Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość onawawa29

nie szukać miłości to sama się znajdzie - BZDURA

Polecane posty

Gość gość
16;46 Moje życie poza uczuciowym też nieźle póki co Też mi miło było porozmawiać .Wpadaj na ten topik. Pogadamy czasem. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Tobie też wszystkiego co najlepsze i dużo uśmiechu!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna młoda dziewczyna faktycznie nie musi się starać, łatwo kogoś pozna, szczególnie w czasach szkolno-studenckich. Później bardzo szybko te szanse spadają. U facetów jest podobnie, jeśli jest ogarnięty i w miarę wygląda to pewnie trafi za młodu i nie będzie musiał szukać. Tacy jak ja muszą już się nagimnastykować żeby poderwać dziewczynę. Byłem parę razy w związku i szczerze mówiąc już mi się nie chce. Moje dziewczyny zawsze oglądały się za innymi będąc ze mną. Mam zwyczajnie brzydki ryj i nie było mi dane zaznać miłości. Ale cóż, są inne fajne rzeczy którym można się poświęcić... chociaż nie jest to najszczęśliwszy sposób na życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:10 Jak masz fajny charakter i jesteś ogarnięty życiowo, to masz szansę. Mimo jak twierdzisz brzydoty twarzy. Kobiety patrzą na wygląd ale nie on decyduje. Spróbuj być brzydka kobieta . Żaden ci nie da szansy. Więc głową do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie koleżanki. Łącze się z Wami w bólu. Wykształcona, z dobrego domu, z pracą w której jest dobra, lubiana, z samochodem, zadbana, i sama. Szukam usilnie i od roku ale odpuszczam. Randek sporo, ale nic więcej. Zwykle była 1 tylko, raz trzy. Nic na siłę, prawda? Nigdy albo jeszcze nie teraz nie pogodzę się z samotnością. Dziesiątki przeplatanych wieczorów, imprez rodzinnych z zaciśniętymi zębami, spacerów samotnych że łzami w oczach gdy mijam pary i rodzinki. I wciąż pytanie - co jest ze mną nie tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dzięki za słowa otuchy :P Ja myślę że jak ktoś jest brzydki to wychodzi po równo. Powszechna opinia że kobiety nie patrzą na wygląd jest nie prawdziwa. Wydaje mi się że nawet mają większe wymagania co do wyglądu niż faceci. gość dziś Ale po co się tym zadręczasz czy coś z Tobą nie tak? Nawet jeśli to taka jesteś i tyle. Jak komuś nie pasuje to nie, szkoda się zagłębiać i analizować. Najważniejsze to akceptować siebie, nawet jeśli inni cie nie akceptują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:42 tO SAMO. Najlepsze, ze nigdy nie wybrzydzałam jak moje koleżanki, a mimo to zostałam sama a one maja fajnych mężów. I dzieci w szkole podstawowej. A myślałam, że to one zostana same ze swoim podejściem (a to za niski, a to za biedny, a to z twarzy im sie nie podobał - ja chodziłam na randki z każdym kto chciał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o czym Wy mówicie. Obserwujecie ludzi i co sami modele i modelki w związku? Nie. Szkarady też. Bo czymś innym zaplusowali. Wygląd to nie wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:52 Właśnie nie. Ja na przykład nawet jak mi się facet nie podobał z twarzy i wyglądu (jak na początku mój były), to cvhciałam najpierw się przekonać jaki jest, jaki ma chcarakter i umawiałam się. Ale jak ja się z wyglądu nie spodobałam komuś, to nie ma zmiłuj, w życiu szansy nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu 17:42. To u mnie też wszystkie mężate, dzieciątek. Fajni mężowie. Zostałam ja i żal mi d ściska. Nie umiem sobie z tym poradzić.....nie umiem......depresja się wkrada. Uśmiecham się, udaje....a co czuje wiem tylko ja. Najgorsze są weekendy popołudnia i wieczory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu 17:42 Mam jeszcze jakaś nadzieję...ale to już opary. 33lata.....ciężko bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:54 To też prawda. Charakter też się oczywiście liczy. Może ktoś Ci się z wyglądu podoba, otworzy usta... i czar pryska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tu 17:42 Mam jeszcze jakaś nadzieję...ale to już opary. 33lata.....ciężko bedzie ... Ja 41. Właśnie wykupuję miejsce w Domu Pogodnej Jesieni :) Co Ty 33 lata, jescze możesz kogoś poznać. I nawet 3 dzieci urodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze lata już stracone, nie oszukujemy się. A faceci w moim wieku zajęci. I zainteresowani mną tylko bo znudzeni żonami. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:06 Daj mi te Twoje 33 lata :) Mogę Co oddać 41 chcesz??:) Zobaczysz, ze jesczze znajdziesz. Po 30 jest jesczze dużo kawalerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że są....ale dziwni. Jestem na 4 portalach, chodzę na szybkie randki, imprezy. Dziwolągi.....nikt normalny się mną nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie masz wrażenia z szybkich randek? Nigdy nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luźna atmosfera, sympatycznie. Tylko bo nigdy nie miałam wspólnego wyboru.....byłam 4razy. Te parę minut szybko mija, nieraz za szybko. Zawsze jest o czym gadać. A też się bałam i miałam opory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jacy mężczyźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różni. Od dziwaków na pierwszy rzut oka bo takich na poziomie. Wiekowo też bardzo szeroki wachlarz. Zwykle chodzę na grupy 29-38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, ani razu nie wybraliście siebie nawzajem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani raz. Ja kilku, kilku mnie ale nigdy wspólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda. Ale po tych spotkaniach można przecież też z nimi porozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Tylko zwykłe każdy wychodzi, oddaje organizatorowi swoje typy i tyle. Nie zdarzyło mi się by ktoś został czy zaproponował coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda. A DŁUGO JUŻ TAK SZUKASZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Speed daring? 4 w ciągu 7mcy. Raz na czas idę. A tak to portale od roku ale zaraz kasuje konta i daje sobie spokoj z szukaniem na siłę i z patrzeniem na każdego napotkanego faceta jak na kandydata. Bo żałosne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo miałam, ale z portalami typu e darling, sympatia... Na zmianę zakładałam i kasowałam konto. Były jakieś randki, ale albo jemu coś nie pasowało, bo ja bym sie jeszcze spotkała, albo mnie. Albo obydwojgu. Az przyszedł czas, ze skasowałam swój profil. Nie ma mnie teraz na żadnym portalu. Nie wiem sama, może zrobiłam błąd, moze trzeba było szukać dalej, tylko miałam wrażenie, ze to już jest takie bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na portalach coś się dzieje jak jest się "nowym", świeżym narybkiem. Bo ludzie długo tam siedzą. Dobry czas to też teraz późna jesień zima gdzie ludzie mają więcej czasu siedzieć w internecie. Po pewnym czasie na portalach nie dzieje się nic.....dlatego nie ma co żałować usunięcia konta. Przerwą też jest dobra. Już nie mówię że osoby na wszystkich portalach w dużym stopniu się powtarzają. I tefascynujace profile panów: nie lubię pisać o sobie, jestem jaki jestem albo napisz to się dowiesz. Powinni takie profile kasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sobie poczytajcie profile kobiet na takich portalach, to jest dopiero patologia. 90% wyżej sra niż dupę ma. Opisy w stylu "Jeśli nie odpisuję to znaczy że mnie nie interesujesz" albo "nie odpisuję na hej" to norma. Normalnych facetów tam nie ma, bo nikt nie będzie się użerał z takimi chamidłami które nawet nie mają ochoty na jakikolwiek dialog. Ja miałem konto 1 dzień i spierdzieliłem. Zagadywałem nawet do takich sporo poniżej poziomu moich ex z wyglądu i też uważały że ja mam je zabawiać, a one będą tylko odpisywać "ok" i "aha". A o ich poziomie nawet szkoda się wypowiadać, bo nie interesuje je totalnie nic. Próbowałem o polityce, książkach, podróżach, komputerach, jedzeniu i nic... no nie ma punktu zaczepienia. Mają ślicznie umalowane włosy i paznokcie a w baniakach totalna pustka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:07 Mam to samo z facetami. Dlatego nie szukam w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×