Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość onawawa29

nie szukać miłości to sama się znajdzie - BZDURA

Polecane posty

Gość gość
Ale i tak do takich tylko napiszecie. Do przeciętnej ale z ciekawym profilem i takiej z którą miałbyś o czym pogadać nawet nie wejdziesz na profil. Więc masz co chcesz....tipsiary i tapeciary z dziubkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:06miało być Może kiedyś na tych "Sympatiach" można było kogoś znaleźć. teraz szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pań 33l i 41l, które tu pisały. Wyczuwam, że jesteście bardzo fajnymi i wartościowymi dziewczynami. Gdybym był w takiej sytuacji jak Wy ,chciałbym umówić się z którąś z Was. Szukałbym kontaktu. Byłoby to jednak niezmiernie trudne-jak zdobyć kontakt na kafeterii? Życzę Wam powodzenia dziewczyny. Wierzę, że nie będziecie do końca życia same. Znajdziecie swoją drugą połówkę. Pozdrawiam Was z Pomorza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.48- takich wartościowych kobiet nie szukających łatwych przygód i wciąż czekających na swoją drugą połówkę jest tutaj więcej. Pozdrawiam- Ta z wczoraj 16.10 (i następne wpisy w dialogu z równie miłą koleżanką z Kafe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do koleżanki z godz.10.00. Faktycznie jest tutaj czwórka sympatycznych dziewczyn, z którymi chętnie spotkałbym się jeszcze przed Sylwestrem gdybym był w ich sytuacji. Nie miałbym z tym problemu gdyż kiedyś spotykałem się z dziewczynami w ciemno przed ich studniówkami. To były dziewczyny, które szukały chłopaka na studniówkę. Droga koleżanko. Czytam komentarze w kafeterii i jestem zszokowany tak dużą ilością samotnych kobiet i samotnych mężczyzn szukających swojej drugiej połówki. Znam też sporo takich osób w realu. Jednym z nich jest mój znajomy. Chciałbym mu pomóc w tej sprawie, ale akurat w jego przypadku nie da się. Fany gość, ale dziwak. Jest po dwóch rozwodach. Gdybym ustawił mu randkę w ciemno, skończyłoby się na tej pierwszej randce, a kobieta miałaby do mnie pretensje o to, że wstawiłem ją na minę. Podziwiam kobiety, które decydują się na randki w ciemno gdyż mają nadzieję spotkać tam kogoś sensownego, a spotykają tam często bardzo dziwnych ludzi. Mimo wszystko życzę koleżance wytrwałości w poszukiwaniu miłości życia. Pomorzanin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pisałam tu koedys. Nadal jestem sama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czeka ona sama ta miłość. 

Ja też czekam aż sama mnie znajdzie i tego. Na razie to on mi wpadł w oko ale wiem że to niemożliwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama się pewnie znajdzie, ale wtedy jeżeli człowiek sobie stwarza okazje do poznawania nowych osób a nie tylko zamyka się w swoich 4 ścianach.

1 godzinę temu, Karolina 35# napisał:

Czeka ona sama ta miłość. 

Ja też czekam aż sama mnie znajdzie i tego. Na razie to on mi wpadł w oko ale wiem że to niemożliwe. 

Wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×