Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panna Młoda 2012

Ślubujemy Pażdziernik 2012

Polecane posty

Gość Ananke80
A co proponujesz na podziękowanie dla rodziców???Ja nie mam pojęcia;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEX_ANDRA_
Ja jeszcze się zastanawiam na podziękowaniami, myślałam nad skrzynką na wino oczywiście z winem w środku :) Nie musze im dawać 500 zł moge równie dobrze dać 200 :) albo mniej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananke80
Jest strasznie mały wybór co do prezentów dla rodziców.A byłaś już w jakimś sklepie z akcesoriami ślubnymi???Jest coś fajnego warte polecenia???Ja niestety nie mam możliwości odwiedzić takich sklepów bo w PL. będę dopiero tydzień przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex_andra
byłam w jednym i powiem ci że jest to samo co na allegro, tylko ceny są przerażające, na allegro troszkę taniej wychodzi zależności co się chce. Ja to co jakiś czas zaglądam na allegro i ogólnie po necie buszuje a nóż coś znajdę ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bede w PL tydzien przed. zamówilam dla rodziców ręcznie robiony albumy na zdjęcia. sa przepiekne! ta sama Pani zrobiła nam równiez księge gości. nie jest to duzy wydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K Mi seie podobaja gozdziki i gerbery i z takich kwiatow chce wiazanke a co do podziekowan dla rodzicow t myslelismy o koszach prezentowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłamłoda2027
znów mnie sporo omineło jak widze ale dzidzi pochłania mi cały czas ;) ale mam dobre wieści suknie już mam taka jak sobie upatrzylam a najlepsze że kupuje gotowa bo pasuje idealnie i zamiast 1800zł płace tylko 800 ;) wiec jest 1000 do przodu';) butki już mam od dawna welon i rekawiczki dzisiaj zamówiłam na allegro bolerko w salonie powiedzieli ze wypożyczaja za 40zł + do tego 100zł kaucji to teraz jeszcze podwiązka i pończochy i bede ubrana;) zaproszenia jeszcze nie rozdane ale to bedzie kwestia weekendu bo wiekszość rodziny w tej samej okolicy mieszka a do ksiedza pod koniec miesiaca idziemy. co do podziekowań to myślałam nad karafka z grawerem ale chyba wezme album na zdjecia bo to bardziej im sie przyda;) to chyba tyle z moich zaległośći heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LNK A gdzie zamawiałaś albumy i księgę gości? Przez net? Pochwal się, bo też czeka mnie wybór albumów na zdjęcia dla nas i dla rodziców... może staniesz się moją inspiracją :) Wczoraj zamówiliśmy obrączki. Zwykłe, tradycyjne, 5mm, próba 585, z grawerką. Za miesiąc mają być gotowe. Oddaliśmy w zamian stare złoto i płacimy tylko za robociznę 360 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Ja dzisiaj juz załatwiłam wszystkie formalności związane ze ślubem. USC - 84 zł zapowiedzi 150 zł Kościół - 400 zł Powiedzcie mi ile u Was bierze organista i kościelny bo nam krzyknęli pakiet to jest 320 zł ale to mamy zapłacić tydzień przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzus
U mnie nie ma kościelnego więc nie wiem czy to drogi pakiet. Mi wyszło tak: USC 84zł Ślub 850zł i w tym organista (jakieś 150-200zł) zapowiedzi 100zł kwiaty+zakonnica + proboszcz 150zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
USC 84zł ksiądz- 300 zaliczka + 300 przed slubem organista ok 250 koscielny ok 250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
- USC - tak jak wszyscy - kościół - 600 zł > pakiet all inclusive z zapowiedziami włącznie - mam tel.do organisty, ale uruchomiłam znajomości by znaleźć skrzypaczkę - wolę taką opcję. Wczoraj załatwiliśmy ostatnią wizytę w poradni. Z rzeczy do załatwienia pozostają zaproszenia - zamawiam je dziś, będą w poniedziałek, bukiet dla mnie i mojej świadek i buty pana młodego ;) i zastanawiam się gdzie robić makijaż - nie mam jeszcze wybranej makijażystki. Generalnie odliczanie trwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna jesienna --> polecam rozwiązanie wykonania makijażu w domu. Wizazystka przyjeżdża ze swoim sprzetem, nei trzeba nigdzie jeździć i na spokojnie moze umalować Parę Młoda, świadkową, mamę etc... w zaciszu domowym. Choć tego dnia trudno mówić o domowym zaciszu hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna jesienna kościół 600 zł - pakiet all inclusive hehe świetne... a jest jakiś pakiet last minute? :) może z 50% taniej ???? Albo first minute... ja chętnie się piszę na last minute... a tak na poważnie... idziemy do księdza za 2 tyg dopiero, bo ksiądz proboszcz wyjechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
Fotograf na ślub - no właśnie takie rozwiązanie mam w planie :) tylko szukam kogoś wypróbowanego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
my mamy Whitney Houston "I have nothing"- piękny walc wiedeński:) wczoraj byłam w kwiaciarni. Dostałam maila do szefowej i mam jej napisać maila co chcę i w jakim stylu a Ona mi zrobi projekt i go wyceni:D Nie wiedziałam, że w kwiaciarniach technika też poszła tak do przodu:) Protokół spisaliśmy miesiąc temu, ale Brat nic od nas nie wziął. Hmmm teraz na 29 idziemy do poradzi (hurrra od stycznia w końcu Pani ma dla nas czas!!!) I podejrzewam, że jak będziemy donosić zaświadczenie o poradni to wtedy przyjdzie do płacenia co łaska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
U nas pierwszy taniec odpada bo mamy obiad a nie klasyczne wesele. JEsli jednak miałabym się decydować na jakiś pierwszy taniec to byłby to walc z "Nocy i Dni" kompozycji Waldemara Kazaneckiego albo też walc - motyw przewodni Polskich Dróg - A.Kurylewicza. Oba są niesamowite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli jesteśmy już w temacie pierwszych tańców, to my chcemy zatańczyć rumbę. dlatego waham się między piosenką In Grid, Stachursky "I love" (nasza piosenka) a Michael Jackson "Whatever happens" (typowa do rumby).... nie wiem która lepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
weź Jacksona w tej pierwszej jest trudny rytm a ta druga to typowa rumba z akcentami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
jak tam samopoczucie?:) wczoraj testowałam z moja Świadkową wina, no i się troszeczkę spiłyśmy:P Próbowałyśmy 10różnych win, ale które było najlepsze??? Ciężkie jest życie jak się samemu wszystko organizuje i wybiera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ananke80
My na pierwszy taniec wybraliśmy piosenkę Seweryna Krajewskiego,,Najpiękniejsza,, Na podziękowanie dla rodziców będziemy mieć piosenkę ,,To dzięki wam,, Najgorzej jest właśnie z wybraniem dla nich prezentu bo album ze zdjęciami w stylu książki czyli nie wklejane zdjęcia tylko jak w książce strony namalowane dostaną po ślubie.Album będzie w twardej oprawie ze skóry i dodatkowo w ozdobnym pudełku. Mi jeszcze zostało 20 dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) u mnie przygotowania posuneły się nieco do przodu z czego jestem baaaardzo zadowolona. zamówiliśmy dzisiaj z narzeczonym obrączki :) klasyczne, półokrągłe, złote. daliśmy własne złoto, które mi zostało po babci, dzieki czemu koszt tych obrączek znacznie się obniżył (350zł wraz z grawerem). juz sie nie moge doczekac kiedy bede mogła ją nosić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaręczony jeżyk fajnie, że zamówiliście obrączki... my także w minionym tygodniu zamówiliśmy. :) Również ze swoim złotem. I również płacimy tylko 350 zł za usługę wykonania. My akurat jeździliśmy spory kawałek, bo do Siedlec, żeby to załatwić. Za około miesiąc obrączki do odbioru. Klasyczne, żółte złoto, zaokrąglone krawędzie, 5mm grubości, próba 585. Dziś 20.08.Jeszcze równo 2 miesiące do ślubu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna jesienna
To ja otwieram ślubną stawkę 06.10... Wy jeszcze będziecie w szale przygotowań, a ja już będę odpoczywała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
my mamy już obrączki mieliśmy tyle złota, że koszt ich przetopienia wyniósł 30zł:D leżą w pudełeczku i czekają na ten dzień:) mamy takie same, półokrągłe, klasyczne, 5-6mm, żółte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEX_ANDRA
My za obrączki damy pewno ok 500 zł też przetapiamy ale ja żółte złoto z białym połączone pięknie i grawer. Kościół kosztować mnie będzie w zależności ile dam 300-500 zł i w tym kościelny, ksiądz i organista osobono 100 za kwiaty jak chce mieć ozdobiony kościół kwiatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×