Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rusaleczka1989

Szukam koleżanek z podkarpacia

Polecane posty

Taaa Oni specjalnie mowia,ze nic nie chca a jak przyjdzie co do czego to robia oczy ze Shreka,ze nic nie maja:P Faceci to dorosle dzieci!Pamietajcie o tym:D Moj mi kiedys powiedzial,zasygerowal,ze chce dostac...wiecie co hehehe......auto na sterowanie....ech Ci "chlopcy":P PS.Lubie tez pic iCE TEA ale nie za czesto bo jest slodka:P Coli w ogole nie pije i glownie dzieki temu schudlam...dzieki temu ,ze jej nie pije bo kiedys pilam codziennie po litrze coli:/Glupia bylam hehehe,nie bede tego ukrywac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibelotka kazdy ma jakies grzeszki na sumieniu :P Ja Cole niestety pijam, a wiem ze od tego sporo sie tyje. :O W kwestii zabawek - to moj na dzien chlopa dostal ode mnie model syrenki :D a na dzien dziecka tarcze z rzutkami :D Takze potwierdzam - faceci to dzieciaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No syrenka - takie auto :D brumm brum brum :D Czerwona syrenka model - mała taka do postawienia na półce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihih z tymi sterowanymi samochodzikami to jest coś na rzeczy... mój sobie kupił w zeszłym tygodniu taki i bawił się nim przez 3 dni. a teraz leży... a ile było zastanawiania jaki model kupić,... poszedł pokazać swojemu kuzynowi, a ten od razu pojechał do sklepu i też sobie kupił i potem sie ściagali :) a teraz oba samochodziki leżą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze....a ja myslalam,ze tlyko moj jest wielkim dzieckiem haha dobre:D:PJuz sie o niego nie bede martwic i kupie mu jakises fajne autko.....o tarczy z rzutkami tez kiedys wspominal:P Przepis na buleczki pozniej wAM NAPISZE,MUSZE GO ODSZUKAC.....NIE WIEM CZY JEST DOBRY BO NIGDY GO NIE WYKORZYSTALAM:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze... poprawiam przedmiot i jade jutro na zajęcia na 2 godziny do Lublina. mam kolosa i baaaaaaaaaaardzo nie chce mi się uczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie boje usiasc za kolkiem:( 1wszy raz zdaje ! i oby ostatni:D Zapomnialam Wam napisac,ze zapiekanka bardzo sie udala:D Polalam ja sosem:P do 3 jajek rozkloconych dodalam 10 dag.serka topionego i blenderem recznym rozrobilam na gladka mase i polalam zapiekanke:D fajny sos:P pozypalam serem zoltym i zapieklam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia świat sie zmienia
Witajcie, ale dzis jest zimno, jak wracałam o 6 to mysłaam ze przymarzne, coś mnie gardzioł zaczyna rozbierac fajny przepis na sos do zapiekanki, nigy takiego nie robiłam ale brzmi smacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj gieniusiu:D masz nick jak mojej babci imie Gioenia..zmarla 2 miechy temu:(Zmarla tuz przed slubem siostry:/ Ja sie przeziebilam bo smarkam (jestem pociagajaca hahaha) i kaszle:/Gardlo mnie bolalo z tydzien tamu:/Uroki zimy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powracajac do tematu prezentow swiatexcznych..co kupujecie tesciowej??Ja kupie jej komplet poscieli:DPare dni temu sobie kupilam boska i jej tez taka kupie ale inny wzor i bede miala problem z glowy aaa i kapcie cieple na zime:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×