Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

no właśnie, a mnie jak lekarz powiedział, że nie wie co to za badanie, to postanowiłam być mądrzejsza od niego i sama zrobiłam :O bez oznaczenia innych hormonów, bo sami z siebie chyba mi nie zrobili; cóż, jadę po pracy odebrać, to się okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Ci napisałam jakie badania mnie kazała zrobić moja endokrynolog, a nie słuchałaś starszej (o parę dni ale zawsze) koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też FSH robiłam razem z LH Wyniki miałam nieciekawe FSH - 11,86 mIu/ml LH - 9,69 mIU/ml Byłam przerażona bo w/g norm to jak nic jadę na obniżonej rezerwie jajnikowej, sama zobacz: NORMY poziomu FSH: poniżej 3 mIU/mln oznacza niewydolność przysadki od 3 do 9 mIU/ml satysfakcjonująca rezerwa jajnikowa od 9 do12 mIU/ml oznacza obniżoną rezerwę jajnikową od12 do 18 mIU/ml oznacza wyczerpującą się rezerwę jajnikową powyżej 18 mIU/ml oznacza wyczerpaną rezerwę jajnikową Ale mój Gin mnie uspokoił, że spokojnie,że to wcale nie tak,że mam wyluzować. Ja w ogóle mam gina optymistę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka , moje wyniki były jeszcze gorsze, a moja gina mówi że żaden szanujący się endokrynolog :) nie wystawi diagnozy na podstawie jednego czy drugiego nawet badania, tym bardziej że wyniki się zmieniają a ja jestem tego przykładem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja gina też optymistka , cieszy ją to u mnie że ja miesiączkuję :\ i np. nie trzeba wywoływać miesiączki, bo ma i takie pacjentki, i to duuuużo młodsze ode mnie :( a i owulki zdarzają mi się czasem :) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Stefanio... Wbiłam sobie do głowy to fsh i reszta mi jakoś umknęła... Wstyd mi, że nie posłuchałam. Mam już ten wynik: 6,65 to chyba ok..? Robiony w trzeciej dobie cyklu, że tak powiem. Bo w piątek po południu zaczęłam plamić, @ rozkręciła się w nocy, w poniedziałek rano robiłam badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. No Rachela z takim wynikiem to jesteś czarnym koniem na naszej liście do zaciążenia. Oj widzę @ się kończą to i starankowo się zrobiło. Moncheri to pohulałaś wczoraj :) SM mi też się dzisiaj dziecko śniło!!!! Swoje własne urodzone, czekaliśmy na szczepienie i to bardzo długo, kurcze taki był cudny, pulpecik grubiutki, każdy go podziwiał. Wiecie jak się czułam po przebudzeniu???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno daj na luz! Super wynik, teraz tylko ziółka ( dla towarzystwa oczywiście naszego) i szalejesz w tym cyklu, Skorpion czeka na Ciebie;) Ja estradiolu też nie robiłam, zawsze można powtórzyć badania w następnym miesiącu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka ja tez kiedyś miałam zal do losu, że w patologii tyle dzieci niechcianych a ja nie mogę, ale kiedyś pewna laska powiedziała mi, że to nie jest do końca tak, bo wiele szanujących się rodzin też ma po kilkoro dzieci, a Ci z patologii tez czasem nie mają, jak przyjrzałam się dokładniej to stwierdziłam, że ma rację, bo: Mój dawny ginekolog sztuk 5 obecny burmistrz sztuk 5 przewodniczący rady sztuk 4 sąsiad za ścianą sztuk 4 Od tej pory jak to stwierdziłam, już nie mam żalu do losu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale dajecie z tymi skorpionami:) jak któraś rezygnuje to ja przyjmuje każde skorpioniątko i każdej płci, czekam na oferty jak którejś niechcący wyskoczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo, jak Ty w tym roku nie zaciążysz to ja w samych stringach zorbę zatańczę!! i to na rynku mego miasta!!! GRATULUJE i ciesze się z Tobą super wynikami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania po takim przyżeczeniu to ja bym Ci radziła zdrowaśkę odmówić, żeby się Racheli udało:) przy okazji za siebie i za nas odmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jesteście 🌻 Ale tak na prawdę, to nie wiem, jak z moim chłopem... Obiecuje zrobić badania, ale póki co nie zrobił a ja nie naciskam... Stefi - ten taniec chciałabym zobaczyć w każdym wypadku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi , nie wiem do ktorej kategori cie wstawic , ;) w zaleznosci od obecnego stanu - wszystko jest mozliwe :) Rob konto na Nk ,bo probuje sobie taniec w stringach wyobrazic :) Rachela koniecznie , go sprawdz mezulka : jesli jest nie dobrze naprawde mozna niesamowicie poprawic ( u nas 1,7 mil - na 50 mil) ! Szkoda ,zebys sobie takie nadzieje robila i czekala !!! Karmi - ja ? szalala ? Ja jestem piekarka i kucharka , ja nawet nie pije , ja tylko sprzatam , ale goscie szaleli !!! Princesska to do roboty ,bo na mkja ciaze nie masz co liczyc:( Tak se fajnie poczytalam ,ze zdrowa para kolo 40 - stki potrzebuje przecietnie 20 cykli do splodzenia , noo to para w miedzyczasie kolo 50 - tki bedzie ha,ha,ha Ivanka urlop to mi sie po nocach sni , a na razie tylko nadgodziny :( Sm a ja i moj to jak Twoj maz , choroba ? to przeciez nie jest powod, by do pracy nie isc , no chyba , ze goraczka 40 :) Z kliniki jeszcze nie dzwonili , nie wiem czy prolaktyna lepsza , pewnie zadzwonia ,ze nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telesfora
Sorki ze sie wetne ale podczytalam ze Prinzesska zalujesz ze gin nie przepisal Ci clo.Nie mialam czasu sprawdzic w jakim jestes wieku ale sama mam 39 lati jak staralam sie o dziecko dwa lata temu to tu gdzie mieszkam w USA lekarka od nieplodnosci powiedziala mi ze clo nie dziala skuteczniee po 35 r z a tylko dziala niekorzystnie na sluzowke.Wiec nie ma sensu sie niepotrzebnie truc.Powodzenia w starankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytalam troszke i znalazlam na poczatku Twoj wiek wiec moje info jest nieaktualne ale moze innym dziewczynom sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfasdhfjkdhfvs
DZIEWCZYNY/KOBIETY POWODZENIA! UDa sie Wam :) uwierzcie w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teleforko mieszkasz w Usa? Ja mam 29 lat wiec jestes 10latek starsza...ja jestem tu najmlodsza wiekowo hehe. Ja chcialam zeby mi debil dal clo bo ja na clo zaszlam w 4 ciaze. Mam jeszcze 5 tabletek clo. Musze wziasc kalendarz i popatrzec jak i co. Popije cykl ziolka,w drugim cyklu dolacze clo. W nastepnym tyg zadzwonie do ginka po wyniki wymazu ale o to sie nie martwie bo od 4 lat nie mialam nawet jednej infekcji. Ja bym chciala pic mieszanke antyzrostowa klimuszki ale ziol nie moge laczyc..wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :) u mnie słoneczko ale mroźnie. Karmi - uśmiałam się no i chyba zdrowaśki zacznę klepać.bo ja to i zatańczyć mogę ale CO LUDZIE POWIEDZĄ. Rachelka , mężusia sprawdź koniecznie, dla Waszego świętego spokoju. odwiedzają nas i podczytują i dobre duszyczki, pozdrawiam je serdecznie i Was wszystkie oczywiście też ! Rano przyszła panna @ ciesze się bo mieszczę się w normie odchyleń i spóźnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Stefi - mój mąż ma zapalenie oskrzeli i dostał antybiotyk :( Właśnie dzwonił po wyjściu od lekarza. Myślałam, że w tym tygodniu umówię go na badanie, ale w takim stanie chyba nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela , poczekaj aż mężuś skończy antybiotyk, chociaż przed naszą ostatnią inseminacją mój M był tuż po skończeniu brania antybiotyków, leków na oskrzela i całej masie innych , na co moja lekarka odpowiedziała że antybiotyki szybko są wydalane z organizmu i wpływu na wyniki nasienia mieć nie powinny. i dodam ze właśnie te ostatnie wyniki mój miał najlepsze ze wszystkich!!! (ziółka:)! a sperma tak jak nasze jajeczka "buduje się około 3 miesięcy :) więc ważne jest to jak się odżywiamy i jaki tryb życia prowadzimy przez ostatnie 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×