed @ było. Mnie cycki bolą tydzień przed @ bardzo a po owoulacji już zaczynają pobolewać. dziewczyny u mnie rano -20, ciekawe jak dzisiaj??? Telesworka fajnie, że za pierwszym podejściem udało wam się, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migrene mnie od wczoraj meczy. Teleforka super ze wam udalo sie za 1 podejsciem. My w maju bedziemy prawdopodobnie do icsi podchodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×