Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polinkama

Rok 2011-moje maleństwo jest już na świecie:-).

Polecane posty

Ja stosuję witaminę D w kapsułkach typu twist-off ale słyszałam też o witaminie D w kroplach z dozownikiem, np. Juvit D3, ok. 19 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamary
Hej!No jazdy ok.nie było tak źle, nikt nie poszkodowany ja i instruktor cali i zdrowi także jak na początek ok.:)Ja już kiedyś robiłam prawko, ale oblałam 2 razy i nie chciałam więcej także dla mnie to nie jest taka zupełna nowość, bardziej przerażało mnie to że mój maluszek został z nianią pierwszy raz, ale był dzielny i jak mąż wrócił z pracy to się cieszył i bawił z nią, także myślę, że będzie ok.My w domu na dziąsła mamy dentinox na razie tylko raz używałam, ale poleciła mi go koleżanka farmaceutka, na gorączkę i ból nic nie polecę bo mamy w domu, ten Ibufen pomarańczowy i jakieś czopki, ale na szczęście leżą jeszcze nie otwarte.Co do spania z dzieckiem to my śpimy w jednym pokoju i mały w łóżeczku przeważnie całą noc, czasami ok.5 zaczyna się kręcić i go przenoszę, ale wtedy już mąż wstaje, potem koło 7 dotaje piewsze mleczko i śpimy sobie jeszcze razem gdzieś tak do 10.Wiem ,że nie powinno się brać dziecka do siebie, ale ja uwielbiam te momenty od jego urodzenia:)Uwielbiam patrzeć na niego jak śpi, a potem jak się budzi i uśmiecha do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wit. D daję po kąpieli, przed karmieniem i zawsze bużkę otwiera. kiedyś się broniła to czekałam aż otworzy, albo dałam później i zawsze jakoś połknęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olamary... do 10...wow :P tak, to prawda, patrzenie na śpiące dziecko obok to cudny widok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jednak pogoda się poprawiła Słońce wyszło także miło było wyjść na spacer.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamary
no Inwazja moim oknom też by się przydało mycie:)My dzisiaj jedziemy na wekend do dziadków, także pakuję siebie i malucha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyan
witamy, my wstałyśmy już po 7, a teraz już po spacerku. Byłyśmy znów kancelarii parafialnej, załatwiałyśmy zgodę na chrzest w innym kościele, tam ksiądz bez problemu zgodził się na sobotę na godz.16. Była też u nas znajoma ze szkoły rodzenia ze swoją córcią, jest młodsza od mojej tylko 4 dni, a jest dużo większa i zupełnie inna, każde dziecko ma swoją urodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyan
u nas słonko świeci :) my śpimy w jednym pokoju, ja z mężem, a córcia w łóżeczku 1m od nas, więc ją widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już też po spacerku :) ja daję witaminki (d3 i dha) w twist offach. tak jak inwazja, po kąpieli przed cycem, bo najlepiej przyswajalne są w tłuszczach. mały na początku nie chciał ich i zaciskał buzię, to później go rozśmieszałam i jak otwierał buzie to mu wciskałam. a teraz już się chyba przyzwyczaił, bo jak przystawiam mu do buzi, to sam elegancko otwiera, łyka i nie pluje :) a teraz leży obok mnie na brzuchu, gada i pluje, że całą brodę ma mokrą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyan, dalsza znajoma urodziła dzień po mnie. mały 4400g, mój 3600g. do 5 miesiąca był o 1kg cięższy od mojego. teraz jest o 1kg od niego lżejszy! na początku szybko i dużo przybierał, a teraz niepokojąco mało zyskuje na wadze. różnie bywa z tymi dzieciaczkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo, jeden Maluch wcześniej zaczyna chodzić, raczkować itd. moja dalsza znajoma ma córkę, która zaczynała chodzić już w 8 miesiącu, w ogóle nie raczkowała tylko od razu na nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dziewczyna ma dzisiaj apetyt, zjadła całą zupkę :D jutro nowości mamusia da :P ciekawe czy też zje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój na bujaczku. siedzi i śpiewa do zabawek. może jak go trochę pobujam, to zaśnie, bo od czasu jak się obudził, to miał 1drzemke 30 min!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ale popisałyście :D nie miałam dwa dni internetu a tu tyle do nadrabiania, czytać pewnie będę później bo mój malec szaleje, więc ledwo uda mi się coś napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martta ja mam Paracetamol hasco jeżeli chodzi ci o taki na zbicie gorączki lekarez mi mówił że niby paracetamol lepiej się wchłania, ale jak wcześniej pisałąm przy trzydniówce podawałam ibufen. polinkama mój synek ma brązowe, za tatusiem, tak szczerze to on wykląda jak mała kopia taty wszyscy się z tego śmieją, że jakby z ksera wyszedł, a jak tam wasze dzieciaczki do kogo podobne?? Jeszcze nie nadrobiłam tych dwóch dni, a cały czas myślałam o forum takie coś jednak wciąga tym bardziej jak jest miła atmosfera,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek]Nasze małe szczęścia🌻 Nick...................Wiek....Miejsc./Woj.....Poród............Płeć......... wściekła mrówa.....25......Śląskie.............21.02.20 11....Syn........... elinova................32......Pomorskie........01. 03.2011....Syn........... yolanta20............29......Siedlce.............07.03.2011....Syn............ RUDAMAMA...........27......Toruń...............14.03.2011....Chłopiec..... Inwazja..............28......Śląskie..............22.03.2011....Córeczka.... GnM...................23......Anglia ..............27.o4.2o11....Syn........... Kooralinkaa..........22......Pomorskie.........20.05.2011....Syn........... olamary...............30......Wrocław...........13.06.2011....Syn............ polinka...............19.......Lubelskie..........18.06.2011....Syn........... aśka2010............32.......Mazowieckie.....19.06.2011....Córka........ martta...............27.......Lubelskie..........01.08.2011....Córcia....... justyan..............28.......Śląskie.............04.10.2011....Córka......... Pobawiła sie trochę tabelką i ułożyłam nas miesiącami :-) Jak coś ominęłam albo ucięłam to mnie poprawcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jak tam Wam mija weekend?:-) Chciałam jeszcze zapytać o wizyty u ortopedy pierwsza była w 3 tygodniu życia później kontrola za 3 miesiące i jeśli jest wszystko w porządku to kiedy następna? My mamy 6 grudnia tą drugą bo wcześniej miejsc nie było. martta - My mamy zwykły nurofen dla dzieci o smaku truskawkowym od 3 miesięcy u nas się sprawdza ostatnio po szczepionce był bardzo marudny podałam mu ten syrop to zasnął i później już nie marudził Ja nie wiem do kogo mój maluch jest podobny jedni mówią że do taty drudzy że do mamy możecie sprawdzić same oglądając zdjęcia na moim fotoblogu tylko aktualnych zdjęć nie ma bo dawno nie wstawiałam;-) www.pauline1.flog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na gorączkę jeszcze nic nie używaliśmy, bo na szczęście nie było potrzeby ;) oskarek ma oczy niebieskie za mamusią, tata ma szarozielone. podobny jest sam do siebie! moi znajomi mówią że do mnie, a męża, że do niego- z grzeczności! więc ja uważam, że konkretnie do nikogo:) jedynie uszy ma za tatą... odstające! polinkama, jeśli chodzi o bioderka, to jeśli po drugiej wizycie będzie o.k., to wpisują "obserwacja zakończona", czyli już nie musisz chodzić :) życzę udanego weckendu! ja dziś klikam, bo mąż do południa w pracy. inaczej by mnie tu zapewne nie było... pranie, sprzątanie, zmywanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi, hi... teraz w tabelce widać, że dzieci w marcu rodziły się prawie co tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jak tylko się przywitać bo uciekamy do teściów na obiad, a później szkoła :/ no a wieczorem może gdzieś się wybierzemy, mały na zmianie u babci :D rodzicom się troszkę należy. A jak am u was z wyjściami? My naprawdę rzadko wychodzimy, bo mąż przeważnie w pracy no a tak to jesteśmy z synkiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyan
hej, jaka tu cisza.... wszyscy korzystają z weekendu. u nas tata musiał na chwilę do pracy, ale jak wróci idziemy na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już tradycja "cichych weckendów", każdy chce troszkę odsapnąć- jak może :) u nas dziś tez marna pogoda :( trochę popaduje i nieco wietrznie, ale ze spaceru nie zamierzamy rezygnować! inwazja, czekam na info co z tą kaszką u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już dziś po spacerku. tylko 1.5 godzinki, bo urwanie głowy na dworze! "do zobaczenia" jutro. frekwencja na pewno będzie lepsza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×