Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Mazury Cud Natury - final countdown

Polecane posty

Dzisiaj, 11.11.11 o godzinie 11:11 czasu GMT, BST, WET (Greenwich) czyli w Polsce godzinę później, o 12:11 kończy się głosowanie na Siedem Cudów Natury. Kto jeszcze nie oddał głosu, może to jeszcze zrobić teraz. Wystarczy wybrać sześć innych miejsc (najlepiej takich najmniej atrakcyjnych, aby nie robić Mazurom konkurencji + Mazury, oczywiście! ************** http://www.new7wonders.com/vote-pl?lang=pl ************** i podac maila, na który przyjdzie link aktywacyjny. Dane mogą być fałszywe. Liczy się prawdziwy mail. Masz kilka maili, możesz kilka razy zagłosować. Szybszy jest SMS na nr 7155, w treści wpisać: Mazury. Kto jest patriotą - to w Dniu Niepodległości może zrobić coś konkretnego dla promocji Polski w świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, owszem... jest pewien dylemat związany z głosowaniem na tak. Gdyby się udało , to przyjechałoby więcej turystów i mniej spokoju zostałoby dla nas. Ale jednak korzyści promocyjne dla Polski byłyby o wiele bardziej spektakularne i miałyby wpływ chociażby na rozwój regionu, który do najbogatszych nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpływ chociażby na rozwój regionu, który do najbogatszych nie należy Ale włąśnie o to chodzi żeby ten region sie nie rozwijał... :( Jadac na Mazury chce jechac do głuszy lasu, nad wodę. Chce się zapuścic w dziewicze regiony a jak ide do wioski to chce zobaczyc stuletnie domy kryte słomą. Po chuj mi Mazury, które beda wyglądały jak przedmieścia Warszawy - to mam na codzień... jak wygramy to zaraz zacznie sie upodobnianie mazur do nadmorskich kurortów i nie bedzie gdzie namiotu rozbic albo łódki przycumować bo na każdym kroku będa szwargoczące niemce albo jakies ruskie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierre Dolevas Zrozumiała obawa. To samo jest z Bieszczadami. Ale spokojnie... drugich Krupówek z tego raczej nie będzie. Snobizm jest silniejszy niż upodobanie spokoju. A Mazury i Bieszczady trudno będzie uznać za snobistyczne, nawet jeśli infrastruktura się poprawi i przyjedzie więcej ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeeem
i tak tego talatajstwa zjezdza na mazury wystarczajaco :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teeeem i tak tego talatajstwa zjezdza na mazury wystarczajaco Dokładnie :) Odkąd mam na mazurach działke i nie musze płacić za pobyt wszystkich bym wygonił z z rowszeszczonymi niemcami niemcami na czele. Ja, ja gut wurst, gut. jak tak to pionierzy w eyropie jeśli chodzi o segregacje i recycling smieci a na mazyrach jeb wszystko za siebie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moge jechac byle gdzie żeby tylko był spokój. Ja rozumiem, że jak ktos jest z wiochy w której nic sie nie dzieje to jedzie na wakacje sie wyhuczeć ale ja mieszkam w centrum Warszawy i jade na wakacje odpocząć. Mam u siebie w mieście wystarczająco dużo wrażeń, chociażby dziś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
i cfaniakof warsawiakow,pseudowarsawiakow tez wyjebac z naszych mazur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empik
ty wyjebuj pseudowarszawiakow ze stolicy a my wyjebiemy tych wszystkich wyzej srajacych z mazur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×